Tisk Máte dotaz ?

MČR - XTERRA Czech Republic 2009

Hluboká n.V. (27. 06. 2009)

zataženo, blátivo, vzduch: 23°C, voda: 18°C


MČR - XTERRA Czech Republic 2009 - výsledky

trať
muži 0,8 - 38 - 11 km ženy 0,8 - 38 - 11 km
muži
Absolutní pořadí M15-19 M20-24 M25-29 M30-34 M35-39 M40-44 M45-49 M50-54 M55-59 M60+ MEL

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # kolo # běh # cíl ztráta
Ano
Ne

muži 0,8 - 38 - 11 km    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # kolo # běh # cíl ztráta
1 1. 1 BATELIER Franky 78 Peperoncino Team MEL 1. 9:24.8 3. 1:40:05.6 1. 42:04.0 2. 2:31:34.4
2 2. 3 ZADÁK Karel 78 Tri LAMY Brno MEL 2. 9:40.6 8. 1:43:00.4 3. 41:51.5 1. 2:34:32.5 2:58.1
3 3. 20 WEISS Michael AUT MEL 3. 10:49.6 22. 1:42:56.3 2. 43:13.0 3. 2:36:58.9 5:24.5
4 4. 9 GARDNER Sam GBR MEL 4. 11:22.6 35. 1:45:44.8 4. 43:13.5 4. 2:40:20.9 8:46.5
5 5. 7 NOVÁK Petr 82 X-team BaNo K.Vary MEL 5. 10:34.7 15. 1:46:33.8 5. 44:56.6 9. 2:42:05.1 10:30.7
6 6. 12 MOSNÝ Peter 87 TRIKLUB FTVŠ Bratisl. MEL 6. 10:42.9 18. 1:46:52.1 6. 45:41.2 11. 2:43:16.2 11:41.8
7 7. 18 JURKOVIČ Tomáš 83 Tri klub FTVŠ Bratisl MEL 7. 9:57.0 10. 1:50:22.6 10. 43:52.2 5. 2:44:11.8 12:37.4
8 8. 33 KLÍMA Jirka 87 AD Pemap Brodek u Př. M20-24 1. 11:06.6 27. 1:49:57.0 7. 44:07.2 6. 2:45:10.8 13:36.4
9 9. 32 KLAKURKA Vašek 83 AD Pemap Brodek u Př. M25-29 1. 10:13.6 12. 1:50:15.0 9. 46:30.9 16. 2:46:59.5 15:25.1
10 10. 11 ROUŠAVÝ Leoš 76 KED Cyklomax MEL 8. 10:45.0 19. 1:53:59.0 16. 44:20.5 8. 2:49:04.5 17:30.1
11 11. 36 JISKRA Martin 88 X-team BaNo K.Vary M20-24 2. 10:47.6 20. 1:50:01.6 8. 48:19.7 25. 2:49:08.9 17:34.5
12 12. 14 MATERA Tomáš 89 InSPORTline Lipník MEL 9. 10:26.9 13. 1:51:50.8 11. 46:57.0 18. 2:49:14.7 17:40.3
13 13. 5 BUDER Jens 73 German Cross Team MEL 10. 11:38.3 41. 1:52:17.8 12. 46:06.1 12. 2:50:02.2 18:27.8
14 14. 8 PFITZENMÜSEL Nico 71 GER MEL 11. 10:32.8 14. 1:53:09.4 14. 46:41.3 17. 2:50:23.5 18:49.1
15 15. 13 WADSWORTH Graham 82 My Life Personal Tra. MEL 12. 11:36.7 40. 1:55:57.3 20. 44:19.9 7. 2:51:53.9 20:19.5
16 16. 117 EILER Alexander 76 Planet Sun M30-34 1. 12:53.7 59. 1:52:55.4 13. 46:22.9 14. 2:52:12.0 20:37.6
17 17. 129 BÁČA Tomáš 78 AC Start Karlovy Vary M30-34 2. 9:59.5 11. 1:55:10.1 17. 48:38.9 27. 2:53:48.5 22:14.1
18 18. 31 DEDEK Aleš 75 AD Pemap Brodek u Př. M30-34 3. 13:17.8 66. 1:55:16.8 18. 45:19.7 10. 2:53:54.3 22:19.9
