Tisk Máte dotaz ?

KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008

Jeseník (30. 08. 2008)

polojasno, vzduch: 23°C


KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008 - výsledky

trať - 60 km
muži
Absolutní pořadí M14 M15-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+ MEL
ženy
Absolutní pořadí Z15-18 Z19-29 Z30-39 Z40+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 60 km     Absolutní pořadí (muži)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 1. 1 HRUŠKA Jan 75 MEL 1. CYKLOTRENINK.com 2:05:42.2 28.6
2 2. 3 JEŽEK Václav 77 MEL 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:11:55.9 6:13.7 27.3
3 3. 27 KESTLER Aleš 81 MEL 3. Yogi racing Ostrava 2:11:56.2 6:14.0 27.3
4 4. 11 JANEČKA Svatopluk 72 M30-39 1. SUPERIOR RIDERS 2:11:58.5 6:16.3 27.3
5 5. 130 SATINSKÝ Tomáš 84 MEL 4. TJ BANÍK OSTRAVA 2:13:56.3 8:14.1 26.9
6 6. 7 BOUDNÝ Pavel 82 MEL 5. DEKHOME CANNONDALE 2:15:59.0 10:16.8 26.5
7 7. 10 HAMAN Martin 84 MEL 6. SUPERIOR RIDERS 2:15:59.9 10:17.7 26.5
8 8. 5 VOKROUHLÍK Tomáš 81 MEL 7. Factor Bike Team 2:16:03.2 10:21.0 26.5
9 9. 24 ČERNÝ Jan 82 M19-29 1. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:18:38.6 12:56.4 26.0
10 10. 20 GALANDÁK Vít 85 M19-29 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:19:03.4 13:21.2 25.9
11 11. 730 MLODYNIA Lukasz 79 M19-29 3. Brzeg PL 2:19:33.8 13:51.6 25.8
12 12. 13 ŠUSTEK Milan 82 M19-29 4. TOYOTA DOLÁK 2:20:31.3 14:49.1 25.6
13 13. 9 BUBÍLEK Michal 86 MEL 8. BIKE RANCH Team 2:21:04.4 15:22.2 25.5
14 14. 19 KNÍŽE David 82 M19-29 5. Toyota Dolák 1 2:22:20.6 16:38.4 25.3
15 15. 23 MATĚJKA Jan 76 M30-39 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:22:22.0 16:39.8 25.3
16 16. 32 KUNČICKÝ Radim 67 M40-49 1. AUTHOR MASTERS 2:22:23.2 16:41.0 25.3
17 17. 43 BOLEK Victor 81 M19-29 6. SUPERIOR RIDERS 2:23:24.4 17:42.2 25.1
18 18. 29 TĚHAN Martin 87 M19-29 7. Survival Walmark Colnago Tea 2:23:29.7 17:47.5 25.1
19 19. 50 HAPALA Radim 83 M19-29 8. SUPERIOR RIDERS 2:23:31.0 17:48.8 25.1
20 20. 57 GEBEL Petr 69 M30-39 3. ZAMO LAPIERRE 2:23:36.8 17:54.6 25.1
21 21. 31 KOCIAN Václav 58 M50-59 1. AUTHOR MASTERS 2:24:36.3 18:54.1 24.9
22 22. 60 SVĚNTÝ Radek 87 M19-29 9. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:24:40.0 18:57.8 24.9
23 23. 25 TOMÁŠEK Martin 73 M30-39 4. AUTHOR MASTERS 2:24:40.8 18:58.6 24.9
24 24. 6 HAKL Oldřich 81 MEL 9. Toyota Dolák 2:25:22.6 19:40.4 24.8
25 25. 35 KUČERA Petr 75 M30-39 5. TOYOTA DOLÁK 2:25:25.0 19:42.8 24.8
26 26. 657 VYCHODIL Tomáš 76 M30-39 6. Jeseník 2:25:26.9 19:44.7 24.8
27 27. 8 NOVÁK Jiří numi 85 MEL 10. DEKHOME CANNONDALE 2:25:39.8 19:57.6 24.7
28 29. 30 HOLÍK Radovan 89 M19-29 10. TOYOTA DOLÁK 1 2:25:40.4 19:58.2 24.7
29 28. 15 ŠILAR Jakub 89 MEL 11. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:25:40.4 19:58.2 24.7
30 30. 42 KUČERA Vladimír 73 M30-39 7. TOYOTA DOLÁK 2:25:40.7 19:58.5 24.7
31 31. 53 RYBÁČEK Miroslav 87 M19-29 11. Survival Walmark MTB 2:25:42.5 20:00.3 24.7
32 32. 34 ŠILAR Zdeněk 81 M19-29 12. SK Žamberk TESSUTI Sport 2:25:48.9 20:06.7 24.7
33 33. 743 SKALICKÝ Pavel 92 M15-18 1. SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 2:25:52.8 20:10.6 24.7
34 34. 46 KRÁL David 68 M40-49 2. KEBEK Chomutov 2:25:59.2 20:17.0 24.7
35 35. 75 PILČÍK Adam 84 M19-29 13. Pell's Team 2:26:22.3 20:40.1 24.6
36 36. 33 BORÁK Jiří 67 M40-49 3. SUPERIOR RIDERS 2:27:27.5 21:45.3 24.4
37 37. 52 KOPÁČ Dalibor 84 M19-29 14. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:28:03.1 22:20.9 24.3
38 38. 202 PROKEŠ Stanislav 68 M40-49 4. LIPNÍK NAD BEČVOU 2:28:09.4 22:27.2 24.3
39 39. 14 JANOTA Miroslav 77 M30-39 8. Toyota Dolák I. 2:28:27.6 22:45.4 24.2
40 40. 134 KAMLER Josef 88 MEL 12. Česká spořitelna 2:28:34.7 22:52.5 24.2
41 41. 51 HYNEK Jan 89 M19-29 15. Maxidek Cannondale 2:28:35.1 22:52.9 24.2
42 42. 38 RUNT Pavel 72 M30-39 9. KEBEK Chomutov 2:29:23.7 23:41.5 24.1
43 43. 44 VÁGNER Daniel 73 M30-39 10. Factor Bike Team 2:29:25.8 23:43.6 24.1
44 44. 81 KOBLIHA Josef 91 M15-18 2. 4EVER-CYKLO BULIS 2:29:40.5 23:58.3 24.1
45 45. 93 FIALA Radek 72 M30-39 11. MT-BIKE WITZEMANN 2:29:42.9 24:00.7 24.0
46 46. 86 KRÁČMAR Lubomír 61 M40-49 5. Team Silný 2:29:43.2 24:01.0 24.0
47 47. 226 JANDA Jiří 75 M30-39 12. Cyklo Polach a syn 2:30:16.8 24:34.6 24.0
48 48. 372 KONEČNÝ František 91 M15-18 3. BIKE SPORT servis Opava 2:32:03.8 26:21.6 23.7
49 49. 67 SOVJÁK Břetislav 65 M40-49 6. ALVE MTB 2:32:04.2 26:22.0 23.7
50 50. 68 CHVALINA Martin 78 M30-39 13. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:32:04.3 26:22.1 23.7
51 51. 4 ZERZAN Pavel 78 MEL 13. ČESKÁ SPOŘITELNA MTB 2:32:13.6 26:31.4 23.6
52 52. 62 ŠŤASTNÝ Jiří 55 M50-59 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:32:55.0 27:12.8 23.5
53 53. 63 NÁHLÍK Marek 64 M40-49 7. SUPERIOR RIDERS 2:32:56.1 27:13.9 23.5
54 54. 82 SEDLÁČEK Jiří 75 M30-39 14. Toyota Dolák 2:33:25.1 27:42.9 23.5
55 55. 238 VÁGNER Michal 77 M30-39 15. ČESKÁ TŘEBOVÁ 2:33:26.0 27:43.8 23.5
56 56. 70 JIRÁSKO Ladislav 78 M30-39 16. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:33:46.5 28:04.3 23.4
57 57. 80 ŠUSER Václav 87 M19-29 16. www.BikeTeamKralupy.cz 2:34:01.7 28:19.5 23.4
58 58. 84 SVOBODA Petr 91 M15-18 4. CK MTB Junior Hlinsko 2:34:37.6 28:55.4 23.3
59 59. 48 JANOUŠEK Michal 80 M19-29 17. SUPERIOR RIDERS 2:34:37.7 28:55.5 23.3
60 60. 66 GUNTHER Petr 68 M40-49 8. cyklotrenink.com hobby team 2:35:24.5 29:42.3 23.2
61 61. 45 BLAŽEK Jiří 63 M40-49 9. ELEVEN-AGNESI 2:35:25.6 29:43.4 23.2
62 62. 213 ŠELIGA Jaroslav 84 M19-29 18. RBB INVEST Jindřichův Hradec 2:36:06.1 30:23.9 23.1
63 63. 83 KOBLASA Martin 74 M30-39 17. golds gym bike team 2:36:10.5 30:28.3 23.1
64 64. 314 NAVRÁTIL Jan 89 M19-29 19. BRUNTÁL 2:36:14.7 30:32.5 23.0
65 65. 234 ČERNOTA Kamil 70 M30-39 18. DOLNÍ BENEŠOV 2:36:53.7 31:11.5 22.9
66 66. 58 KAVAN Ondřej 77 M30-39 19. Witzenmann Opava 2:37:33.5 31:51.3 22.8
