Tisk Máte dotaz ?

KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008

Jeseník (30. 08. 2008)

polojasno, vzduch: 23°C


KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008 - výsledky

trať - 60 km
muži
Absolutní pořadí M14 M15-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+ MEL
ženy
Absolutní pořadí Z15-18 Z19-29 Z30-39 Z40+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 60 km    (Absolutní pořadí)      řazení      #

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 33. 743 SKALICKÝ Pavel 92 M15-18 1. SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 2:25:52.8 20:10.6 24.7
2 9. 24 ČERNÝ Jan 82 M19-29 1. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:18:38.6 12:56.4 26.0
3 4. 11 JANEČKA Svatopluk 72 M30-39 1. SUPERIOR RIDERS 2:11:58.5 6:16.3 27.3
4 16. 32 KUNČICKÝ Radim 67 M40-49 1. AUTHOR MASTERS 2:22:23.2 16:41.0 25.3
5 21. 31 KOCIAN Václav 58 M50-59 1. AUTHOR MASTERS 2:24:36.3 18:54.1 24.9
6 143. 232 HRONZA Rudolf 47 M60+ 1. BS JOMA JINDŘICHŮV HRADEC 2:48:55.7 43:13.5 21.3
7 1. 1 HRUŠKA Jan 75 MEL 1. CYKLOTRENINK.com 2:05:42.2 28.6
8 190. 252 VAŇKOVÁ Tereza 91 Z15-18 1. DIMP-GIANT CYCLING TEAM 2:55:40.2 49:58.0 20.5
9 87. 132 KRNÁČOVÁ Alena 80 Z19-29 1. POŠTOVNÍ SPOŘITELNA - MARIN 2:39:46.4 34:04.2 22.5
10 107. 131 RADOVÁ Barbora 76 Z30-39 1. PROFIL MRX 2:43:52.5 38:10.3 22.0
11 159. 274 VOJTÍŠKOVÁ Kamila 68 Z40+ 1. Dekhome Cannondale 2:51:57.7 46:15.5 20.9
12 44. 81 KOBLIHA Josef 91 M15-18 2. 4EVER-CYKLO BULIS 2:29:40.5 23:58.3 24.1
13 10. 20 GALANDÁK Vít 85 M19-29 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:19:03.4 13:21.2 25.9
14 15. 23 MATĚJKA Jan 76 M30-39 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:22:22.0 16:39.8 25.3
15 34. 46 KRÁL David 68 M40-49 2. KEBEK Chomutov 2:25:59.2 20:17.0 24.7
16 52. 62 ŠŤASTNÝ Jiří 55 M50-59 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:32:55.0 27:12.8 23.5
17 270. 235 BARTÁK Vladimír 46 M60+ 2. ŠuTri 3:09:34.8 1:03:52.6 19.0
18 2. 3 JEŽEK Václav 77 MEL 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:11:55.9 6:13.7 27.3
19 348. 352 STODŮLKOVÁ Denisa Z15-18 2. Fenix Ski team Jeseník 3:22:17.7 1:16:35.5 17.8
20 94. 98 ČERNÁ Pavlína 80 Z19-29 2. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:40:54.3 35:12.1 22.4
21 168. 224 PROCHÁZKOVÁ Michaela 78 Z30-39 2. Bike Team Kralupy 2:54:09.3 48:27.1 20.7
22 169. 253 ŠPALKOVÁ Mirka 63 Z40+ 2. KEBEK Chomutov 2:54:10.3 48:28.1 20.7
23 48. 372 KONEČNÝ František 91 M15-18 3. BIKE SPORT servis Opava 2:32:03.8 26:21.6 23.7
24 11. 730 MLODYNIA Lukasz 79 M19-29 3. Brzeg PL 2:19:33.8 13:51.6 25.8
25 20. 57 GEBEL Petr 69 M30-39 3. ZAMO LAPIERRE 2:23:36.8 17:54.6 25.1
26 36. 33 BORÁK Jiří 67 M40-49 3. SUPERIOR RIDERS 2:27:27.5 21:45.3 24.4
27 84. 78 IBEHEJ Josef 56 M50-59 3. Toyta Dolák 2 2:38:45.7 33:03.5 22.7
28 274. 338 HOFFMANN Augustin 43 M60+ 3. KC KOOPERATIVA LIBEREC 3:10:14.9 1:04:32.7 18.9
29 3. 27 KESTLER Aleš 81 MEL 3. Yogi racing Ostrava 2:11:56.2 6:14.0 27.3
30 144. 251 PĚNIČKOVÁ Jitka 82 Z19-29 3. AUTHOR MASTERS 2:49:10.0 43:27.8 21.3
31 187. 116 PŮLPÁNOVÁ Bohdana 75 Z30-39 3. PARDUBICE 2:54:51.8 49:09.6 20.6
32 191. 239 LINKOVÁ Ivana 65 Z40+ 3. ELEVEN-AGNESI 2:55:41.5 49:59.3 20.5
33 58. 84 SVOBODA Petr 91 M15-18 4. CK MTB Junior Hlinsko 2:34:37.6 28:55.4 23.3
34 12. 13 ŠUSTEK Milan 82 M19-29 4. TOYOTA DOLÁK 2:20:31.3 14:49.1 25.6
35 23. 25 TOMÁŠEK Martin 73 M30-39 4. AUTHOR MASTERS 2:24:40.8 18:58.6 24.9
36 38. 202 PROKEŠ Stanislav 68 M40-49 4. LIPNÍK NAD BEČVOU 2:28:09.4 22:27.2 24.3
37 105. 221 KOPTA Václav 56 M50-59 4. KEBEK Chomutov 2:43:38.6 37:56.4 22.0
38 277. 312 PODSEDNÍČEK Rudolf 43 M60+ 4. BIKE RPO Mladá Boleslav 3:10:52.6 1:05:10.4 18.9
39 5. 130 SATINSKÝ Tomáš 84 MEL 4. TJ BANÍK OSTRAVA 2:13:56.3 8:14.1 26.9
40 156. 231 ČUŘÍKOVÁ Lucia 80 Z19-29 4. eleven/Agnesi 2:51:48.6 46:06.4 21.0
41 317. 310 KOLINGEROVÁ Zuzana 69 Z30-39 4. TOYOTA Dolák 3 3:16:17.3 1:10:35.1 18.3
42 247. 272 ANTONÍNOVÁ Alena 64 Z40+ 4. KEBEK Chomutov 3:05:49.3 1:00:07.1 19.4
43 68. 54 BULIS Roman 91 M15-18 5. 4EVER-CYKLO BULIS 2:37:34.7 31:52.5 22.8
44 14. 19 KNÍŽE David 82 M19-29 5. Toyota Dolák 1 2:22:20.6 16:38.4 25.3
45 25. 35 KUČERA Petr 75 M30-39 5. TOYOTA DOLÁK 2:25:25.0 19:42.8 24.8
46 46. 86 KRÁČMAR Lubomír 61 M40-49 5. Team Silný 2:29:43.2 24:01.0 24.0
47 121. 322 ZEMÁNEK Lubomír 54 M50-59 5. 2K Bike Club Odry 2:46:01.9 40:19.7 21.7
48 292. 414 ŠEVČÍK Jiří 46 M60+ 5. BRNO 3:12:02.0 1:06:19.8 18.7
49 6. 7 BOUDNÝ Pavel 82 MEL 5. DEKHOME CANNONDALE 2:15:59.0 10:16.8 26.5
50 185. 217 SÝKOROVÁ Lenka  81 Z19-29 5. TOYOTA Dolák 2:54:32.8 48:50.6 20.6
51 349. 413 MÁCOVÁ Lada 71 Z30-39 5. RBBinvest JIindřichův Hradec 3:22:18.4 1:16:36.2 17.8
52 321. 364 BÁRTOVÁ Růžena 68 Z40+ 5. Prachatice 3:17:06.8 1:11:24.6 18.3
53 72. 278 HORKÝ David 90 M15-18 6. Caska Invest 2:37:46.9 32:04.7 22.8
54 17. 43 BOLEK Victor 81 M19-29 6. SUPERIOR RIDERS 2:23:24.4 17:42.2 25.1
55 26. 657 VYCHODIL Tomáš 76 M30-39 6. Jeseník 2:25:26.9 19:44.7 24.8
56 49. 67 SOVJÁK Břetislav 65 M40-49 6. ALVE MTB 2:32:04.2 26:22.0 23.7
57 122. 262 ORNER Zdenek 56 M50-59 6. Tufo Otrokovice 2:46:03.9 40:21.7 21.7
58 307. 435 ŠORMA Ivan 46 M60+ 6. OPAVA 3:14:42.0 1:08:59.8 18.5
59 7. 10 HAMAN Martin 84 MEL 6. SUPERIOR RIDERS 2:15:59.9 10:17.7 26.5
60 223. 101 KÁBRTOVÁ Jana 82 Z19-29 6. SPINNING MB - ALPINE PRO 3:00:45.9 55:03.7 19.9
61 422. 710 SZABÓ Jitka 77 Z30-39 6. Olomouc 3:38:38.6 1:32:56.4 16.5
62 323. 334 ŽÁČKOVÁ Jana 67 Z40+ 6. OCELOVÍ LETCI 3:17:55.2 1:12:13.0 18.2
63 74. 219 SMĚŠNÝ Jan 91 M15-18 7. Ski Snow Surf Sport 2:37:48.5 32:06.3 22.8
64 18. 29 TĚHAN Martin 87 M19-29 7. Survival Walmark Colnago Tea 2:23:29.7 17:47.5 25.1
65 30. 42 KUČERA Vladimír 73 M30-39 7. TOYOTA DOLÁK 2:25:40.7 19:58.5 24.7
66 53. 63 NÁHLÍK Marek 64 M40-49 7. SUPERIOR RIDERS 2:32:56.1 27:13.9 23.5
67 138. 208 NEPRÁŠEK ST. Pavel 57 M50-59 7. KEBEK Chomutov 2:47:52.5 42:10.3 21.4
68 358. 321 HÁJEK Stanislav 45 M60+ 7. SPINNING-MB ALPINE PRO 3:24:08.6 1:18:26.4 17.6
69 8. 5 VOKROUHLÍK Tomáš 81 MEL 7. Factor Bike Team 2:16:03.2 10:21.0 26.5
70 234. 276 PELÁNOVÁ Martina 89 Z19-29 7. Hervis 3:02:59.9 57:17.7 19.7
71 450. 400 HENČLOVÁ Kamila 72 Z30-39 7. Drásal team Holešov 3:43:26.8 1:37:44.6 16.1
72 384. 410 ŽALČÍKOVÁ Martina 66 Z40+ 7. ATEX 3:30:08.2 1:24:26.0 17.1
73 79. 103 HYNEK Dominik 91 M15-18 8. Maxidek Cannodale 2:38:07.2 32:25.0 22.8
74 19. 50 HAPALA Radim 83 M19-29 8. SUPERIOR RIDERS 2:23:31.0 17:48.8 25.1
75 39. 14 JANOTA Miroslav 77 M30-39 8. Toyota Dolák I. 2:28:27.6 22:45.4 24.2