19 19. 60 MOLTENI Luca 77 IRONLARIO TRIATHLON M30-34 4. 11:12.8 31. 1:53:50.2 15. 49:40.9 32. 2:54:43.9 23:09.5
20 20. 91 MÜLLER Daniel 79 Runsport M30-34 5. 11:00.8 26. 1:59:29.2 24. 46:17.5 13. 2:56:47.5 25:13.1
21 21. 15 JUREČKA Matúš 79 T.A.T.Martin MEL 13. 12:59.0 61. 1:57:52.5 21. 48:54.8 29. 2:59:46.3 28:11.9
22 22. 108 ŠLAJS Petr 90 TTK Slava VŠ Plzeň M15-19 1. 9:00.3 1. 2:02:27.5 30. 49:02.0 30. 3:00:29.8 28:55.4
23 23. 77 SCHIAVO Giacomo 82 ITA M25-29 2. 10:48.2 21. 2:02:43.1 32. 47:13.8 20. 3:00:45.1 29:10.7
24 24. 112 VOJTĚCH Jonáš 89 TriSki Horní Počernic M20-24 3. 9:42.8 9. 2:01:29.7 26. 49:41.3 33. 3:00:53.8 29:19.4
25 25. 10 BOISSET Jacky 80 FRA MEL 14. 13:14.6 65. 2:01:18.4 25. 46:27.8 15. 3:01:00.8 29:26.4
26 26. 122 VONACH Thomas 72 Endurance team M35-39 1. 10:37.5 17. 2:02:18.3 29. 48:12.2 23. 3:01:08.0 29:33.6
27 27. 38 BACHURA Lubomír 89 X-team BaNo K.Vary M20-24 4. 12:12.7 49. 1:58:52.2 23. 50:08.3 34. 3:01:13.2 29:38.8
28 28. 76 ULLMANN Uwe 77 Regio Cross Fulda M30-34 6. 98. 2:12:15.0 45. 50:14.3 35. 3:02:29.3 30:54.9
29 29. 48 NAJVERT Stanislav 72 Triatlon Klub Ostrava M35-39 2. 12:47.5 57. 2:02:29.1 31. 47:13.5 19. 3:02:30.1 30:55.7
30 30. 66 MENČÍK Libor 65 DIMP Giant Team M40-44 1. 12:49.4 58. 2:01:48.8 27. 47:52.1 21. 3:02:30.3 30:55.9
31 31. 81 ŠIMKANIN Martin 70 Extravadanca M35-39 3. 10:35.2 16. 2:04:06.6 37. 47:52.3 22. 3:02:34.1 30:59.7
32 32. 128 GOTTINGER Stephan 75 www.4sports.at M30-34 7. 12:41.3 55. 2:02:00.1 28. 48:18.6 24. 3:03:00.0 31:25.6
33 33. 37 EBERL Tomáš 84 X-team BaNo K.Vary M25-29 3. 11:20.1 33. 1:55:28.3 19. 56:50.4 52. 3:03:38.8 32:04.4
34 34. 93 VRBA Ivo 80 Rocktechnik TT M25-29 4. 11:07.0 28. 2:04:15.9 38. 49:25.0 31. 3:04:47.9 33:13.5
35 35. 107 PAVEL Michal 73 IVT Cyklo Domanín M35-39 4. 13:31.9 73. 2:02:47.1 33. 50:15.7 36. 3:06:34.7 35:00.3
36 36. 39 SANTO Pavel 62 X-team BaNo K.Vary M45-49 1. 12:40.6 54. 2:03:40.7 36. 51:04.1 37. 3:07:25.4 35:51.0
37 37. 50 LUGSTEIN Franz 73 Askö-Tri-Bürmoos M35-39 5. 11:08.1 30. 2:09:13.4 40. 48:49.8 28. 3:09:11.3 37:36.9
38 38. 46 SURWILO Armand 61 azs awf katowice M45-49 2. 11:50.3 42. 2:03:23.3 35. 54:52.4 46. 3:10:06.0 38:31.6
39 39. 84 POLÍVKA Petr 63 Trek Salomon M45-49 3. 11:55.6 45. 2:03:11.3 34. 55:04.1 47. 3:10:11.0 38:36.6
40 40. 19 HAMPEJS Jiří 86 E.ON Triathlon Team MEL 15. 9:27.8 4. 2:09:40.7 44. 52:11.9 40. 3:11:20.4 39:46.0