67 67. 59 BUBLÍK Libor 86 M19-29 20. SUPERIOR RIDERS 2:37:33.7 31:51.5 22.8
68 68. 54 BULIS Roman 91 M15-18 5. 4EVER-CYKLO BULIS 2:37:34.7 31:52.5 22.8
69 69. 76 KUTHAN Roman 68 M40-49 10. BIKE LIVE CLUB 2:37:42.2 32:00.0 22.8
70 70. 580 KUNC Ondřej 82 M19-29 21. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:37:43.4 32:01.2 22.8
71 71. 97 HUBKA Lukáš 81 M19-29 22. Axit Doldy Náchod 2:37:44.4 32:02.2 22.8
72 72. 278 HORKÝ David 90 M15-18 6. Caska Invest 2:37:46.9 32:04.7 22.8
73 73. 72 NOVÁK Petr 87 MEL 14. 4EVER-CYKLO BULIS 2:37:47.4 32:05.2 22.8
74 74. 219 SMĚŠNÝ Jan 91 M15-18 7. Ski Snow Surf Sport 2:37:48.5 32:06.3 22.8
75 75. 108 HORÁK René 75 M30-39 20. Cyko TJ Písečná 2:37:50.0 32:07.8 22.8
76 77. 79 KONOPÁSEK Tomáš 76 M30-39 21. KEBEK Chomutov 2:37:52.3 32:10.1 22.8
77 76. 40 TOBRMAN Martin 81 M19-29 23. Bike Team Kralupy 2:37:52.3 32:10.1 22.8
78 78. 94 HÝSEK Pavel 65 M40-49 11. Author Cyklos Bouška 2:37:59.4 32:17.2 22.8
79 79. 103 HYNEK Dominik 91 M15-18 8. Maxidek Cannodale 2:38:07.2 32:25.0 22.8
80 80. 85 PELC Stanislav 83 M19-29 24. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:38:28.8 32:46.6 22.7
81 81. 56 ISTENČIN Lukáš 77 M30-39 22. Survival-Walmark MTB Team 2:38:29.8 32:47.6 22.7
82 82. 96 EFTIMOV Jan 76 M30-39 23. S-COMP Six Monkeys 2:38:33.4 32:51.2 22.7
83 83. 107 HUDEČEK Dušan 64 M40-49 12. JESENÍK 2:38:36.4 32:54.2 22.7
84 84. 78 IBEHEJ Josef 56 M50-59 3. Toyta Dolák 2 2:38:45.7 33:03.5 22.7
85 85. 64 JISKRA Jaroslav 64 M40-49 13. TOYOTA Dolák 2:38:50.4 33:08.2 22.7
86 86. 250 KADLČÁK Richard 75 M30-39 24. ELEM BIKE ZLÍN 2:39:32.2 33:50.0 22.6
87 88. 246 MUSIL Štěpán 88 M19-29 25. TJ Sokol Písečná 2:39:49.6 34:07.4 22.5
88 89. 293 BAČOVSKÝ Marek 89 M19-29 26. Bike Team Kralupy 2:39:51.3 34:09.1 22.5
89 90. 87 BALATKA Martin 73 M30-39 25. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:39:55.3 34:13.1 22.5
90 91. 242 HORKÝ Lubomír 68 M40-49 14. Cyklo Polách a syn 2:39:56.4 34:14.2 22.5
91 92. 127 SUŠÁNKA Jan 85 MEL 15. Cyklotrenink.com 2:40:09.9 34:27.7 22.5
92 93. 241 ČEJKA Petr 64 M40-49 15. CK Morava Leština 2:40:46.0 35:03.8 22.4
93 95. 206 MILIAN Milan 75 M30-39 26. Valaští Bajkeři SUPERIOR 2:40:54.8 35:12.6 22.4
94 96. 339 OTEVŘEL Vít 88 M19-29 27. ČESKÝ TĚŠÍN 2:42:02.9 36:20.7 22.2
95 97. 65 JÍLEK Martin 69 M30-39 27. Polach a syn Šumperk 2:42:09.9 36:27.7 22.2
96 98. 297 TUČEK Martin 75 M30-39 28. Praha 7 2:42:20.8 36:38.6 22.2
97 99. 348 ŽIDÍK Miloš 84 M19-29 28. TRICLUB DOBRUŠKA 2:42:22.1 36:39.9 22.2
98 100. 229 SCHINDLER Zbyněk 62 M40-49 16. ZAMO LAPIERRE 2:43:01.8 37:19.6 22.1
99 101. 718 KLIMEK Tomáš 68 M40-49 17. LOS Rapidos 2:43:02.9 37:20.7 22.1
100 102. 207 VÍTEK Josef 84 M19-29 29. Bike Team Kralupy 2:43:03.7 37:21.5 22.1
101 103. 641 TUREK Lukáš 86 M19-29 30. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:43:27.7 37:45.5 22.0
102 104. 663 SOUKUP Karel 71 M30-39 29. ARVAL & D.I.SEVEN MOUNTAIN B 2:43:32.9 37:50.7 22.0
103 105. 221 KOPTA Václav 56 M50-59 4. KEBEK Chomutov 2:43:38.6 37:56.4 22.0
104 106. 245 ORSÁG Ondřej 91 M15-18 9. PASEKA 2:43:50.4 38:08.2 22.0
105 108. 100 SALAČ Petr 59 M40-49 18. RUBENA HOBBY 2 2:43:55.8 38:13.6 22.0
106 109. 662 FELLNER Adam 93 M15-18 10. Jeseník 2:44:06.1 38:23.9 21.9
107 110. 329 KOCOUREK Zdeněk 76 M30-39 30. Fantomas se zlobí.... 2:44:47.1 39:04.9 21.8
108 111. 270 BENEŠ Radek 90 M15-18 11. Devoss 2:44:48.1 39:05.9 21.8
109 112. 106 KVĚTÁK Jiří 70 M30-39 31. ČESKÁ VES 2:44:48.6 39:06.4 21.8
110 113. 403 MADAJ René 91 M15-18 12. BIKE TEAM JESENÍK 2:44:56.8 39:14.6 21.8
111 114. 708 RYTÍŘ Martin 79 M19-29 31. AD Pemap Brodek 2:45:07.0 39:24.8 21.8
112 115. 254 KOPECKÝ Lukáš 78 M30-39 32. Hartman CZ 2:45:32.6 39:50.4 21.7
113 116. 210 HOFMAN Jiří 64 M40-49 19. CONTI 2:45:34.4 39:52.2 21.7
114 117. 729 LINHART Petr 91 M15-18 13. Dama sport Šumperk 2:45:34.9 39:52.7 21.7
115 118. 237 HORÁČEK Radim 90 M15-18 14. CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ 2:45:35.2 39:53.0 21.7
116 119. 227 BOUBÍN Jan 89 M19-29 32. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:45:47.7 40:05.5 21.7
117 120. 203 ŠPALEK Miroslav 61 M40-49 20. KEBEK Chomutov 2:46:00.6 40:18.4 21.7
118 121. 322 ZEMÁNEK Lubomír 54 M50-59 5. 2K Bike Club Odry 2:46:01.9 40:19.7 21.7
119 122. 262 ORNER Zdenek 56 M50-59 6. Tufo Otrokovice 2:46:03.9 40:21.7 21.7
120 123. 69 ROUBAL Martin 84 M19-29 33. AUTHOR MASTERS 2:46:09.2 40:27.0 21.7
121 124. 114 MUSIOL Jakub 86 MEL 16. Yogi Racing Ostrava 2:46:09.5 40:27.3 21.7
122 125. 225 BUKSA Jiří 65 M40-49 21. Dekhome-cannondale 2:46:16.1 40:33.9 21.7
123 126. 747 HAVELKA Jan 79 M19-29 34. DESING LESINA 2:46:30.4 40:48.2 21.6
124 127. 223 HÁJEK Vlastimil 74 M30-39 33. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:46:57.8 41:15.6 21.6
125 128. 214 VINŠ Martin 76 M30-39 34. TRUBÍN 2:47:01.1 41:18.9 21.6
126 129. 359 FIALA Martin 75 M30-39 35. Opava 2:47:02.1 41:19.9 21.6
127 130. 261 MASTIK Tomáš  78 M30-39 36. Auto Mastik MTB Team 2:47:02.4 41:20.2 21.6
128 131. 661 VACULÍK Rosťa 85 M19-29 35. 4EVER-CYKLO BULIS 2:47:34.4 41:52.2 21.5
129 132. 230 PLACHÝ Jiří 63 M40-49 22. DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 2:47:34.9 41:52.7 21.5
130 133. 307 WINKLER Jan 77 M30-39 37. Bike sport servis Opava 2:47:36.0 41:53.8 21.5
131 134. 247 NOVÁK Lukáš 66 M40-49 23. CYKLOTRENINK.com 2:47:37.4 41:55.2 21.5
132 135. 273 ŠAMARA Martin 72 M30-39 38. OTICE OKR. OPAVA 2:47:39.1 41:56.9 21.5
133 136. 211 HRUBÝ Tomáš 60 M40-49 24. PRAHA 9 - KYJE 2:47:44.4 42:02.2 21.5
134 137. 282 KONVIČNÝ Michal 81 M19-29 36. BESKYD BIKE 2:47:52.2 42:10.0 21.4
135 138. 208 NEPRÁŠEK ST. Pavel 57 M50-59 7. KEBEK Chomutov 2:47:52.5 42:10.3 21.4
136 139. 720 KALABIS Jiří 77 M30-39 39. CYKLO TJ PISEČNA 2:48:10.2 42:28.0 21.4
137 140. 672 KOČVARA Jiří 71 M30-39 40. BŘIDLIČNÁ 2:48:39.7 42:57.5 21.3
138 141. 209 SOJÁK Petr 55 M50-59 8. KC KOOPERATIVA 2:48:50.0 43:07.8 21.3
