Tisk Máte dotaz ?

KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008

Jeseník (30. 08. 2008)

polojasno, vzduch: 23°C


KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008 - výsledky

trať - 60 km
muži
Absolutní pořadí M14 M15-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+ MEL
ženy
Absolutní pořadí Z15-18 Z19-29 Z30-39 Z40+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 60 km     M50-59  (muži 50 - 59 let)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 21. 31 KOCIAN Václav 58 M50-59 1. AUTHOR MASTERS 2:24:36.3 18:54.1 24.9
2 52. 62 ŠŤASTNÝ Jiří 55 M50-59 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:32:55.0 27:12.8 23.5
3 84. 78 IBEHEJ Josef 56 M50-59 3. Toyta Dolák 2 2:38:45.7 33:03.5 22.7
4 105. 221 KOPTA Václav 56 M50-59 4. KEBEK Chomutov 2:43:38.6 37:56.4 22.0
5 121. 322 ZEMÁNEK Lubomír 54 M50-59 5. 2K Bike Club Odry 2:46:01.9 40:19.7 21.7
6 122. 262 ORNER Zdenek 56 M50-59 6. Tufo Otrokovice 2:46:03.9 40:21.7 21.7
7 138. 208 NEPRÁŠEK ST. Pavel 57 M50-59 7. KEBEK Chomutov 2:47:52.5 42:10.3 21.4
8 141. 209 SOJÁK Petr 55 M50-59 8. KC KOOPERATIVA 2:48:50.0 43:07.8 21.3
9 149. 698 BĚHAL Jiří 57 M50-59 9. LOŠOV 2:50:52.7 45:10.5 21.1
10 154. 358 MORAVEC Jaroslav 58 M50-59 10. ŽAMBERK 2:51:36.3 45:54.1 21.0
11 171. 126 KOUŘIL Jiří 55 M50-59 11. JVS JESENÍK 2:54:14.7 48:32.5 20.7
12 174. 313 PETRUŽELA Miroslav 58 M50-59 12. VALAŠTÍ BAJKEŘI 2:54:16.0 48:33.8 20.7
13 230. 398 BAŽANT Zdeněk 53 M50-59 13. Olomouc 3:02:07.9 56:25.7 19.8
14 272. 371 BUDÍK Miloš 55 M50-59 14. PBV MTB Team Brno 3:09:53.2 1:04:11.0 19.0
15 278. 286 EKL Martin 57 M50-59 15. Kralupy n.Vltavou 3:11:02.3 1:05:20.1 18.8
16 281. 701 ADÁMEK Ladislav 58 M50-59 16. V.I.K. 3:11:14.9 1:05:32.7 18.8
17 285. 530 FRKAL Vít 58 M50-59 17. BIKE FOR LIVE 3:11:25.8 1:05:43.6 18.8
18 289. 302 DRÁŠIL Pavel 54 M50-59 18. Merrell 3:11:48.8 1:06:06.6 18.8
19 295. 369 HABR Antonín 57 M50-59 19. JEMNICE 3:12:26.4 1:06:44.2 18.7
20 308. 411 SUCHÁNEK Libor 57 M50-59 20. VELKÉ LOSINY 3:14:58.3 1:09:16.1 18.5
21 326. 323 RYPL Rostislav 55 M50-59 21. Rodinné domy MAGENTA 3:18:51.1 1:13:08.9 18.1
22 333. 467 PEČENKA Vratislav 51 M50-59 22. Adventure Team Pečenka 3:19:34.6 1:13:52.4 18.0
23 402. 697 AUDA Miroslav 57 M50-59 23. Bikecentrum.eu Dekhome 3:34:27.7 1:28:45.5 16.8
24 411. 748 SEDLÁŘ Drahomír 56 M50-59 24. OLOMOUC 3:35:55.2 1:30:13.0 16.7