41 41. 43 BRAKE Carsten 79 RWE Starlight Team Es M30-34 8. 11:50.7 43. 1:58:50.0 22. 1:02:03.1 67. 3:12:43.8 41:09.4
42 42. 100 BERÁNEK Jiří 83 Catus Bike Team M25-29 5. 13:23.3 70. 2:06:52.2 39. 52:37.5 43. 3:12:53.0 41:18.6
43 43. 110 FRIEDRICH Michael 66 XPS IRONTEAM M40-44 2. 12:38.4 52. 2:09:24.1 41. 51:47.8 38. 3:13:50.3 42:15.9
44 44. 62 PLOPPA Markus 60 TF Feverbach M45-49 4. 11:30.3 38. 2:09:30.7 43. 54:17.6 45. 3:15:18.6 43:44.2
45 45. 80 JAROSINEC Miroslav 71 Pezinok M35-39 6. 10:58.4 25. 2:18:01.4 51. 48:33.1 26. 3:17:32.9 45:58.5
46 46. 106 NAVRÁTIL Dušan 84 Ekol team M25-29 6. 11:16.6 32. 2:09:28.3 42. 57:03.5 54. 3:17:48.4 46:14.0
47 47. 41 EVANS Ryan 71 Celtic Tri M35-39 7. 13:02.7 63. 2:13:02.3 48. 51:56.5 39. 3:18:01.5 46:27.1
48 48. 56 KERVAREC Franck 88 COMPIEGNE TRIATHLON M20-24 5. 10:54.0 24. 2:12:53.4 47. 55:52.2 51. 3:19:39.6 48:05.2
49 49. 35 KUBÍN Jaromír 87 X-team BaNo K.Vary M20-24 6. 10:52.8 23. 2:16:48.4 50. 52:13.0 41. 3:19:54.2 48:19.8
50 50. 79 KIESEL Bernd 66 GER M40-44 3. 11:25.8 37. 2:18:22.2 52. 52:13.8 42. 3:22:01.8 50:27.4
51 51. 49 GRIFFITHS James 74 N/A M35-39 8. 13:07.7 64. 2:12:27.7 46. 56:56.5 53. 3:22:31.9 50:57.5
52 52. 104 JANOUŠEK Jakub 91 TTK Slavia VŠ Plzeň M15-19 2. 9:38.9 7. 2:18:44.0 53. 58:02.2 56. 3:26:25.1 54:50.7
53 53. 86 BARTOŠ Jan 74 Factor Bike Team M35-39 9. 15:13.8 84. 2:19:08.6 54. 53:31.6 44. 3:27:54.0 56:19.6
54 54. 99 MARCINKO Mikuláš 68 FTVS UK Praha M40-44 4. 13:21.0 68. 2:23:38.1 60. 55:18.6 49. 3:32:17.7 1:00:43.3
55 55. 90 PODEŠVA Pavel 49 Duko Rýmařov M60+ 1. 15:18.5 85. 2:21:46.5 58. 55:37.5 50. 3:32:42.5 1:01:08.1
56 56. 74 BURATTI Zeno 63 UDINE TRIATHLON M45-49 5. 12:36.1 51. 2:20:59.1 56. 59:20.7 61. 3:32:55.9 1:01:21.5
57 57. 73 MIKO Marcel 77 Triatlon team Trnava M30-34 9. 12:11.3 48. 2:16:24.0 49. 1:04:48.7 75. 3:33:24.0 1:01:49.6
58 58. 67 BÍLEK Jan 80 Trosky M25-29 7. 13:29.8 72. 2:20:08.7 55. 1:00:06.7 65. 3:33:45.2 1:02:10.8
59 59. 105 BAREŠ Michal 59 Sportprestiž M50-54 1. 9:35.7 6. 2:21:27.5 57. 1:03:06.6 71. 3:34:09.8 1:02:35.4
60 60. 54 JEROME Boutant 77 AL Echirolles TT M30-34 10. 11:07.2 29. 2:24:23.2 64. 58:52.4 58. 3:34:22.8 1:02:48.4
61 61. 120 OBR Tomáš 77 www.kuse.cz M30-34 11. 11:33.4 39. 2:23:44.3 61. 59:48.1 63. 3:35:05.8 1:03:31.4
62 62. 64 FOLTYS Jiří 76 InSportline TT Sokol M30-34 12. 99. 2:31:17.0 79. 1:05:05.6 77. 3:36:22.6 1:04:48.2
