Tisk Máte dotaz ?

KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008

Jeseník (30. 08. 2008)

polojasno, vzduch: 23°C


KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008 - výsledky

trať - 60 km
muži
Absolutní pořadí M14 M15-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+ MEL
ženy
Absolutní pořadí Z15-18 Z19-29 Z30-39 Z40+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 60 km    (Absolutní pořadí)      řazení      kat.

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 487. 658 DVOŘÁK Adam 94 M14 157. JESENÍK 3:54:23.4 1:48:41.2 15.4
2 111. 270 BENEŠ Radek 90 M15-18 11. Devoss 2:44:48.1 39:05.9 21.8
3 68. 54 BULIS Roman 91 M15-18 5. 4EVER-CYKLO BULIS 2:37:34.7 31:52.5 22.8
4 301. 122 ČÁŇ Daniel 93 M15-18 21. Fenix Ski Team 3:13:55.9 1:08:13.7 18.6
5 109. 662 FELLNER Adam 93 M15-18 10. Jeseník 2:44:06.1 38:23.9 21.9
6 304. 362 GRÉZL Martin 91 M15-18 22. UNIČOV 3:14:06.8 1:08:24.6 18.5
7 118. 237 HORÁČEK Radim 90 M15-18 14. CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ 2:45:35.2 39:53.0 21.7
8 72. 278 HORKÝ David 90 M15-18 6. Caska Invest 2:37:46.9 32:04.7 22.8
9 79. 103 HYNEK Dominik 91 M15-18 8. Maxidek Cannodale 2:38:07.2 32:25.0 22.8
10 255. 682 JANKŮ Vítězslav 90 M15-18 17. UNICAR Škoda auto Ostrava 3:06:57.1 1:01:14.9 19.3
11 516. 681 JANKŮ Vojtěch 93 M15-18 26. UNICAR Škoda auto Ostrava 4:07:44.9 2:02:02.7 14.5
12 283. 687 JAVŮREK Jiří 91 M15-18 19. FACE SPORT MTB TEAM 3:11:21.8 1:05:39.6 18.8
13 263. 704 JEHLIČKA Vladimír 93 M15-18 18. Fenix ski team Jeseník 3:08:39.5 1:02:57.3 19.1
14 522. 483 JÍLEK Jakub 92 M15-18 27. Polách a Syn 4:11:19.7 2:05:37.5 14.3
15 44. 81 KOBLIHA Josef 91 M15-18 2. 4EVER-CYKLO BULIS 2:29:40.5 23:58.3 24.1
16 48. 372 KONEČNÝ František 91 M15-18 3. BIKE SPORT servis Opava 2:32:03.8 26:21.6 23.7
17 117. 729 LINHART Petr 91 M15-18 13. Dama sport Šumperk 2:45:34.9 39:52.7 21.7
18 113. 403 MADAJ René 91 M15-18 12. BIKE TEAM JESENÍK 2:44:56.8 39:14.6 21.8
19 496. 565 MECA Michal 90 M15-18 25. ODRY 3:57:52.6 1:52:10.4 15.1
20 486. 655 MINÁŘ Viktor 92 M15-18 24. Jeseník 3:54:18.1 1:48:35.9 15.4
21 106. 245 ORSÁG Ondřej 91 M15-18 9. PASEKA 2:43:50.4 38:08.2 22.0
22 284. 499 PETŘEK Michal 93 M15-18 20. Cyklo Kaňovský 3:11:22.3 1:05:40.1 18.8
23 195. 388 RADA Petr 92 M15-18 16. Jeseník 2:55:47.2 50:05.0 20.5
24 426. 544 ROZKOPAL Tomáš 90 M15-18 23. ODRY 3:39:45.0 1:34:02.8 16.4
25 33. 743 SKALICKÝ Pavel 92 M15-18 1. SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 2:25:52.8 20:10.6 24.7
26 145. 294 SLÁMA Michal 92 M15-18 15. 4EVER-CYKLO BULIS 2:49:30.0 43:47.8 21.2
27 74. 219 SMĚŠNÝ Jan 91 M15-18 7. Ski Snow Surf Sport 2:37:48.5 32:06.3 22.8
28 58. 84 SVOBODA Petr 91 M15-18 4. CK MTB Junior Hlinsko 2:34:37.6 28:55.4 23.3
29 526. 618 VÁCLAVÍK Lukáš 93 M15-18 28. ŠTERNBERK 4:14:05.0 2:08:22.8 14.2
30 368. 303 ANDRLE Michal 81 M19-29 76. Stera Pardubice 3:26:51.8 1:21:09.6 17.4
31 89. 293 BAČOVSKÝ Marek 89 M19-29 26. Bike Team Kralupy 2:39:51.3 34:09.1 22.5
32 261. 264 BASAŘ Ondřej 83 M19-29 62. topesto.com mtb team 3:07:22.3 1:01:40.1 19.2
33 451. 466 BENEŠ Daniel 81 M19-29 85. PARDUBICE 3:43:56.8 1:38:14.6 16.1
34 17. 43 BOLEK Victor 81 M19-29 6. SUPERIOR RIDERS 2:23:24.4 17:42.2 25.1
35 119. 227 BOUBÍN Jan 89 M19-29 32. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:45:47.7 40:05.5 21.7
36 67. 59 BUBLÍK Libor 86 M19-29 20. SUPERIOR RIDERS 2:37:33.7 31:51.5 22.8
37 469. 517 BURDAK Pavel 88 M19-29 86. MIKULOVICE 3:49:52.9 1:44:10.7 15.7
38 201. 392 CHMELAŘ Ladislav 79 M19-29 51. Jeseník 2:56:16.1 50:33.9 20.4
39 265. 269 CHUDOBA Jan 82 M19-29 63. Medics Opava 3:08:57.8 1:03:15.6 19.1
40 9. 24 ČERNÝ Jan 82 M19-29 1. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:18:38.6 12:56.4 26.0
41 10. 20 GALANDÁK Vít 85 M19-29 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:19:03.4 13:21.2 25.9
42 324. 532 GLABAZŇA Lukáš 82 M19-29 70. OSTRAVA - DUBINA 3:17:57.3 1:12:15.1 18.2
43 276. 595 HANZLÍK Petr 85 M19-29 64. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:10:48.8 1:05:06.6 18.9
44 19. 50 HAPALA Radim 83 M19-29 8. SUPERIOR RIDERS 2:23:31.0 17:48.8 25.1
45 126. 747 HAVELKA Jan 79 M19-29 34. DESING LESINA 2:46:30.4 40:48.2 21.6
46 528. 502 HLOUŠEK Jiří 89 M19-29 90. PRAHA 10 4:15:45.4 2:10:03.2 14.1
47 29. 30 HOLÍK Radovan 89 M19-29 10. TOYOTA DOLÁK 1 2:25:40.4 19:58.2 24.7
48 71. 97 HUBKA Lukáš 81 M19-29 22. Axit Doldy Náchod 2:37:44.4 32:02.2 22.8
49 41. 51 HYNEK Jan 89 M19-29 15. Maxidek Cannondale 2:28:35.1 22:52.9 24.2
50 59. 48 JANOUŠEK Michal 80 M19-29 17. SUPERIOR RIDERS 2:34:37.7 28:55.5 23.3
51 256. 291 JORDA Radek 83 M19-29 61. SSPK Olomouc 3:07:16.7 1:01:34.5 19.2
52 170. 73 KARLOVEC Martin 85 M19-29 44. Bike team Kralupy 2:54:13.0 48:30.8 20.7
53 176. 233 KAŠPARŮ Jan 80 M19-29 46. Varadero 2:54:20.1 48:37.9 20.6
54 14. 19 KNÍŽE David 82 M19-29 5. Toyota Dolák 1 2:22:20.6 16:38.4 25.3
55 406. 523 KOLÁŘ Radek 87 M19-29 81. CK Stará Ves 3:35:03.5 1:29:21.3 16.7
56 137. 282 KONVIČNÝ Michal 81 M19-29 36. BESKYD BIKE 2:47:52.2 42:10.0 21.4
57 37. 52 KOPÁČ Dalibor 84 M19-29 14. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:28:03.1 22:20.9 24.3
58 503. 671 KOVÁŘ daniel 80 M19-29 88. ASPV Vápenná 4:01:01.0 1:55:18.8 14.9
59 70. 580 KUNC Ondřej 82 M19-29 21. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:37:43.4 32:01.2 22.8
60 312. 506 LAKOMÝ Vladimír 89 M19-29 67. CYKLO KAŇKOVSKÝ 3:15:06.0 1:09:23.8 18.5
61 248. 688 MACEK Jakub 84 M19-29 58. NO Litovel 3:05:56.6 1:00:14.4 19.4
62 216. 119 MACHALA Jan 89 M19-29 55. Cyklo TJ Písečná 2:59:35.1 53:52.9 20.0
63 11. 730 MLODYNIA Lukasz 79 M19-29 3. Brzeg PL 2:19:33.8 13:51.6 25.8
64 153. 619 MORAVEC Jaroslav 87 M19-29 40. SK Žamberk 2:51:35.9 45:53.7 21.0
65 393. 648 MUSIL Marek 81 M19-29 80. sportovnikurzy.cz 3:31:37.2 1:25:55.0 17.0
66 88. 246 MUSIL Štěpán 88 M19-29 25. TJ Sokol Písečná 2:39:49.6 34:07.4 22.5
67 64. 314 NAVRÁTIL Jan 89 M19-29 19. BRUNTÁL 2:36:14.7 30:32.5 23.0
68 146. 622 NEHYBA Michal 80 M19-29 38. Axitdoldy Nachod 2:49:31.3 43:49.1 21.2
69 219. 645 NĚMEC Miroslav 79 M19-29 56. MT-BIKE WITZENMANN 2:59:49.3 54:07.1 20.0
70 202. 89 NĚMEC Ondřej 87 M19-29 52. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:56:43.1 51:00.9 20.4
71 96. 339 OTEVŘEL Vít 88 M19-29 27. ČESKÝ TĚŠÍN 2:42:02.9 36:20.7 22.2
72 80. 85 PELC Stanislav 83 M19-29 24. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:38:28.8 32:46.6 22.7
73 253. 285 PICKA Michal 83 M19-29 60. RBB Invest Jindřichův Hradec 3:06:50.9 1:01:08.7 19.3