76 60. 66 GUNTHER Petr 68 M40-49 8. cyklotrenink.com hobby team 2:35:24.5 29:42.3 23.2
77 141. 209 SOJÁK Petr 55 M50-59 8. KC KOOPERATIVA 2:48:50.0 43:07.8 21.3
78 371. 503 MAJER Zdeněk 46 M60+ 8. LIGA 100 OLOMOUC 3:27:17.9 1:21:35.7 17.4
79 13. 9 BUBÍLEK Michal 86 MEL 8. BIKE RANCH Team 2:21:04.4 15:22.2 25.5
80 240. 616 VÁLKOVÁ Lenka 80 Z19-29 8. OPAVA 6 3:05:12.5 59:30.3 19.4
81 529. 437 VYMĚTALOVÁ Blanka 73 Z30-39 8. KEBEK Chomutov  4:15:49.0 2:10:06.8 14.1
82 404. 383 STRNADOVÁ Jitka 67 Z40+ 8. kolokolo Dongres Žatec 3:35:03.5 1:29:21.3 16.7
83 106. 245 ORSÁG Ondřej 91 M15-18 9. PASEKA 2:43:50.4 38:08.2 22.0
84 22. 60 SVĚNTÝ Radek 87 M19-29 9. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:24:40.0 18:57.8 24.9
85 42. 38 RUNT Pavel 72 M30-39 9. KEBEK Chomutov 2:29:23.7 23:41.5 24.1
86 61. 45 BLAŽEK Jiří 63 M40-49 9. ELEVEN-AGNESI 2:35:25.6 29:43.4 23.2
87 149. 698 BĚHAL Jiří 57 M50-59 9. LOŠOV 2:50:52.7 45:10.5 21.1
88 386. 104 JANIŠ Petr 43 M60+ 9. JESENÍK 3:30:26.6 1:24:44.4 17.1
89 24. 6 HAKL Oldřich 81 MEL 9. Toyota Dolák 2:25:22.6 19:40.4 24.8
90 294. 287 BULISOVÁ Lenka 88 Z19-29 9. 4EVER-CYKLO BULIS 3:12:25.4 1:06:43.2 18.7
91 554. 516 ANTONICKÁ Jana 78 Z30-39 9. ÚJEZD U BRNA 4:43:21.0 2:37:38.8 12.7
92 431. 356 ŠEVČÍKOVÁ Zuzana 68 Z40+ 9. Bike Team Kralupy 3:40:59.8 1:35:17.6 16.3
93 109. 662 FELLNER Adam 93 M15-18 10. Jeseník 2:44:06.1 38:23.9 21.9
94 29. 30 HOLÍK Radovan 89 M19-29 10. TOYOTA DOLÁK 1 2:25:40.4 19:58.2 24.7
95 43. 44 VÁGNER Daniel 73 M30-39 10. Factor Bike Team 2:29:25.8 23:43.6 24.1
96 69. 76 KUTHAN Roman 68 M40-49 10. BIKE LIVE CLUB 2:37:42.2 32:00.0 22.8
97 154. 358 MORAVEC Jaroslav 58 M50-59 10. ŽAMBERK 2:51:36.3 45:54.1 21.0
98 394. 417 PAVELEK František 48 M60+ 10. ALVE MTB Veřovice 3:32:22.5 1:26:40.3 17.0
99 27. 8 NOVÁK Jiří numi 85 MEL 10. DEKHOME CANNONDALE 2:25:39.8 19:57.6 24.7
100 309. 300 LINKOVÁ Kačka 84 Z19-29 10. DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 3:15:03.4 1:09:21.2 18.5
101 562. 572 PŘÍKOPOVÁ Anna 70 Z30-39 10. OLOMOUC 4:50:11.5 2:44:29.3 12.4
102 476. 426 POTLUKOVÁ Alena 61 Z40+ 10. KEBEK Chomutov 3:52:33.3 1:46:51.1 15.5
103 111. 270 BENEŠ Radek 90 M15-18 11. Devoss 2:44:48.1 39:05.9 21.8
104 31. 53 RYBÁČEK Miroslav 87 M19-29 11. Survival Walmark MTB 2:25:42.5 20:00.3 24.7
105 45. 93 FIALA Radek 72 M30-39 11. MT-BIKE WITZEMANN 2:29:42.9 24:00.7 24.0
106 78. 94 HÝSEK Pavel 65 M40-49 11. Author Cyklos Bouška 2:37:59.4 32:17.2 22.8
107 171. 126 KOUŘIL Jiří 55 M50-59 11. JVS JESENÍK 2:54:14.7 48:32.5 20.7
108 436. 463 RYDVAN František 48 M60+ 11. OSTRAVA 3:41:10.7 1:35:28.5 16.3
109 28. 15 ŠILAR Jakub 89 MEL 11. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:25:40.4 19:58.2 24.7
110 318. 724 ANDRYSOVÁ Tereza 86 Z19-29 11. Valaští bajkeři 3:16:18.6 1:10:36.4 18.3
111 495. 457 ZAHULOVÁ Světlana 58 Z40+ 11. KC KOOPERATIVA KNKN 3:57:15.6 1:51:33.4 15.2
112 113. 403 MADAJ René 91 M15-18 12. BIKE TEAM JESENÍK 2:44:56.8 39:14.6 21.8
113 32. 34 ŠILAR Zdeněk 81 M19-29 12. SK Žamberk TESSUTI Sport 2:25:48.9 20:06.7 24.7
114 47. 226 JANDA Jiří 75 M30-39 12. Cyklo Polach a syn 2:30:16.8 24:34.6 24.0
115 83. 107 HUDEČEK Dušan 64 M40-49 12. JESENÍK 2:38:36.4 32:54.2 22.7
116 174. 313 PETRUŽELA Miroslav 58 M50-59 12. VALAŠTÍ BAJKEŘI 2:54:16.0 48:33.8 20.7
117 439. 456 DOUPOVEC Josef 47 M60+ 12. Triatlon klub Klatovy 3:41:20.9 1:35:38.7 16.3
118 40. 134 KAMLER Josef 88 MEL 12. Česká spořitelna 2:28:34.7 22:52.5 24.2
119 359. 401 MIKESKOVÁ Lucie 83 Z19-29 12. Contra bike Kutná Hora 3:25:04.4 1:19:22.2 17.6
120 527. 445 HLAVÁČOVÁ Iva 61 Z40+ 12. OCELOVÍ LETCI 4:14:18.8 2:08:36.6 14.2
121 117. 729 LINHART Petr 91 M15-18 13. Dama sport Šumperk 2:45:34.9 39:52.7 21.7
122 35. 75 PILČÍK Adam 84 M19-29 13. Pell's Team 2:26:22.3 20:40.1 24.6
123 50. 68 CHVALINA Martin 78 M30-39 13. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:32:04.3 26:22.1 23.7
124 85. 64 JISKRA Jaroslav 64 M40-49 13. TOYOTA Dolák 2:38:50.4 33:08.2 22.7
125 230. 398 BAŽANT Zdeněk 53 M50-59 13. Olomouc 3:02:07.9 56:25.7 19.8
126 480. 492 LACHNIT Jaroslav 48 M60+ 13. CYKLOKLUB STARÁ VES 3:53:11.6 1:47:29.4 15.4
127 51. 4 ZERZAN Pavel 78 MEL 13. ČESKÁ SPOŘITELNA MTB 2:32:13.6 26:31.4 23.6
128 401. 634 ŠČERBOVÁ Michaela 79 Z19-29 13. sportovnikurzy.cz 3:34:27.5 1:28:45.3 16.8
129 533. 587 TOMANCOVÁ Iva 64 Z40+ 13. JESENÍK 4:20:03.4 2:14:21.2 13.8
130 118. 237 HORÁČEK Radim 90 M15-18 14. CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ 2:45:35.2 39:53.0 21.7
131 37. 52 KOPÁČ Dalibor 84 M19-29 14. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:28:03.1 22:20.9 24.3
132 54. 82 SEDLÁČEK Jiří 75 M30-39 14. Toyota Dolák 2:33:25.1 27:42.9 23.5
133 91. 242 HORKÝ Lubomír 68 M40-49 14. Cyklo Polách a syn 2:39:56.4 34:14.2 22.5
134 272. 371 BUDÍK Miloš 55 M50-59 14. PBV MTB Team Brno 3:09:53.2 1:04:11.0 19.0
135 536. 111 BENÍČEK Jiří 48 M60+ 14. JESENIČTÍ ORLI o.s. 4:22:09.1 2:16:26.9 13.7
136 73. 72 NOVÁK Petr 87 MEL 14. 4EVER-CYKLO BULIS 2:37:47.4 32:05.2 22.8
137 413. 125 HUNDÁKOVÁ Ivana 82 Z19-29 14. eSeNBáci 3:36:32.7 1:30:50.5 16.6
138 541. 602 PETŘEKOVÁ Irena 66 Z40+ 14. ŠkoFIN. s.r.o. 4:27:29.8 2:21:47.6 13.5
139 145. 294 SLÁMA Michal 92 M15-18 15. 4EVER-CYKLO BULIS 2:49:30.0 43:47.8 21.2
140 41. 51 HYNEK Jan 89 M19-29 15. Maxidek Cannondale 2:28:35.1 22:52.9 24.2
141 55. 238 VÁGNER Michal 77 M30-39 15. ČESKÁ TŘEBOVÁ 2:33:26.0 27:43.8 23.5
142 93. 241 ČEJKA Petr 64 M40-49 15. CK Morava Leština 2:40:46.0 35:03.8 22.4
143 278. 286 EKL Martin 57 M50-59 15. Kralupy n.Vltavou 3:11:02.3 1:05:20.1 18.8
144 549. 450 KALVODA František 46 M60+ 15. XCR SVORADA SIDI 4:33:22.0 2:27:39.8 13.2
145 92. 127 SUŠÁNKA Jan 85 MEL 15. Cyklotrenink.com 2:40:09.9 34:27.7 22.5
146 427. 624 ŠITAVANCOVÁ Ivana 83 Z19-29 15. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:40:14.0 1:34:31.8 16.3
147 565. 659 DVOŘÁKOVÁ Soňa 61 Z40+ 15. JESENÍK 5:24:56.7 3:19:14.5 11.1
148 195. 388 RADA Petr 92 M15-18 16. Jeseník 2:55:47.2 50:05.0 20.5
149 57. 80 ŠUSER Václav 87 M19-29 16. www.BikeTeamKralupy.cz 2:34:01.7 28:19.5 23.4
150 56. 70 JIRÁSKO Ladislav 78 M30-39 16. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:33:46.5 28:04.3 23.4
151 100. 229 SCHINDLER Zbyněk 62 M40-49 16. ZAMO LAPIERRE 2:43:01.8 37:19.6 22.1
152 281. 701 ADÁMEK Ladislav 58 M50-59 16. V.I.K. 3:11:14.9 1:05:32.7 18.8
153 552. 644 ŠTORCH Bohuslav 42 M60+ 16. SEZIMOVO ÚSTÍ 4:42:04.4 2:36:22.2 12.8
154 124. 114 MUSIOL Jakub 86 MEL 16. Yogi Racing Ostrava 2:46:09.5 40:27.3 21.7
