Tisk Máte dotaz ?

KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008

Jeseník (30. 08. 2008)

polojasno, vzduch: 23°C


KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008 - výsledky

trať - 60 km
muži
Absolutní pořadí M14 M15-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+ MEL
ženy
Absolutní pořadí Z15-18 Z19-29 Z30-39 Z40+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 60 km     M40-49  (muži 40 - 49 let)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 16. 32 KUNČICKÝ Radim 67 M40-49 1. AUTHOR MASTERS 2:22:23.2 16:41.0 25.3
2 34. 46 KRÁL David 68 M40-49 2. KEBEK Chomutov 2:25:59.2 20:17.0 24.7
3 36. 33 BORÁK Jiří 67 M40-49 3. SUPERIOR RIDERS 2:27:27.5 21:45.3 24.4
4 38. 202 PROKEŠ Stanislav 68 M40-49 4. LIPNÍK NAD BEČVOU 2:28:09.4 22:27.2 24.3
5 46. 86 KRÁČMAR Lubomír 61 M40-49 5. Team Silný 2:29:43.2 24:01.0 24.0
6 49. 67 SOVJÁK Břetislav 65 M40-49 6. ALVE MTB 2:32:04.2 26:22.0 23.7
7 53. 63 NÁHLÍK Marek 64 M40-49 7. SUPERIOR RIDERS 2:32:56.1 27:13.9 23.5
8 60. 66 GUNTHER Petr 68 M40-49 8. cyklotrenink.com hobby team 2:35:24.5 29:42.3 23.2
9 61. 45 BLAŽEK Jiří 63 M40-49 9. ELEVEN-AGNESI 2:35:25.6 29:43.4 23.2
10 69. 76 KUTHAN Roman 68 M40-49 10. BIKE LIVE CLUB 2:37:42.2 32:00.0 22.8
11 78. 94 HÝSEK Pavel 65 M40-49 11. Author Cyklos Bouška 2:37:59.4 32:17.2 22.8
12 83. 107 HUDEČEK Dušan 64 M40-49 12. JESENÍK 2:38:36.4 32:54.2 22.7
13 85. 64 JISKRA Jaroslav 64 M40-49 13. TOYOTA Dolák 2:38:50.4 33:08.2 22.7
14 91. 242 HORKÝ Lubomír 68 M40-49 14. Cyklo Polách a syn 2:39:56.4 34:14.2 22.5
15 93. 241 ČEJKA Petr 64 M40-49 15. CK Morava Leština 2:40:46.0 35:03.8 22.4
16 100. 229 SCHINDLER Zbyněk 62 M40-49 16. ZAMO LAPIERRE 2:43:01.8 37:19.6 22.1
17 101. 718 KLIMEK Tomáš 68 M40-49 17. LOS Rapidos 2:43:02.9 37:20.7 22.1
18 108. 100 SALAČ Petr 59 M40-49 18. RUBENA HOBBY 2 2:43:55.8 38:13.6 22.0
19 116. 210 HOFMAN Jiří 64 M40-49 19. CONTI 2:45:34.4 39:52.2 21.7
20 120. 203 ŠPALEK Miroslav 61 M40-49 20. KEBEK Chomutov 2:46:00.6 40:18.4 21.7
21 125. 225 BUKSA Jiří 65 M40-49 21. Dekhome-cannondale 2:46:16.1 40:33.9 21.7
22 132. 230 PLACHÝ Jiří 63 M40-49 22. DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 2:47:34.9 41:52.7 21.5