74 35. 75 PILČÍK Adam 84 M19-29 13. Pell's Team 2:26:22.3 20:40.1 24.6
75 377. 586 PLEVA Jiří 85 M19-29 78. BOLATICE 3:28:46.3 1:23:04.1 17.2
76 375. 120 POSKER Tomáš 80 M19-29 77. Pracyklisti Jeseník 3:28:42.4 1:23:00.2 17.2
77 172. 399 PRCHAL Václav 79 M19-29 45. OLOMOUC 2:54:14.9 48:32.7 20.7
78 123. 69 ROUBAL Martin 84 M19-29 33. AUTHOR MASTERS 2:46:09.2 40:27.0 21.7
79 306. 739 RUMANEK Martin 87 M19-29 66. Bojkovice 3:14:38.6 1:08:56.4 18.5
80 31. 53 RYBÁČEK Miroslav 87 M19-29 11. Survival Walmark MTB 2:25:42.5 20:00.3 24.7
81 362. 635 RÝPAR Radek 82 M19-29 75. face sport 3:25:42.7 1:20:00.5 17.5
82 114. 708 RYTÍŘ Martin 79 M19-29 31. AD Pemap Brodek 2:45:07.0 39:24.8 21.8
83 389. 583 SCHINDLER Jan 79 M19-29 79. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:31:08.9 1:25:26.7 17.0
84 336. 433 SEDLÁŘ Petr 82 M19-29 72. BIKE TEAM LUHAČOVICE 3:19:49.5 1:14:07.3 18.0
85 340. 337 SMRČKA Lukáš 80 M19-29 74. SK Pašerák Písařov 3:20:53.6 1:15:11.4 17.9
86 215. 316 SOBALA Martin 84 M19-29 54. JESENÍK 2:58:46.2 53:04.0 20.1
87 196. 277 STRNAD Michal 79 M19-29 50. PRAHA 4 2:55:48.3 50:06.1 20.5
88 22. 60 SVĚNTÝ Radek 87 M19-29 9. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:24:40.0 18:57.8 24.9
89 445. 722 SZEWCYK Grzegorz 81 M19-29 84. PL 3:42:16.2 1:36:34.0 16.2
90 62. 213 ŠELIGA Jaroslav 84 M19-29 18. RBB INVEST Jindřichův Hradec 2:36:06.1 30:23.9 23.1
91 337. 712 ŠENK Ondřej 87 M19-29 73. Hamry 3:19:50.0 1:14:07.8 18.0
92 32. 34 ŠILAR Zdeněk 81 M19-29 12. SK Žamberk TESSUTI Sport 2:25:48.9 20:06.7 24.7
93 181. 581 ŠIMEČEK Roman 83 M19-29 47. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:54:27.6 48:45.4 20.6
94 142. 694 ŠINDELÁŘ Martin 83 M19-29 37. MTB CHRUDIM 2:48:52.5 43:10.3 21.3
95 539. 461 ŠKAPA Jiří 88 M19-29 91. Kolosport Bílovec 4:24:42.6 2:19:00.4 13.6
96 192. 243 ŠOLJAK Jiří 80 M19-29 49. Bike Team Kralupy 2:55:41.8 49:59.6 20.5
97 510. 548 ŠOTNÍK Jakub 80 M19-29 89. BRNO 4:03:09.7 1:57:27.5 14.8
98 296. 397 ŠTVÁN Ondřej 86 M19-29 65. JESENÍK 3:12:26.5 1:06:44.3 18.7
99 434. 605 ŠUHAJ Václav 83 M19-29 83. OSTRAVA 3:41:08.7 1:35:26.5 16.3
100 57. 80 ŠUSER Václav 87 M19-29 16. www.BikeTeamKralupy.cz 2:34:01.7 28:19.5 23.4
101 12. 13 ŠUSTEK Milan 82 M19-29 4. TOYOTA DOLÁK 2:20:31.3 14:49.1 25.6
102 165. 236 ŠUSTR Jiří 80 M19-29 42. MAXIDEK CANNONDALE 2:52:49.1 47:06.9 20.8
103 155. 266 TÁBORSKÝ Petr 81 M19-29 41. VRDY 2:51:44.4 46:02.2 21.0
104 18. 29 TĚHAN Martin 87 M19-29 7. Survival Walmark Colnago Tea 2:23:29.7 17:47.5 25.1
105 76. 40 TOBRMAN Martin 81 M19-29 23. Bike Team Kralupy 2:37:52.3 32:10.1 22.8
106 314. 451 TOMAS Štěpán 82 M19-29 68. JESENÍK 3:15:57.7 1:10:15.5 18.4
107 103. 641 TUREK Lukáš 86 M19-29 30. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:43:27.7 37:45.5 22.0
108 152. 331 VÁCHA Pavel 86 M19-29 39. RBB Invest Jindřichův Hradec 2:51:13.0 45:30.8 21.0
109 131. 661 VACULÍK Rosťa 85 M19-29 35. 4EVER-CYKLO BULIS 2:47:34.4 41:52.2 21.5
110 210. 734 VÁŇA Lukáš 86 M19-29 53. Zhor team 2:57:57.2 52:15.0 20.2
111 316. 418 VÁVRA Aleš 82 M19-29 69. SSPK Olomouc 3:16:13.4 1:10:31.2 18.3
112 182. 582 VÁVRA Lukáš 81 M19-29 48. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:54:29.5 48:47.3 20.6
113 167. 640 VILÁŠEK Michael 79 M19-29 43. Zamo Lapierre 2:54:07.9 48:25.7 20.7
114 102. 207 VÍTEK Josef 84 M19-29 29. Bike Team Kralupy 2:43:03.7 37:21.5 22.1
115 330. 741 VLACH Lukáš 87 M19-29 71. Spartak Police 3:19:20.9 1:13:38.7 18.1
116 415. 650 VLČEK David 81 M19-29 82. RADSLAVICE 3:36:45.1 1:31:02.9 16.6
117 483. 611 VRKOČ Ondřej 86 M19-29 87. ŽAMBERK 3:53:15.3 1:47:33.1 15.4
118 238. 357 ZÁVODNÍK Petr 83 M19-29 57. Chcial bym moć 3:04:39.1 58:56.9 19.5
119 251. 389 ŽÁČIK Josef 82 M19-29 59. SSPK Olomouc 3:06:45.4 1:01:03.2 19.3
120 99. 348 ŽIDÍK Miloš 84 M19-29 28. TRICLUB DOBRUŠKA 2:42:22.1 36:39.9 22.2
121 363. 686 ??? 75 M30-39 120. Nowa Kuznica PL 3:25:43.7 1:20:01.5 17.5
122 225. 256 BAKALÍK Jaroslav 69 M30-39 69. emseko bike team zlín 3:01:35.5 55:53.3 19.8
123 90. 87 BALATKA Martin 73 M30-39 25. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:39:55.3 34:13.1 22.5
124 482. 744 BENEŠ František 78 M30-39 156. MĚSTO ALBRECHTICE 3:53:12.1 1:47:29.9 15.4
125 558. 112 BENÍČEK Jiří 71 M30-39 183. JESENIČTÍ ORLI o.s. 4:48:57.3 2:43:15.1 12.5
126 531. 568 BEZDĚK Pavel 76 M30-39 172. HRANICE 4:16:04.3 2:10:22.1 14.1
127 399. 458 BOLEK Martin 72 M30-39 134. cyklo MOKŘINKA 3:33:43.7 1:28:01.5 16.8
128 300. 589 BREJLA Pavel 75 M30-39 100. PRŮHONICE 3:13:43.7 1:08:01.5 18.6
129 369. 629 BUKOVANSKÝ Jiří 71 M30-39 124. TESMAN-BIKE 3:27:03.4 1:21:21.2 17.4
130 345. 626 CHALOUPKA Prokop 78 M30-39 110. OPAVA 3:21:59.3 1:16:17.1 17.8
131 456. 642 CHODURA Josef 70 M30-39 149. Ski Club IPECO 3:46:18.2 1:40:36.0 15.9
132 50. 68 CHVALINA Martin 78 M30-39 13. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:32:04.3 26:22.1 23.7
133 530. 419 CVRČEK Jiří 73 M30-39 171. ALLIVICTUS bike team 4:15:51.8 2:10:09.6 14.1
134 269. 679 ČADA Radek 74 M30-39 88. JABLONNÉ NAD ORLICI 3:09:33.9 1:03:51.7 19.0
135 200. 593 ČECH Radek 75 M30-39 60. HRADEC NAD MORAVICÍ 2:56:08.7 50:26.5 20.4
136 297. 563 ČERNÍN Emanuel 74 M30-39 98. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:12:49.3 1:07:07.1 18.7
137 65. 234 ČERNOTA Kamil 70 M30-39 18. DOLNÍ BENEŠOV 2:36:53.7 31:11.5 22.9
138 280. 460 ČERNOTA Radim 75 M30-39 92. OSTRAVA 3:11:12.5 1:05:30.3 18.8
139 293. 430 ČERNÝ Robert 76 M30-39 97. Cyklo TJ Písečná 3:12:18.7 1:06:36.5 18.7
140 163. 240 DAVIDÍK Michal 71 M30-39 49. TOYOTA Dolák 2:52:41.6 46:59.4 20.8
141 557. 562 DOČKAL Martin 78 M30-39 182. OLOMOUC 4:48:35.9 2:42:53.7 12.5
142 227. 690 DOLEŽAL Zdeněk 74 M30-39 71. V+P Chropyně 3:01:49.6 56:07.4 19.8
143 175. 244 DOLEŽEL Jaroslav 74 M30-39 52. ZLÍN 4 - MALENOVICE 2:54:17.4 48:35.2 20.7
144 372. 412 DOLEŽEL Patrik 76 M30-39 125. MYSLOČOVICE 3:27:19.7 1:21:37.5 17.4
145 82. 96 EFTIMOV Jan 76 M30-39 23. S-COMP Six Monkeys 2:38:33.4 32:51.2 22.7
146 444. 404 EISENKOLB Michal 74 M30-39 147. PRAHA 9 3:41:54.8 1:36:12.6 16.2
147 129. 359 FIALA Martin 75 M30-39 35. Opava 2:47:02.1 41:19.9 21.6
148 45. 93 FIALA Radek 72 M30-39 11. MT-BIKE WITZEMANN 2:29:42.9 24:00.7 24.0
149 208. 201 FINSTERLE René 72 M30-39 63. ELEVEN-AGNESI 2:57:26.4 51:44.2 20.3
150 150. 680 FIŠER Aleš 75 M30-39 42. Jablonné n.O. 2:50:54.7 45:12.5 21.1
151 173. 92 FOUKAL Libor 77 M30-39 51. Beneš Sport Complex Břeclav 2:54:15.2 48:33.0 20.7
152 220. 205 FRANK Petr 78 M30-39 66. OCELOVÍ LETCI 3:00:28.2 54:46.0 19.9