63 63. 125 BEŇO Ladislav 76 TriSK Č.B. M30-34 13. 12:46.0 56. 2:24:58.0 65. 1:00:01.6 64. 3:37:45.6 1:06:11.2
64 64. 40 CZORNIK Ulrich 51 VfL Wolfsburg M55-59 1. 12:24.8 50. 2:29:01.2 73. 57:11.7 55. 3:38:37.7 1:07:03.3
65 65. 96 SKALICKÝ Zdeněk 60 Plutoteam Praha M45-49 6. 13:52.3 76. 2:27:32.3 71. 58:09.7 57. 3:39:34.3 1:07:59.9
66 66. 68 DOLEŽAL Luboš 54 Axit Doldy M55-59 2. 16:04.2 88. 2:23:58.2 63. 59:45.5 62. 3:39:47.9 1:08:13.5
67 67. 115 TONDL Pavel 64 Cenytisku.cz M45-49 7. 13:20.0 67. 2:28:35.6 72. 59:00.0 59. 3:40:55.6 1:09:21.2
68 68. 101 ŠIMÁNEK Petr 60 SK Spotrprestige M45-49 8. 11:24.9 36. 2:26:15.1 68. 1:04:47.2 74. 3:42:27.2 1:10:52.8
69 69. 61 PETRIČKO Tomáš 80 Mafia Racing M25-29 8. 13:44.7 75. 2:26:59.3 69. 1:02:34.2 69. 3:43:18.2 1:11:43.8
70 70. 94 SVOBODA Jiří 66 Trisport Team M40-44 5. 15:01.9 83. 2:30:08.0 76. 59:20.5 60. 3:44:30.4 1:12:56.0
71 71. 87 HRADECKÝ Bernhard 79 AUT M30-34 14. 11:22.0 34. 2:27:01.6 70. 1:07:12.8 80. 3:45:36.4 1:14:02.0
72 72. 57 KRENICKÝ Vlastislav 62 Kama Prešov MEL 16. 17:26.4 96. 2:25:44.5 66. 1:02:29.2 68. 3:45:40.1 1:14:05.7
73 73. 95 ELIS Miloš 57 PLUTO team Praha M50-54 2. 14:05.0 78. 2:23:44.5 62. 1:10:02.0 84. 3:47:51.5 1:16:17.1
74 74. 97 POSPÍŠIL Tomáš 91 Praha M15-19 3. 16:52.5 92. 2:25:49.7 67. 1:05:21.8 78. 3:48:04.0 1:16:29.6
75 75. 82 PODOWSKI Jan 66 POL M40-44 6. 13:35.9 74. 2:42:11.9 87. 55:16.8 48. 3:51:04.6 1:19:30.2
76 76. 113 PICKA Matěj 89 TTK Slavia VŠ Plzeň M20-24 7. 9:35.2 5. 2:37:19.8 84. 1:04:49.0 76. 3:51:44.0 1:20:09.6
77 77. 70 MADĚRA Martin 72 TC Dvořák Č.B. M35-39 10. 13:26.2 71. 2:29:48.1 74. 1:10:43.0 87. 3:53:57.3 1:22:22.9
78 78. 124 HERAL Vít 52 Černý Dub M55-59 3. 17:12.1 94. 2:31:06.3 77. 1:07:58.7 82. 3:56:17.1 1:24:42.7
79 79. 85 BARTOŠ Ladislav 72 Factor Bike Team M35-39 11. 13:58.7 77. 2:32:54.4 80. 1:09:48.9 83. 3:56:42.0 1:25:07.6
80 80. 111 TYRYCHTR Tomáš 79 Jiskra Jaroměř - POTO M30-34 15. 16:17.6 90. 2:23:16.6 59. 1:17:36.8 95. 3:57:11.0 1:25:36.6
81 81. 29 VASTARANTA Mikko FIN MEL 17. 9:05.8 2. 2:45:43.7 90. 1:03:03.0 70. 3:57:52.5 1:26:18.1
82 82. 98 FUXA Roman 63 TK Znojmo M45-49 9. 17:19.3 95. 2:30:03.9 75. 1:10:50.2 88. 3:58:13.4 1:26:39.0
83 83. 47 SURWILO Sandro 85 azs awf katowice M20-24 8. 11:51.3 44. 2:31:13.7 78. 1:16:15.9 94. 3:59:20.9 1:27:46.5
