Tisk Máte dotaz ?

KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008

Jeseník (30. 08. 2008)

polojasno, vzduch: 23°C


KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008 - výsledky

trať - 60 km
muži
Absolutní pořadí M14 M15-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+ MEL
ženy
Absolutní pořadí Z15-18 Z19-29 Z30-39 Z40+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 60 km     Z19-29  (ženy 19 - 29 let)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 87. 132 KRNÁČOVÁ Alena 80 Z19-29 1. POŠTOVNÍ SPOŘITELNA - MARIN 2:39:46.4 34:04.2 22.5
2 94. 98 ČERNÁ Pavlína 80 Z19-29 2. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:40:54.3 35:12.1 22.4
3 144. 251 PĚNIČKOVÁ Jitka 82 Z19-29 3. AUTHOR MASTERS 2:49:10.0 43:27.8 21.3
4 156. 231 ČUŘÍKOVÁ Lucia 80 Z19-29 4. eleven/Agnesi 2:51:48.6 46:06.4 21.0
5 185. 217 SÝKOROVÁ Lenka  81 Z19-29 5. TOYOTA Dolák 2:54:32.8 48:50.6 20.6
6 223. 101 KÁBRTOVÁ Jana 82 Z19-29 6. SPINNING MB - ALPINE PRO 3:00:45.9 55:03.7 19.9
7 234. 276 PELÁNOVÁ Martina 89 Z19-29 7. Hervis 3:02:59.9 57:17.7 19.7
8 240. 616 VÁLKOVÁ Lenka 80 Z19-29 8. OPAVA 6 3:05:12.5 59:30.3 19.4
9 294. 287 BULISOVÁ Lenka 88 Z19-29 9. 4EVER-CYKLO BULIS 3:12:25.4 1:06:43.2 18.7
10 309. 300 LINKOVÁ Kačka 84 Z19-29 10. DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 3:15:03.4 1:09:21.2 18.5
11 318. 724 ANDRYSOVÁ Tereza 86 Z19-29 11. Valaští bajkeři 3:16:18.6 1:10:36.4 18.3
12 359. 401 MIKESKOVÁ Lucie 83 Z19-29 12. Contra bike Kutná Hora 3:25:04.4 1:19:22.2 17.6
13 401. 634 ŠČERBOVÁ Michaela 79 Z19-29 13. sportovnikurzy.cz 3:34:27.5 1:28:45.3 16.8
14 413. 125 HUNDÁKOVÁ Ivana 82 Z19-29 14. eSeNBáci 3:36:32.7 1:30:50.5 16.6
15 427. 624 ŠITAVANCOVÁ Ivana 83 Z19-29 15. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:40:14.0 1:34:31.8 16.3
16 447. 434 OTEVŘELOVÁ Adéla 89 Z19-29 16. ČESKÝ TĚŠÍN 3:42:37.5 1:36:55.3 16.2
17 479. 541 GLABAZŇOVÁ Kateřina 83 Z19-29 17. OSTRAVA - DUBINA 3:52:58.2 1:47:16.0 15.5
18 485. 643 DUGOVÁ MUDR. Erika 79 Z19-29 18. MYJAVA 3:54:09.6 1:48:27.4 15.4
19 550. 487 SVOBODOVÁ Anna 88 Z19-29 19. ČERVENÉ PEČKY 4:33:42.6 2:28:00.4 13.2
20 560. 384 POUCHOVÁ Lucie 81 Z19-29 20. Cykloserver 4:50:10.2 2:44:28.0 12.4
21. 514 ROUBALÍKOVÁ Jitka 86 Z19-29 PŘEROV DNF
22. 465 STAREČKOVÁ Klára 80 Z19-29 KEBEK Chomutov DNF
23. 449 SLABÁ Jitka 85 Z19-29 Bike team kralupy DNF
24. 284 MARTINKOVÁ Jana 80 Z19-29 CYKLOTRENINK.com DNF
25. 218 HANUŠOVÁ Barbora 87 Z19-29 Bikeranch Team DNF
26. 88 KOTTOVÁ Petra 79 Z19-29 TOYOTA Dolák DNF