155 447. 434 OTEVŘELOVÁ Adéla 89 Z19-29 16. ČESKÝ TĚŠÍN 3:42:37.5 1:36:55.3 16.2
156 255. 682 JANKŮ Vítězslav 90 M15-18 17. UNICAR Škoda auto Ostrava 3:06:57.1 1:01:14.9 19.3
157 59. 48 JANOUŠEK Michal 80 M19-29 17. SUPERIOR RIDERS 2:34:37.7 28:55.5 23.3
158 63. 83 KOBLASA Martin 74 M30-39 17. golds gym bike team 2:36:10.5 30:28.3 23.1
159 101. 718 KLIMEK Tomáš 68 M40-49 17. LOS Rapidos 2:43:02.9 37:20.7 22.1
160 285. 530 FRKAL Vít 58 M50-59 17. BIKE FOR LIVE 3:11:25.8 1:05:43.6 18.8
161 479. 541 GLABAZŇOVÁ Kateřina 83 Z19-29 17. OSTRAVA - DUBINA 3:52:58.2 1:47:16.0 15.5
162 263. 704 JEHLIČKA Vladimír 93 M15-18 18. Fenix ski team Jeseník 3:08:39.5 1:02:57.3 19.1
163 62. 213 ŠELIGA Jaroslav 84 M19-29 18. RBB INVEST Jindřichův Hradec 2:36:06.1 30:23.9 23.1
164 65. 234 ČERNOTA Kamil 70 M30-39 18. DOLNÍ BENEŠOV 2:36:53.7 31:11.5 22.9
165 108. 100 SALAČ Petr 59 M40-49 18. RUBENA HOBBY 2 2:43:55.8 38:13.6 22.0
166 289. 302 DRÁŠIL Pavel 54 M50-59 18. Merrell 3:11:48.8 1:06:06.6 18.8
167 485. 643 DUGOVÁ MUDR. Erika 79 Z19-29 18. MYJAVA 3:54:09.6 1:48:27.4 15.4
168 283. 687 JAVŮREK Jiří 91 M15-18 19. FACE SPORT MTB TEAM 3:11:21.8 1:05:39.6 18.8
169 64. 314 NAVRÁTIL Jan 89 M19-29 19. BRUNTÁL 2:36:14.7 30:32.5 23.0
170 66. 58 KAVAN Ondřej 77 M30-39 19. Witzenmann Opava 2:37:33.5 31:51.3 22.8
171 116. 210 HOFMAN Jiří 64 M40-49 19. CONTI 2:45:34.4 39:52.2 21.7
172 295. 369 HABR Antonín 57 M50-59 19. JEMNICE 3:12:26.4 1:06:44.2 18.7
173 550. 487 SVOBODOVÁ Anna 88 Z19-29 19. ČERVENÉ PEČKY 4:33:42.6 2:28:00.4 13.2
174 284. 499 PETŘEK Michal 93 M15-18 20. Cyklo Kaňovský 3:11:22.3 1:05:40.1 18.8
175 67. 59 BUBLÍK Libor 86 M19-29 20. SUPERIOR RIDERS 2:37:33.7 31:51.5 22.8
176 75. 108 HORÁK René 75 M30-39 20. Cyko TJ Písečná 2:37:50.0 32:07.8 22.8
177 120. 203 ŠPALEK Miroslav 61 M40-49 20. KEBEK Chomutov 2:46:00.6 40:18.4 21.7
178 308. 411 SUCHÁNEK Libor 57 M50-59 20. VELKÉ LOSINY 3:14:58.3 1:09:16.1 18.5
179 560. 384 POUCHOVÁ Lucie 81 Z19-29 20. Cykloserver 4:50:10.2 2:44:28.0 12.4
180 301. 122 ČÁŇ Daniel 93 M15-18 21. Fenix Ski Team 3:13:55.9 1:08:13.7 18.6
181 70. 580 KUNC Ondřej 82 M19-29 21. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:37:43.4 32:01.2 22.8
182 77. 79 KONOPÁSEK Tomáš 76 M30-39 21. KEBEK Chomutov 2:37:52.3 32:10.1 22.8
183 125. 225 BUKSA Jiří 65 M40-49 21. Dekhome-cannondale 2:46:16.1 40:33.9 21.7
184 326. 323 RYPL Rostislav 55 M50-59 21. Rodinné domy MAGENTA 3:18:51.1 1:13:08.9 18.1
185 304. 362 GRÉZL Martin 91 M15-18 22. UNIČOV 3:14:06.8 1:08:24.6 18.5
186 71. 97 HUBKA Lukáš 81 M19-29 22. Axit Doldy Náchod 2:37:44.4 32:02.2 22.8
187 81. 56 ISTENČIN Lukáš 77 M30-39 22. Survival-Walmark MTB Team 2:38:29.8 32:47.6 22.7
188 132. 230 PLACHÝ Jiří 63 M40-49 22. DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 2:47:34.9 41:52.7 21.5
189 333. 467 PEČENKA Vratislav 51 M50-59 22. Adventure Team Pečenka 3:19:34.6 1:13:52.4 18.0
190 426. 544 ROZKOPAL Tomáš 90 M15-18 23. ODRY 3:39:45.0 1:34:02.8 16.4
191 76. 40 TOBRMAN Martin 81 M19-29 23. Bike Team Kralupy 2:37:52.3 32:10.1 22.8
192 82. 96 EFTIMOV Jan 76 M30-39 23. S-COMP Six Monkeys 2:38:33.4 32:51.2 22.7
193 134. 247 NOVÁK Lukáš 66 M40-49 23. CYKLOTRENINK.com 2:47:37.4 41:55.2 21.5
194 402. 697 AUDA Miroslav 57 M50-59 23. Bikecentrum.eu Dekhome 3:34:27.7 1:28:45.5 16.8
195 486. 655 MINÁŘ Viktor 92 M15-18 24. Jeseník 3:54:18.1 1:48:35.9 15.4
196 80. 85 PELC Stanislav 83 M19-29 24. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:38:28.8 32:46.6 22.7
197 86. 250 KADLČÁK Richard 75 M30-39 24. ELEM BIKE ZLÍN 2:39:32.2 33:50.0 22.6
198 136. 211 HRUBÝ Tomáš 60 M40-49 24. PRAHA 9 - KYJE 2:47:44.4 42:02.2 21.5
199 411. 748 SEDLÁŘ Drahomír 56 M50-59 24. OLOMOUC 3:35:55.2 1:30:13.0 16.7
200 496. 565 MECA Michal 90 M15-18 25. ODRY 3:57:52.6 1:52:10.4 15.1
201 88. 246 MUSIL Štěpán 88 M19-29 25. TJ Sokol Písečná 2:39:49.6 34:07.4 22.5
202 90. 87 BALATKA Martin 73 M30-39 25. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:39:55.3 34:13.1 22.5
203 147. 324 MATĚJÍK Petr 64 M40-49 25. BT Kola Kaňkovský 2:50:23.6 44:41.4 21.1
204 412. 479 BALHAR Zdeněk 57 M50-59 25. AK3B 3:35:57.0 1:30:14.8 16.7
205 516. 681 JANKŮ Vojtěch 93 M15-18 26. UNICAR Škoda auto Ostrava 4:07:44.9 2:02:02.7 14.5
206 89. 293 BAČOVSKÝ Marek 89 M19-29 26. Bike Team Kralupy 2:39:51.3 34:09.1 22.5
207 95. 206 MILIAN Milan 75 M30-39 26. Valaští Bajkeři SUPERIOR 2:40:54.8 35:12.6 22.4
208 164. 345 PRIX Rudolf 68 M40-49 26. HO ŠKROVÁD 2:52:43.7 47:01.5 20.8
209 416. 315 ŠTÍPEK František 54 M50-59 26. Toyota Dolák 3 3:37:27.0 1:31:44.8 16.6
210 522. 483 JÍLEK Jakub 92 M15-18 27. Polách a Syn 4:11:19.7 2:05:37.5 14.3
211 96. 339 OTEVŘEL Vít 88 M19-29 27. ČESKÝ TĚŠÍN 2:42:02.9 36:20.7 22.2
212 97. 65 JÍLEK Martin 69 M30-39 27. Polach a syn Šumperk 2:42:09.9 36:27.7 22.2
213 179. 299 HÁJEK Jan 64 M40-49 27. RBB invest Jindřichův Hradec 2:54:26.6 48:44.4 20.6
214 421. 478 ŠPILÁČEK Jiří 57 M50-59 27. OPAVA 3:38:20.5 1:32:38.3 16.5
215 526. 618 VÁCLAVÍK Lukáš 93 M15-18 28. ŠTERNBERK 4:14:05.0 2:08:22.8 14.2
216 99. 348 ŽIDÍK Miloš 84 M19-29 28. TRICLUB DOBRUŠKA 2:42:22.1 36:39.9 22.2
217 98. 297 TUČEK Martin 75 M30-39 28. Praha 7 2:42:20.8 36:38.6 22.2
218 188. 259 ONDRÁČEK Libor 64 M40-49 28. OLOMOUC 2:55:03.5 49:21.3 20.6
219 424. 677 ŽARLOK Zdenek 58 M50-59 28. VLASTIBOR KONEČNY 3:39:21.7 1:33:39.5 16.4
220 102. 207 VÍTEK Josef 84 M19-29 29. Bike Team Kralupy 2:43:03.7 37:21.5 22.1
221 104. 663 SOUKUP Karel 71 M30-39 29. ARVAL & D.I.SEVEN MOUNTAIN B 2:43:32.9 37:50.7 22.0
222 189. 257 PAVLŮ Leopold 59 M40-49 29. SpiDO 2:55:31.5 49:49.3 20.5
223 432. 513 HYNEK Vladimír 58 M50-59 29. JESENÍK 3:41:02.0 1:35:19.8 16.3
224 103. 641 TUREK Lukáš 86 M19-29 30. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:43:27.7 37:45.5 22.0
225 110. 329 KOCOUREK Zdeněk 76 M30-39 30. Fantomas se zlobí.... 2:44:47.1 39:04.9 21.8
226 194. 319 ELICH Jiří 64 M40-49 30. Axitdoldy NÁCHOD 2:55:44.7 50:02.5 20.5
227 435. 547 VAŠÍK Jaroslav 57 M50-59 30. SKP ZLÍN 3:41:10.1 1:35:27.9 16.3
228 114. 708 RYTÍŘ Martin 79 M19-29 31. AD Pemap Brodek 2:45:07.0 39:24.8 21.8
229 112. 106 KVĚTÁK Jiří 70 M30-39 31. ČESKÁ VES 2:44:48.6 39:06.4 21.8
230 197. 105 JUŘÍK Kamil 67 M40-49 31. Jeseník 2:56:01.0 50:18.8 20.5
231 441. 653 JOB Jaroslav 53 M50-59 31. Jeseník 3:41:37.6 1:35:55.4 16.2
232 119. 227 BOUBÍN Jan 89 M19-29 32. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:45:47.7 40:05.5 21.7
233 115. 254 KOPECKÝ Lukáš 78 M30-39 32. Hartman CZ 2:45:32.6 39:50.4 21.7