25 412. 479 BALHAR Zdeněk 57 M50-59 25. AK3B 3:35:57.0 1:30:14.8 16.7
26 416. 315 ŠTÍPEK František 54 M50-59 26. Toyota Dolák 3 3:37:27.0 1:31:44.8 16.6
27 421. 478 ŠPILÁČEK Jiří 57 M50-59 27. OPAVA 3:38:20.5 1:32:38.3 16.5
28 424. 677 ŽARLOK Zdenek 58 M50-59 28. VLASTIBOR KONEČNY 3:39:21.7 1:33:39.5 16.4
29 432. 513 HYNEK Vladimír 58 M50-59 29. JESENÍK 3:41:02.0 1:35:19.8 16.3
30 435. 547 VAŠÍK Jaroslav 57 M50-59 30. SKP ZLÍN 3:41:10.1 1:35:27.9 16.3
31 441. 653 JOB Jaroslav 53 M50-59 31. Jeseník 3:41:37.6 1:35:55.4 16.2
32 443. 504 HŮLKA Miroslav 52 M50-59 32. České Petrovice Sport bike 3:41:54.6 1:36:12.4 16.2
33 449. 519 RAINDL Pavel 55 M50-59 33. HRANICE 3:42:42.2 1:37:00.0 16.2
34 453. 575 DRÁSAL Petr 52 M50-59 34. OSTRAVA 3:44:50.6 1:39:08.4 16.0
35 461. 539 HVOZDOVIČ Miroslav 54 M50-59 35. OSTRAVA 1 3:47:54.0 1:42:11.8 15.8
36 467. 573 ZEMAN Jaroslav 58 M50-59 36. ZLÍN 3:49:23.9 1:43:41.7 15.7
37 473. 394 VRBA Jarda 57 M50-59 37. Kolokolo DONGRES ŽATEC 3:51:37.3 1:45:55.1 15.5
38 475. 537 CALÁBEK Milan 50 M50-59 38. PŘEROV 3:52:12.5 1:46:30.3 15.5
39 484. 471 ŠEVČÍK Pavel 54 M50-59 39. PTAČINA 3:54:06.9 1:48:24.7 15.4
40 497. 249 JADRNÍČEK Petr 57 M50-59 40. Lokomotiva Ostrava 3:58:31.2 1:52:49.0 15.1
41 505. 486 GRYGAR Jiří 51 M50-59 41. OPAVA 4:01:40.2 1:55:58.0 14.9
42 506. 121 POSKER Přemysl 56 M50-59 42. Pracyklisti Jeseník 4:01:42.3 1:56:00.1 14.9
43 513. 577 ŠTAUD Bohuš 56 M50-59 43. ZLÍN - KOSTELEC 4:06:23.2 2:00:41.0 14.6
44 514. 505 HAMERNÍK Pavel 49 M50-59 44. ŠTĚPÁNOV 4:07:12.8 2:01:30.6 14.6
45 517. 713 NĚMEČEK Přemysl 53 M50-59 45. Mazda Tábor 4:08:38.9 2:02:56.7 14.5
46 521. 446 TILL Milan 56 M50-59 46. PRAHA 8 4:10:26.6 2:04:44.4 14.4
47 542. 574 CHUDOBA Igor 58 M50-59 47. medics Opava 4:28:36.4 2:22:54.2 13.4
48 544. 632 GALUSZKA Ivan 56 M50-59 48. JESENÍK 4:29:09.4 2:23:27.2 13.4
49 545. 604 HUDECEK Karel 51 M50-59 49. HUHU RACING TEAM 4:29:15.5 2:23:33.3 13.4
50 564. 638 KOHUT Jan 50 M50-59 50. OSTRAVA 5:20:50.4 3:15:08.2 11.2
51 566. 700 KYTLICA jaromír 54 M50-59 51. Česká Ves 5:43:58.1 3:38:15.9 10.5
52. 692 PAŠTĚKA Vít 50 M50-59 Břeclav DNF
53. 673 KOLOŠ Oldřich 56 M50-59 Ostrava DNF
54. 625 BUREŠ Jaroslav 54 M50-59 PRAHA - ŘEPY DNF
55. 564 PETŘEK Zdenek 58 M50-59 OLOMOUC DNF
56. 497 PETROVOVI Tandem 57 M50-59 Bike team Kralupy DNF
57. 367 JANDA Václav 56 M50-59 www.sumavalevne.cz DNF
58. 260 HAMPL Jaromír 54 M50-59 KC Kooperativa DNF