139 142. 694 ŠINDELÁŘ Martin 83 M19-29 37. MTB CHRUDIM 2:48:52.5 43:10.3 21.3
140 143. 232 HRONZA Rudolf 47 M60+ 1. BS JOMA JINDŘICHŮV HRADEC 2:48:55.7 43:13.5 21.3
141 145. 294 SLÁMA Michal 92 M15-18 15. 4EVER-CYKLO BULIS 2:49:30.0 43:47.8 21.2
142 146. 622 NEHYBA Michal 80 M19-29 38. Axitdoldy Nachod 2:49:31.3 43:49.1 21.2
143 147. 324 MATĚJÍK Petr 64 M40-49 25. BT Kola Kaňkovský 2:50:23.6 44:41.4 21.1
144 148. 387 KOCOUREK Radim 78 M30-39 41. SUPERIOR DRIVERS BRUNTÁL 2:50:35.3 44:53.1 21.1
145 149. 698 BĚHAL Jiří 57 M50-59 9. LOŠOV 2:50:52.7 45:10.5 21.1
146 150. 680 FIŠER Aleš 75 M30-39 42. Jablonné n.O. 2:50:54.7 45:12.5 21.1
147 151. 292 KOVAŘÍK Roman 75 M30-39 43. 3SA racing team 2:50:55.3 45:13.1 21.1
148 152. 331 VÁCHA Pavel 86 M19-29 39. RBB Invest Jindřichův Hradec 2:51:13.0 45:30.8 21.0
149 153. 619 MORAVEC Jaroslav 87 M19-29 40. SK Žamberk 2:51:35.9 45:53.7 21.0
150 154. 358 MORAVEC Jaroslav 58 M50-59 10. ŽAMBERK 2:51:36.3 45:54.1 21.0
151 155. 266 TÁBORSKÝ Petr 81 M19-29 41. VRDY 2:51:44.4 46:02.2 21.0
152 157. 280 LUX Roman 75 M30-39 44. JABLONNÉ NAD ORLICÍ 2:51:49.3 46:07.1 21.0
153 158. 288 ŠTURSA David 77 M30-39 45. Tygr Bike Chrudim 2:51:52.9 46:10.7 20.9
154 160. 336 HÁZE Petr 77 M30-39 46. Rubena team 2:52:35.5 46:53.3 20.9
155 161. 317 NOSÁL Pavel 76 M30-39 47. Bikesport team MOHELNICE 2:52:36.9 46:54.7 20.9
156 162. 610 SUCHÁNEK Rostislav 75 M30-39 48. DOLNÍ BENEŠOV 2:52:38.1 46:55.9 20.9
157 163. 240 DAVIDÍK Michal 71 M30-39 49. TOYOTA Dolák 2:52:41.6 46:59.4 20.8
158 164. 345 PRIX Rudolf 68 M40-49 26. HO ŠKROVÁD 2:52:43.7 47:01.5 20.8
159 165. 236 ŠUSTR Jiří 80 M19-29 42. MAXIDEK CANNONDALE 2:52:49.1 47:06.9 20.8
160 166. 318 LAH Robert 74 M30-39 50. BT Kola Kaňkovský 2:53:51.4 48:09.2 20.7
161 167. 640 VILÁŠEK Michael 79 M19-29 43. Zamo Lapierre 2:54:07.9 48:25.7 20.7
162 170. 73 KARLOVEC Martin 85 M19-29 44. Bike team Kralupy 2:54:13.0 48:30.8 20.7
163 171. 126 KOUŘIL Jiří 55 M50-59 11. JVS JESENÍK 2:54:14.7 48:32.5 20.7
164 172. 399 PRCHAL Václav 79 M19-29 45. OLOMOUC 2:54:14.9 48:32.7 20.7
165 173. 92 FOUKAL Libor 77 M30-39 51. Beneš Sport Complex Břeclav 2:54:15.2 48:33.0 20.7
166 174. 313 PETRUŽELA Miroslav 58 M50-59 12. VALAŠTÍ BAJKEŘI 2:54:16.0 48:33.8 20.7
167 175. 244 DOLEŽEL Jaroslav 74 M30-39 52. ZLÍN 4 - MALENOVICE 2:54:17.4 48:35.2 20.7
168 176. 233 KAŠPARŮ Jan 80 M19-29 46. Varadero 2:54:20.1 48:37.9 20.6
169 177. 365 KRPEC Kamil 76 M30-39 53. Ostrava 2:54:26.2 48:44.0 20.6
170 178. 28 KRNÁČ Vítězslav 77 M30-39 54. Ostrava 2:54:26.3 48:44.1 20.6
171 179. 299 HÁJEK Jan 64 M40-49 27. RBB invest Jindřichův Hradec 2:54:26.6 48:44.4 20.6
172 180. 327 KOUTNÝ Čestmír 78 M30-39 55. Jahoda team 2:54:27.0 48:44.8 20.6
173 181. 581 ŠIMEČEK Roman 83 M19-29 47. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:54:27.6 48:45.4 20.6
174 182. 582 VÁVRA Lukáš 81 M19-29 48. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:54:29.5 48:47.3 20.6
175 183. 631 OPÍCHAL Tomáš 70 M30-39 56. CREATOM 2:54:29.7 48:47.5 20.6
176 184. 425 PLACHÝ Jan 74 M30-39 57. HT Cyklo Tábor 2:54:31.7 48:49.5 20.6
177 186. 275 ŠILLE Jaromír 70 M30-39 58. topesto.com mtb team 2:54:43.6 49:01.4 20.6
178 188. 259 ONDRÁČEK Libor 64 M40-49 28. OLOMOUC 2:55:03.5 49:21.3 20.6
179 189. 257 PAVLŮ Leopold 59 M40-49 29. SpiDO 2:55:31.5 49:49.3 20.5
180 192. 243 ŠOLJAK Jiří 80 M19-29 49. Bike Team Kralupy 2:55:41.8 49:59.6 20.5
181 193. 366 KANÓCZ Rastislav 77 M30-39 59. PRAHA 14 - HOSTAVICE 2:55:42.3 50:00.1 20.5
182 194. 319 ELICH Jiří 64 M40-49 30. Axitdoldy NÁCHOD 2:55:44.7 50:02.5 20.5
183 195. 388 RADA Petr 92 M15-18 16. Jeseník 2:55:47.2 50:05.0 20.5
184 196. 277 STRNAD Michal 79 M19-29 50. PRAHA 4 2:55:48.3 50:06.1 20.5
185 197. 105 JUŘÍK Kamil 67 M40-49 31. Jeseník 2:56:01.0 50:18.8 20.5
186 198. 109 HYNEK Zdeněk 62 M40-49 32. Maxidek Cannodale 2:56:01.6 50:19.4 20.5
187 199. 306 KLABAN Jaroslav 61 M40-49 33. CYKLO STRATÍLEK LITOMYŠL 2:56:04.5 50:22.3 20.4
188 200. 593 ČECH Radek 75 M30-39 60. HRADEC NAD MORAVICÍ 2:56:08.7 50:26.5 20.4
189 201. 392 CHMELAŘ Ladislav 79 M19-29 51. Jeseník 2:56:16.1 50:33.9 20.4
190 202. 89 NĚMEC Ondřej 87 M19-29 52. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:56:43.1 51:00.9 20.4
191 203. 693 ŠINDELÁŘ Jiří 60 M40-49 34. MTB CHRUDIM 2:56:44.6 51:02.4 20.4
192 204. 735 HASALA Mudr. petr 72 M30-39 61. PŘEROV 2:57:17.7 51:35.5 20.3
193 205. 441 HEJTMÁNEK Ctibor 68 M40-49 35. ALW 2:57:18.7 51:36.5 20.3
194 206. 248 FELKL Luděk 60 M40-49 36. DEKHOME CANNONDALE 2:57:23.6 51:41.4 20.3
195 207. 390 POHL Tomáš 75 M30-39 62. CYKLO TJ PÍSEČNÁ 2:57:25.7 51:43.5 20.3
196 208. 201 FINSTERLE René 72 M30-39 63. ELEVEN-AGNESI 2:57:26.4 51:44.2 20.3
197 209. 385 ŠTEKOVIČ Milan 60 M40-49 37. MTB IMPROMAT 2:57:26.6 51:44.4 20.3
198 210. 734 VÁŇA Lukáš 86 M19-29 53. Zhor team 2:57:57.2 52:15.0 20.2
199 211. 373 PAVELEK Aleš 72 M30-39 64. BIKE SPORT SERVIS OPAVA 2:58:13.3 52:31.1 20.2
200 212. 347 SAJDA Kamil 66 M40-49 38. SKP Nový Jičín 2:58:28.2 52:46.0 20.2
201 213. 255 SRB Martin 77 M30-39 65. AUTHOR MASTERS 2:58:29.0 52:46.8 20.2
202 214. 354 ŘIHÁČEK Ladislav 60 M40-49 39. RUBENA HOBBY 2 2:58:34.0 52:51.8 20.2
203 215. 316 SOBALA Martin 84 M19-29 54. JESENÍK 2:58:46.2 53:04.0 20.1
204 216. 119 MACHALA Jan 89 M19-29 55. Cyklo TJ Písečná 2:59:35.1 53:52.9 20.0
205 217. 726 TAUCHMAN Jiří 59 M40-49 40. HK Jizera 2:59:37.3 53:55.1 20.0
206 218. 395 GIRÁŠEK Martin 68 M40-49 41. Bardolino Bike Team Opava 2:59:38.2 53:56.0 20.0
207 219. 645 NĚMEC Miroslav 79 M19-29 56. MT-BIKE WITZENMANN 2:59:49.3 54:07.1 20.0
208 220. 205 FRANK Petr 78 M30-39 66. OCELOVÍ LETCI 3:00:28.2 54:46.0 19.9
209 221. 393 NÁBĚLEK Aleš 73 M30-39 67. V+P cyklosport Chropyně 3:00:43.8 55:01.6 19.9
210 222. 370 ŠUPÍK Mirek 73 M30-39 68. OSTRAVA - PORUBA 3:00:45.0 55:02.8 19.9
211 224. 675 ŠVEHLA Miloslav 67 M40-49 42. Bike sport servis Opava 3:01:34.5 55:52.3 19.8