234 198. 109 HYNEK Zdeněk 62 M40-49 32. Maxidek Cannodale 2:56:01.6 50:19.4 20.5
235 443. 504 HŮLKA Miroslav 52 M50-59 32. České Petrovice Sport bike 3:41:54.6 1:36:12.4 16.2
236 123. 69 ROUBAL Martin 84 M19-29 33. AUTHOR MASTERS 2:46:09.2 40:27.0 21.7
237 127. 223 HÁJEK Vlastimil 74 M30-39 33. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:46:57.8 41:15.6 21.6
238 199. 306 KLABAN Jaroslav 61 M40-49 33. CYKLO STRATÍLEK LITOMYŠL 2:56:04.5 50:22.3 20.4
239 449. 519 RAINDL Pavel 55 M50-59 33. HRANICE 3:42:42.2 1:37:00.0 16.2
240 126. 747 HAVELKA Jan 79 M19-29 34. DESING LESINA 2:46:30.4 40:48.2 21.6
241 128. 214 VINŠ Martin 76 M30-39 34. TRUBÍN 2:47:01.1 41:18.9 21.6
242 203. 693 ŠINDELÁŘ Jiří 60 M40-49 34. MTB CHRUDIM 2:56:44.6 51:02.4 20.4
243 453. 575 DRÁSAL Petr 52 M50-59 34. OSTRAVA 3:44:50.6 1:39:08.4 16.0
244 131. 661 VACULÍK Rosťa 85 M19-29 35. 4EVER-CYKLO BULIS 2:47:34.4 41:52.2 21.5
245 129. 359 FIALA Martin 75 M30-39 35. Opava 2:47:02.1 41:19.9 21.6
246 205. 441 HEJTMÁNEK Ctibor 68 M40-49 35. ALW 2:57:18.7 51:36.5 20.3
247 461. 539 HVOZDOVIČ Miroslav 54 M50-59 35. OSTRAVA 1 3:47:54.0 1:42:11.8 15.8
248 137. 282 KONVIČNÝ Michal 81 M19-29 36. BESKYD BIKE 2:47:52.2 42:10.0 21.4
249 130. 261 MASTIK Tomáš  78 M30-39 36. Auto Mastik MTB Team 2:47:02.4 41:20.2 21.6
250 206. 248 FELKL Luděk 60 M40-49 36. DEKHOME CANNONDALE 2:57:23.6 51:41.4 20.3
251 467. 573 ZEMAN Jaroslav 58 M50-59 36. ZLÍN 3:49:23.9 1:43:41.7 15.7
252 142. 694 ŠINDELÁŘ Martin 83 M19-29 37. MTB CHRUDIM 2:48:52.5 43:10.3 21.3
253 133. 307 WINKLER Jan 77 M30-39 37. Bike sport servis Opava 2:47:36.0 41:53.8 21.5
254 209. 385 ŠTEKOVIČ Milan 60 M40-49 37. MTB IMPROMAT 2:57:26.6 51:44.4 20.3
255 473. 394 VRBA Jarda 57 M50-59 37. Kolokolo DONGRES ŽATEC 3:51:37.3 1:45:55.1 15.5
256 146. 622 NEHYBA Michal 80 M19-29 38. Axitdoldy Nachod 2:49:31.3 43:49.1 21.2
257 135. 273 ŠAMARA Martin 72 M30-39 38. OTICE OKR. OPAVA 2:47:39.1 41:56.9 21.5
258 212. 347 SAJDA Kamil 66 M40-49 38. SKP Nový Jičín 2:58:28.2 52:46.0 20.2
259 475. 537 CALÁBEK Milan 50 M50-59 38. PŘEROV 3:52:12.5 1:46:30.3 15.5
260 152. 331 VÁCHA Pavel 86 M19-29 39. RBB Invest Jindřichův Hradec 2:51:13.0 45:30.8 21.0
261 139. 720 KALABIS Jiří 77 M30-39 39. CYKLO TJ PISEČNA 2:48:10.2 42:28.0 21.4
262 214. 354 ŘIHÁČEK Ladislav 60 M40-49 39. RUBENA HOBBY 2 2:58:34.0 52:51.8 20.2
263 484. 471 ŠEVČÍK Pavel 54 M50-59 39. PTAČINA 3:54:06.9 1:48:24.7 15.4
264 153. 619 MORAVEC Jaroslav 87 M19-29 40. SK Žamberk 2:51:35.9 45:53.7 21.0
265 140. 672 KOČVARA Jiří 71 M30-39 40. BŘIDLIČNÁ 2:48:39.7 42:57.5 21.3
266 217. 726 TAUCHMAN Jiří 59 M40-49 40. HK Jizera 2:59:37.3 53:55.1 20.0
267 497. 249 JADRNÍČEK Petr 57 M50-59 40. Lokomotiva Ostrava 3:58:31.2 1:52:49.0 15.1
268 155. 266 TÁBORSKÝ Petr 81 M19-29 41. VRDY 2:51:44.4 46:02.2 21.0
269 148. 387 KOCOUREK Radim 78 M30-39 41. SUPERIOR DRIVERS BRUNTÁL 2:50:35.3 44:53.1 21.1
270 218. 395 GIRÁŠEK Martin 68 M40-49 41. Bardolino Bike Team Opava 2:59:38.2 53:56.0 20.0
271 505. 486 GRYGAR Jiří 51 M50-59 41. OPAVA 4:01:40.2 1:55:58.0 14.9
272 165. 236 ŠUSTR Jiří 80 M19-29 42. MAXIDEK CANNONDALE 2:52:49.1 47:06.9 20.8
273 150. 680 FIŠER Aleš 75 M30-39 42. Jablonné n.O. 2:50:54.7 45:12.5 21.1
274 224. 675 ŠVEHLA Miloslav 67 M40-49 42. Bike sport servis Opava 3:01:34.5 55:52.3 19.8
275 506. 121 POSKER Přemysl 56 M50-59 42. Pracyklisti Jeseník 4:01:42.3 1:56:00.1 14.9
276 167. 640 VILÁŠEK Michael 79 M19-29 43. Zamo Lapierre 2:54:07.9 48:25.7 20.7
277 151. 292 KOVAŘÍK Roman 75 M30-39 43. 3SA racing team 2:50:55.3 45:13.1 21.1
278 228. 607 MICHÁLEK Petr 65 M40-49 43. LUČINA 3:01:51.2 56:09.0 19.8
279 513. 577 ŠTAUD Bohuš 56 M50-59 43. ZLÍN - KOSTELEC 4:06:23.2 2:00:41.0 14.6
280 170. 73 KARLOVEC Martin 85 M19-29 44. Bike team Kralupy 2:54:13.0 48:30.8 20.7
281 157. 280 LUX Roman 75 M30-39 44. JABLONNÉ NAD ORLICÍ 2:51:49.3 46:07.1 21.0
282 231. 421 SRBA Radovan 66 M40-49 44. Valaští bajkeři 3:02:33.6 56:51.4 19.7
283 514. 505 HAMERNÍK Pavel 49 M50-59 44. ŠTĚPÁNOV 4:07:12.8 2:01:30.6 14.6
284 172. 399 PRCHAL Václav 79 M19-29 45. OLOMOUC 2:54:14.9 48:32.7 20.7
285 158. 288 ŠTURSA David 77 M30-39 45. Tygr Bike Chrudim 2:51:52.9 46:10.7 20.9
286 232. 416 DANĚK Radim 64 M40-49 45. SKP Nový Jičín 3:02:47.6 57:05.4 19.7
287 517. 713 NĚMEČEK Přemysl 53 M50-59 45. Mazda Tábor 4:08:38.9 2:02:56.7 14.5
288 176. 233 KAŠPARŮ Jan 80 M19-29 46. Varadero 2:54:20.1 48:37.9 20.6
289 160. 336 HÁZE Petr 77 M30-39 46. Rubena team 2:52:35.5 46:53.3 20.9
290 236. 215 PELÁN Milan 66 M40-49 46. HERVIS 3:03:28.8 57:46.6 19.6
291 521. 446 TILL Milan 56 M50-59 46. PRAHA 8 4:10:26.6 2:04:44.4 14.4
292 181. 581 ŠIMEČEK Roman 83 M19-29 47. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:54:27.6 48:45.4 20.6
293 161. 317 NOSÁL Pavel 76 M30-39 47. Bikesport team MOHELNICE 2:52:36.9 46:54.7 20.9
294 243. 639 SNĚHOTA Petr 68 M40-49 47. DOLNÍ BENEŠOV 3:05:27.7 59:45.5 19.4
295 542. 574 CHUDOBA Igor 58 M50-59 47. medics Opava 4:28:36.4 2:22:54.2 13.4
296 182. 582 VÁVRA Lukáš 81 M19-29 48. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:54:29.5 48:47.3 20.6
297 162. 610 SUCHÁNEK Rostislav 75 M30-39 48. DOLNÍ BENEŠOV 2:52:38.1 46:55.9 20.9
298 246. 308 BAUER Pavel 60 M40-49 48. CK 1380 3:05:34.8 59:52.6 19.4
299 544. 632 GALUSZKA Ivan 56 M50-59 48. JESENÍK 4:29:09.4 2:23:27.2 13.4
300 192. 243 ŠOLJAK Jiří 80 M19-29 49. Bike Team Kralupy 2:55:41.8 49:59.6 20.5
301 163. 240 DAVIDÍK Michal 71 M30-39 49. TOYOTA Dolák 2:52:41.6 46:59.4 20.8
302 250. 443 JÍNA Pavel 62 M40-49 49. CK PELOTON 3:06:19.6 1:00:37.4 19.3
303 545. 604 HUDECEK Karel 51 M50-59 49. HUHU RACING TEAM 4:29:15.5 2:23:33.3 13.4
304 196. 277 STRNAD Michal 79 M19-29 50. PRAHA 4 2:55:48.3 50:06.1 20.5
305 166. 318 LAH Robert 74 M30-39 50. BT Kola Kaňkovský 2:53:51.4 48:09.2 20.7
306 252. 305 NÁDVORNÍK Zdeněk 62 M40-49 50. Cyklo Kankovsky 3:06:47.6 1:01:05.4 19.3
307 564. 638 KOHUT Jan 50 M50-59 50. OSTRAVA 5:20:50.4 3:15:08.2 11.2
308 201. 392 CHMELAŘ Ladislav 79 M19-29 51. Jeseník 2:56:16.1 50:33.9 20.4
309 173. 92 FOUKAL Libor 77 M30-39 51. Beneš Sport Complex Břeclav 2:54:15.2 48:33.0 20.7
310 254. 279 KOLINGER Radim 63 M40-49 51. TOYOTA Dolák 3:06:53.0 1:01:10.8 19.3
311 566. 700 KYTLICA jaromír 54 M50-59 51. Česká Ves 5:43:58.1 3:38:15.9 10.5
312 202. 89 NĚMEC Ondřej 87 M19-29 52. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:56:43.1 51:00.9 20.4
313 175. 244 DOLEŽEL Jaroslav 74 M30-39 52. ZLÍN 4 - MALENOVICE 2:54:17.4 48:35.2 20.7
314 259. 699 NOVÁK Jiří 60 M40-49 52. Uničov 3:07:21.5 1:01:39.3 19.2