153 241. 468 FUSEK Zdeněk 76 M30-39 77. OLOMOUC 3:05:16.1 59:33.9 19.4
154 373. 510 GARNAC Martin 71 M30-39 126. FRÝDEK-MÍSTEK 3:27:38.0 1:21:55.8 17.3
155 20. 57 GEBEL Petr 69 M30-39 3. ZAMO LAPIERRE 2:23:36.8 17:54.6 25.1
156 127. 223 HÁJEK Vlastimil 74 M30-39 33. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:46:57.8 41:15.6 21.6
157 367. 408 HARANT Jan 74 M30-39 123. AGRO BIKE TEAM 3:26:23.4 1:20:41.2 17.4
158 204. 735 HASALA Mudr. petr 72 M30-39 61. PŘEROV 2:57:17.7 51:35.5 20.3
159 160. 336 HÁZE Petr 77 M30-39 46. Rubena team 2:52:35.5 46:53.3 20.9
160 499. 542 HEIDER Martin 73 M30-39 164. KRAVAŘE 3:59:55.8 1:54:13.6 15.0
161 355. 409 HODBOĎ Jiří 78 M30-39 115. Pojizerský MTB spolek 3:23:55.9 1:18:13.7 17.7
162 233. 727 HOLEMÝ Libor 73 M30-39 73. Valaští Bajkeři 3:02:53.6 57:11.4 19.7
163 548. 749 HORÁČEK Radomír 74 M30-39 179. PRAHA 5 4:33:10.0 2:27:27.8 13.2
164 374. 630 HORÁK David 73 M30-39 127. SKP ZLÍN 3:28:01.3 1:22:19.1 17.3
165 75. 108 HORÁK René 75 M30-39 20. Cyko TJ Písečná 2:37:50.0 32:07.8 22.8
166 237. 711 HRADIL Robert 77 M30-39 75. HOLEŠOV 3:03:52.4 58:10.2 19.6
167 347. 552 HRUŠKA Tomáš 75 M30-39 112. Fa BÉBÉ 3:22:16.0 1:16:33.8 17.8
168 430. 588 HUBÁLEK Libor 70 M30-39 144. PSÁRY 3:40:59.0 1:35:16.8 16.3
169 81. 56 ISTENČIN Lukáš 77 M30-39 22. Survival-Walmark MTB Team 2:38:29.8 32:47.6 22.7
170 47. 226 JANDA Jiří 75 M30-39 12. Cyklo Polach a syn 2:30:16.8 24:34.6 24.0
171 555. 561 JANEČEK Libor 77 M30-39 181. KOSTELEC NAD ORLICÍ 4:43:26.9 2:37:44.7 12.7
172 537. 558 JANEČEK Petr 73 M30-39 174. SK Radíkov 4:22:32.3 2:16:50.1 13.7
173 4. 11 JANEČKA Svatopluk 72 M30-39 1. SUPERIOR RIDERS 2:11:58.5 6:16.3 27.3
174 39. 14 JANOTA Miroslav 77 M30-39 8. Toyota Dolák I. 2:28:27.6 22:45.4 24.2
175 286. 557 JAŠEK Petr 75 M30-39 93. RADUŇ 3:11:29.9 1:05:47.7 18.8
176 97. 65 JÍLEK Martin 69 M30-39 27. Polach a syn Šumperk 2:42:09.9 36:27.7 22.2
177 56. 70 JIRÁSKO Ladislav 78 M30-39 16. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:33:46.5 28:04.3 23.4
178 381. 453 JUCHELKA Patrik 70 M30-39 129. JESENÍK 3:29:37.6 1:23:55.4 17.2
179 420. 668 KADEČKA Tomáš 78 M30-39 140. MP3CENTRUM.CZ 3:38:08.0 1:32:25.8 16.5
180 86. 250 KADLČÁK Richard 75 M30-39 24. ELEM BIKE ZLÍN 2:39:32.2 33:50.0 22.6
181 139. 720 KALABIS Jiří 77 M30-39 39. CYKLO TJ PISEČNA 2:48:10.2 42:28.0 21.4
182 193. 366 KANÓCZ Rastislav 77 M30-39 59. PRAHA 14 - HOSTAVICE 2:55:42.3 50:00.1 20.5
183 66. 58 KAVAN Ondřej 77 M30-39 19. Witzenmann Opava 2:37:33.5 31:51.3 22.8
184 525. 746 KLOUČEK Jiří 73 M30-39 170. Stěžery 4:13:50.7 2:08:08.5 14.2
185 523. 584 KNOTEK Tomáš 77 M30-39 169. eSeNBáci 4:12:06.0 2:06:23.8 14.3
186 396. 665 KNOTEK Vladimír 75 M30-39 132. ESENBÁCI 3:33:07.7 1:27:25.5 16.9
187 63. 83 KOBLASA Martin 74 M30-39 17. golds gym bike team 2:36:10.5 30:28.3 23.1
188 148. 387 KOCOUREK Radim 78 M30-39 41. SUPERIOR DRIVERS BRUNTÁL 2:50:35.3 44:53.1 21.1
189 110. 329 KOCOUREK Zdeněk 76 M30-39 30. Fantomas se zlobí.... 2:44:47.1 39:04.9 21.8
190 405. 500 KOČÍ Ladislav 72 M30-39 136. DAP-Provmex Team 3:35:03.5 1:29:21.3 16.7
191 140. 672 KOČVARA Jiří 71 M30-39 40. BŘIDLIČNÁ 2:48:39.7 42:57.5 21.3
192 77. 79 KONOPÁSEK Tomáš 76 M30-39 21. KEBEK Chomutov 2:37:52.3 32:10.1 22.8
193 115. 254 KOPECKÝ Lukáš 78 M30-39 32. Hartman CZ 2:45:32.6 39:50.4 21.7
194 397. 515 KOPECKÝ Tomáš 74 M30-39 133. eSeNBáci 3:33:10.2 1:27:28.0 16.9
195 352. 333 KORBEL Pavel 74 M30-39 114. Králův Dvůr 3:23:31.5 1:17:49.3 17.7
196 546. 745 KOŠŤÁL Libor 70 M30-39 177. PARDUBICE 4:29:49.8 2:24:07.6 13.3
197 180. 327 KOUTNÝ Čestmír 78 M30-39 55. Jahoda team 2:54:27.0 48:44.8 20.6
198 151. 292 KOVAŘÍK Roman 75 M30-39 43. 3SA racing team 2:50:55.3 45:13.1 21.1
199 490. 265 KREJČÍ Petr 72 M30-39 160. AUTHOR MASTERS TEAM 3:56:26.7 1:50:44.5 15.2
200 178. 28 KRNÁČ Vítězslav 77 M30-39 54. Ostrava 2:54:26.3 48:44.1 20.6
201 266. 115 KROUPA Tomáš 72 M30-39 86. Survival-Walmark MTB Team 3:09:01.5 1:03:19.3 19.0
202 177. 365 KRPEC Kamil 76 M30-39 53. Ostrava 2:54:26.2 48:44.0 20.6
203 403. 696 KRUMPOLC Jaroslav 71 M30-39 135. Dekhome Cannondale 3:34:27.9 1:28:45.7 16.8
204 279. 526 KUBNÝ Tomáš 72 M30-39 91. Lazaroz 3:11:02.3 1:05:20.1 18.8
205 382. 705 KUČA Radan 69 M30-39 130. Cyklan.cz 3:29:55.0 1:24:12.8 17.1
206 25. 35 KUČERA Petr 75 M30-39 5. TOYOTA DOLÁK 2:25:25.0 19:42.8 24.8
207 30. 42 KUČERA Vladimír 73 M30-39 7. TOYOTA DOLÁK 2:25:40.7 19:58.5 24.7
208 488. 684 KULIFAJ Michal 73 M30-39 158. Crazy bike team 3:54:48.0 1:49:05.8 15.3
209 267. 585 KUSNIERZ Marcin 72 M30-39 87. DOBRZEŃ WIELKI 3:09:16.5 1:03:34.3 19.0
210 112. 106 KVĚTÁK Jiří 70 M30-39 31. ČESKÁ VES 2:44:48.6 39:06.4 21.8
211 335. 382 LAH Alois 75 M30-39 107. Horka n. Moravou 3:19:47.8 1:14:05.6 18.0
212 166. 318 LAH Robert 74 M30-39 50. BT Kola Kaňkovský 2:53:51.4 48:09.2 20.7
213 242. 290 LOSENSKÝ Pavel 77 M30-39 78. Bike tuning team Rudná 3:05:27.1 59:44.9 19.4
214 157. 280 LUX Roman 75 M30-39 44. JABLONNÉ NAD ORLICÍ 2:51:49.3 46:07.1 21.0
215 322. 423 MACHÁČEK Pavel 72 M30-39 106. Margl Bike Team 3:17:47.5 1:12:05.3 18.2
216 379. 415 MAKOVEC Karel 75 M30-39 128. SK CETOS Příbram 3:29:35.1 1:23:52.9 17.2
217 273. 304 MALÝ Jaroslav 72 M30-39 89. LAWI-CRAZY TEAM SPINNING MLA 3:10:12.8 1:04:30.6 18.9
218 305. 405 MARTINKA Petr 69 M30-39 102. VYSOKÉ POLE 3:14:08.2 1:08:26.0 18.5
219 130. 261 MASTIK Tomáš  78 M30-39 36. Auto Mastik MTB Team 2:47:02.4 41:20.2 21.6
220 419. 706 MAŠEK Michal 74 M30-39 139. LAMA TEAM KOZIČÍN 3:37:47.2 1:32:05.0 16.5
221 15. 23 MATĚJKA Jan 76 M30-39 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:22:22.0 16:39.8 25.3
222 407. 508 MEDVĚD Milan 74 M30-39 137. Facesport MTB team 3:35:30.9 1:29:48.7 16.7
223 474. 440 MIKLÍK Pavel 76 M30-39 155. ZLÍN-MALENOVICE 3:52:11.1 1:46:28.9 15.5
224 95. 206 MILIAN Milan 75 M30-39 26. Valaští Bajkeři SUPERIOR 2:40:54.8 35:12.6 22.4
225 543. 695 MINÁŘ Pavel 70 M30-39 176. Dekhome Cannondale 4:28:38.2 2:22:56.0 13.4
226 387. 102 MIROŠOVSKÝ Jiří 69 M30-39 131. Hannah 3:31:05.0 1:25:22.8 17.1
227 239. 325 MORÁVEK Petr 76 M30-39 76. Č. Petrovice sport bike 3:04:58.3 59:16.1 19.5
228 221. 393 NÁBĚLEK Aleš 73 M30-39 67. V+P cyklosport Chropyně 3:00:43.8 55:01.6 19.9
229 535. 667 NÁBĚLEK Michael 72 M30-39 173. CHUCHELNÁ 4:21:47.6 2:16:05.4 13.8
230 448. 422 NAVRÁTIL Tomáš 78 M30-39 148. LIPNÍK N.B. 3:42:41.0 1:36:58.8 16.2
231 512. 511 NEUWIRTH Tomáš 72 M30-39 167. eSeNBáci 4:06:16.8 2:00:34.6 14.6
232 553. 736 NEVŘALA Robert 73 M30-39 180. Bob a Bobek Team 4:42:14.4 2:36:32.2 12.8