212 225. 256 BAKALÍK Jaroslav 69 M30-39 69. emseko bike team zlín 3:01:35.5 55:53.3 19.8
213 226. 346 PEŇÁZ Jiří 74 M30-39 70. SPÁLOV 3:01:48.2 56:06.0 19.8
214 227. 690 DOLEŽAL Zdeněk 74 M30-39 71. V+P Chropyně 3:01:49.6 56:07.4 19.8
215 228. 607 MICHÁLEK Petr 65 M40-49 43. LUČINA 3:01:51.2 56:09.0 19.8
216 229. 647 SPRATEK Radomír 71 M30-39 72. Horní Žukov 3:01:51.8 56:09.6 19.8
217 230. 398 BAŽANT Zdeněk 53 M50-59 13. Olomouc 3:02:07.9 56:25.7 19.8
218 231. 421 SRBA Radovan 66 M40-49 44. Valaští bajkeři 3:02:33.6 56:51.4 19.7
219 232. 416 DANĚK Radim 64 M40-49 45. SKP Nový Jičín 3:02:47.6 57:05.4 19.7
220 233. 727 HOLEMÝ Libor 73 M30-39 73. Valaští Bajkeři 3:02:53.6 57:11.4 19.7
221 235. 406 PEKAŘ Petr 77 M30-39 74. PASEKA 3:03:02.1 57:19.9 19.7
222 236. 215 PELÁN Milan 66 M40-49 46. HERVIS 3:03:28.8 57:46.6 19.6
223 237. 711 HRADIL Robert 77 M30-39 75. HOLEŠOV 3:03:52.4 58:10.2 19.6
224 238. 357 ZÁVODNÍK Petr 83 M19-29 57. Chcial bym moć 3:04:39.1 58:56.9 19.5
225 239. 325 MORÁVEK Petr 76 M30-39 76. Č. Petrovice sport bike 3:04:58.3 59:16.1 19.5
226 241. 468 FUSEK Zdeněk 76 M30-39 77. OLOMOUC 3:05:16.1 59:33.9 19.4
227 242. 290 LOSENSKÝ Pavel 77 M30-39 78. Bike tuning team Rudná 3:05:27.1 59:44.9 19.4
228 243. 639 SNĚHOTA Petr 68 M40-49 47. DOLNÍ BENEŠOV 3:05:27.7 59:45.5 19.4
229 244. 301 ŠATNÝ Radek 72 M30-39 79. ČESKÁ SKALICE 3:05:31.5 59:49.3 19.4
230 245. 376 PFEIFER Jiří 74 M30-39 80. Praha 3 3:05:32.3 59:50.1 19.4
231 246. 308 BAUER Pavel 60 M40-49 48. CK 1380 3:05:34.8 59:52.6 19.4
232 248. 688 MACEK Jakub 84 M19-29 58. NO Litovel 3:05:56.6 1:00:14.4 19.4
233 249. 332 WURM Pavel 73 M30-39 81. PRAHA 1 3:05:59.8 1:00:17.6 19.4
234 250. 443 JÍNA Pavel 62 M40-49 49. CK PELOTON 3:06:19.6 1:00:37.4 19.3
235 251. 389 ŽÁČIK Josef 82 M19-29 59. SSPK Olomouc 3:06:45.4 1:01:03.2 19.3
236 252. 305 NÁDVORNÍK Zdeněk 62 M40-49 50. Cyklo Kankovsky 3:06:47.6 1:01:05.4 19.3
237 253. 285 PICKA Michal 83 M19-29 60. RBB Invest Jindřichův Hradec 3:06:50.9 1:01:08.7 19.3
238 254. 279 KOLINGER Radim 63 M40-49 51. TOYOTA Dolák 3:06:53.0 1:01:10.8 19.3
239 255. 682 JANKŮ Vítězslav 90 M15-18 17. UNICAR Škoda auto Ostrava 3:06:57.1 1:01:14.9 19.3
240 256. 291 JORDA Radek 83 M19-29 61. SSPK Olomouc 3:07:16.7 1:01:34.5 19.2
241 257. 613 VALEČEK Jiří 76 M30-39 82. nosice.com 3:07:19.2 1:01:37.0 19.2
242 258. 475 SPURNÝ David 78 M30-39 83. SVÉSEDLICE 3:07:20.7 1:01:38.5 19.2
243 259. 699 NOVÁK Jiří 60 M40-49 52. Uničov 3:07:21.5 1:01:39.3 19.2
244 260. 525 PEŠAN Rudolf 78 M30-39 84. Crazy Bike Team Lipník n.B 3:07:21.9 1:01:39.7 19.2
245 261. 264 BASAŘ Ondřej 83 M19-29 62. topesto.com mtb team 3:07:22.3 1:01:40.1 19.2
246 262. 328 PAVLÍK Miroslav 64 M40-49 53. SKP Opava 3:08:10.8 1:02:28.6 19.1
247 263. 704 JEHLIČKA Vladimír 93 M15-18 18. Fenix ski team Jeseník 3:08:39.5 1:02:57.3 19.1
248 264. 420 VYBÍRAL Zdeněk 73 M30-39 85. Crazy Bike Team Lipník nad B 3:08:41.7 1:02:59.5 19.1
249 265. 269 CHUDOBA Jan 82 M19-29 63. Medics Opava 3:08:57.8 1:03:15.6 19.1
250 266. 115 KROUPA Tomáš 72 M30-39 86. Survival-Walmark MTB Team 3:09:01.5 1:03:19.3 19.0
251 267. 585 KUSNIERZ Marcin 72 M30-39 87. DOBRZEŃ WIELKI 3:09:16.5 1:03:34.3 19.0
252 268. 363 KONOPA Milan 61 M40-49 54. Ski Snow Surf Sport 3:09:31.6 1:03:49.4 19.0
253 269. 679 ČADA Radek 74 M30-39 88. JABLONNÉ NAD ORLICI 3:09:33.9 1:03:51.7 19.0
254 270. 235 BARTÁK Vladimír 46 M60+ 2. ŠuTri 3:09:34.8 1:03:52.6 19.0
255 271. 351 KOKEŠ Ivan 59 M40-49 55. RUBENA HOBBY 2 3:09:44.5 1:04:02.3 19.0
256 272. 371 BUDÍK Miloš 55 M50-59 14. PBV MTB Team Brno 3:09:53.2 1:04:11.0 19.0
257 273. 304 MALÝ Jaroslav 72 M30-39 89. LAWI-CRAZY TEAM SPINNING MLA 3:10:12.8 1:04:30.6 18.9
258 274. 338 HOFFMANN Augustin 43 M60+ 3. KC KOOPERATIVA LIBEREC 3:10:14.9 1:04:32.7 18.9
259 275. 678 STŘÍBNÝ Libor 72 M30-39 90. Dolní Benešov 3:10:18.9 1:04:36.7 18.9
260 276. 595 HANZLÍK Petr 85 M19-29 64. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:10:48.8 1:05:06.6 18.9
261 277. 312 PODSEDNÍČEK Rudolf 43 M60+ 4. BIKE RPO Mladá Boleslav 3:10:52.6 1:05:10.4 18.9
262 279. 526 KUBNÝ Tomáš 72 M30-39 91. Lazaroz 3:11:02.3 1:05:20.1 18.8
263 278. 286 EKL Martin 57 M50-59 15. Kralupy n.Vltavou 3:11:02.3 1:05:20.1 18.8
264 280. 460 ČERNOTA Radim 75 M30-39 92. OSTRAVA 3:11:12.5 1:05:30.3 18.8
265 281. 701 ADÁMEK Ladislav 58 M50-59 16. V.I.K. 3:11:14.9 1:05:32.7 18.8
266 282. 702 VÍTEK Jaroslav 67 M40-49 56. V.I.K. 3:11:18.8 1:05:36.6 18.8
267 283. 687 JAVŮREK Jiří 91 M15-18 19. FACE SPORT MTB TEAM 3:11:21.8 1:05:39.6 18.8
268 284. 499 PETŘEK Michal 93 M15-18 20. Cyklo Kaňovský 3:11:22.3 1:05:40.1 18.8
269 285. 530 FRKAL Vít 58 M50-59 17. BIKE FOR LIVE 3:11:25.8 1:05:43.6 18.8
270 286. 557 JAŠEK Petr 75 M30-39 93. RADUŇ 3:11:29.9 1:05:47.7 18.8
271 287. 496 ZÁRUBA Dušan 74 M30-39 94. Spinning MB-Alpine Pro 3:11:31.1 1:05:48.9 18.8
272 288. 455 FINSTERLE Slavomír 65 M40-49 57. SLUŠOVICE 3:11:32.6 1:05:50.4 18.8
273 289. 302 DRÁŠIL Pavel 54 M50-59 18. Merrell 3:11:48.8 1:06:06.6 18.8
274 290. 521 SMRČEK Miroslav 78 M30-39 95. UFO racing team 3:11:49.1 1:06:06.9 18.8
275 291. 469 VYVLEČKA Jaromír 76 M30-39 96. VALACHBAJK TEAM KAŠAVA 3:11:49.5 1:06:07.3 18.8
276 292. 414 ŠEVČÍK Jiří 46 M60+ 5. BRNO 3:12:02.0 1:06:19.8 18.7
277 293. 430 ČERNÝ Robert 76 M30-39 97. Cyklo TJ Písečná 3:12:18.7 1:06:36.5 18.7
278 295. 369 HABR Antonín 57 M50-59 19. JEMNICE 3:12:26.4 1:06:44.2 18.7
279 296. 397 ŠTVÁN Ondřej 86 M19-29 65. JESENÍK 3:12:26.5 1:06:44.3 18.7
280 297. 563 ČERNÍN Emanuel 74 M30-39 98. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:12:49.3 1:07:07.1 18.7
281 298. 381 SÝKORA Michal 76 M30-39 99. Ostroh Roztoky 3:12:50.1 1:07:07.9 18.7
282 299. 740 VLACH Miroslav 60 M40-49 58. SPARTAK POLICE 3:13:36.0 1:07:53.8 18.6
283 300. 589 BREJLA Pavel 75 M30-39 100. PRŮHONICE 3:13:43.7 1:08:01.5 18.6
284 301. 122 ČÁŇ Daniel 93 M15-18 21. Fenix Ski Team 3:13:55.9 1:08:13.7 18.6