315 210. 734 VÁŇA Lukáš 86 M19-29 53. Zhor team 2:57:57.2 52:15.0 20.2
316 177. 365 KRPEC Kamil 76 M30-39 53. Ostrava 2:54:26.2 48:44.0 20.6
317 262. 328 PAVLÍK Miroslav 64 M40-49 53. SKP Opava 3:08:10.8 1:02:28.6 19.1
318 215. 316 SOBALA Martin 84 M19-29 54. JESENÍK 2:58:46.2 53:04.0 20.1
319 178. 28 KRNÁČ Vítězslav 77 M30-39 54. Ostrava 2:54:26.3 48:44.1 20.6
320 268. 363 KONOPA Milan 61 M40-49 54. Ski Snow Surf Sport 3:09:31.6 1:03:49.4 19.0
321 216. 119 MACHALA Jan 89 M19-29 55. Cyklo TJ Písečná 2:59:35.1 53:52.9 20.0
322 180. 327 KOUTNÝ Čestmír 78 M30-39 55. Jahoda team 2:54:27.0 48:44.8 20.6
323 271. 351 KOKEŠ Ivan 59 M40-49 55. RUBENA HOBBY 2 3:09:44.5 1:04:02.3 19.0
324 219. 645 NĚMEC Miroslav 79 M19-29 56. MT-BIKE WITZENMANN 2:59:49.3 54:07.1 20.0
325 183. 631 OPÍCHAL Tomáš 70 M30-39 56. CREATOM 2:54:29.7 48:47.5 20.6
326 282. 702 VÍTEK Jaroslav 67 M40-49 56. V.I.K. 3:11:18.8 1:05:36.6 18.8
327 238. 357 ZÁVODNÍK Petr 83 M19-29 57. Chcial bym moć 3:04:39.1 58:56.9 19.5
328 184. 425 PLACHÝ Jan 74 M30-39 57. HT Cyklo Tábor 2:54:31.7 48:49.5 20.6
329 288. 455 FINSTERLE Slavomír 65 M40-49 57. SLUŠOVICE 3:11:32.6 1:05:50.4 18.8
330 248. 688 MACEK Jakub 84 M19-29 58. NO Litovel 3:05:56.6 1:00:14.4 19.4
331 186. 275 ŠILLE Jaromír 70 M30-39 58. topesto.com mtb team 2:54:43.6 49:01.4 20.6
332 299. 740 VLACH Miroslav 60 M40-49 58. SPARTAK POLICE 3:13:36.0 1:07:53.8 18.6
333 251. 389 ŽÁČIK Josef 82 M19-29 59. SSPK Olomouc 3:06:45.4 1:01:03.2 19.3
334 193. 366 KANÓCZ Rastislav 77 M30-39 59. PRAHA 14 - HOSTAVICE 2:55:42.3 50:00.1 20.5
335 303. 620 KALVAS Tomáš 63 M40-49 59. Hannah Czech a.s. 3:13:57.8 1:08:15.6 18.6
336 253. 285 PICKA Michal 83 M19-29 60. RBB Invest Jindřichův Hradec 3:06:50.9 1:01:08.7 19.3
337 200. 593 ČECH Radek 75 M30-39 60. HRADEC NAD MORAVICÍ 2:56:08.7 50:26.5 20.4
338 310. 335 HRBEK Martin 65 M40-49 60. KEBEK Chomutov 3:15:04.2 1:09:22.0 18.5
339 256. 291 JORDA Radek 83 M19-29 61. SSPK Olomouc 3:07:16.7 1:01:34.5 19.2
340 204. 735 HASALA Mudr. petr 72 M30-39 61. PŘEROV 2:57:17.7 51:35.5 20.3
341 311. 380 HRUŠKA Petr 64 M40-49 61. Factor Hobby Team 3:15:05.1 1:09:22.9 18.5
342 261. 264 BASAŘ Ondřej 83 M19-29 62. topesto.com mtb team 3:07:22.3 1:01:40.1 19.2
343 207. 390 POHL Tomáš 75 M30-39 62. CYKLO TJ PÍSEČNÁ 2:57:25.7 51:43.5 20.3
344 313. 608 HAVRLANT Jan 65 M40-49 62. OSTRAVA 3:15:25.2 1:09:43.0 18.4
345 265. 269 CHUDOBA Jan 82 M19-29 63. Medics Opava 3:08:57.8 1:03:15.6 19.1
346 208. 201 FINSTERLE René 72 M30-39 63. ELEVEN-AGNESI 2:57:26.4 51:44.2 20.3
347 325. 652 POZNÍK Marcel 63 M40-49 63. Liberec 3:18:03.3 1:12:21.1 18.2
348 276. 595 HANZLÍK Petr 85 M19-29 64. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:10:48.8 1:05:06.6 18.9
349 211. 373 PAVELEK Aleš 72 M30-39 64. BIKE SPORT SERVIS OPAVA 2:58:13.3 52:31.1 20.2
350 327. 669 STEJSKAL Petr 66 M40-49 64. Loučany 3:19:04.6 1:13:22.4 18.1
351 296. 397 ŠTVÁN Ondřej 86 M19-29 65. JESENÍK 3:12:26.5 1:06:44.3 18.7
352 213. 255 SRB Martin 77 M30-39 65. AUTHOR MASTERS 2:58:29.0 52:46.8 20.2
353 328. 431 CHMIEL Radim 68 M40-49 65. Lunabajk tým 3:19:05.3 1:13:23.1 18.1
354 306. 739 RUMANEK Martin 87 M19-29 66. Bojkovice 3:14:38.6 1:08:56.4 18.5
355 220. 205 FRANK Petr 78 M30-39 66. OCELOVÍ LETCI 3:00:28.2 54:46.0 19.9
356 329. 296 JÍRŮ Jan 66 M40-49 66. Auto Mastík MTB team 3:19:20.5 1:13:38.3 18.1
357 312. 506 LAKOMÝ Vladimír 89 M19-29 67. CYKLO KAŇKOVSKÝ 3:15:06.0 1:09:23.8 18.5
358 221. 393 NÁBĚLEK Aleš 73 M30-39 67. V+P cyklosport Chropyně 3:00:43.8 55:01.6 19.9
359 331. 733 KOPŘIVA Roman 62 M40-49 67. Jeseník 3:19:22.0 1:13:39.8 18.1
360 314. 451 TOMAS Štěpán 82 M19-29 68. JESENÍK 3:15:57.7 1:10:15.5 18.4
361 222. 370 ŠUPÍK Mirek 73 M30-39 68. OSTRAVA - PORUBA 3:00:45.0 55:02.8 19.9
362 332. 473 DLABAJA Radek 64 M40-49 68. FRYŠTÁK 3:19:31.8 1:13:49.6 18.0
363 316. 418 VÁVRA Aleš 82 M19-29 69. SSPK Olomouc 3:16:13.4 1:10:31.2 18.3
364 225. 256 BAKALÍK Jaroslav 69 M30-39 69. emseko bike team zlín 3:01:35.5 55:53.3 19.8
365 334. 498 KOUDELA Jan 62 M40-49 69. ŚTERNBERK 3:19:37.4 1:13:55.2 18.0
366 324. 532 GLABAZŇA Lukáš 82 M19-29 70. OSTRAVA - DUBINA 3:17:57.3 1:12:15.1 18.2
367 226. 346 PEŇÁZ Jiří 74 M30-39 70. SPÁLOV 3:01:48.2 56:06.0 19.8
368 338. 438 VÁCLAVÍK Miloslav 60 M40-49 70. HRANICE 3:20:04.4 1:14:22.2 18.0
369 330. 741 VLACH Lukáš 87 M19-29 71. Spartak Police 3:19:20.9 1:13:38.7 18.1
370 227. 690 DOLEŽAL Zdeněk 74 M30-39 71. V+P Chropyně 3:01:49.6 56:07.4 19.8
371 341. 689 ŠEBESTA Pavel 66 M40-49 71. OSTRAVA-PORUBA 3:20:53.8 1:15:11.6 17.9
372 336. 433 SEDLÁŘ Petr 82 M19-29 72. BIKE TEAM LUHAČOVICE 3:19:49.5 1:14:07.3 18.0
373 229. 647 SPRATEK Radomír 71 M30-39 72. Horní Žukov 3:01:51.8 56:09.6 19.8
374 342. 428 BEDNAŘÍK Rostislav 64 M40-49 72. CT Hvozdná 3:21:24.2 1:15:42.0 17.9
375 337. 712 ŠENK Ondřej 87 M19-29 73. Hamry 3:19:50.0 1:14:07.8 18.0
376 233. 727 HOLEMÝ Libor 73 M30-39 73. Valaští Bajkeři 3:02:53.6 57:11.4 19.7
377 344. 540 MECA Vladimír 67 M40-49 73. ODRY 3:21:44.2 1:16:02.0 17.8
378 340. 337 SMRČKA Lukáš 80 M19-29 74. SK Pašerák Písařov 3:20:53.6 1:15:11.4 17.9
379 235. 406 PEKAŘ Petr 77 M30-39 74. PASEKA 3:03:02.1 57:19.9 19.7
380 351. 447 KUBÍN Přemysl 67 M40-49 74. Cyklo Mokřinka 3:23:11.3 1:17:29.1 17.7
381 362. 635 RÝPAR Radek 82 M19-29 75. face sport 3:25:42.7 1:20:00.5 17.5
382 237. 711 HRADIL Robert 77 M30-39 75. HOLEŠOV 3:03:52.4 58:10.2 19.6
383 353. 123 PEŠTUKA Roman 65 M40-49 75. Fenix Ski Team 3:23:39.9 1:17:57.7 17.7
384 368. 303 ANDRLE Michal 81 M19-29 76. Stera Pardubice 3:26:51.8 1:21:09.6 17.4
385 239. 325 MORÁVEK Petr 76 M30-39 76. Č. Petrovice sport bike 3:04:58.3 59:16.1 19.5
386 354. 470 KRÁTKÝ Pavel 68 M40-49 76. DEKHOMECannondale 3:23:47.2 1:18:05.0 17.7
387 375. 120 POSKER Tomáš 80 M19-29 77. Pracyklisti Jeseník 3:28:42.4 1:23:00.2 17.2
388 241. 468 FUSEK Zdeněk 76 M30-39 77. OLOMOUC 3:05:16.1 59:33.9 19.4
389 365. 484 ZBRANEK Zdeněk 62 M40-49 77. VALACHBAJK TEAM KAŠAVA 3:26:03.8 1:20:21.6 17.5
390 377. 586 PLEVA Jiří 85 M19-29 78. BOLATICE 3:28:46.3 1:23:04.1 17.2
391 242. 290 LOSENSKÝ Pavel 77 M30-39 78. Bike tuning team Rudná 3:05:27.1 59:44.9 19.4
392 370. 360 LANG Jan 59 M40-49 78. STERA PARDUBICE 3:27:06.8 1:21:24.6 17.4
393 389. 583 SCHINDLER Jan 79 M19-29 79. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:31:08.9 1:25:26.7 17.0
394 244. 301 ŠATNÝ Radek 72 M30-39 79. ČESKÁ SKALICE 3:05:31.5 59:49.3 19.4
395 376. 651 VRBKA Roman 61 M40-49 79. Jeseník 3:28:45.8 1:23:03.6 17.2
396 393. 648 MUSIL Marek 81 M19-29 80. sportovnikurzy.cz 3:31:37.2 1:25:55.0 17.0
