Tisk Máte dotaz ?

KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008

Jeseník (30. 08. 2008)

polojasno, vzduch: 23°C


KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008 - výsledky

trať - 60 km
muži
Absolutní pořadí M14 M15-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+ MEL
ženy
Absolutní pořadí Z15-18 Z19-29 Z30-39 Z40+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 60 km     Absolutní pořadí (ženy)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 87. 132 KRNÁČOVÁ Alena 80 Z19-29 1. POŠTOVNÍ SPOŘITELNA - MARIN 2:39:46.4 34:04.2 22.5
2 94. 98 ČERNÁ Pavlína 80 Z19-29 2. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:40:54.3 35:12.1 22.4
3 107. 131 RADOVÁ Barbora 76 Z30-39 1. PROFIL MRX 2:43:52.5 38:10.3 22.0
4 144. 251 PĚNIČKOVÁ Jitka 82 Z19-29 3. AUTHOR MASTERS 2:49:10.0 43:27.8 21.3
5 156. 231 ČUŘÍKOVÁ Lucia 80 Z19-29 4. eleven/Agnesi 2:51:48.6 46:06.4 21.0
6 159. 274 VOJTÍŠKOVÁ Kamila 68 Z40+ 1. Dekhome Cannondale 2:51:57.7 46:15.5 20.9
7 168. 224 PROCHÁZKOVÁ Michaela 78 Z30-39 2. Bike Team Kralupy 2:54:09.3 48:27.1 20.7
8 169. 253 ŠPALKOVÁ Mirka 63 Z40+ 2. KEBEK Chomutov 2:54:10.3 48:28.1 20.7
9 185. 217 SÝKOROVÁ Lenka  81 Z19-29 5. TOYOTA Dolák 2:54:32.8 48:50.6 20.6
10 187. 116 PŮLPÁNOVÁ Bohdana 75 Z30-39 3. PARDUBICE 2:54:51.8 49:09.6 20.6
11 190. 252 VAŇKOVÁ Tereza 91 Z15-18 1. DIMP-GIANT CYCLING TEAM 2:55:40.2 49:58.0 20.5
12 191. 239 LINKOVÁ Ivana 65 Z40+ 3. ELEVEN-AGNESI 2:55:41.5 49:59.3 20.5
13 223. 101 KÁBRTOVÁ Jana 82 Z19-29 6. SPINNING MB - ALPINE PRO 3:00:45.9 55:03.7 19.9
14 234. 276 PELÁNOVÁ Martina 89 Z19-29 7. Hervis 3:02:59.9 57:17.7 19.7
15 240. 616 VÁLKOVÁ Lenka 80 Z19-29 8. OPAVA 6 3:05:12.5 59:30.3 19.4
16 247. 272 ANTONÍNOVÁ Alena 64 Z40+ 4. KEBEK Chomutov 3:05:49.3 1:00:07.1 19.4
17 294. 287 BULISOVÁ Lenka 88 Z19-29 9. 4EVER-CYKLO BULIS 3:12:25.4 1:06:43.2 18.7
18 309. 300 LINKOVÁ Kačka 84 Z19-29 10. DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 3:15:03.4 1:09:21.2 18.5
19 317. 310 KOLINGEROVÁ Zuzana 69 Z30-39 4. TOYOTA Dolák 3 3:16:17.3 1:10:35.1 18.3
20 318. 724 ANDRYSOVÁ Tereza 86 Z19-29 11. Valaští bajkeři 3:16:18.6 1:10:36.4 18.3
21 321. 364 BÁRTOVÁ Růžena 68 Z40+ 5. Prachatice 3:17:06.8 1:11:24.6 18.3
22 323. 334 ŽÁČKOVÁ Jana 67 Z40+ 6. OCELOVÍ LETCI 3:17:55.2 1:12:13.0 18.2
23 348. 352 STODŮLKOVÁ Denisa Z15-18 2. Fenix Ski team Jeseník 3:22:17.7 1:16:35.5 17.8
24 349. 413 MÁCOVÁ Lada 71 Z30-39 5. RBBinvest JIindřichův Hradec 3:22:18.4 1:16:36.2 17.8
25 359. 401 MIKESKOVÁ Lucie 83 Z19-29 12. Contra bike Kutná Hora 3:25:04.4 1:19:22.2 17.6
26 384. 410 ŽALČÍKOVÁ Martina 66 Z40+ 7. ATEX 3:30:08.2 1:24:26.0 17.1