233 494. 636 NEVŘELA Jiří 72 M30-39 163. BOLATICE 3:57:09.9 1:51:27.7 15.2
234 161. 317 NOSÁL Pavel 76 M30-39 47. Bikesport team MOHELNICE 2:52:36.9 46:54.7 20.9
235 350. 520 NOVÁK Pavel 69 M30-39 113. Vojnice 3:22:22.7 1:16:40.5 17.8
236 183. 631 OPÍCHAL Tomáš 70 M30-39 56. CREATOM 2:54:29.7 48:47.5 20.6
237 520. 590 OPLUŠTIL Tomáš 72 M30-39 168. Cyklo Kaňkovský 4:10:16.6 2:04:34.4 14.4
238 366. 597 OSLADIL Kamil 75 M30-39 122. Buldoci Rapotín 3:26:04.4 1:20:22.2 17.5
239 339. 476 PÁČ Boris 75 M30-39 108. BRNO 3:20:06.0 1:14:23.8 18.0
240 211. 373 PAVELEK Aleš 72 M30-39 64. BIKE SPORT SERVIS OPAVA 2:58:13.3 52:31.1 20.2
241 235. 406 PEKAŘ Petr 77 M30-39 74. PASEKA 3:03:02.1 57:19.9 19.7
242 226. 346 PEŇÁZ Jiří 74 M30-39 70. SPÁLOV 3:01:48.2 56:06.0 19.8
243 260. 525 PEŠAN Rudolf 78 M30-39 84. Crazy Bike Team Lipník n.B 3:07:21.9 1:01:39.7 19.2
244 489. 481 PETŘÍČEK Tomáš 77 M30-39 159. HRADEC KRÁLOVÉ 3:55:10.4 1:49:28.2 15.3
245 245. 376 PFEIFER Jiří 74 M30-39 80. Praha 3 3:05:32.3 59:50.1 19.4
246 315. 676 PIKART František 76 M30-39 103. STOPRO BIKE TEAM 3:16:00.7 1:10:18.5 18.4
247 184. 425 PLACHÝ Jan 74 M30-39 57. HT Cyklo Tábor 2:54:31.7 48:49.5 20.6
248 468. 737 PODEŠVA Jiří 70 M30-39 152. Fram bike 3:49:26.4 1:43:44.2 15.7
249 207. 390 POHL Tomáš 75 M30-39 62. CYKLO TJ PÍSEČNÁ 2:57:25.7 51:43.5 20.3
250 361. 482 POŘÍZEK Libor 72 M30-39 119. BRNO 3:25:28.7 1:19:46.5 17.5
251 561. 377 POUCH Tomáš 72 M30-39 185. Poštovní spořitelna Marin MT 4:50:10.8 2:44:28.6 12.4
252 538. 637 PUSZ Wojciech 78 M30-39 175. 50-540 WROCLAW 4:23:53.8 2:18:11.6 13.6
253 343. 490 RAŠŤÁK Roman 77 M30-39 109. OPAVA 3:21:28.6 1:15:46.4 17.9
254 491. 600 RAWLINGS Mark 70 M30-39 161. ZLATE HORY 3:56:28.8 1:50:46.6 15.2
255 428. 429 ROHOVSKÝ Radek 78 M30-39 142. PRAHA 3:40:39.5 1:34:57.3 16.3
256 320. 350 ROZEHNAL Martin 70 M30-39 105. TOVAČOV 3:16:44.1 1:11:01.9 18.3
257 429. 452 RUFER Jaroslav 72 M30-39 143. Krakonošovy větry 3:40:54.9 1:35:12.7 16.3
258 42. 38 RUNT Pavel 72 M30-39 9. KEBEK Chomutov 2:29:23.7 23:41.5 24.1
259 302. 368 RUŠAR Daniel 73 M30-39 101. HUSTOPEČE NAD BEČVOU 3:13:57.0 1:08:14.8 18.6
260 465. 621 SCHIESSER Karel 74 M30-39 151. Subaru Opava 3:48:46.8 1:43:04.6 15.7
261 54. 82 SEDLÁČEK Jiří 75 M30-39 14. Toyota Dolák 2:33:25.1 27:42.9 23.5
262 492. 555 SLEZÁČEK Tomáš 76 M30-39 162. PŘEROV 3:56:37.0 1:50:54.8 15.2
263 442. 509 SMERDA Pavel 73 M30-39 146. HRUSKY 3:41:50.2 1:36:08.0 16.2
264 290. 521 SMRČEK Miroslav 78 M30-39 95. UFO racing team 3:11:49.1 1:06:06.9 18.8
265 319. 601 SOBOTKA Petr 73 M30-39 104. TriClub Dobruška 3:16:22.5 1:10:40.3 18.3
266 356. 480 SOLECKÝ Ivo 70 M30-39 116. SK Šafrata 3:24:06.4 1:18:24.2 17.6
267 104. 663 SOUKUP Karel 71 M30-39 29. ARVAL & D.I.SEVEN MOUNTAIN B 2:43:32.9 37:50.7 22.0
268 229. 647 SPRATEK Radomír 71 M30-39 72. Horní Žukov 3:01:51.8 56:09.6 19.8
269 258. 475 SPURNÝ David 78 M30-39 83. SVÉSEDLICE 3:07:20.7 1:01:38.5 19.2
270 213. 255 SRB Martin 77 M30-39 65. AUTHOR MASTERS 2:58:29.0 52:46.8 20.2
271 360. 723 STRACZEK Krzysztof 73 M30-39 118. PL 3:25:28.6 1:19:46.4 17.5
272 275. 678 STŘÍBNÝ Libor 72 M30-39 90. Dolní Benešov 3:10:18.9 1:04:36.7 18.9
273 502. 614 STUCHLÍK Zbigniew 70 M30-39 165. KARVINÁ-RÁJ 4:00:53.2 1:55:11.0 14.9
274 162. 610 SUCHÁNEK Rostislav 75 M30-39 48. DOLNÍ BENEŠOV 2:52:38.1 46:55.9 20.9
275 298. 381 SÝKORA Michal 76 M30-39 99. Ostroh Roztoky 3:12:50.1 1:07:07.9 18.7
276 135. 273 ŠAMARA Martin 72 M30-39 38. OTICE OKR. OPAVA 2:47:39.1 41:56.9 21.5
277 244. 301 ŠATNÝ Radek 72 M30-39 79. ČESKÁ SKALICE 3:05:31.5 59:49.3 19.4
278 559. 550 ŠEBESTA Robert 69 M30-39 184. PRAHA 9 4:49:57.7 2:44:15.5 12.4
279 186. 275 ŠILLE Jaromír 70 M30-39 58. topesto.com mtb team 2:54:43.6 49:01.4 20.6
280 471. 549 ŠTĚPÁN Martin 75 M30-39 153. JAKUBČOVICE NAD ODROU 3:50:59.0 1:45:16.8 15.6
281 158. 288 ŠTURSA David 77 M30-39 45. Tygr Bike Chrudim 2:51:52.9 46:10.7 20.9
282 222. 370 ŠUPÍK Mirek 73 M30-39 68. OSTRAVA - PORUBA 3:00:45.0 55:02.8 19.9
283 547. 489 TKÁČ Luděk 74 M30-39 178. KRNOV 4:31:40.4 2:25:58.2 13.3
284 23. 25 TOMÁŠEK Martin 73 M30-39 4. AUTHOR MASTERS 2:24:40.8 18:58.6 24.9
285 98. 297 TUČEK Martin 75 M30-39 28. Praha 7 2:42:20.8 36:38.6 22.2
286 508. 606 TUMA Martin 78 M30-39 166. HLUČÍN 4:02:27.3 1:56:45.1 14.8
287 43. 44 VÁGNER Daniel 73 M30-39 10. Factor Bike Team 2:29:25.8 23:43.6 24.1
288 55. 238 VÁGNER Michal 77 M30-39 15. ČESKÁ TŘEBOVÁ 2:33:26.0 27:43.8 23.5
289 257. 613 VALEČEK Jiří 76 M30-39 82. nosice.com 3:07:19.2 1:01:37.0 19.2
290 357. 474 VALENTA Josef 72 M30-39 117. OLOMOUC 3:24:08.1 1:18:25.9 17.6
291 417. 709 VAŠÍČEK Pavel 78 M30-39 138. Alpine Pro 3:37:38.7 1:31:56.5 16.5
292 472. 717 VAVREČKA Lukáš 71 M30-39 154. Opava 3:51:12.1 1:45:29.9 15.6
293 128. 214 VINŠ Martin 76 M30-39 34. TRUBÍN 2:47:01.1 41:18.9 21.6
294 462. 685 VOLNÝ Richard 78 M30-39 150. 2K Sport bike club 3:48:34.8 1:42:52.6 15.7
295 264. 420 VYBÍRAL Zdeněk 73 M30-39 85. Crazy Bike Team Lipník nad B 3:08:41.7 1:02:59.5 19.1
296 26. 657 VYCHODIL Tomáš 76 M30-39 6. Jeseník 2:25:26.9 19:44.7 24.8
297 291. 469 VYVLEČKA Jaromír 76 M30-39 96. VALACHBAJK TEAM KAŠAVA 3:11:49.5 1:06:07.3 18.8
298 346. 535 WIESNER Roman 74 M30-39 111. ZLÍN 3:22:15.6 1:16:33.4 17.8
299 133. 307 WINKLER Jan 77 M30-39 37. Bike sport servis Opava 2:47:36.0 41:53.8 21.5
300 249. 332 WURM Pavel 73 M30-39 81. PRAHA 1 3:05:59.8 1:00:17.6 19.4
301 437. 528 ZABLOUDIL Michal 74 M30-39 145. OTROKOVICE 3:41:12.7 1:35:30.5 16.3
302 364. 501 ZAORAL Petr 76 M30-39 121. ORLOVÁ PORUBA 3:25:44.3 1:20:02.1 17.5
303 287. 496 ZÁRUBA Dušan 74 M30-39 94. Spinning MB-Alpine Pro 3:11:31.1 1:05:48.9 18.8
304 425. 529 ZATLOUKAL Tomáš 72 M30-39 141. PRAHA 6 3:39:37.0 1:33:54.8 16.4
305 246. 308 BAUER Pavel 60 M40-49 48. CK 1380 3:05:34.8 59:52.6 19.4
306 342. 428 BEDNAŘÍK Rostislav 64 M40-49 72. CT Hvozdná 3:21:24.2 1:15:42.0 17.9
307 385. 258 BEK Dalibor 64 M40-49 83. KEBEK Chomutov 3:30:24.3 1:24:42.1 17.1
308 61. 45 BLAŽEK Jiří 63 M40-49 9. ELEVEN-AGNESI 2:35:25.6 29:43.4 23.2
309 36. 33 BORÁK Jiří 67 M40-49 3. SUPERIOR RIDERS 2:27:27.5 21:45.3 24.4
310 125. 225 BUKSA Jiří 65 M40-49 21. Dekhome-cannondale 2:46:16.1 40:33.9 21.7
311 328. 431 CHMIEL Radim 68 M40-49 65. Lunabajk tým 3:19:05.3 1:13:23.1 18.1
312 534. 609 CHOVANEC Miroslav 59 M40-49 128. JESENÍK 4:21:07.7 2:15:25.5 13.8
313 93. 241 ČEJKA Petr 64 M40-49 15. CK Morava Leština 2:40:46.0 35:03.8 22.4
314 455. 129 ČERMÁK Roman 59 M40-49 103. SURVIVAL - WALMARK MTB 3:46:11.2 1:40:29.0 15.9
315 232. 416 DANĚK Radim 64 M40-49 45. SKP Nový Jičín 3:02:47.6 57:05.4 19.7