397 245. 376 PFEIFER Jiří 74 M30-39 80. Praha 3 3:05:32.3 59:50.1 19.4
398 378. 117 TEJCHMAN Tomáš 65 M40-49 80. Fenix Ski Team 3:29:05.1 1:23:22.9 17.2
399 406. 523 KOLÁŘ Radek 87 M19-29 81. CK Stará Ves 3:35:03.5 1:29:21.3 16.7
400 249. 332 WURM Pavel 73 M30-39 81. PRAHA 1 3:05:59.8 1:00:17.6 19.4
401 380. 714 NĚMEČEK Pavel 63 M40-49 81. MAZDA TÁBOR 3:29:36.0 1:23:53.8 17.2
402 415. 650 VLČEK David 81 M19-29 82. RADSLAVICE 3:36:45.1 1:31:02.9 16.6
403 257. 613 VALEČEK Jiří 76 M30-39 82. nosice.com 3:07:19.2 1:01:37.0 19.2
404 383. 464 POSPÍŠIL Josef 62 M40-49 82. Tečovice 3:29:55.3 1:24:13.1 17.1
405 434. 605 ŠUHAJ Václav 83 M19-29 83. OSTRAVA 3:41:08.7 1:35:26.5 16.3
406 258. 475 SPURNÝ David 78 M30-39 83. SVÉSEDLICE 3:07:20.7 1:01:38.5 19.2
407 385. 258 BEK Dalibor 64 M40-49 83. KEBEK Chomutov 3:30:24.3 1:24:42.1 17.1
408 445. 722 SZEWCYK Grzegorz 81 M19-29 84. PL 3:42:16.2 1:36:34.0 16.2
409 260. 525 PEŠAN Rudolf 78 M30-39 84. Crazy Bike Team Lipník n.B 3:07:21.9 1:01:39.7 19.2
410 388. 289 PINĎÁK Jiří 60 M40-49 84. OCELOVÍ LETCI 3:31:07.0 1:25:24.8 17.1
411 451. 466 BENEŠ Daniel 81 M19-29 85. PARDUBICE 3:43:56.8 1:38:14.6 16.1
412 264. 420 VYBÍRAL Zdeněk 73 M30-39 85. Crazy Bike Team Lipník nad B 3:08:41.7 1:02:59.5 19.1
413 390. 728 REŽŇÁK Ladislav 66 M40-49 85. Brno 3:31:14.1 1:25:31.9 17.0
414 469. 517 BURDAK Pavel 88 M19-29 86. MIKULOVICE 3:49:52.9 1:44:10.7 15.7
415 266. 115 KROUPA Tomáš 72 M30-39 86. Survival-Walmark MTB Team 3:09:01.5 1:03:19.3 19.0
416 391. 570 KOLÍNEK Pavel 67 M40-49 86. ODRY 3:31:35.1 1:25:52.9 17.0
417 483. 611 VRKOČ Ondřej 86 M19-29 87. ŽAMBERK 3:53:15.3 1:47:33.1 15.4
418 267. 585 KUSNIERZ Marcin 72 M30-39 87. DOBRZEŃ WIELKI 3:09:16.5 1:03:34.3 19.0
419 392. 649 PALONCÝ Pavel 63 M40-49 87. KVS Šumperk 3:31:36.8 1:25:54.6 17.0
420 503. 671 KOVÁŘ daniel 80 M19-29 88. ASPV Vápenná 4:01:01.0 1:55:18.8 14.9
421 269. 679 ČADA Radek 74 M30-39 88. JABLONNÉ NAD ORLICI 3:09:33.9 1:03:51.7 19.0
422 395. 660 SIKORA Petr 68 M40-49 88. 3:32:29.0 1:26:46.8 16.9
423 510. 548 ŠOTNÍK Jakub 80 M19-29 89. BRNO 4:03:09.7 1:57:27.5 14.8
424 273. 304 MALÝ Jaroslav 72 M30-39 89. LAWI-CRAZY TEAM SPINNING MLA 3:10:12.8 1:04:30.6 18.9
425 398. 603 JANÍČEK Vlastimír 67 M40-49 89. MIKULOVICE 3:33:23.0 1:27:40.8 16.9
426 528. 502 HLOUŠEK Jiří 89 M19-29 90. PRAHA 10 4:15:45.4 2:10:03.2 14.1
427 275. 678 STŘÍBNÝ Libor 72 M30-39 90. Dolní Benešov 3:10:18.9 1:04:36.7 18.9
428 400. 326 TEMPÍR Milda tom 61 M40-49 90. DEKHOME CANNONDALE 3:34:06.0 1:28:23.8 16.8
429 539. 461 ŠKAPA Jiří 88 M19-29 91. Kolosport Bílovec 4:24:42.6 2:19:00.4 13.6
430 279. 526 KUBNÝ Tomáš 72 M30-39 91. Lazaroz 3:11:02.3 1:05:20.1 18.8
431 408. 715 UHLÍŘ Jiří 66 M40-49 91. MAZDA TÁBOR 3:35:52.5 1:30:10.3 16.7
432 280. 460 ČERNOTA Radim 75 M30-39 92. OSTRAVA 3:11:12.5 1:05:30.3 18.8
433 409. 402 HORÁK Michal 68 M40-49 92. Kutná Hora 3:35:52.8 1:30:10.6 16.7
434 286. 557 JAŠEK Petr 75 M30-39 93. RADUŇ 3:11:29.9 1:05:47.7 18.8
435 410. 518 HRON Tomáš 67 M40-49 93. OLOMOUC 3:35:53.9 1:30:11.7 16.7
436 287. 496 ZÁRUBA Dušan 74 M30-39 94. Spinning MB-Alpine Pro 3:11:31.1 1:05:48.9 18.8
437 414. 579 OPOLKA Petr 63 M40-49 94. KARVINÁ-HRANICE 3:36:44.6 1:31:02.4 16.6
438 290. 521 SMRČEK Miroslav 78 M30-39 95. UFO racing team 3:11:49.1 1:06:06.9 18.8
439 418. 707 SOLAŘ Miroslav 67 M40-49 95. BĚLKOVICE 3:37:41.8 1:31:59.6 16.5
440 291. 469 VYVLEČKA Jaromír 76 M30-39 96. VALACHBAJK TEAM KAŠAVA 3:11:49.5 1:06:07.3 18.8
441 423. 545 ROLLER Vladimír 68 M40-49 96. BEGOOŇ 3:39:19.5 1:33:37.3 16.4
442 293. 430 ČERNÝ Robert 76 M30-39 97. Cyklo TJ Písečná 3:12:18.7 1:06:36.5 18.7
443 433. 494 FREIBERG Petr 67 M40-49 97. Rosice 3:41:03.6 1:35:21.4 16.3
444 297. 563 ČERNÍN Emanuel 74 M30-39 98. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:12:49.3 1:07:07.1 18.7
445 438. 627 GERŽIČÁK Jan 68 M40-49 98. SKP ZLÍN 3:41:19.5 1:35:37.3 16.3
446 298. 381 SÝKORA Michal 76 M30-39 99. Ostroh Roztoky 3:12:50.1 1:07:07.9 18.7
447 440. 646 ŽVÁČEK Mojmír 63 M40-49 99. JESENIČTÍ ORLI o.s. 3:41:35.8 1:35:53.6 16.2
448 300. 589 BREJLA Pavel 75 M30-39 100. PRŮHONICE 3:13:43.7 1:08:01.5 18.6
449 446. 674 SIEBER Radim 63 M40-49 100. Ostrava 3:42:24.2 1:36:42.0 16.2
450 302. 368 RUŠAR Daniel 73 M30-39 101. HUSTOPEČE NAD BEČVOU 3:13:57.0 1:08:14.8 18.6
451 452. 407 HNILA Jiří 62 M40-49 101. Crazy Bike Team Lipník n./B. 3:44:50.0 1:39:07.8 16.0
452 305. 405 MARTINKA Petr 69 M30-39 102. VYSOKÉ POLE 3:14:08.2 1:08:26.0 18.5
453 454. 391 POC Jiří 66 M40-49 102. ÚDLICE 3:45:22.0 1:39:39.8 16.0
454 315. 676 PIKART František 76 M30-39 103. STOPRO BIKE TEAM 3:16:00.7 1:10:18.5 18.4
455 455. 129 ČERMÁK Roman 59 M40-49 103. SURVIVAL - WALMARK MTB 3:46:11.2 1:40:29.0 15.9
456 319. 601 SOBOTKA Petr 73 M30-39 104. TriClub Dobruška 3:16:22.5 1:10:40.3 18.3
457 457. 361 VENGLÁŘ Petr 62 M40-49 104. ŘEPIŠTĚ 3:46:20.7 1:40:38.5 15.9
458 320. 350 ROZEHNAL Martin 70 M30-39 105. TOVAČOV 3:16:44.1 1:11:01.9 18.3
459 458. 628 REŽNAR Luděk 68 M40-49 105. MALÉ HOŠTICE 3:47:14.4 1:41:32.2 15.8
460 322. 423 MACHÁČEK Pavel 72 M30-39 106. Margl Bike Team 3:17:47.5 1:12:05.3 18.2
461 459. 719 ŠKODA Jan 59 M40-49 106. Jeseník 3:47:24.9 1:41:42.7 15.8
462 335. 382 LAH Alois 75 M30-39 107. Horka n. Moravou 3:19:47.8 1:14:05.6 18.0
463 460. 454 SOTORNÍK Richard 60 M40-49 107. Zlín 3:47:38.4 1:41:56.2 15.8
464 339. 476 PÁČ Boris 75 M30-39 108. BRNO 3:20:06.0 1:14:23.8 18.0
465 463. 591 FELLNER Marek 65 M40-49 108. Fenix Ski Team Jeseník 3:48:41.6 1:42:59.4 15.7
466 343. 490 RAŠŤÁK Roman 77 M30-39 109. OPAVA 3:21:28.6 1:15:46.4 17.9
467 464. 612 SCHUSTER Martin 65 M40-49 109. OPAVA 3:48:41.7 1:42:59.5 15.7
468 345. 626 CHALOUPKA Prokop 78 M30-39 110. OPAVA 3:21:59.3 1:16:17.1 17.8
469 466. 485 NÁBĚLEK Jan 62 M40-49 110. PRAHA 10 3:49:21.4 1:43:39.2 15.7
470 346. 535 WIESNER Roman 74 M30-39 111. ZLÍN 3:22:15.6 1:16:33.4 17.8
471 470. 527 KNEISL Zdeněk 68 M40-49 111. DOLNÍ LHOTA 3:50:23.5 1:44:41.3 15.6
472 347. 552 HRUŠKA Tomáš 75 M30-39 112. Fa BÉBÉ 3:22:16.0 1:16:33.8 17.8
473 477. 732 LEMON Norman 62 M40-49 112. Jeseník 3:52:37.5 1:46:55.3 15.5
474 350. 520 NOVÁK Pavel 69 M30-39 113. Vojnice 3:22:22.7 1:16:40.5 17.8
475 478. 493 ŠEVČÍK Svatopluk 68 M40-49 113. PŘEROV 3:52:39.4 1:46:57.2 15.5
476 352. 333 KORBEL Pavel 74 M30-39 114. Králův Dvůr 3:23:31.5 1:17:49.3 17.7
477 481. 670 DUDÍK Lubomír 61 M40-49 114. VW brouk servis Olomouc 3:53:11.8 1:47:29.6 15.4
478 355. 409 HODBOĎ Jiří 78 M30-39 115. Pojizerský MTB spolek 3:23:55.9 1:18:13.7 17.7