23 134. 247 NOVÁK Lukáš 66 M40-49 23. CYKLOTRENINK.com 2:47:37.4 41:55.2 21.5
24 136. 211 HRUBÝ Tomáš 60 M40-49 24. PRAHA 9 - KYJE 2:47:44.4 42:02.2 21.5
25 147. 324 MATĚJÍK Petr 64 M40-49 25. BT Kola Kaňkovský 2:50:23.6 44:41.4 21.1
26 164. 345 PRIX Rudolf 68 M40-49 26. HO ŠKROVÁD 2:52:43.7 47:01.5 20.8
27 179. 299 HÁJEK Jan 64 M40-49 27. RBB invest Jindřichův Hradec 2:54:26.6 48:44.4 20.6
28 188. 259 ONDRÁČEK Libor 64 M40-49 28. OLOMOUC 2:55:03.5 49:21.3 20.6
29 189. 257 PAVLŮ Leopold 59 M40-49 29. SpiDO 2:55:31.5 49:49.3 20.5
30 194. 319 ELICH Jiří 64 M40-49 30. Axitdoldy NÁCHOD 2:55:44.7 50:02.5 20.5
31 197. 105 JUŘÍK Kamil 67 M40-49 31. Jeseník 2:56:01.0 50:18.8 20.5
32 198. 109 HYNEK Zdeněk 62 M40-49 32. Maxidek Cannodale 2:56:01.6 50:19.4 20.5
33 199. 306 KLABAN Jaroslav 61 M40-49 33. CYKLO STRATÍLEK LITOMYŠL 2:56:04.5 50:22.3 20.4
34 203. 693 ŠINDELÁŘ Jiří 60 M40-49 34. MTB CHRUDIM 2:56:44.6 51:02.4 20.4
35 205. 441 HEJTMÁNEK Ctibor 68 M40-49 35. ALW 2:57:18.7 51:36.5 20.3
36 206. 248 FELKL Luděk 60 M40-49 36. DEKHOME CANNONDALE 2:57:23.6 51:41.4 20.3
37 209. 385 ŠTEKOVIČ Milan 60 M40-49 37. MTB IMPROMAT 2:57:26.6 51:44.4 20.3
38 212. 347 SAJDA Kamil 66 M40-49 38. SKP Nový Jičín 2:58:28.2 52:46.0 20.2
39 214. 354 ŘIHÁČEK Ladislav 60 M40-49 39. RUBENA HOBBY 2 2:58:34.0 52:51.8 20.2
40 217. 726 TAUCHMAN Jiří 59 M40-49 40. HK Jizera 2:59:37.3 53:55.1 20.0
41 218. 395 GIRÁŠEK Martin 68 M40-49 41. Bardolino Bike Team Opava 2:59:38.2 53:56.0 20.0
42 224. 675 ŠVEHLA Miloslav 67 M40-49 42. Bike sport servis Opava 3:01:34.5 55:52.3 19.8
43 228. 607 MICHÁLEK Petr 65 M40-49 43. LUČINA 3:01:51.2 56:09.0 19.8
44 231. 421 SRBA Radovan 66 M40-49 44. Valaští bajkeři 3:02:33.6 56:51.4 19.7
45 232. 416 DANĚK Radim 64 M40-49 45. SKP Nový Jičín 3:02:47.6 57:05.4 19.7
46 236. 215 PELÁN Milan 66 M40-49 46. HERVIS 3:03:28.8 57:46.6 19.6
47 243. 639 SNĚHOTA Petr 68 M40-49 47. DOLNÍ BENEŠOV 3:05:27.7 59:45.5 19.4
48 246. 308 BAUER Pavel 60 M40-49 48. CK 1380 3:05:34.8 59:52.6 19.4
49 250. 443 JÍNA Pavel 62 M40-49 49. CK PELOTON 3:06:19.6 1:00:37.4 19.3
50 252. 305 NÁDVORNÍK Zdeněk 62 M40-49 50. Cyklo Kankovsky 3:06:47.6 1:01:05.4 19.3
51 254. 279 KOLINGER Radim 63 M40-49 51. TOYOTA Dolák 3:06:53.0 1:01:10.8 19.3