316 332. 473 DLABAJA Radek 64 M40-49 68. FRYŠTÁK 3:19:31.8 1:13:49.6 18.0
317 481. 670 DUDÍK Lubomír 61 M40-49 114. VW brouk servis Olomouc 3:53:11.8 1:47:29.6 15.4
318 194. 319 ELICH Jiří 64 M40-49 30. Axitdoldy NÁCHOD 2:55:44.7 50:02.5 20.5
319 206. 248 FELKL Luděk 60 M40-49 36. DEKHOME CANNONDALE 2:57:23.6 51:41.4 20.3
320 463. 591 FELLNER Marek 65 M40-49 108. Fenix Ski Team Jeseník 3:48:41.6 1:42:59.4 15.7
321 288. 455 FINSTERLE Slavomír 65 M40-49 57. SLUŠOVICE 3:11:32.6 1:05:50.4 18.8
322 433. 494 FREIBERG Petr 67 M40-49 97. Rosice 3:41:03.6 1:35:21.4 16.3
323 438. 627 GERŽIČÁK Jan 68 M40-49 98. SKP ZLÍN 3:41:19.5 1:35:37.3 16.3
324 218. 395 GIRÁŠEK Martin 68 M40-49 41. Bardolino Bike Team Opava 2:59:38.2 53:56.0 20.0
325 60. 66 GUNTHER Petr 68 M40-49 8. cyklotrenink.com hobby team 2:35:24.5 29:42.3 23.2
326 179. 299 HÁJEK Jan 64 M40-49 27. RBB invest Jindřichův Hradec 2:54:26.6 48:44.4 20.6
327 500. 553 HALUZÍK Dušan 59 M40-49 117. Hranice 3:59:59.3 1:54:17.1 15.0
328 493. 543 HAŠA Marek 66 M40-49 115. HRADEC NAD MORAVICÍ 3:56:40.9 1:50:58.7 15.2
329 563. 444 HAVELKA Jiří 65 M40-49 132. ALLIVICTUS bike team 5:18:03.8 3:12:21.6 11.3
330 313. 608 HAVRLANT Jan 65 M40-49 62. OSTRAVA 3:15:25.2 1:09:43.0 18.4
331 205. 441 HEJTMÁNEK Ctibor 68 M40-49 35. ALW 2:57:18.7 51:36.5 20.3
332 452. 407 HNILA Jiří 62 M40-49 101. Crazy Bike Team Lipník n./B. 3:44:50.0 1:39:07.8 16.0
333 116. 210 HOFMAN Jiří 64 M40-49 19. CONTI 2:45:34.4 39:52.2 21.7
334 409. 402 HORÁK Michal 68 M40-49 92. Kutná Hora 3:35:52.8 1:30:10.6 16.7
335 91. 242 HORKÝ Lubomír 68 M40-49 14. Cyklo Polách a syn 2:39:56.4 34:14.2 22.5
336 310. 335 HRBEK Martin 65 M40-49 60. KEBEK Chomutov 3:15:04.2 1:09:22.0 18.5
337 410. 518 HRON Tomáš 67 M40-49 93. OLOMOUC 3:35:53.9 1:30:11.7 16.7
338 136. 211 HRUBÝ Tomáš 60 M40-49 24. PRAHA 9 - KYJE 2:47:44.4 42:02.2 21.5
339 311. 380 HRUŠKA Petr 64 M40-49 61. Factor Hobby Team 3:15:05.1 1:09:22.9 18.5
340 83. 107 HUDEČEK Dušan 64 M40-49 12. JESENÍK 2:38:36.4 32:54.2 22.7
341 198. 109 HYNEK Zdeněk 62 M40-49 32. Maxidek Cannodale 2:56:01.6 50:19.4 20.5
342 78. 94 HÝSEK Pavel 65 M40-49 11. Author Cyklos Bouška 2:37:59.4 32:17.2 22.8
343 551. 554 JANDA Ivan 59 M40-49 130. Bike for life 4:34:23.1 2:28:40.9 13.1
344 398. 603 JANÍČEK Vlastimír 67 M40-49 89. MIKULOVICE 3:33:23.0 1:27:40.8 16.9
345 515. 683 JANKŮ Stanislav 66 M40-49 123. UNICAR Škoda auto Ostrava 4:07:44.5 2:02:02.3 14.5
346 250. 443 JÍNA Pavel 62 M40-49 49. CK PELOTON 3:06:19.6 1:00:37.4 19.3
347 329. 296 JÍRŮ Jan 66 M40-49 66. Auto Mastík MTB team 3:19:20.5 1:13:38.3 18.1
348 85. 64 JISKRA Jaroslav 64 M40-49 13. TOYOTA Dolák 2:38:50.4 33:08.2 22.7
349 197. 105 JUŘÍK Kamil 67 M40-49 31. Jeseník 2:56:01.0 50:18.8 20.5
350 303. 620 KALVAS Tomáš 63 M40-49 59. Hannah Czech a.s. 3:13:57.8 1:08:15.6 18.6
351 540. 691 KAVAN Roman 67 M40-49 129. Rychvald 4:27:01.3 2:21:19.1 13.5
352 199. 306 KLABAN Jaroslav 61 M40-49 33. CYKLO STRATÍLEK LITOMYŠL 2:56:04.5 50:22.3 20.4
353 101. 718 KLIMEK Tomáš 68 M40-49 17. LOS Rapidos 2:43:02.9 37:20.7 22.1
354 470. 527 KNEISL Zdeněk 68 M40-49 111. DOLNÍ LHOTA 3:50:23.5 1:44:41.3 15.6
355 271. 351 KOKEŠ Ivan 59 M40-49 55. RUBENA HOBBY 2 3:09:44.5 1:04:02.3 19.0
356 391. 570 KOLÍNEK Pavel 67 M40-49 86. ODRY 3:31:35.1 1:25:52.9 17.0
357 254. 279 KOLINGER Radim 63 M40-49 51. TOYOTA Dolák 3:06:53.0 1:01:10.8 19.3
358 268. 363 KONOPA Milan 61 M40-49 54. Ski Snow Surf Sport 3:09:31.6 1:03:49.4 19.0
359 331. 733 KOPŘIVA Roman 62 M40-49 67. Jeseník 3:19:22.0 1:13:39.8 18.1
360 334. 498 KOUDELA Jan 62 M40-49 69. ŚTERNBERK 3:19:37.4 1:13:55.2 18.0
361 46. 86 KRÁČMAR Lubomír 61 M40-49 5. Team Silný 2:29:43.2 24:01.0 24.0
362 34. 46 KRÁL David 68 M40-49 2. KEBEK Chomutov 2:25:59.2 20:17.0 24.7
363 354. 470 KRÁTKÝ Pavel 68 M40-49 76. DEKHOMECannondale 3:23:47.2 1:18:05.0 17.7
364 509. 507 KUBÁT Tomáš 64 M40-49 121. BYŠICE 4:02:54.4 1:57:12.2 14.8
365 351. 447 KUBÍN Přemysl 67 M40-49 74. Cyklo Mokřinka 3:23:11.3 1:17:29.1 17.7
366 16. 32 KUNČICKÝ Radim 67 M40-49 1. AUTHOR MASTERS 2:22:23.2 16:41.0 25.3
367 498. 559 KURAL Roman 65 M40-49 116. PRAHA 3:58:53.4 1:53:11.2 15.1
368 69. 76 KUTHAN Roman 68 M40-49 10. BIKE LIVE CLUB 2:37:42.2 32:00.0 22.8
369 370. 360 LANG Jan 59 M40-49 78. STERA PARDUBICE 3:27:06.8 1:21:24.6 17.4
370 477. 732 LEMON Norman 62 M40-49 112. Jeseník 3:52:37.5 1:46:55.3 15.5
371 147. 324 MATĚJÍK Petr 64 M40-49 25. BT Kola Kaňkovský 2:50:23.6 44:41.4 21.1
372 344. 540 MECA Vladimír 67 M40-49 73. ODRY 3:21:44.2 1:16:02.0 17.8
373 228. 607 MICHÁLEK Petr 65 M40-49 43. LUČINA 3:01:51.2 56:09.0 19.8
374 466. 485 NÁBĚLEK Jan 62 M40-49 110. PRAHA 10 3:49:21.4 1:43:39.2 15.7
375 252. 305 NÁDVORNÍK Zdeněk 62 M40-49 50. Cyklo Kankovsky 3:06:47.6 1:01:05.4 19.3
376 53. 63 NÁHLÍK Marek 64 M40-49 7. SUPERIOR RIDERS 2:32:56.1 27:13.9 23.5
377 380. 714 NĚMEČEK Pavel 63 M40-49 81. MAZDA TÁBOR 3:29:36.0 1:23:53.8 17.2
378 259. 699 NOVÁK Jiří 60 M40-49 52. Uničov 3:07:21.5 1:01:39.3 19.2
379 134. 247 NOVÁK Lukáš 66 M40-49 23. CYKLOTRENINK.com 2:47:37.4 41:55.2 21.5
380 188. 259 ONDRÁČEK Libor 64 M40-49 28. OLOMOUC 2:55:03.5 49:21.3 20.6
381 414. 579 OPOLKA Petr 63 M40-49 94. KARVINÁ-HRANICE 3:36:44.6 1:31:02.4 16.6
382 518. 599 ORMAN Geoff 63 M40-49 124. ZLATE HORY 4:09:27.6 2:03:45.4 14.4
383 392. 649 PALONCÝ Pavel 63 M40-49 87. KVS Šumperk 3:31:36.8 1:25:54.6 17.0
384 262. 328 PAVLÍK Miroslav 64 M40-49 53. SKP Opava 3:08:10.8 1:02:28.6 19.1
385 189. 257 PAVLŮ Leopold 59 M40-49 29. SpiDO 2:55:31.5 49:49.3 20.5
386 236. 215 PELÁN Milan 66 M40-49 46. HERVIS 3:03:28.8 57:46.6 19.6
387 353. 123 PEŠTUKA Roman 65 M40-49 75. Fenix Ski Team 3:23:39.9 1:17:57.7 17.7
388 388. 289 PINĎÁK Jiří 60 M40-49 84. OCELOVÍ LETCI 3:31:07.0 1:25:24.8 17.1
389 132. 230 PLACHÝ Jiří 63 M40-49 22. DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 2:47:34.9 41:52.7 21.5
390 454. 391 POC Jiří 66 M40-49 102. ÚDLICE 3:45:22.0 1:39:39.8 16.0
391 524. 656 POSKER Radek 67 M40-49 126. Jeseník 4:13:36.4 2:07:54.2 14.2
392 383. 464 POSPÍŠIL Josef 62 M40-49 82. Tečovice 3:29:55.3 1:24:13.1 17.1
393 325. 652 POZNÍK Marcel 63 M40-49 63. Liberec 3:18:03.3 1:12:21.1 18.2
394 164. 345 PRIX Rudolf 68 M40-49 26. HO ŠKROVÁD 2:52:43.7 47:01.5 20.8
395 38. 202 PROKEŠ Stanislav 68 M40-49 4. LIPNÍK NAD BEČVOU 2:28:09.4 22:27.2 24.3
396 390. 728 REŽŇÁK Ladislav 66 M40-49 85. Brno 3:31:14.1 1:25:31.9 17.0
397 458. 628 REŽNAR Luděk 68 M40-49 105. MALÉ HOŠTICE 3:47:14.4 1:41:32.2 15.8
398 214. 354 ŘIHÁČEK Ladislav 60 M40-49 39. RUBENA HOBBY 2 2:58:34.0 52:51.8 20.2