285 302. 368 RUŠAR Daniel 73 M30-39 101. HUSTOPEČE NAD BEČVOU 3:13:57.0 1:08:14.8 18.6
286 303. 620 KALVAS Tomáš 63 M40-49 59. Hannah Czech a.s. 3:13:57.8 1:08:15.6 18.6
287 304. 362 GRÉZL Martin 91 M15-18 22. UNIČOV 3:14:06.8 1:08:24.6 18.5
288 305. 405 MARTINKA Petr 69 M30-39 102. VYSOKÉ POLE 3:14:08.2 1:08:26.0 18.5
289 306. 739 RUMANEK Martin 87 M19-29 66. Bojkovice 3:14:38.6 1:08:56.4 18.5
290 307. 435 ŠORMA Ivan 46 M60+ 6. OPAVA 3:14:42.0 1:08:59.8 18.5
291 308. 411 SUCHÁNEK Libor 57 M50-59 20. VELKÉ LOSINY 3:14:58.3 1:09:16.1 18.5
292 310. 335 HRBEK Martin 65 M40-49 60. KEBEK Chomutov 3:15:04.2 1:09:22.0 18.5
293 311. 380 HRUŠKA Petr 64 M40-49 61. Factor Hobby Team 3:15:05.1 1:09:22.9 18.5
294 312. 506 LAKOMÝ Vladimír 89 M19-29 67. CYKLO KAŇKOVSKÝ 3:15:06.0 1:09:23.8 18.5
295 313. 608 HAVRLANT Jan 65 M40-49 62. OSTRAVA 3:15:25.2 1:09:43.0 18.4
296 314. 451 TOMAS Štěpán 82 M19-29 68. JESENÍK 3:15:57.7 1:10:15.5 18.4
297 315. 676 PIKART František 76 M30-39 103. STOPRO BIKE TEAM 3:16:00.7 1:10:18.5 18.4
298 316. 418 VÁVRA Aleš 82 M19-29 69. SSPK Olomouc 3:16:13.4 1:10:31.2 18.3
299 319. 601 SOBOTKA Petr 73 M30-39 104. TriClub Dobruška 3:16:22.5 1:10:40.3 18.3
300 320. 350 ROZEHNAL Martin 70 M30-39 105. TOVAČOV 3:16:44.1 1:11:01.9 18.3
301 322. 423 MACHÁČEK Pavel 72 M30-39 106. Margl Bike Team 3:17:47.5 1:12:05.3 18.2
302 324. 532 GLABAZŇA Lukáš 82 M19-29 70. OSTRAVA - DUBINA 3:17:57.3 1:12:15.1 18.2
303 325. 652 POZNÍK Marcel 63 M40-49 63. Liberec 3:18:03.3 1:12:21.1 18.2
304 326. 323 RYPL Rostislav 55 M50-59 21. Rodinné domy MAGENTA 3:18:51.1 1:13:08.9 18.1
305 327. 669 STEJSKAL Petr 66 M40-49 64. Loučany 3:19:04.6 1:13:22.4 18.1
306 328. 431 CHMIEL Radim 68 M40-49 65. Lunabajk tým 3:19:05.3 1:13:23.1 18.1
307 329. 296 JÍRŮ Jan 66 M40-49 66. Auto Mastík MTB team 3:19:20.5 1:13:38.3 18.1
308 330. 741 VLACH Lukáš 87 M19-29 71. Spartak Police 3:19:20.9 1:13:38.7 18.1
309 331. 733 KOPŘIVA Roman 62 M40-49 67. Jeseník 3:19:22.0 1:13:39.8 18.1
310 332. 473 DLABAJA Radek 64 M40-49 68. FRYŠTÁK 3:19:31.8 1:13:49.6 18.0
311 333. 467 PEČENKA Vratislav 51 M50-59 22. Adventure Team Pečenka 3:19:34.6 1:13:52.4 18.0
312 334. 498 KOUDELA Jan 62 M40-49 69. ŚTERNBERK 3:19:37.4 1:13:55.2 18.0
313 335. 382 LAH Alois 75 M30-39 107. Horka n. Moravou 3:19:47.8 1:14:05.6 18.0
314 336. 433 SEDLÁŘ Petr 82 M19-29 72. BIKE TEAM LUHAČOVICE 3:19:49.5 1:14:07.3 18.0
315 337. 712 ŠENK Ondřej 87 M19-29 73. Hamry 3:19:50.0 1:14:07.8 18.0
316 338. 438 VÁCLAVÍK Miloslav 60 M40-49 70. HRANICE 3:20:04.4 1:14:22.2 18.0
317 339. 476 PÁČ Boris 75 M30-39 108. BRNO 3:20:06.0 1:14:23.8 18.0
318 340. 337 SMRČKA Lukáš 80 M19-29 74. SK Pašerák Písařov 3:20:53.6 1:15:11.4 17.9
319 341. 689 ŠEBESTA Pavel 66 M40-49 71. OSTRAVA-PORUBA 3:20:53.8 1:15:11.6 17.9
320 342. 428 BEDNAŘÍK Rostislav 64 M40-49 72. CT Hvozdná 3:21:24.2 1:15:42.0 17.9
321 343. 490 RAŠŤÁK Roman 77 M30-39 109. OPAVA 3:21:28.6 1:15:46.4 17.9
322 344. 540 MECA Vladimír 67 M40-49 73. ODRY 3:21:44.2 1:16:02.0 17.8
323 345. 626 CHALOUPKA Prokop 78 M30-39 110. OPAVA 3:21:59.3 1:16:17.1 17.8
324 346. 535 WIESNER Roman 74 M30-39 111. ZLÍN 3:22:15.6 1:16:33.4 17.8
325 347. 552 HRUŠKA Tomáš 75 M30-39 112. Fa BÉBÉ 3:22:16.0 1:16:33.8 17.8
326 350. 520 NOVÁK Pavel 69 M30-39 113. Vojnice 3:22:22.7 1:16:40.5 17.8
327 351. 447 KUBÍN Přemysl 67 M40-49 74. Cyklo Mokřinka 3:23:11.3 1:17:29.1 17.7
328 352. 333 KORBEL Pavel 74 M30-39 114. Králův Dvůr 3:23:31.5 1:17:49.3 17.7
329 353. 123 PEŠTUKA Roman 65 M40-49 75. Fenix Ski Team 3:23:39.9 1:17:57.7 17.7
330 354. 470 KRÁTKÝ Pavel 68 M40-49 76. DEKHOMECannondale 3:23:47.2 1:18:05.0 17.7
331 355. 409 HODBOĎ Jiří 78 M30-39 115. Pojizerský MTB spolek 3:23:55.9 1:18:13.7 17.7
332 356. 480 SOLECKÝ Ivo 70 M30-39 116. SK Šafrata 3:24:06.4 1:18:24.2 17.6
333 357. 474 VALENTA Josef 72 M30-39 117. OLOMOUC 3:24:08.1 1:18:25.9 17.6
334 358. 321 HÁJEK Stanislav 45 M60+ 7. SPINNING-MB ALPINE PRO 3:24:08.6 1:18:26.4 17.6
335 360. 723 STRACZEK Krzysztof 73 M30-39 118. PL 3:25:28.6 1:19:46.4 17.5
336 361. 482 POŘÍZEK Libor 72 M30-39 119. BRNO 3:25:28.7 1:19:46.5 17.5
337 362. 635 RÝPAR Radek 82 M19-29 75. face sport 3:25:42.7 1:20:00.5 17.5
338 363. 686 ??? 75 M30-39 120. Nowa Kuznica PL 3:25:43.7 1:20:01.5 17.5
339 364. 501 ZAORAL Petr 76 M30-39 121. ORLOVÁ PORUBA 3:25:44.3 1:20:02.1 17.5
340 365. 484 ZBRANEK Zdeněk 62 M40-49 77. VALACHBAJK TEAM KAŠAVA 3:26:03.8 1:20:21.6 17.5
341 366. 597 OSLADIL Kamil 75 M30-39 122. Buldoci Rapotín 3:26:04.4 1:20:22.2 17.5
342 367. 408 HARANT Jan 74 M30-39 123. AGRO BIKE TEAM 3:26:23.4 1:20:41.2 17.4
343 368. 303 ANDRLE Michal 81 M19-29 76. Stera Pardubice 3:26:51.8 1:21:09.6 17.4
344 369. 629 BUKOVANSKÝ Jiří 71 M30-39 124. TESMAN-BIKE 3:27:03.4 1:21:21.2 17.4
345 370. 360 LANG Jan 59 M40-49 78. STERA PARDUBICE 3:27:06.8 1:21:24.6 17.4
346 371. 503 MAJER Zdeněk 46 M60+ 8. LIGA 100 OLOMOUC 3:27:17.9 1:21:35.7 17.4
347 372. 412 DOLEŽEL Patrik 76 M30-39 125. MYSLOČOVICE 3:27:19.7 1:21:37.5 17.4
348 373. 510 GARNAC Martin 71 M30-39 126. FRÝDEK-MÍSTEK 3:27:38.0 1:21:55.8 17.3
349 374. 630 HORÁK David 73 M30-39 127. SKP ZLÍN 3:28:01.3 1:22:19.1 17.3
350 375. 120 POSKER Tomáš 80 M19-29 77. Pracyklisti Jeseník 3:28:42.4 1:23:00.2 17.2
351 376. 651 VRBKA Roman 61 M40-49 79. Jeseník 3:28:45.8 1:23:03.6 17.2
352 377. 586 PLEVA Jiří 85 M19-29 78. BOLATICE 3:28:46.3 1:23:04.1 17.2
353 378. 117 TEJCHMAN Tomáš 65 M40-49 80. Fenix Ski Team 3:29:05.1 1:23:22.9 17.2
354 379. 415 MAKOVEC Karel 75 M30-39 128. SK CETOS Příbram 3:29:35.1 1:23:52.9 17.2
355 380. 714 NĚMEČEK Pavel 63 M40-49 81. MAZDA TÁBOR 3:29:36.0 1:23:53.8 17.2
356 381. 453 JUCHELKA Patrik 70 M30-39 129. JESENÍK 3:29:37.6 1:23:55.4 17.2
357 382. 705 KUČA Radan 69 M30-39 130. Cyklan.cz 3:29:55.0 1:24:12.8 17.1
358 383. 464 POSPÍŠIL Josef 62 M40-49 82. Tečovice 3:29:55.3 1:24:13.1 17.1
359 385. 258 BEK Dalibor 64 M40-49 83. KEBEK Chomutov 3:30:24.3 1:24:42.1 17.1