84 84. 88 ŠULC Martin 81 Praha 2 M25-29 9. 12:56.0 60. 2:36:38.0 83. 1:10:14.2 85. 3:59:48.2 1:28:13.8
85 85. 34 SIKORA Martin 73 M35-39 12. 15:36.4 87. 2:44:12.9 89. 1:01:04.6 66. 4:00:53.9 1:29:19.5
86 86. 109 KOKEŠ Jiří 51 cenytisku.cz M55-59 4. 14:05.8 79. 2:34:12.4 82. 1:14:24.7 91. 4:02:42.9 1:31:08.5
87 87. 118 LENC Jiří 54 ŠUTRI M55-59 5. 17:42.7 97. 2:37:24.8 85. 1:07:41.5 81. 4:02:49.0 1:31:14.6
88 88. 126 ŠIMEK Miroslav 66 TC Dvořák M40-44 7. 16:29.6 91. 2:43:46.5 88. 1:03:52.2 72. 4:04:08.3 1:32:33.9
89 89. 59 MARABESE Massimo 77 TRIATHLON TEAM BRIANZ M30-34 16. 13:21.5 69. 2:37:48.0 86. 1:13:34.9 90. 4:04:44.4 1:33:10.0
90 90. 55 HUBER Roman 64 SC 53 Landshut M45-49 10. 11:56.6 46. 2:33:39.1 81. 1:20:53.2 96. 4:06:28.9 1:34:54.5
91 91. 65 KOLODZIEJCZYK Michal 76 M30-34 17. 16:06.7 89. 2:51:23.2 92. 1:04:14.8 73. 4:11:44.7 1:40:10.3
92 92. 89 MOGROVICS Michal 47 TTC Olomouc M60+ 2. 17:11.1 93. 2:48:10.0 91. 1:11:00.2 89. 4:16:21.3 1:44:46.9
93 93. 102 HAMPEJS Jiří 59 Slavia Praha M50-54 3. 13:02.6 62. 2:55:01.8 94. 1:10:19.5 86. 4:18:23.9 1:46:49.5
94 94. 92 SZTACHO Petr 90 Praha M15-19 4. 14:12.8 80. 2:58:49.2 96. 1:07:09.7 79. 4:20:11.7 1:48:37.3
95 95. 121 CERMAN František 68 www.kuse.cz M40-44 8. 12:38.7 53. 2:52:28.5 93. 1:22:50.5 97. 4:27:57.7 1:56:23.3
96 96. 63 HALBRŠTAT Petr 61 Spinbike M45-49 11. 15:32.9 86. 2:58:12.1 95. 1:15:01.3 92. 4:28:46.3 1:57:11.9
97 97. 71 KLINGORA František 85 AC Start K. Vary M20-24 9. 14:18.5 81. 2:59:45.2 97. 1:16:12.2 93. 4:30:15.9 1:58:41.5
98 98. 51 FÁČ Marek 77 Praha M30-34 18. 12:04.8 47. 3:14:09.2 98. 1:24:01.4 98. 4:50:15.4 2:18:41.0
99 99. 78 MATĚJKA Roman 76 XT GIBBONS M30-34 19. 14:59.2 82. 3:31:45.5 99. 1:33:10.1 99. 5:19:54.8 2:48:20.4
100. 4 DE FAVERI Gianpietro 69 GP Triathlon MEL 8:57.5 1:54:53.8 DNF
101. 25 KUBÍČEK Jan 80 RedBull/Specialized MEL 10:42.8 2:09:22.6 DNF
102. 53 FEHRENBACH Juergen 64 TV Germania Kaiserau M45-49 13:25.7 3:24:02.3 DNF
103. 6 SCHUMANN Felix 82 German Cross Team MEL 9:31.0 2:05:49.2 DNF
104. 114 TONDL David 86 Cenytisku.cz MTB team M20-24 11:45.5 DNF
105. 44 PILOUŠEK Michal 89 Xterra Team Hluboká M20-24 13:39.0 DNF
106. 130 TRAPP Lukáš 89 AC START K. Vary M20-24 10:36.0 DNF
107. 28 JIRÁNEK Tomáš 73 Ironman Sudoměř MEL 11:29.7 DNF
108. 119 CVRČEK Petr 83 Krokodýl Brno M25-29 10:57.1 DNF
109. 2 DIETZ Ronny 78 German Cross Team MEL DNF