479 493. 543 HAŠA Marek 66 M40-49 115. HRADEC NAD MORAVICÍ 3:56:40.9 1:50:58.7 15.2
480 356. 480 SOLECKÝ Ivo 70 M30-39 116. SK Šafrata 3:24:06.4 1:18:24.2 17.6
481 498. 559 KURAL Roman 65 M40-49 116. PRAHA 3:58:53.4 1:53:11.2 15.1
482 357. 474 VALENTA Josef 72 M30-39 117. OLOMOUC 3:24:08.1 1:18:25.9 17.6
483 500. 553 HALUZÍK Dušan 59 M40-49 117. Hranice 3:59:59.3 1:54:17.1 15.0
484 360. 723 STRACZEK Krzysztof 73 M30-39 118. PL 3:25:28.6 1:19:46.4 17.5
485 501. 522 STADTHERR Radim 65 M40-49 118. SK Šafrata 4:00:13.0 1:54:30.8 15.0
486 361. 482 POŘÍZEK Libor 72 M30-39 119. BRNO 3:25:28.7 1:19:46.5 17.5
487 504. 731 VAVRDA Petr 61 M40-49 119. CK PELOTON 4:01:25.9 1:55:43.7 14.9
488 363. 686 ??? 75 M30-39 120. Nowa Kuznica PL 3:25:43.7 1:20:01.5 17.5
489 507. 666 STIBOR Pavel 60 M40-49 120. Pracyklisti Jeseník 4:01:45.3 1:56:03.1 14.9
490 364. 501 ZAORAL Petr 76 M30-39 121. ORLOVÁ PORUBA 3:25:44.3 1:20:02.1 17.5
491 509. 507 KUBÁT Tomáš 64 M40-49 121. BYŠICE 4:02:54.4 1:57:12.2 14.8
492 366. 597 OSLADIL Kamil 75 M30-39 122. Buldoci Rapotín 3:26:04.4 1:20:22.2 17.5
493 511. 594 SOBALA Miroslav 62 M40-49 122. Cyklo TJ Písečná 4:05:01.7 1:59:19.5 14.7
494 367. 408 HARANT Jan 74 M30-39 123. AGRO BIKE TEAM 3:26:23.4 1:20:41.2 17.4
495 515. 683 JANKŮ Stanislav 66 M40-49 123. UNICAR Škoda auto Ostrava 4:07:44.5 2:02:02.3 14.5
496 369. 629 BUKOVANSKÝ Jiří 71 M30-39 124. TESMAN-BIKE 3:27:03.4 1:21:21.2 17.4
497 518. 599 ORMAN Geoff 63 M40-49 124. ZLATE HORY 4:09:27.6 2:03:45.4 14.4
498 372. 412 DOLEŽEL Patrik 76 M30-39 125. MYSLOČOVICE 3:27:19.7 1:21:37.5 17.4
499 519. 703 ŠŤASTNÝ Pavel 68 M40-49 125. Česká Ves 4:10:07.6 2:04:25.4 14.4
500 373. 510 GARNAC Martin 71 M30-39 126. FRÝDEK-MÍSTEK 3:27:38.0 1:21:55.8 17.3
501 524. 656 POSKER Radek 67 M40-49 126. Jeseník 4:13:36.4 2:07:54.2 14.2
502 374. 630 HORÁK David 73 M30-39 127. SKP ZLÍN 3:28:01.3 1:22:19.1 17.3
503 532. 551 SVRČEK Jiří 66 M40-49 127. CPV Krnov 4:16:07.9 2:10:25.7 14.1
504 379. 415 MAKOVEC Karel 75 M30-39 128. SK CETOS Příbram 3:29:35.1 1:23:52.9 17.2
505 534. 609 CHOVANEC Miroslav 59 M40-49 128. JESENÍK 4:21:07.7 2:15:25.5 13.8
506 381. 453 JUCHELKA Patrik 70 M30-39 129. JESENÍK 3:29:37.6 1:23:55.4 17.2
507 540. 691 KAVAN Roman 67 M40-49 129. Rychvald 4:27:01.3 2:21:19.1 13.5
508 382. 705 KUČA Radan 69 M30-39 130. Cyklan.cz 3:29:55.0 1:24:12.8 17.1
509 551. 554 JANDA Ivan 59 M40-49 130. Bike for life 4:34:23.1 2:28:40.9 13.1
510 387. 102 MIROŠOVSKÝ Jiří 69 M30-39 131. Hannah 3:31:05.0 1:25:22.8 17.1
511 556. 725 ZBOŘIL Milan 66 M40-49 131. Rajnochovice 4:48:29.0 2:42:46.8 12.5
512 396. 665 KNOTEK Vladimír 75 M30-39 132. ESENBÁCI 3:33:07.7 1:27:25.5 16.9
513 563. 444 HAVELKA Jiří 65 M40-49 132. ALLIVICTUS bike team 5:18:03.8 3:12:21.6 11.3
514 397. 515 KOPECKÝ Tomáš 74 M30-39 133. eSeNBáci 3:33:10.2 1:27:28.0 16.9
515 399. 458 BOLEK Martin 72 M30-39 134. cyklo MOKŘINKA 3:33:43.7 1:28:01.5 16.8
516 403. 696 KRUMPOLC Jaroslav 71 M30-39 135. Dekhome Cannondale 3:34:27.9 1:28:45.7 16.8
517 405. 500 KOČÍ Ladislav 72 M30-39 136. DAP-Provmex Team 3:35:03.5 1:29:21.3 16.7
518 407. 508 MEDVĚD Milan 74 M30-39 137. Facesport MTB team 3:35:30.9 1:29:48.7 16.7
519 417. 709 VAŠÍČEK Pavel 78 M30-39 138. Alpine Pro 3:37:38.7 1:31:56.5 16.5
520 419. 706 MAŠEK Michal 74 M30-39 139. LAMA TEAM KOZIČÍN 3:37:47.2 1:32:05.0 16.5
521 420. 668 KADEČKA Tomáš 78 M30-39 140. MP3CENTRUM.CZ 3:38:08.0 1:32:25.8 16.5
522 425. 529 ZATLOUKAL Tomáš 72 M30-39 141. PRAHA 6 3:39:37.0 1:33:54.8 16.4
523 428. 429 ROHOVSKÝ Radek 78 M30-39 142. PRAHA 3:40:39.5 1:34:57.3 16.3
524 429. 452 RUFER Jaroslav 72 M30-39 143. Krakonošovy větry 3:40:54.9 1:35:12.7 16.3
525 430. 588 HUBÁLEK Libor 70 M30-39 144. PSÁRY 3:40:59.0 1:35:16.8 16.3
526 437. 528 ZABLOUDIL Michal 74 M30-39 145. OTROKOVICE 3:41:12.7 1:35:30.5 16.3
527 442. 509 SMERDA Pavel 73 M30-39 146. HRUSKY 3:41:50.2 1:36:08.0 16.2
528 444. 404 EISENKOLB Michal 74 M30-39 147. PRAHA 9 3:41:54.8 1:36:12.6 16.2
529 448. 422 NAVRÁTIL Tomáš 78 M30-39 148. LIPNÍK N.B. 3:42:41.0 1:36:58.8 16.2
530 456. 642 CHODURA Josef 70 M30-39 149. Ski Club IPECO 3:46:18.2 1:40:36.0 15.9
531 462. 685 VOLNÝ Richard 78 M30-39 150. 2K Sport bike club 3:48:34.8 1:42:52.6 15.7
532 465. 621 SCHIESSER Karel 74 M30-39 151. Subaru Opava 3:48:46.8 1:43:04.6 15.7
533 468. 737 PODEŠVA Jiří 70 M30-39 152. Fram bike 3:49:26.4 1:43:44.2 15.7
534 471. 549 ŠTĚPÁN Martin 75 M30-39 153. JAKUBČOVICE NAD ODROU 3:50:59.0 1:45:16.8 15.6
535 472. 717 VAVREČKA Lukáš 71 M30-39 154. Opava 3:51:12.1 1:45:29.9 15.6
536 474. 440 MIKLÍK Pavel 76 M30-39 155. ZLÍN-MALENOVICE 3:52:11.1 1:46:28.9 15.5
537 482. 744 BENEŠ František 78 M30-39 156. MĚSTO ALBRECHTICE 3:53:12.1 1:47:29.9 15.4
538 487. 658 DVOŘÁK Adam 94 M14 157. JESENÍK 3:54:23.4 1:48:41.2 15.4
539 488. 684 KULIFAJ Michal 73 M30-39 158. Crazy bike team 3:54:48.0 1:49:05.8 15.3
540 489. 481 PETŘÍČEK Tomáš 77 M30-39 159. HRADEC KRÁLOVÉ 3:55:10.4 1:49:28.2 15.3
541 490. 265 KREJČÍ Petr 72 M30-39 160. AUTHOR MASTERS TEAM 3:56:26.7 1:50:44.5 15.2
542 491. 600 RAWLINGS Mark 70 M30-39 161. ZLATE HORY 3:56:28.8 1:50:46.6 15.2
543 492. 555 SLEZÁČEK Tomáš 76 M30-39 162. PŘEROV 3:56:37.0 1:50:54.8 15.2
544 494. 636 NEVŘELA Jiří 72 M30-39 163. BOLATICE 3:57:09.9 1:51:27.7 15.2
545 499. 542 HEIDER Martin 73 M30-39 164. KRAVAŘE 3:59:55.8 1:54:13.6 15.0
546 502. 614 STUCHLÍK Zbigniew 70 M30-39 165. KARVINÁ-RÁJ 4:00:53.2 1:55:11.0 14.9
547 508. 606 TUMA Martin 78 M30-39 166. HLUČÍN 4:02:27.3 1:56:45.1 14.8
548 512. 511 NEUWIRTH Tomáš 72 M30-39 167. eSeNBáci 4:06:16.8 2:00:34.6 14.6
549 520. 590 OPLUŠTIL Tomáš 72 M30-39 168. Cyklo Kaňkovský 4:10:16.6 2:04:34.4 14.4
550 523. 584 KNOTEK Tomáš 77 M30-39 169. eSeNBáci 4:12:06.0 2:06:23.8 14.3
551 525. 746 KLOUČEK Jiří 73 M30-39 170. Stěžery 4:13:50.7 2:08:08.5 14.2
552 530. 419 CVRČEK Jiří 73 M30-39 171. ALLIVICTUS bike team 4:15:51.8 2:10:09.6 14.1
553 531. 568 BEZDĚK Pavel 76 M30-39 172. HRANICE 4:16:04.3 2:10:22.1 14.1
554 535. 667 NÁBĚLEK Michael 72 M30-39 173. CHUCHELNÁ 4:21:47.6 2:16:05.4 13.8
555 537. 558 JANEČEK Petr 73 M30-39 174. SK Radíkov 4:22:32.3 2:16:50.1 13.7
556 538. 637 PUSZ Wojciech 78 M30-39 175. 50-540 WROCLAW 4:23:53.8 2:18:11.6 13.6
557 543. 695 MINÁŘ Pavel 70 M30-39 176. Dekhome Cannondale 4:28:38.2 2:22:56.0 13.4
558 546. 745 KOŠŤÁL Libor 70 M30-39 177. PARDUBICE 4:29:49.8 2:24:07.6 13.3
559 547. 489 TKÁČ Luděk 74 M30-39 178. KRNOV 4:31:40.4 2:25:58.2 13.3
560 548. 749 HORÁČEK Radomír 74 M30-39 179. PRAHA 5 4:33:10.0 2:27:27.8 13.2