399 423. 545 ROLLER Vladimír 68 M40-49 96. BEGOOŇ 3:39:19.5 1:33:37.3 16.4
400 212. 347 SAJDA Kamil 66 M40-49 38. SKP Nový Jičín 2:58:28.2 52:46.0 20.2
401 108. 100 SALAČ Petr 59 M40-49 18. RUBENA HOBBY 2 2:43:55.8 38:13.6 22.0
402 100. 229 SCHINDLER Zbyněk 62 M40-49 16. ZAMO LAPIERRE 2:43:01.8 37:19.6 22.1
403 464. 612 SCHUSTER Martin 65 M40-49 109. OPAVA 3:48:41.7 1:42:59.5 15.7
404 446. 674 SIEBER Radim 63 M40-49 100. Ostrava 3:42:24.2 1:36:42.0 16.2
405 395. 660 SIKORA Petr 68 M40-49 88. 3:32:29.0 1:26:46.8 16.9
406 243. 639 SNĚHOTA Petr 68 M40-49 47. DOLNÍ BENEŠOV 3:05:27.7 59:45.5 19.4
407 511. 594 SOBALA Miroslav 62 M40-49 122. Cyklo TJ Písečná 4:05:01.7 1:59:19.5 14.7
408 418. 707 SOLAŘ Miroslav 67 M40-49 95. BĚLKOVICE 3:37:41.8 1:31:59.6 16.5
409 460. 454 SOTORNÍK Richard 60 M40-49 107. Zlín 3:47:38.4 1:41:56.2 15.8
410 49. 67 SOVJÁK Břetislav 65 M40-49 6. ALVE MTB 2:32:04.2 26:22.0 23.7
411 231. 421 SRBA Radovan 66 M40-49 44. Valaští bajkeři 3:02:33.6 56:51.4 19.7
412 501. 522 STADTHERR Radim 65 M40-49 118. SK Šafrata 4:00:13.0 1:54:30.8 15.0
413 327. 669 STEJSKAL Petr 66 M40-49 64. Loučany 3:19:04.6 1:13:22.4 18.1
414 507. 666 STIBOR Pavel 60 M40-49 120. Pracyklisti Jeseník 4:01:45.3 1:56:03.1 14.9
415 532. 551 SVRČEK Jiří 66 M40-49 127. CPV Krnov 4:16:07.9 2:10:25.7 14.1
416 341. 689 ŠEBESTA Pavel 66 M40-49 71. OSTRAVA-PORUBA 3:20:53.8 1:15:11.6 17.9
417 478. 493 ŠEVČÍK Svatopluk 68 M40-49 113. PŘEROV 3:52:39.4 1:46:57.2 15.5
418 203. 693 ŠINDELÁŘ Jiří 60 M40-49 34. MTB CHRUDIM 2:56:44.6 51:02.4 20.4
419 459. 719 ŠKODA Jan 59 M40-49 106. Jeseník 3:47:24.9 1:41:42.7 15.8
420 120. 203 ŠPALEK Miroslav 61 M40-49 20. KEBEK Chomutov 2:46:00.6 40:18.4 21.7
421 519. 703 ŠŤASTNÝ Pavel 68 M40-49 125. Česká Ves 4:10:07.6 2:04:25.4 14.4
422 209. 385 ŠTEKOVIČ Milan 60 M40-49 37. MTB IMPROMAT 2:57:26.6 51:44.4 20.3
423 224. 675 ŠVEHLA Miloslav 67 M40-49 42. Bike sport servis Opava 3:01:34.5 55:52.3 19.8
424 217. 726 TAUCHMAN Jiří 59 M40-49 40. HK Jizera 2:59:37.3 53:55.1 20.0
425 378. 117 TEJCHMAN Tomáš 65 M40-49 80. Fenix Ski Team 3:29:05.1 1:23:22.9 17.2
426 400. 326 TEMPÍR Milda tom 61 M40-49 90. DEKHOME CANNONDALE 3:34:06.0 1:28:23.8 16.8
427 408. 715 UHLÍŘ Jiří 66 M40-49 91. MAZDA TÁBOR 3:35:52.5 1:30:10.3 16.7
428 338. 438 VÁCLAVÍK Miloslav 60 M40-49 70. HRANICE 3:20:04.4 1:14:22.2 18.0
429 504. 731 VAVRDA Petr 61 M40-49 119. CK PELOTON 4:01:25.9 1:55:43.7 14.9
430 457. 361 VENGLÁŘ Petr 62 M40-49 104. ŘEPIŠTĚ 3:46:20.7 1:40:38.5 15.9
431 282. 702 VÍTEK Jaroslav 67 M40-49 56. V.I.K. 3:11:18.8 1:05:36.6 18.8
432 299. 740 VLACH Miroslav 60 M40-49 58. SPARTAK POLICE 3:13:36.0 1:07:53.8 18.6
433 376. 651 VRBKA Roman 61 M40-49 79. Jeseník 3:28:45.8 1:23:03.6 17.2
434 556. 725 ZBOŘIL Milan 66 M40-49 131. Rajnochovice 4:48:29.0 2:42:46.8 12.5
435 365. 484 ZBRANEK Zdeněk 62 M40-49 77. VALACHBAJK TEAM KAŠAVA 3:26:03.8 1:20:21.6 17.5
436 440. 646 ŽVÁČEK Mojmír 63 M40-49 99. JESENIČTÍ ORLI o.s. 3:41:35.8 1:35:53.6 16.2
437 281. 701 ADÁMEK Ladislav 58 M50-59 16. V.I.K. 3:11:14.9 1:05:32.7 18.8
438 402. 697 AUDA Miroslav 57 M50-59 23. Bikecentrum.eu Dekhome 3:34:27.7 1:28:45.5 16.8
439 412. 479 BALHAR Zdeněk 57 M50-59 25. AK3B 3:35:57.0 1:30:14.8 16.7
440 230. 398 BAŽANT Zdeněk 53 M50-59 13. Olomouc 3:02:07.9 56:25.7 19.8
441 149. 698 BĚHAL Jiří 57 M50-59 9. LOŠOV 2:50:52.7 45:10.5 21.1
442 272. 371 BUDÍK Miloš 55 M50-59 14. PBV MTB Team Brno 3:09:53.2 1:04:11.0 19.0
443 475. 537 CALÁBEK Milan 50 M50-59 38. PŘEROV 3:52:12.5 1:46:30.3 15.5
444 542. 574 CHUDOBA Igor 58 M50-59 47. medics Opava 4:28:36.4 2:22:54.2 13.4
445 453. 575 DRÁSAL Petr 52 M50-59 34. OSTRAVA 3:44:50.6 1:39:08.4 16.0
446 289. 302 DRÁŠIL Pavel 54 M50-59 18. Merrell 3:11:48.8 1:06:06.6 18.8
447 278. 286 EKL Martin 57 M50-59 15. Kralupy n.Vltavou 3:11:02.3 1:05:20.1 18.8
448 285. 530 FRKAL Vít 58 M50-59 17. BIKE FOR LIVE 3:11:25.8 1:05:43.6 18.8
449 544. 632 GALUSZKA Ivan 56 M50-59 48. JESENÍK 4:29:09.4 2:23:27.2 13.4
450 505. 486 GRYGAR Jiří 51 M50-59 41. OPAVA 4:01:40.2 1:55:58.0 14.9
451 295. 369 HABR Antonín 57 M50-59 19. JEMNICE 3:12:26.4 1:06:44.2 18.7
452 514. 505 HAMERNÍK Pavel 49 M50-59 44. ŠTĚPÁNOV 4:07:12.8 2:01:30.6 14.6
453 545. 604 HUDECEK Karel 51 M50-59 49. HUHU RACING TEAM 4:29:15.5 2:23:33.3 13.4
454 443. 504 HŮLKA Miroslav 52 M50-59 32. České Petrovice Sport bike 3:41:54.6 1:36:12.4 16.2
455 461. 539 HVOZDOVIČ Miroslav 54 M50-59 35. OSTRAVA 1 3:47:54.0 1:42:11.8 15.8
456 432. 513 HYNEK Vladimír 58 M50-59 29. JESENÍK 3:41:02.0 1:35:19.8 16.3
457 84. 78 IBEHEJ Josef 56 M50-59 3. Toyta Dolák 2 2:38:45.7 33:03.5 22.7
458 497. 249 JADRNÍČEK Petr 57 M50-59 40. Lokomotiva Ostrava 3:58:31.2 1:52:49.0 15.1
459 441. 653 JOB Jaroslav 53 M50-59 31. Jeseník 3:41:37.6 1:35:55.4 16.2
460 21. 31 KOCIAN Václav 58 M50-59 1. AUTHOR MASTERS 2:24:36.3 18:54.1 24.9
461 564. 638 KOHUT Jan 50 M50-59 50. OSTRAVA 5:20:50.4 3:15:08.2 11.2
462 105. 221 KOPTA Václav 56 M50-59 4. KEBEK Chomutov 2:43:38.6 37:56.4 22.0
463 171. 126 KOUŘIL Jiří 55 M50-59 11. JVS JESENÍK 2:54:14.7 48:32.5 20.7
464 566. 700 KYTLICA jaromír 54 M50-59 51. Česká Ves 5:43:58.1 3:38:15.9 10.5
465 154. 358 MORAVEC Jaroslav 58 M50-59 10. ŽAMBERK 2:51:36.3 45:54.1 21.0
466 517. 713 NĚMEČEK Přemysl 53 M50-59 45. Mazda Tábor 4:08:38.9 2:02:56.7 14.5
467 138. 208 NEPRÁŠEK ST. Pavel 57 M50-59 7. KEBEK Chomutov 2:47:52.5 42:10.3 21.4
468 122. 262 ORNER Zdenek 56 M50-59 6. Tufo Otrokovice 2:46:03.9 40:21.7 21.7
469 333. 467 PEČENKA Vratislav 51 M50-59 22. Adventure Team Pečenka 3:19:34.6 1:13:52.4 18.0
470 174. 313 PETRUŽELA Miroslav 58 M50-59 12. VALAŠTÍ BAJKEŘI 2:54:16.0 48:33.8 20.7
471 506. 121 POSKER Přemysl 56 M50-59 42. Pracyklisti Jeseník 4:01:42.3 1:56:00.1 14.9
472 449. 519 RAINDL Pavel 55 M50-59 33. HRANICE 3:42:42.2 1:37:00.0 16.2
473 326. 323 RYPL Rostislav 55 M50-59 21. Rodinné domy MAGENTA 3:18:51.1 1:13:08.9 18.1
474 411. 748 SEDLÁŘ Drahomír 56 M50-59 24. OLOMOUC 3:35:55.2 1:30:13.0 16.7
475 141. 209 SOJÁK Petr 55 M50-59 8. KC KOOPERATIVA 2:48:50.0 43:07.8 21.3
476 308. 411 SUCHÁNEK Libor 57 M50-59 20. VELKÉ LOSINY 3:14:58.3 1:09:16.1 18.5
477 484. 471 ŠEVČÍK Pavel 54 M50-59 39. PTAČINA 3:54:06.9 1:48:24.7 15.4
478 421. 478 ŠPILÁČEK Jiří 57 M50-59 27. OPAVA 3:38:20.5 1:32:38.3 16.5
479 52. 62 ŠŤASTNÝ Jiří 55 M50-59 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:32:55.0 27:12.8 23.5
480 513. 577 ŠTAUD Bohuš 56 M50-59 43. ZLÍN - KOSTELEC 4:06:23.2 2:00:41.0 14.6