360 386. 104 JANIŠ Petr 43 M60+ 9. JESENÍK 3:30:26.6 1:24:44.4 17.1
361 387. 102 MIROŠOVSKÝ Jiří 69 M30-39 131. Hannah 3:31:05.0 1:25:22.8 17.1
362 388. 289 PINĎÁK Jiří 60 M40-49 84. OCELOVÍ LETCI 3:31:07.0 1:25:24.8 17.1
363 389. 583 SCHINDLER Jan 79 M19-29 79. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:31:08.9 1:25:26.7 17.0
364 390. 728 REŽŇÁK Ladislav 66 M40-49 85. Brno 3:31:14.1 1:25:31.9 17.0
365 391. 570 KOLÍNEK Pavel 67 M40-49 86. ODRY 3:31:35.1 1:25:52.9 17.0
366 392. 649 PALONCÝ Pavel 63 M40-49 87. KVS Šumperk 3:31:36.8 1:25:54.6 17.0
367 393. 648 MUSIL Marek 81 M19-29 80. sportovnikurzy.cz 3:31:37.2 1:25:55.0 17.0
368 394. 417 PAVELEK František 48 M60+ 10. ALVE MTB Veřovice 3:32:22.5 1:26:40.3 17.0
369 395. 660 SIKORA Petr 68 M40-49 88. 3:32:29.0 1:26:46.8 16.9
370 396. 665 KNOTEK Vladimír 75 M30-39 132. ESENBÁCI 3:33:07.7 1:27:25.5 16.9
371 397. 515 KOPECKÝ Tomáš 74 M30-39 133. eSeNBáci 3:33:10.2 1:27:28.0 16.9
372 398. 603 JANÍČEK Vlastimír 67 M40-49 89. MIKULOVICE 3:33:23.0 1:27:40.8 16.9
373 399. 458 BOLEK Martin 72 M30-39 134. cyklo MOKŘINKA 3:33:43.7 1:28:01.5 16.8
374 400. 326 TEMPÍR Milda tom 61 M40-49 90. DEKHOME CANNONDALE 3:34:06.0 1:28:23.8 16.8
375 402. 697 AUDA Miroslav 57 M50-59 23. Bikecentrum.eu Dekhome 3:34:27.7 1:28:45.5 16.8
376 403. 696 KRUMPOLC Jaroslav 71 M30-39 135. Dekhome Cannondale 3:34:27.9 1:28:45.7 16.8
377 406. 523 KOLÁŘ Radek 87 M19-29 81. CK Stará Ves 3:35:03.5 1:29:21.3 16.7
378 405. 500 KOČÍ Ladislav 72 M30-39 136. DAP-Provmex Team 3:35:03.5 1:29:21.3 16.7
379 407. 508 MEDVĚD Milan 74 M30-39 137. Facesport MTB team 3:35:30.9 1:29:48.7 16.7
380 408. 715 UHLÍŘ Jiří 66 M40-49 91. MAZDA TÁBOR 3:35:52.5 1:30:10.3 16.7
381 409. 402 HORÁK Michal 68 M40-49 92. Kutná Hora 3:35:52.8 1:30:10.6 16.7
382 410. 518 HRON Tomáš 67 M40-49 93. OLOMOUC 3:35:53.9 1:30:11.7 16.7
383 411. 748 SEDLÁŘ Drahomír 56 M50-59 24. OLOMOUC 3:35:55.2 1:30:13.0 16.7
384 412. 479 BALHAR Zdeněk 57 M50-59 25. AK3B 3:35:57.0 1:30:14.8 16.7
385 414. 579 OPOLKA Petr 63 M40-49 94. KARVINÁ-HRANICE 3:36:44.6 1:31:02.4 16.6
386 415. 650 VLČEK David 81 M19-29 82. RADSLAVICE 3:36:45.1 1:31:02.9 16.6
387 416. 315 ŠTÍPEK František 54 M50-59 26. Toyota Dolák 3 3:37:27.0 1:31:44.8 16.6
388 417. 709 VAŠÍČEK Pavel 78 M30-39 138. Alpine Pro 3:37:38.7 1:31:56.5 16.5
389 418. 707 SOLAŘ Miroslav 67 M40-49 95. BĚLKOVICE 3:37:41.8 1:31:59.6 16.5
390 419. 706 MAŠEK Michal 74 M30-39 139. LAMA TEAM KOZIČÍN 3:37:47.2 1:32:05.0 16.5
391 420. 668 KADEČKA Tomáš 78 M30-39 140. MP3CENTRUM.CZ 3:38:08.0 1:32:25.8 16.5
392 421. 478 ŠPILÁČEK Jiří 57 M50-59 27. OPAVA 3:38:20.5 1:32:38.3 16.5
393 423. 545 ROLLER Vladimír 68 M40-49 96. BEGOOŇ 3:39:19.5 1:33:37.3 16.4
394 424. 677 ŽARLOK Zdenek 58 M50-59 28. VLASTIBOR KONEČNY 3:39:21.7 1:33:39.5 16.4
395 425. 529 ZATLOUKAL Tomáš 72 M30-39 141. PRAHA 6 3:39:37.0 1:33:54.8 16.4
396 426. 544 ROZKOPAL Tomáš 90 M15-18 23. ODRY 3:39:45.0 1:34:02.8 16.4
397 428. 429 ROHOVSKÝ Radek 78 M30-39 142. PRAHA 3:40:39.5 1:34:57.3 16.3
398 429. 452 RUFER Jaroslav 72 M30-39 143. Krakonošovy větry 3:40:54.9 1:35:12.7 16.3
399 430. 588 HUBÁLEK Libor 70 M30-39 144. PSÁRY 3:40:59.0 1:35:16.8 16.3
400 432. 513 HYNEK Vladimír 58 M50-59 29. JESENÍK 3:41:02.0 1:35:19.8 16.3
401 433. 494 FREIBERG Petr 67 M40-49 97. Rosice 3:41:03.6 1:35:21.4 16.3
402 434. 605 ŠUHAJ Václav 83 M19-29 83. OSTRAVA 3:41:08.7 1:35:26.5 16.3
403 435. 547 VAŠÍK Jaroslav 57 M50-59 30. SKP ZLÍN 3:41:10.1 1:35:27.9 16.3
404 436. 463 RYDVAN František 48 M60+ 11. OSTRAVA 3:41:10.7 1:35:28.5 16.3
405 437. 528 ZABLOUDIL Michal 74 M30-39 145. OTROKOVICE 3:41:12.7 1:35:30.5 16.3
406 438. 627 GERŽIČÁK Jan 68 M40-49 98. SKP ZLÍN 3:41:19.5 1:35:37.3 16.3
407 439. 456 DOUPOVEC Josef 47 M60+ 12. Triatlon klub Klatovy 3:41:20.9 1:35:38.7 16.3
408 440. 646 ŽVÁČEK Mojmír 63 M40-49 99. JESENIČTÍ ORLI o.s. 3:41:35.8 1:35:53.6 16.2
409 441. 653 JOB Jaroslav 53 M50-59 31. Jeseník 3:41:37.6 1:35:55.4 16.2
410 442. 509 SMERDA Pavel 73 M30-39 146. HRUSKY 3:41:50.2 1:36:08.0 16.2
411 443. 504 HŮLKA Miroslav 52 M50-59 32. České Petrovice Sport bike 3:41:54.6 1:36:12.4 16.2
412 444. 404 EISENKOLB Michal 74 M30-39 147. PRAHA 9 3:41:54.8 1:36:12.6 16.2
413 445. 722 SZEWCYK Grzegorz 81 M19-29 84. PL 3:42:16.2 1:36:34.0 16.2
414 446. 674 SIEBER Radim 63 M40-49 100. Ostrava 3:42:24.2 1:36:42.0 16.2
415 448. 422 NAVRÁTIL Tomáš 78 M30-39 148. LIPNÍK N.B. 3:42:41.0 1:36:58.8 16.2
416 449. 519 RAINDL Pavel 55 M50-59 33. HRANICE 3:42:42.2 1:37:00.0 16.2
417 451. 466 BENEŠ Daniel 81 M19-29 85. PARDUBICE 3:43:56.8 1:38:14.6 16.1
418 452. 407 HNILA Jiří 62 M40-49 101. Crazy Bike Team Lipník n./B. 3:44:50.0 1:39:07.8 16.0
419 453. 575 DRÁSAL Petr 52 M50-59 34. OSTRAVA 3:44:50.6 1:39:08.4 16.0
420 454. 391 POC Jiří 66 M40-49 102. ÚDLICE 3:45:22.0 1:39:39.8 16.0
421 455. 129 ČERMÁK Roman 59 M40-49 103. SURVIVAL - WALMARK MTB 3:46:11.2 1:40:29.0 15.9
422 456. 642 CHODURA Josef 70 M30-39 149. Ski Club IPECO 3:46:18.2 1:40:36.0 15.9
423 457. 361 VENGLÁŘ Petr 62 M40-49 104. ŘEPIŠTĚ 3:46:20.7 1:40:38.5 15.9
424 458. 628 REŽNAR Luděk 68 M40-49 105. MALÉ HOŠTICE 3:47:14.4 1:41:32.2 15.8
425 459. 719 ŠKODA Jan 59 M40-49 106. Jeseník 3:47:24.9 1:41:42.7 15.8
426 460. 454 SOTORNÍK Richard 60 M40-49 107. Zlín 3:47:38.4 1:41:56.2 15.8
427 461. 539 HVOZDOVIČ Miroslav 54 M50-59 35. OSTRAVA 1 3:47:54.0 1:42:11.8 15.8
428 462. 685 VOLNÝ Richard 78 M30-39 150. 2K Sport bike club 3:48:34.8 1:42:52.6 15.7
429 463. 591 FELLNER Marek 65 M40-49 108. Fenix Ski Team Jeseník 3:48:41.6 1:42:59.4 15.7
430 464. 612 SCHUSTER Martin 65 M40-49 109. OPAVA 3:48:41.7 1:42:59.5 15.7
431 465. 621 SCHIESSER Karel 74 M30-39 151. Subaru Opava 3:48:46.8 1:43:04.6 15.7
432 466. 485 NÁBĚLEK Jan 62 M40-49 110. PRAHA 10 3:49:21.4 1:43:39.2 15.7
433 467. 573 ZEMAN Jaroslav 58 M50-59 36. ZLÍN 3:49:23.9 1:43:41.7 15.7
434 468. 737 PODEŠVA Jiří 70 M30-39 152. Fram bike 3:49:26.4 1:43:44.2 15.7