561 553. 736 NEVŘALA Robert 73 M30-39 180. Bob a Bobek Team 4:42:14.4 2:36:32.2 12.8
562 555. 561 JANEČEK Libor 77 M30-39 181. KOSTELEC NAD ORLICÍ 4:43:26.9 2:37:44.7 12.7
563 557. 562 DOČKAL Martin 78 M30-39 182. OLOMOUC 4:48:35.9 2:42:53.7 12.5
564 558. 112 BENÍČEK Jiří 71 M30-39 183. JESENIČTÍ ORLI o.s. 4:48:57.3 2:43:15.1 12.5
565 559. 550 ŠEBESTA Robert 69 M30-39 184. PRAHA 9 4:49:57.7 2:44:15.5 12.4
566 561. 377 POUCH Tomáš 72 M30-39 185. Poštovní spořitelna Marin MT 4:50:10.8 2:44:28.6 12.4
567. 133 FOJTÍK Jan 88 MEL ČS MTB DNF
568. 742 FABIÁN Jakub 91 M15-18 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT DNF
569. 738 JOANIDIS Apostoles 83 M19-29 Zlaté Hory DNF
570. 721 OSIECKI Lukasz 90 M15-18 PL DNF
571. 692 PAŠTĚKA Vít 50 M50-59 Břeclav DNF
572. 673 KOLOŠ Oldřich 56 M50-59 Ostrava DNF
573. 124 JUREČKA Jiří 66 M40-49 ANEKA MTB DNF
574. 633 FRANCUZ Sebastian 83 M19-29 OLSZYNA DNF
575. 664 TANNERT Josef 73 M30-39 JESENÍK DNF
576. 654 TATAI Jan 92 M15-18 Bike Team Zlaté Hory DNF
577. 118 TOPOLOVOVÁ Hana 78 Z30-39 Praha DNF
578. 625 BUREŠ Jaroslav 54 M50-59 PRAHA - ŘEPY DNF
579. 623 BOCHŇÁK Zbyněk 76 M30-39 lepus.cz DNF
580. 617 RUMÁNEK Martin 87 M19-29 BOJKOVICE DNF
581. 615 ORČÍK Filip 84 M19-29 ZDIBY DNF
582. 598 RYGEL Jirka 68 M40-49 HLUČÍN - BOBROVNÍKY DNF
583. 576 ROUBALÍK Martin 90 M15-18 PŘEROV DNF
584. 578 OLŠANSKÝ Antonín 46 M60+ OSTRAVA DNF
585. 592 KUREČKA Ondřej 89 M19-29 ÚVALNO DNF
586. 596 BARTONÍČKOVÁ Milada 77 Z30-39 ČESKÁ TŘEBOVÁ DNF
587. 571 ŠEVČÍKOVÁ Danuše 66 Z40+ PŘEROV DNF
588. 569 KŘENEK Filip 73 M30-39 FA BÉBÉ DNF
589. 567 ŘÍHOVÁ Blanka 72 Z30-39 PRAHA 8 - TROJA DNF
590. 566 OCHMAN David 81 M19-29 OLOMOUC DNF
591. 546 HLOUŠEK Jiří 63 M40-49 PRAHA 10 DNF
592. 556 VOLÍK Ivan 75 M30-39 Jeseník DNF
593. 560 KRIŠTOF Martin 76 M30-39 RAVEN RACING Team DNF
594. 564 PETŘEK Zdenek 58 M50-59 OLOMOUC DNF
595. 538 RUSSWURMOVÁ Nikol 76 Z30-39 Jeseník DNF
596. 536 BÁRTA Aleš 87 M19-29 BÍLOVEC DNF
597. 534 SCHWARZ Jindřich 65 M40-49 3 Sport Activities DNF
598. 533 HANAK Michal 78 M30-39 OSTRAVA PORUBA DNF
599. 524 HROMÁDKO Daniel 69 M30-39 CYKLOŠNEČCI DNF
600. 128 OVČÁČÍK Igor 67 M40-49 PRAHA 10 DNF
601. 514 ROUBALÍKOVÁ Jitka 86 Z19-29 PŘEROV DNF
602. 512 ŠEVČÍK Martin 73 M30-39 Veus Vyškov DNF
603. 497 PETROVOVI Tandem 57 M50-59 Bike team Kralupy DNF
604. 495 HOUDKOVÁ Alžběta 73 Z30-39 PRAHA 2 DNF
605. 491 JANUŠOVÁ Dagmar 70 Z30-39 ČERVENÝ KOSTELEC DNF
606. 488 BAARS Bastiaan 66 M40-49 PRAHA 2 DNF
607. 477 HAVRÁNEK Jan 77 M30-39 BRNO DNF
608. 472 ČERNÝ Karel 79 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
609. 462 KUNČÍK Tomáš 72 M30-39 www.skisport-horka.cz DNF
610. 465 STAREČKOVÁ Klára 80 Z19-29 KEBEK Chomutov DNF
611. 459 PÁLINKÁŠ Miroslav 79 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
612. 436 HVORECKÝ Jan 80 M19-29 ZhorTeam Vrbno DNF
613. 439 MÁRTON Libor 68 M40-49 AGNESI DNF
614. 442 NAVRÁTIL Pavel 59 M40-49 OSTRAVA - K. POLE DNF
615. 448 SZABÓ Jitka 77 Z30-39 OLOMOUC DNF
616. 449 SLABÁ Jitka 85 Z19-29 Bike team kralupy DNF
617. 432 WEIHRICH Ivo 68 M40-49 Coby Dup Bike Team Opava DNF
618. 386 VAŠÍČEK Pavel 78 M30-39 ŠTĚPÁNOBV DNF
619. 396 JANUŠ Jindřich 64 M40-49 SPINNING MB - ALPINE PRO TEA DNF
620. 424 MYŠIČKA David 85 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
621. 427 HEGER Kurt c. 46 M60+ DEKHOME CANNONDALE DNF
622. 375 MORAVEC Hymbajs 85 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
623. 379 VAŠÍČEK Milan 62 M40-49 IMPROMAT MTB DNF
624. 378 HRONEK David 81 M19-29 Drásal Team Holešov DNF
625. 374 TĚHAN Jiří 66 M40-49 Survival - Walmark MTB DNF
626. 355 DUTÁ Lenka 76 Z30-39 SPINNING MB - ALPINE PRO DNF
627. 367 JANDA Václav 56 M50-59 www.sumavalevne.cz DNF
628. 344 LÁTALOVÁ Vlasta 71 Z30-39 CHUDOBÍN DNF
629. 349 ŠTĚPÁNEK Zdeněk 68 M40-49 PORSCHE BRNO DNF
630. 353 DLAB Petr 45 M60+ KC Kooperativa Liberec DNF
631. 343 MARKOS Athanasios 93 M15-18 Bike Team Zlate Hory DNF
632. 342 DOLAKOVA Tana 58 Z40+ TOYOTA Dolák DNF
633. 340 PŘIBYL Martin 78 M30-39 Drásal Team Holešov DNF
634. 341 ORSÁG Petr 59 M40-49 Paseka DNF
635. 330 VAISAR Jiří 71 M30-39 Axit Doldy Náchod DNF
636. 284 MARTINKOVÁ Jana 80 Z19-29 CYKLOTRENINK.com DNF
637. 295 VÁVROVÁ Zuzana 69 Z30-39 KC Kooperativa Liberec DNF
638. 298 GÖRÖG Viktor 76 M30-39 SPINNING MB - ALPINE PRO DNF
639. 309 ZVĚŘINA Roman 71 M30-39 CHRUDIM DNF
640. 311 HRDINA Dušan 83 M19-29 www.sumavalevne.cz DNF
641. 320 GAMBA Robert 62 M40-49 SpinFit Liberec DNF
642. 267 JAROŠOVÁ Veronika 91 Z15-18 CYKLOTRENINK.com DNF
643. 268 ŠIMEK Pavel 71 M30-39 CYKLOTRENINK.com DNF
644. 271 TĚHAN Petr 91 M15-18 Survival - Walmark MTB team DNF
645. 281 POLÍVKA Jan 77 M30-39 PRAHA 9 DNF
646. 260 HAMPL Jaromír 54 M50-59 KC Kooperativa DNF
647. 263 KASTELÍK Jakub 92 M15-18 4EVER-CYKLO BULIS DNF
648. 228 LANDA Vladimír 75 M30-39 PRAHA 4 DNF
649. 222 KOTT Jiří 60 M40-49 KEBEK Chomutov DNF
650. 212 VAGNER Vladimír 81 M19-29 MTB TEAM PŘÍCHOVICE DNF
651. 216 LINEK Petr 59 M40-49 ELEVEN-AGNESI DNF
652. 218 HANUŠOVÁ Barbora 87 Z19-29 Bikeranch Team DNF
653. 220 KOCOUREK Ivo 66 M40-49 Toyota Dolák 2 DNF
654. 204 KAMARYT Leoš 69 M30-39 Hermann-Lucky Bike DNF
655. 110 FOŘT Svatopluk 76 M30-39 Survival - Walmark MTB DNF
656. 91 BUKSA Dominik 90 M15-18 Dekhome-cannondale DNF
657. 200 POLÍVKA Petr 75 M30-39 ÚHONICE DNF
658. 99 LÁTAL Aleš 65 M40-49 CHUDOBÍN DNF
659. 95 BENDA Michal 83 MEL MTB TEAM PŘÍCHOVICE DNF
660. 90 PAVLAS Michal 90 M15-18 BIKE RANCH Team DNF
661. 88 KOTTOVÁ Petra 79 Z19-29 TOYOTA Dolák DNF
662. 77 ČERMÁK Pavel 65 M40-49 AUTHOR MASTERS DNF
663. 74 ŠORM Jiří 63 M40-49 SpinFit Liberec DNF
664. 71 JAROŠ David 82 M19-29 Bikeranch team DNF
665. 55 PÁNEK Petr 67 M40-49 Survival Walmark Colnago Tea DNF
666. 61 DOLANSKÝ Daniel 86 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
667. 41 KRÁTKÝ Luboš 77 M30-39 EXEJEANS Chomutov DNF
668. 47 HRUŠKA Jan 69 M30-39 KC Kooperativa DNF
669. 49 SEDLÁŘ Jakub 84 MEL Zamo Lapierre DNF
670. 37 ŠUPOL Michal 76 M30-39 EXEJEANS Chomutov DNF
671. 39 JEŘÁBEK David 80 M19-29 EXE JEANS Chomutov DNF
672. 36 TATÍČEK Petr 85 M19-29 BIKE RANCH TEAM DNF
673. 26 RAUCHFUSS Marek 90 M15-18 CK MTB Maraton Hlinsko DNF
674. 22 JELÍNEK Václav 76 M30-39 EXEJEANS Chomutov DNF
675. 16 STADTHERR Jaroslav 79 M19-29 MTB TEAM PŘÍCHOVICE DNF
676. 17 STIEBER Zdeněk 72 M30-39 TOYOTA Dolák DNF
677. 18 PLESNÍK Michal 84 MEL Scott&Hagget MTB Team DNF
678. 21 CHROBÁK Jan 79 MEL EXEJEANS Chomutov DNF
679. 2 FOJTÍK Ondřej 77 MEL Toyota Dolák DNF
680. 12 DÍTĚ Radek 79 MEL ČESKÁ SPOŘITELNA MTB DNF