27 401. 634 ŠČERBOVÁ Michaela 79 Z19-29 13. sportovnikurzy.cz 3:34:27.5 1:28:45.3 16.8
28 404. 383 STRNADOVÁ Jitka 67 Z40+ 8. kolokolo Dongres Žatec 3:35:03.5 1:29:21.3 16.7
29 413. 125 HUNDÁKOVÁ Ivana 82 Z19-29 14. eSeNBáci 3:36:32.7 1:30:50.5 16.6
30 422. 710 SZABÓ Jitka 77 Z30-39 6. Olomouc 3:38:38.6 1:32:56.4 16.5
31 427. 624 ŠITAVANCOVÁ Ivana 83 Z19-29 15. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:40:14.0 1:34:31.8 16.3
32 431. 356 ŠEVČÍKOVÁ Zuzana 68 Z40+ 9. Bike Team Kralupy 3:40:59.8 1:35:17.6 16.3
33 447. 434 OTEVŘELOVÁ Adéla 89 Z19-29 16. ČESKÝ TĚŠÍN 3:42:37.5 1:36:55.3 16.2
34 450. 400 HENČLOVÁ Kamila 72 Z30-39 7. Drásal team Holešov 3:43:26.8 1:37:44.6 16.1
35 476. 426 POTLUKOVÁ Alena 61 Z40+ 10. KEBEK Chomutov 3:52:33.3 1:46:51.1 15.5
36 479. 541 GLABAZŇOVÁ Kateřina 83 Z19-29 17. OSTRAVA - DUBINA 3:52:58.2 1:47:16.0 15.5
37 485. 643 DUGOVÁ MUDR. Erika 79 Z19-29 18. MYJAVA 3:54:09.6 1:48:27.4 15.4
38 495. 457 ZAHULOVÁ Světlana 58 Z40+ 11. KC KOOPERATIVA KNKN 3:57:15.6 1:51:33.4 15.2
39 527. 445 HLAVÁČOVÁ Iva 61 Z40+ 12. OCELOVÍ LETCI 4:14:18.8 2:08:36.6 14.2
40 529. 437 VYMĚTALOVÁ Blanka 73 Z30-39 8. KEBEK Chomutov  4:15:49.0 2:10:06.8 14.1
41 533. 587 TOMANCOVÁ Iva 64 Z40+ 13. JESENÍK 4:20:03.4 2:14:21.2 13.8
42 541. 602 PETŘEKOVÁ Irena 66 Z40+ 14. ŠkoFIN. s.r.o. 4:27:29.8 2:21:47.6 13.5
43 550. 487 SVOBODOVÁ Anna 88 Z19-29 19. ČERVENÉ PEČKY 4:33:42.6 2:28:00.4 13.2
44 554. 516 ANTONICKÁ Jana 78 Z30-39 9. ÚJEZD U BRNA 4:43:21.0 2:37:38.8 12.7
45 560. 384 POUCHOVÁ Lucie 81 Z19-29 20. Cykloserver 4:50:10.2 2:44:28.0 12.4
46 562. 572 PŘÍKOPOVÁ Anna 70 Z30-39 10. OLOMOUC 4:50:11.5 2:44:29.3 12.4
47 565. 659 DVOŘÁKOVÁ Soňa 61 Z40+ 15. JESENÍK 5:24:56.7 3:19:14.5 11.1
48. 118 TOPOLOVOVÁ Hana 78 Z30-39 Praha DNF
49. 218 HANUŠOVÁ Barbora 87 Z19-29 Bikeranch Team DNF
50. 267 JAROŠOVÁ Veronika 91 Z15-18 CYKLOTRENINK.com DNF
51. 295 VÁVROVÁ Zuzana 69 Z30-39 KC Kooperativa Liberec DNF
52. 284 MARTINKOVÁ Jana 80 Z19-29 CYKLOTRENINK.com DNF
53. 342 DOLAKOVA Tana 58 Z40+ TOYOTA Dolák DNF
54. 344 LÁTALOVÁ Vlasta 71 Z30-39 CHUDOBÍN DNF
55. 355 DUTÁ Lenka 76 Z30-39 SPINNING MB - ALPINE PRO DNF
56. 449 SLABÁ Jitka 85 Z19-29 Bike team kralupy DNF
57. 448 SZABÓ Jitka 77 Z30-39 OLOMOUC DNF
58. 465 STAREČKOVÁ Klára 80 Z19-29 KEBEK Chomutov DNF
59. 491 JANUŠOVÁ Dagmar 70 Z30-39 ČERVENÝ KOSTELEC DNF
60. 495 HOUDKOVÁ Alžběta 73 Z30-39 PRAHA 2 DNF
61. 514 ROUBALÍKOVÁ Jitka 86 Z19-29 PŘEROV DNF
62. 538 RUSSWURMOVÁ Nikol 76 Z30-39 Jeseník DNF
63. 567 ŘÍHOVÁ Blanka 72 Z30-39 PRAHA 8 - TROJA DNF
64. 571 ŠEVČÍKOVÁ Danuše 66 Z40+ PŘEROV DNF
65. 596 BARTONÍČKOVÁ Milada 77 Z30-39 ČESKÁ TŘEBOVÁ DNF
66. 88 KOTTOVÁ Petra 79 Z19-29 TOYOTA Dolák DNF