481 416. 315 ŠTÍPEK František 54 M50-59 26. Toyota Dolák 3 3:37:27.0 1:31:44.8 16.6
482 521. 446 TILL Milan 56 M50-59 46. PRAHA 8 4:10:26.6 2:04:44.4 14.4
483 435. 547 VAŠÍK Jaroslav 57 M50-59 30. SKP ZLÍN 3:41:10.1 1:35:27.9 16.3
484 473. 394 VRBA Jarda 57 M50-59 37. Kolokolo DONGRES ŽATEC 3:51:37.3 1:45:55.1 15.5
485 467. 573 ZEMAN Jaroslav 58 M50-59 36. ZLÍN 3:49:23.9 1:43:41.7 15.7
486 121. 322 ZEMÁNEK Lubomír 54 M50-59 5. 2K Bike Club Odry 2:46:01.9 40:19.7 21.7
487 424. 677 ŽARLOK Zdenek 58 M50-59 28. VLASTIBOR KONEČNY 3:39:21.7 1:33:39.5 16.4
488 270. 235 BARTÁK Vladimír 46 M60+ 2. ŠuTri 3:09:34.8 1:03:52.6 19.0
489 536. 111 BENÍČEK Jiří 48 M60+ 14. JESENIČTÍ ORLI o.s. 4:22:09.1 2:16:26.9 13.7
490 439. 456 DOUPOVEC Josef 47 M60+ 12. Triatlon klub Klatovy 3:41:20.9 1:35:38.7 16.3
491 358. 321 HÁJEK Stanislav 45 M60+ 7. SPINNING-MB ALPINE PRO 3:24:08.6 1:18:26.4 17.6
492 274. 338 HOFFMANN Augustin 43 M60+ 3. KC KOOPERATIVA LIBEREC 3:10:14.9 1:04:32.7 18.9
493 143. 232 HRONZA Rudolf 47 M60+ 1. BS JOMA JINDŘICHŮV HRADEC 2:48:55.7 43:13.5 21.3
494 386. 104 JANIŠ Petr 43 M60+ 9. JESENÍK 3:30:26.6 1:24:44.4 17.1
495 549. 450 KALVODA František 46 M60+ 15. XCR SVORADA SIDI 4:33:22.0 2:27:39.8 13.2
496 480. 492 LACHNIT Jaroslav 48 M60+ 13. CYKLOKLUB STARÁ VES 3:53:11.6 1:47:29.4 15.4
497 371. 503 MAJER Zdeněk 46 M60+ 8. LIGA 100 OLOMOUC 3:27:17.9 1:21:35.7 17.4
498 394. 417 PAVELEK František 48 M60+ 10. ALVE MTB Veřovice 3:32:22.5 1:26:40.3 17.0
499 277. 312 PODSEDNÍČEK Rudolf 43 M60+ 4. BIKE RPO Mladá Boleslav 3:10:52.6 1:05:10.4 18.9
500 436. 463 RYDVAN František 48 M60+ 11. OSTRAVA 3:41:10.7 1:35:28.5 16.3
501 292. 414 ŠEVČÍK Jiří 46 M60+ 5. BRNO 3:12:02.0 1:06:19.8 18.7
502 307. 435 ŠORMA Ivan 46 M60+ 6. OPAVA 3:14:42.0 1:08:59.8 18.5
503 552. 644 ŠTORCH Bohuslav 42 M60+ 16. SEZIMOVO ÚSTÍ 4:42:04.4 2:36:22.2 12.8
504 6. 7 BOUDNÝ Pavel 82 MEL 5. DEKHOME CANNONDALE 2:15:59.0 10:16.8 26.5
505 13. 9 BUBÍLEK Michal 86 MEL 8. BIKE RANCH Team 2:21:04.4 15:22.2 25.5
506 24. 6 HAKL Oldřich 81 MEL 9. Toyota Dolák 2:25:22.6 19:40.4 24.8
507 7. 10 HAMAN Martin 84 MEL 6. SUPERIOR RIDERS 2:15:59.9 10:17.7 26.5
508 1. 1 HRUŠKA Jan 75 MEL 1. CYKLOTRENINK.com 2:05:42.2 28.6
509 2. 3 JEŽEK Václav 77 MEL 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:11:55.9 6:13.7 27.3
510 40. 134 KAMLER Josef 88 MEL 12. Česká spořitelna 2:28:34.7 22:52.5 24.2
511 3. 27 KESTLER Aleš 81 MEL 3. Yogi racing Ostrava 2:11:56.2 6:14.0 27.3
512 124. 114 MUSIOL Jakub 86 MEL 16. Yogi Racing Ostrava 2:46:09.5 40:27.3 21.7
513 27. 8 NOVÁK Jiří numi 85 MEL 10. DEKHOME CANNONDALE 2:25:39.8 19:57.6 24.7
514 73. 72 NOVÁK Petr 87 MEL 14. 4EVER-CYKLO BULIS 2:37:47.4 32:05.2 22.8
515 5. 130 SATINSKÝ Tomáš 84 MEL 4. TJ BANÍK OSTRAVA 2:13:56.3 8:14.1 26.9
516 92. 127 SUŠÁNKA Jan 85 MEL 15. Cyklotrenink.com 2:40:09.9 34:27.7 22.5
517 28. 15 ŠILAR Jakub 89 MEL 11. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:25:40.4 19:58.2 24.7
518 8. 5 VOKROUHLÍK Tomáš 81 MEL 7. Factor Bike Team 2:16:03.2 10:21.0 26.5
519 51. 4 ZERZAN Pavel 78 MEL 13. ČESKÁ SPOŘITELNA MTB 2:32:13.6 26:31.4 23.6
520 348. 352 STODŮLKOVÁ Denisa Z15-18 2. Fenix Ski team Jeseník 3:22:17.7 1:16:35.5 17.8
521 190. 252 VAŇKOVÁ Tereza 91 Z15-18 1. DIMP-GIANT CYCLING TEAM 2:55:40.2 49:58.0 20.5
522 318. 724 ANDRYSOVÁ Tereza 86 Z19-29 11. Valaští bajkeři 3:16:18.6 1:10:36.4 18.3
523 294. 287 BULISOVÁ Lenka 88 Z19-29 9. 4EVER-CYKLO BULIS 3:12:25.4 1:06:43.2 18.7
524 94. 98 ČERNÁ Pavlína 80 Z19-29 2. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:40:54.3 35:12.1 22.4
525 156. 231 ČUŘÍKOVÁ Lucia 80 Z19-29 4. eleven/Agnesi 2:51:48.6 46:06.4 21.0
526 485. 643 DUGOVÁ MUDR. Erika 79 Z19-29 18. MYJAVA 3:54:09.6 1:48:27.4 15.4
527 479. 541 GLABAZŇOVÁ Kateřina 83 Z19-29 17. OSTRAVA - DUBINA 3:52:58.2 1:47:16.0 15.5
528 413. 125 HUNDÁKOVÁ Ivana 82 Z19-29 14. eSeNBáci 3:36:32.7 1:30:50.5 16.6
529 223. 101 KÁBRTOVÁ Jana 82 Z19-29 6. SPINNING MB - ALPINE PRO 3:00:45.9 55:03.7 19.9
530 87. 132 KRNÁČOVÁ Alena 80 Z19-29 1. POŠTOVNÍ SPOŘITELNA - MARIN 2:39:46.4 34:04.2 22.5
531 309. 300 LINKOVÁ Kačka 84 Z19-29 10. DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 3:15:03.4 1:09:21.2 18.5
532 359. 401 MIKESKOVÁ Lucie 83 Z19-29 12. Contra bike Kutná Hora 3:25:04.4 1:19:22.2 17.6
533 447. 434 OTEVŘELOVÁ Adéla 89 Z19-29 16. ČESKÝ TĚŠÍN 3:42:37.5 1:36:55.3 16.2
534 234. 276 PELÁNOVÁ Martina 89 Z19-29 7. Hervis 3:02:59.9 57:17.7 19.7
535 144. 251 PĚNIČKOVÁ Jitka 82 Z19-29 3. AUTHOR MASTERS 2:49:10.0 43:27.8 21.3
536 560. 384 POUCHOVÁ Lucie 81 Z19-29 20. Cykloserver 4:50:10.2 2:44:28.0 12.4
537 550. 487 SVOBODOVÁ Anna 88 Z19-29 19. ČERVENÉ PEČKY 4:33:42.6 2:28:00.4 13.2
538 185. 217 SÝKOROVÁ Lenka  81 Z19-29 5. TOYOTA Dolák 2:54:32.8 48:50.6 20.6
539 401. 634 ŠČERBOVÁ Michaela 79 Z19-29 13. sportovnikurzy.cz 3:34:27.5 1:28:45.3 16.8
540 427. 624 ŠITAVANCOVÁ Ivana 83 Z19-29 15. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:40:14.0 1:34:31.8 16.3
541 240. 616 VÁLKOVÁ Lenka 80 Z19-29 8. OPAVA 6 3:05:12.5 59:30.3 19.4
542 554. 516 ANTONICKÁ Jana 78 Z30-39 9. ÚJEZD U BRNA 4:43:21.0 2:37:38.8 12.7
543 450. 400 HENČLOVÁ Kamila 72 Z30-39 7. Drásal team Holešov 3:43:26.8 1:37:44.6 16.1
544 317. 310 KOLINGEROVÁ Zuzana 69 Z30-39 4. TOYOTA Dolák 3 3:16:17.3 1:10:35.1 18.3
545 349. 413 MÁCOVÁ Lada 71 Z30-39 5. RBBinvest JIindřichův Hradec 3:22:18.4 1:16:36.2 17.8
546 562. 572 PŘÍKOPOVÁ Anna 70 Z30-39 10. OLOMOUC 4:50:11.5 2:44:29.3 12.4
547 168. 224 PROCHÁZKOVÁ Michaela 78 Z30-39 2. Bike Team Kralupy 2:54:09.3 48:27.1 20.7
548 187. 116 PŮLPÁNOVÁ Bohdana 75 Z30-39 3. PARDUBICE 2:54:51.8 49:09.6 20.6
549 107. 131 RADOVÁ Barbora 76 Z30-39 1. PROFIL MRX 2:43:52.5 38:10.3 22.0
550 422. 710 SZABÓ Jitka 77 Z30-39 6. Olomouc 3:38:38.6 1:32:56.4 16.5
551 529. 437 VYMĚTALOVÁ Blanka 73 Z30-39 8. KEBEK Chomutov  4:15:49.0 2:10:06.8 14.1
552 247. 272 ANTONÍNOVÁ Alena 64 Z40+ 4. KEBEK Chomutov 3:05:49.3 1:00:07.1 19.4
553 321. 364 BÁRTOVÁ Růžena 68 Z40+ 5. Prachatice 3:17:06.8 1:11:24.6 18.3
554 565. 659 DVOŘÁKOVÁ Soňa 61 Z40+ 15. JESENÍK 5:24:56.7 3:19:14.5 11.1
555 527. 445 HLAVÁČOVÁ Iva 61 Z40+ 12. OCELOVÍ LETCI 4:14:18.8 2:08:36.6 14.2
556 191. 239 LINKOVÁ Ivana 65 Z40+ 3. ELEVEN-AGNESI 2:55:41.5 49:59.3 20.5
557 541. 602 PETŘEKOVÁ Irena 66 Z40+ 14. ŠkoFIN. s.r.o. 4:27:29.8 2:21:47.6 13.5
558 476. 426 POTLUKOVÁ Alena 61 Z40+ 10. KEBEK Chomutov 3:52:33.3 1:46:51.1 15.5
559 404. 383 STRNADOVÁ Jitka 67 Z40+ 8. kolokolo Dongres Žatec 3:35:03.5 1:29:21.3 16.7
560 431. 356 ŠEVČÍKOVÁ Zuzana 68 Z40+ 9. Bike Team Kralupy 3:40:59.8 1:35:17.6 16.3