435 469. 517 BURDAK Pavel 88 M19-29 86. MIKULOVICE 3:49:52.9 1:44:10.7 15.7
436 470. 527 KNEISL Zdeněk 68 M40-49 111. DOLNÍ LHOTA 3:50:23.5 1:44:41.3 15.6
437 471. 549 ŠTĚPÁN Martin 75 M30-39 153. JAKUBČOVICE NAD ODROU 3:50:59.0 1:45:16.8 15.6
438 472. 717 VAVREČKA Lukáš 71 M30-39 154. Opava 3:51:12.1 1:45:29.9 15.6
439 473. 394 VRBA Jarda 57 M50-59 37. Kolokolo DONGRES ŽATEC 3:51:37.3 1:45:55.1 15.5
440 474. 440 MIKLÍK Pavel 76 M30-39 155. ZLÍN-MALENOVICE 3:52:11.1 1:46:28.9 15.5
441 475. 537 CALÁBEK Milan 50 M50-59 38. PŘEROV 3:52:12.5 1:46:30.3 15.5
442 477. 732 LEMON Norman 62 M40-49 112. Jeseník 3:52:37.5 1:46:55.3 15.5
443 478. 493 ŠEVČÍK Svatopluk 68 M40-49 113. PŘEROV 3:52:39.4 1:46:57.2 15.5
444 480. 492 LACHNIT Jaroslav 48 M60+ 13. CYKLOKLUB STARÁ VES 3:53:11.6 1:47:29.4 15.4
445 481. 670 DUDÍK Lubomír 61 M40-49 114. VW brouk servis Olomouc 3:53:11.8 1:47:29.6 15.4
446 482. 744 BENEŠ František 78 M30-39 156. MĚSTO ALBRECHTICE 3:53:12.1 1:47:29.9 15.4
447 483. 611 VRKOČ Ondřej 86 M19-29 87. ŽAMBERK 3:53:15.3 1:47:33.1 15.4
448 484. 471 ŠEVČÍK Pavel 54 M50-59 39. PTAČINA 3:54:06.9 1:48:24.7 15.4
449 486. 655 MINÁŘ Viktor 92 M15-18 24. Jeseník 3:54:18.1 1:48:35.9 15.4
450 487. 658 DVOŘÁK Adam 94 M14 157. JESENÍK 3:54:23.4 1:48:41.2 15.4
451 488. 684 KULIFAJ Michal 73 M30-39 158. Crazy bike team 3:54:48.0 1:49:05.8 15.3
452 489. 481 PETŘÍČEK Tomáš 77 M30-39 159. HRADEC KRÁLOVÉ 3:55:10.4 1:49:28.2 15.3
453 490. 265 KREJČÍ Petr 72 M30-39 160. AUTHOR MASTERS TEAM 3:56:26.7 1:50:44.5 15.2
454 491. 600 RAWLINGS Mark 70 M30-39 161. ZLATE HORY 3:56:28.8 1:50:46.6 15.2
455 492. 555 SLEZÁČEK Tomáš 76 M30-39 162. PŘEROV 3:56:37.0 1:50:54.8 15.2
456 493. 543 HAŠA Marek 66 M40-49 115. HRADEC NAD MORAVICÍ 3:56:40.9 1:50:58.7 15.2
457 494. 636 NEVŘELA Jiří 72 M30-39 163. BOLATICE 3:57:09.9 1:51:27.7 15.2
458 496. 565 MECA Michal 90 M15-18 25. ODRY 3:57:52.6 1:52:10.4 15.1
459 497. 249 JADRNÍČEK Petr 57 M50-59 40. Lokomotiva Ostrava 3:58:31.2 1:52:49.0 15.1
460 498. 559 KURAL Roman 65 M40-49 116. PRAHA 3:58:53.4 1:53:11.2 15.1
461 499. 542 HEIDER Martin 73 M30-39 164. KRAVAŘE 3:59:55.8 1:54:13.6 15.0
462 500. 553 HALUZÍK Dušan 59 M40-49 117. Hranice 3:59:59.3 1:54:17.1 15.0
463 501. 522 STADTHERR Radim 65 M40-49 118. SK Šafrata 4:00:13.0 1:54:30.8 15.0
464 502. 614 STUCHLÍK Zbigniew 70 M30-39 165. KARVINÁ-RÁJ 4:00:53.2 1:55:11.0 14.9
465 503. 671 KOVÁŘ daniel 80 M19-29 88. ASPV Vápenná 4:01:01.0 1:55:18.8 14.9
466 504. 731 VAVRDA Petr 61 M40-49 119. CK PELOTON 4:01:25.9 1:55:43.7 14.9
467 505. 486 GRYGAR Jiří 51 M50-59 41. OPAVA 4:01:40.2 1:55:58.0 14.9
468 506. 121 POSKER Přemysl 56 M50-59 42. Pracyklisti Jeseník 4:01:42.3 1:56:00.1 14.9
469 507. 666 STIBOR Pavel 60 M40-49 120. Pracyklisti Jeseník 4:01:45.3 1:56:03.1 14.9
470 508. 606 TUMA Martin 78 M30-39 166. HLUČÍN 4:02:27.3 1:56:45.1 14.8
471 509. 507 KUBÁT Tomáš 64 M40-49 121. BYŠICE 4:02:54.4 1:57:12.2 14.8
472 510. 548 ŠOTNÍK Jakub 80 M19-29 89. BRNO 4:03:09.7 1:57:27.5 14.8
473 511. 594 SOBALA Miroslav 62 M40-49 122. Cyklo TJ Písečná 4:05:01.7 1:59:19.5 14.7
474 512. 511 NEUWIRTH Tomáš 72 M30-39 167. eSeNBáci 4:06:16.8 2:00:34.6 14.6
475 513. 577 ŠTAUD Bohuš 56 M50-59 43. ZLÍN - KOSTELEC 4:06:23.2 2:00:41.0 14.6
476 514. 505 HAMERNÍK Pavel 49 M50-59 44. ŠTĚPÁNOV 4:07:12.8 2:01:30.6 14.6
477 515. 683 JANKŮ Stanislav 66 M40-49 123. UNICAR Škoda auto Ostrava 4:07:44.5 2:02:02.3 14.5
478 516. 681 JANKŮ Vojtěch 93 M15-18 26. UNICAR Škoda auto Ostrava 4:07:44.9 2:02:02.7 14.5
479 517. 713 NĚMEČEK Přemysl 53 M50-59 45. Mazda Tábor 4:08:38.9 2:02:56.7 14.5
480 518. 599 ORMAN Geoff 63 M40-49 124. ZLATE HORY 4:09:27.6 2:03:45.4 14.4
481 519. 703 ŠŤASTNÝ Pavel 68 M40-49 125. Česká Ves 4:10:07.6 2:04:25.4 14.4
482 520. 590 OPLUŠTIL Tomáš 72 M30-39 168. Cyklo Kaňkovský 4:10:16.6 2:04:34.4 14.4
483 521. 446 TILL Milan 56 M50-59 46. PRAHA 8 4:10:26.6 2:04:44.4 14.4
484 522. 483 JÍLEK Jakub 92 M15-18 27. Polách a Syn 4:11:19.7 2:05:37.5 14.3
485 523. 584 KNOTEK Tomáš 77 M30-39 169. eSeNBáci 4:12:06.0 2:06:23.8 14.3
486 524. 656 POSKER Radek 67 M40-49 126. Jeseník 4:13:36.4 2:07:54.2 14.2
487 525. 746 KLOUČEK Jiří 73 M30-39 170. Stěžery 4:13:50.7 2:08:08.5 14.2
488 526. 618 VÁCLAVÍK Lukáš 93 M15-18 28. ŠTERNBERK 4:14:05.0 2:08:22.8 14.2
489 528. 502 HLOUŠEK Jiří 89 M19-29 90. PRAHA 10 4:15:45.4 2:10:03.2 14.1
490 530. 419 CVRČEK Jiří 73 M30-39 171. ALLIVICTUS bike team 4:15:51.8 2:10:09.6 14.1
491 531. 568 BEZDĚK Pavel 76 M30-39 172. HRANICE 4:16:04.3 2:10:22.1 14.1
492 532. 551 SVRČEK Jiří 66 M40-49 127. CPV Krnov 4:16:07.9 2:10:25.7 14.1
493 534. 609 CHOVANEC Miroslav 59 M40-49 128. JESENÍK 4:21:07.7 2:15:25.5 13.8
494 535. 667 NÁBĚLEK Michael 72 M30-39 173. CHUCHELNÁ 4:21:47.6 2:16:05.4 13.8
495 536. 111 BENÍČEK Jiří 48 M60+ 14. JESENIČTÍ ORLI o.s. 4:22:09.1 2:16:26.9 13.7
496 537. 558 JANEČEK Petr 73 M30-39 174. SK Radíkov 4:22:32.3 2:16:50.1 13.7
497 538. 637 PUSZ Wojciech 78 M30-39 175. 50-540 WROCLAW 4:23:53.8 2:18:11.6 13.6
498 539. 461 ŠKAPA Jiří 88 M19-29 91. Kolosport Bílovec 4:24:42.6 2:19:00.4 13.6
499 540. 691 KAVAN Roman 67 M40-49 129. Rychvald 4:27:01.3 2:21:19.1 13.5
500 542. 574 CHUDOBA Igor 58 M50-59 47. medics Opava 4:28:36.4 2:22:54.2 13.4
501 543. 695 MINÁŘ Pavel 70 M30-39 176. Dekhome Cannondale 4:28:38.2 2:22:56.0 13.4
502 544. 632 GALUSZKA Ivan 56 M50-59 48. JESENÍK 4:29:09.4 2:23:27.2 13.4
503 545. 604 HUDECEK Karel 51 M50-59 49. HUHU RACING TEAM 4:29:15.5 2:23:33.3 13.4
504 546. 745 KOŠŤÁL Libor 70 M30-39 177. PARDUBICE 4:29:49.8 2:24:07.6 13.3
505 547. 489 TKÁČ Luděk 74 M30-39 178. KRNOV 4:31:40.4 2:25:58.2 13.3
506 548. 749 HORÁČEK Radomír 74 M30-39 179. PRAHA 5 4:33:10.0 2:27:27.8 13.2
507 549. 450 KALVODA František 46 M60+ 15. XCR SVORADA SIDI 4:33:22.0 2:27:39.8 13.2
508 551. 554 JANDA Ivan 59 M40-49 130. Bike for life 4:34:23.1 2:28:40.9 13.1