561 169. 253 ŠPALKOVÁ Mirka 63 Z40+ 2. KEBEK Chomutov 2:54:10.3 48:28.1 20.7
562 533. 587 TOMANCOVÁ Iva 64 Z40+ 13. JESENÍK 4:20:03.4 2:14:21.2 13.8
563 159. 274 VOJTÍŠKOVÁ Kamila 68 Z40+ 1. Dekhome Cannondale 2:51:57.7 46:15.5 20.9
564 495. 457 ZAHULOVÁ Světlana 58 Z40+ 11. KC KOOPERATIVA KNKN 3:57:15.6 1:51:33.4 15.2
565 323. 334 ŽÁČKOVÁ Jana 67 Z40+ 6. OCELOVÍ LETCI 3:17:55.2 1:12:13.0 18.2
566 384. 410 ŽALČÍKOVÁ Martina 66 Z40+ 7. ATEX 3:30:08.2 1:24:26.0 17.1
567. 91 BUKSA Dominik 90 M15-18 Dekhome-cannondale DNF
568. 742 FABIÁN Jakub 91 M15-18 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT DNF
569. 263 KASTELÍK Jakub 92 M15-18 4EVER-CYKLO BULIS DNF
570. 343 MARKOS Athanasios 93 M15-18 Bike Team Zlate Hory DNF
571. 721 OSIECKI Lukasz 90 M15-18 PL DNF
572. 90 PAVLAS Michal 90 M15-18 BIKE RANCH Team DNF
573. 26 RAUCHFUSS Marek 90 M15-18 CK MTB Maraton Hlinsko DNF
574. 576 ROUBALÍK Martin 90 M15-18 PŘEROV DNF
575. 654 TATAI Jan 92 M15-18 Bike Team Zlaté Hory DNF
576. 271 TĚHAN Petr 91 M15-18 Survival - Walmark MTB team DNF
577. 536 BÁRTA Aleš 87 M19-29 BÍLOVEC DNF
578. 472 ČERNÝ Karel 79 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
579. 61 DOLANSKÝ Daniel 86 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
580. 633 FRANCUZ Sebastian 83 M19-29 OLSZYNA DNF
581. 311 HRDINA Dušan 83 M19-29 www.sumavalevne.cz DNF
582. 378 HRONEK David 81 M19-29 Drásal Team Holešov DNF
583. 436 HVORECKÝ Jan 80 M19-29 ZhorTeam Vrbno DNF
584. 71 JAROŠ David 82 M19-29 Bikeranch team DNF
585. 39 JEŘÁBEK David 80 M19-29 EXE JEANS Chomutov DNF
586. 738 JOANIDIS Apostoles 83 M19-29 Zlaté Hory DNF
587. 592 KUREČKA Ondřej 89 M19-29 ÚVALNO DNF
588. 375 MORAVEC Hymbajs 85 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
589. 424 MYŠIČKA David 85 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
590. 566 OCHMAN David 81 M19-29 OLOMOUC DNF
591. 615 ORČÍK Filip 84 M19-29 ZDIBY DNF
592. 459 PÁLINKÁŠ Miroslav 79 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
593. 617 RUMÁNEK Martin 87 M19-29 BOJKOVICE DNF
594. 16 STADTHERR Jaroslav 79 M19-29 MTB TEAM PŘÍCHOVICE DNF
595. 36 TATÍČEK Petr 85 M19-29 BIKE RANCH TEAM DNF
596. 212 VAGNER Vladimír 81 M19-29 MTB TEAM PŘÍCHOVICE DNF
597. 623 BOCHŇÁK Zbyněk 76 M30-39 lepus.cz DNF
598. 110 FOŘT Svatopluk 76 M30-39 Survival - Walmark MTB DNF
599. 298 GÖRÖG Viktor 76 M30-39 SPINNING MB - ALPINE PRO DNF
600. 533 HANAK Michal 78 M30-39 OSTRAVA PORUBA DNF
601. 477 HAVRÁNEK Jan 77 M30-39 BRNO DNF
602. 524 HROMÁDKO Daniel 69 M30-39 CYKLOŠNEČCI DNF
603. 47 HRUŠKA Jan 69 M30-39 KC Kooperativa DNF
604. 22 JELÍNEK Václav 76 M30-39 EXEJEANS Chomutov DNF
605. 204 KAMARYT Leoš 69 M30-39 Hermann-Lucky Bike DNF
606. 41 KRÁTKÝ Luboš 77 M30-39 EXEJEANS Chomutov DNF
607. 569 KŘENEK Filip 73 M30-39 FA BÉBÉ DNF
608. 560 KRIŠTOF Martin 76 M30-39 RAVEN RACING Team DNF
609. 462 KUNČÍK Tomáš 72 M30-39 www.skisport-horka.cz DNF
610. 228 LANDA Vladimír 75 M30-39 PRAHA 4 DNF
611. 281 POLÍVKA Jan 77 M30-39 PRAHA 9 DNF
612. 200 POLÍVKA Petr 75 M30-39 ÚHONICE DNF
613. 340 PŘIBYL Martin 78 M30-39 Drásal Team Holešov DNF
614. 17 STIEBER Zdeněk 72 M30-39 TOYOTA Dolák DNF
615. 512 ŠEVČÍK Martin 73 M30-39 Veus Vyškov DNF
616. 268 ŠIMEK Pavel 71 M30-39 CYKLOTRENINK.com DNF
617. 37 ŠUPOL Michal 76 M30-39 EXEJEANS Chomutov DNF
618. 664 TANNERT Josef 73 M30-39 JESENÍK DNF
619. 330 VAISAR Jiří 71 M30-39 Axit Doldy Náchod DNF
620. 386 VAŠÍČEK Pavel 78 M30-39 ŠTĚPÁNOBV DNF
621. 556 VOLÍK Ivan 75 M30-39 Jeseník DNF
622. 309 ZVĚŘINA Roman 71 M30-39 CHRUDIM DNF
623. 488 BAARS Bastiaan 66 M40-49 PRAHA 2 DNF
624. 77 ČERMÁK Pavel 65 M40-49 AUTHOR MASTERS DNF
625. 320 GAMBA Robert 62 M40-49 SpinFit Liberec DNF
626. 546 HLOUŠEK Jiří 63 M40-49 PRAHA 10 DNF
627. 396 JANUŠ Jindřich 64 M40-49 SPINNING MB - ALPINE PRO TEA DNF
628. 124 JUREČKA Jiří 66 M40-49 ANEKA MTB DNF
629. 220 KOCOUREK Ivo 66 M40-49 Toyota Dolák 2 DNF
630. 222 KOTT Jiří 60 M40-49 KEBEK Chomutov DNF
631. 99 LÁTAL Aleš 65 M40-49 CHUDOBÍN DNF
632. 216 LINEK Petr 59 M40-49 ELEVEN-AGNESI DNF
633. 439 MÁRTON Libor 68 M40-49 AGNESI DNF
634. 442 NAVRÁTIL Pavel 59 M40-49 OSTRAVA - K. POLE DNF
635. 341 ORSÁG Petr 59 M40-49 Paseka DNF
636. 128 OVČÁČÍK Igor 67 M40-49 PRAHA 10 DNF
637. 55 PÁNEK Petr 67 M40-49 Survival Walmark Colnago Tea DNF
638. 598 RYGEL Jirka 68 M40-49 HLUČÍN - BOBROVNÍKY DNF
639. 534 SCHWARZ Jindřich 65 M40-49 3 Sport Activities DNF
640. 74 ŠORM Jiří 63 M40-49 SpinFit Liberec DNF
641. 349 ŠTĚPÁNEK Zdeněk 68 M40-49 PORSCHE BRNO DNF
642. 374 TĚHAN Jiří 66 M40-49 Survival - Walmark MTB DNF
643. 379 VAŠÍČEK Milan 62 M40-49 IMPROMAT MTB DNF
644. 432 WEIHRICH Ivo 68 M40-49 Coby Dup Bike Team Opava DNF
645. 625 BUREŠ Jaroslav 54 M50-59 PRAHA - ŘEPY DNF
646. 260 HAMPL Jaromír 54 M50-59 KC Kooperativa DNF
647. 367 JANDA Václav 56 M50-59 www.sumavalevne.cz DNF
648. 673 KOLOŠ Oldřich 56 M50-59 Ostrava DNF
649. 692 PAŠTĚKA Vít 50 M50-59 Břeclav DNF
650. 564 PETŘEK Zdenek 58 M50-59 OLOMOUC DNF
651. 497 PETROVOVI Tandem 57 M50-59 Bike team Kralupy DNF
652. 353 DLAB Petr 45 M60+ KC Kooperativa Liberec DNF
653. 427 HEGER Kurt c. 46 M60+ DEKHOME CANNONDALE DNF
654. 578 OLŠANSKÝ Antonín 46 M60+ OSTRAVA DNF
655. 95 BENDA Michal 83 MEL MTB TEAM PŘÍCHOVICE DNF
656. 21 CHROBÁK Jan 79 MEL EXEJEANS Chomutov DNF
657. 12 DÍTĚ Radek 79 MEL ČESKÁ SPOŘITELNA MTB DNF
658. 133 FOJTÍK Jan 88 MEL ČS MTB DNF
659. 2 FOJTÍK Ondřej 77 MEL Toyota Dolák DNF
660. 18 PLESNÍK Michal 84 MEL Scott&Hagget MTB Team DNF
661. 49 SEDLÁŘ Jakub 84 MEL Zamo Lapierre DNF
662. 267 JAROŠOVÁ Veronika 91 Z15-18 CYKLOTRENINK.com DNF
663. 218 HANUŠOVÁ Barbora 87 Z19-29 Bikeranch Team DNF
664. 88 KOTTOVÁ Petra 79 Z19-29 TOYOTA Dolák DNF
665. 284 MARTINKOVÁ Jana 80 Z19-29 CYKLOTRENINK.com DNF
666. 514 ROUBALÍKOVÁ Jitka 86 Z19-29 PŘEROV DNF
667. 449 SLABÁ Jitka 85 Z19-29 Bike team kralupy DNF
668. 465 STAREČKOVÁ Klára 80 Z19-29 KEBEK Chomutov DNF
669. 596 BARTONÍČKOVÁ Milada 77 Z30-39 ČESKÁ TŘEBOVÁ DNF
670. 355 DUTÁ Lenka 76 Z30-39 SPINNING MB - ALPINE PRO DNF
671. 495 HOUDKOVÁ Alžběta 73 Z30-39 PRAHA 2 DNF
672. 491 JANUŠOVÁ Dagmar 70 Z30-39 ČERVENÝ KOSTELEC DNF
673. 344 LÁTALOVÁ Vlasta 71 Z30-39 CHUDOBÍN DNF
674. 567 ŘÍHOVÁ Blanka 72 Z30-39 PRAHA 8 - TROJA DNF
675. 538 RUSSWURMOVÁ Nikol 76 Z30-39 Jeseník DNF
676. 448 SZABÓ Jitka 77 Z30-39 OLOMOUC DNF
677. 118 TOPOLOVOVÁ Hana 78 Z30-39 Praha DNF
678. 295 VÁVROVÁ Zuzana 69 Z30-39 KC Kooperativa Liberec DNF
679. 342 DOLAKOVA Tana 58 Z40+ TOYOTA Dolák DNF
680. 571 ŠEVČÍKOVÁ Danuše 66 Z40+ PŘEROV DNF