509 552. 644 ŠTORCH Bohuslav 42 M60+ 16. SEZIMOVO ÚSTÍ 4:42:04.4 2:36:22.2 12.8
510 553. 736 NEVŘALA Robert 73 M30-39 180. Bob a Bobek Team 4:42:14.4 2:36:32.2 12.8
511 555. 561 JANEČEK Libor 77 M30-39 181. KOSTELEC NAD ORLICÍ 4:43:26.9 2:37:44.7 12.7
512 556. 725 ZBOŘIL Milan 66 M40-49 131. Rajnochovice 4:48:29.0 2:42:46.8 12.5
513 557. 562 DOČKAL Martin 78 M30-39 182. OLOMOUC 4:48:35.9 2:42:53.7 12.5
514 558. 112 BENÍČEK Jiří 71 M30-39 183. JESENIČTÍ ORLI o.s. 4:48:57.3 2:43:15.1 12.5
515 559. 550 ŠEBESTA Robert 69 M30-39 184. PRAHA 9 4:49:57.7 2:44:15.5 12.4
516 561. 377 POUCH Tomáš 72 M30-39 185. Poštovní spořitelna Marin MT 4:50:10.8 2:44:28.6 12.4
517 563. 444 HAVELKA Jiří 65 M40-49 132. ALLIVICTUS bike team 5:18:03.8 3:12:21.6 11.3
518 564. 638 KOHUT Jan 50 M50-59 50. OSTRAVA 5:20:50.4 3:15:08.2 11.2
519 566. 700 KYTLICA jaromír 54 M50-59 51. Česká Ves 5:43:58.1 3:38:15.9 10.5
520. 367 JANDA Václav 56 M50-59 www.sumavalevne.cz DNF
521. 281 POLÍVKA Jan 77 M30-39 PRAHA 9 DNF
522. 260 HAMPL Jaromír 54 M50-59 KC Kooperativa DNF
523. 263 KASTELÍK Jakub 92 M15-18 4EVER-CYKLO BULIS DNF
524. 228 LANDA Vladimír 75 M30-39 PRAHA 4 DNF
525. 222 KOTT Jiří 60 M40-49 KEBEK Chomutov DNF
526. 212 VAGNER Vladimír 81 M19-29 MTB TEAM PŘÍCHOVICE DNF
527. 216 LINEK Petr 59 M40-49 ELEVEN-AGNESI DNF
528. 220 KOCOUREK Ivo 66 M40-49 Toyota Dolák 2 DNF
529. 204 KAMARYT Leoš 69 M30-39 Hermann-Lucky Bike DNF
530. 271 TĚHAN Petr 91 M15-18 Survival - Walmark MTB team DNF
531. 268 ŠIMEK Pavel 71 M30-39 CYKLOTRENINK.com DNF
532. 320 GAMBA Robert 62 M40-49 SpinFit Liberec DNF
533. 349 ŠTĚPÁNEK Zdeněk 68 M40-49 PORSCHE BRNO DNF
534. 353 DLAB Petr 45 M60+ KC Kooperativa Liberec DNF
535. 343 MARKOS Athanasios 93 M15-18 Bike Team Zlate Hory DNF
536. 340 PŘIBYL Martin 78 M30-39 Drásal Team Holešov DNF
537. 341 ORSÁG Petr 59 M40-49 Paseka DNF
538. 330 VAISAR Jiří 71 M30-39 Axit Doldy Náchod DNF
539. 298 GÖRÖG Viktor 76 M30-39 SPINNING MB - ALPINE PRO DNF
540. 309 ZVĚŘINA Roman 71 M30-39 CHRUDIM DNF
541. 311 HRDINA Dušan 83 M19-29 www.sumavalevne.cz DNF
542. 110 FOŘT Svatopluk 76 M30-39 Survival - Walmark MTB DNF
543. 91 BUKSA Dominik 90 M15-18 Dekhome-cannondale DNF
544. 200 POLÍVKA Petr 75 M30-39 ÚHONICE DNF
545. 39 JEŘÁBEK David 80 M19-29 EXE JEANS Chomutov DNF
546. 36 TATÍČEK Petr 85 M19-29 BIKE RANCH TEAM DNF
547. 26 RAUCHFUSS Marek 90 M15-18 CK MTB Maraton Hlinsko DNF
548. 22 JELÍNEK Václav 76 M30-39 EXEJEANS Chomutov DNF
549. 16 STADTHERR Jaroslav 79 M19-29 MTB TEAM PŘÍCHOVICE DNF
550. 17 STIEBER Zdeněk 72 M30-39 TOYOTA Dolák DNF
551. 18 PLESNÍK Michal 84 MEL Scott&Hagget MTB Team DNF
552. 21 CHROBÁK Jan 79 MEL EXEJEANS Chomutov DNF
553. 2 FOJTÍK Ondřej 77 MEL Toyota Dolák DNF
554. 37 ŠUPOL Michal 76 M30-39 EXEJEANS Chomutov DNF
555. 49 SEDLÁŘ Jakub 84 MEL Zamo Lapierre DNF
556. 47 HRUŠKA Jan 69 M30-39 KC Kooperativa DNF
557. 99 LÁTAL Aleš 65 M40-49 CHUDOBÍN DNF
558. 95 BENDA Michal 83 MEL MTB TEAM PŘÍCHOVICE DNF
559. 90 PAVLAS Michal 90 M15-18 BIKE RANCH Team DNF
560. 77 ČERMÁK Pavel 65 M40-49 AUTHOR MASTERS DNF
561. 74 ŠORM Jiří 63 M40-49 SpinFit Liberec DNF
562. 71 JAROŠ David 82 M19-29 Bikeranch team DNF
563. 55 PÁNEK Petr 67 M40-49 Survival Walmark Colnago Tea DNF
564. 61 DOLANSKÝ Daniel 86 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
565. 41 KRÁTKÝ Luboš 77 M30-39 EXEJEANS Chomutov DNF
566. 12 DÍTĚ Radek 79 MEL ČESKÁ SPOŘITELNA MTB DNF
567. 374 TĚHAN Jiří 66 M40-49 Survival - Walmark MTB DNF
568. 133 FOJTÍK Jan 88 MEL ČS MTB DNF
569. 615 ORČÍK Filip 84 M19-29 ZDIBY DNF
570. 598 RYGEL Jirka 68 M40-49 HLUČÍN - BOBROVNÍKY DNF
571. 576 ROUBALÍK Martin 90 M15-18 PŘEROV DNF
572. 578 OLŠANSKÝ Antonín 46 M60+ OSTRAVA DNF
573. 592 KUREČKA Ondřej 89 M19-29 ÚVALNO DNF
574. 569 KŘENEK Filip 73 M30-39 FA BÉBÉ DNF
575. 566 OCHMAN David 81 M19-29 OLOMOUC DNF
576. 546 HLOUŠEK Jiří 63 M40-49 PRAHA 10 DNF
577. 556 VOLÍK Ivan 75 M30-39 Jeseník DNF
578. 617 RUMÁNEK Martin 87 M19-29 BOJKOVICE DNF
579. 623 BOCHŇÁK Zbyněk 76 M30-39 lepus.cz DNF
580. 625 BUREŠ Jaroslav 54 M50-59 PRAHA - ŘEPY DNF
581. 742 FABIÁN Jakub 91 M15-18 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT DNF
582. 738 JOANIDIS Apostoles 83 M19-29 Zlaté Hory DNF
583. 721 OSIECKI Lukasz 90 M15-18 PL DNF
584. 692 PAŠTĚKA Vít 50 M50-59 Břeclav DNF
585. 673 KOLOŠ Oldřich 56 M50-59 Ostrava DNF
586. 124 JUREČKA Jiří 66 M40-49 ANEKA MTB DNF
587. 633 FRANCUZ Sebastian 83 M19-29 OLSZYNA DNF
588. 664 TANNERT Josef 73 M30-39 JESENÍK DNF
589. 654 TATAI Jan 92 M15-18 Bike Team Zlaté Hory DNF
590. 560 KRIŠTOF Martin 76 M30-39 RAVEN RACING Team DNF
591. 564 PETŘEK Zdenek 58 M50-59 OLOMOUC DNF
592. 536 BÁRTA Aleš 87 M19-29 BÍLOVEC DNF
593. 439 MÁRTON Libor 68 M40-49 AGNESI DNF
594. 442 NAVRÁTIL Pavel 59 M40-49 OSTRAVA - K. POLE DNF
595. 432 WEIHRICH Ivo 68 M40-49 Coby Dup Bike Team Opava DNF
596. 386 VAŠÍČEK Pavel 78 M30-39 ŠTĚPÁNOBV DNF
597. 396 JANUŠ Jindřich 64 M40-49 SPINNING MB - ALPINE PRO TEA DNF
598. 424 MYŠIČKA David 85 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
599. 427 HEGER Kurt c. 46 M60+ DEKHOME CANNONDALE DNF
600. 375 MORAVEC Hymbajs 85 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
601. 379 VAŠÍČEK Milan 62 M40-49 IMPROMAT MTB DNF
602. 436 HVORECKÝ Jan 80 M19-29 ZhorTeam Vrbno DNF
603. 459 PÁLINKÁŠ Miroslav 79 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
604. 462 KUNČÍK Tomáš 72 M30-39 www.skisport-horka.cz DNF
605. 534 SCHWARZ Jindřich 65 M40-49 3 Sport Activities DNF
606. 533 HANAK Michal 78 M30-39 OSTRAVA PORUBA DNF
607. 524 HROMÁDKO Daniel 69 M30-39 CYKLOŠNEČCI DNF
608. 128 OVČÁČÍK Igor 67 M40-49 PRAHA 10 DNF
609. 512 ŠEVČÍK Martin 73 M30-39 Veus Vyškov DNF
610. 497 PETROVOVI Tandem 57 M50-59 Bike team Kralupy DNF
611. 488 BAARS Bastiaan 66 M40-49 PRAHA 2 DNF
612. 477 HAVRÁNEK Jan 77 M30-39 BRNO DNF
613. 472 ČERNÝ Karel 79 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
614. 378 HRONEK David 81 M19-29 Drásal Team Holešov DNF