52 259. 699 NOVÁK Jiří 60 M40-49 52. Uničov 3:07:21.5 1:01:39.3 19.2
53 262. 328 PAVLÍK Miroslav 64 M40-49 53. SKP Opava 3:08:10.8 1:02:28.6 19.1
54 268. 363 KONOPA Milan 61 M40-49 54. Ski Snow Surf Sport 3:09:31.6 1:03:49.4 19.0
55 271. 351 KOKEŠ Ivan 59 M40-49 55. RUBENA HOBBY 2 3:09:44.5 1:04:02.3 19.0
56 282. 702 VÍTEK Jaroslav 67 M40-49 56. V.I.K. 3:11:18.8 1:05:36.6 18.8
57 288. 455 FINSTERLE Slavomír 65 M40-49 57. SLUŠOVICE 3:11:32.6 1:05:50.4 18.8
58 299. 740 VLACH Miroslav 60 M40-49 58. SPARTAK POLICE 3:13:36.0 1:07:53.8 18.6
59 303. 620 KALVAS Tomáš 63 M40-49 59. Hannah Czech a.s. 3:13:57.8 1:08:15.6 18.6
60 310. 335 HRBEK Martin 65 M40-49 60. KEBEK Chomutov 3:15:04.2 1:09:22.0 18.5
61 311. 380 HRUŠKA Petr 64 M40-49 61. Factor Hobby Team 3:15:05.1 1:09:22.9 18.5
62 313. 608 HAVRLANT Jan 65 M40-49 62. OSTRAVA 3:15:25.2 1:09:43.0 18.4
63 325. 652 POZNÍK Marcel 63 M40-49 63. Liberec 3:18:03.3 1:12:21.1 18.2
64 327. 669 STEJSKAL Petr 66 M40-49 64. Loučany 3:19:04.6 1:13:22.4 18.1
65 328. 431 CHMIEL Radim 68 M40-49 65. Lunabajk tým 3:19:05.3 1:13:23.1 18.1
66 329. 296 JÍRŮ Jan 66 M40-49 66. Auto Mastík MTB team 3:19:20.5 1:13:38.3 18.1
67 331. 733 KOPŘIVA Roman 62 M40-49 67. Jeseník 3:19:22.0 1:13:39.8 18.1
68 332. 473 DLABAJA Radek 64 M40-49 68. FRYŠTÁK 3:19:31.8 1:13:49.6 18.0
69 334. 498 KOUDELA Jan 62 M40-49 69. ŚTERNBERK 3:19:37.4 1:13:55.2 18.0
70 338. 438 VÁCLAVÍK Miloslav 60 M40-49 70. HRANICE 3:20:04.4 1:14:22.2 18.0
71 341. 689 ŠEBESTA Pavel 66 M40-49 71. OSTRAVA-PORUBA 3:20:53.8 1:15:11.6 17.9
72 342. 428 BEDNAŘÍK Rostislav 64 M40-49 72. CT Hvozdná 3:21:24.2 1:15:42.0 17.9
73 344. 540 MECA Vladimír 67 M40-49 73. ODRY 3:21:44.2 1:16:02.0 17.8
74 351. 447 KUBÍN Přemysl 67 M40-49 74. Cyklo Mokřinka 3:23:11.3 1:17:29.1 17.7
75 353. 123 PEŠTUKA Roman 65 M40-49 75. Fenix Ski Team 3:23:39.9 1:17:57.7 17.7
76 354. 470 KRÁTKÝ Pavel 68 M40-49 76. DEKHOMECannondale 3:23:47.2 1:18:05.0 17.7
77 365. 484 ZBRANEK Zdeněk 62 M40-49 77. VALACHBAJK TEAM KAŠAVA 3:26:03.8 1:20:21.6 17.5
78 370. 360 LANG Jan 59 M40-49 78. STERA PARDUBICE 3:27:06.8 1:21:24.6 17.4
79 376. 651 VRBKA Roman 61 M40-49 79. Jeseník 3:28:45.8 1:23:03.6 17.2
80 378. 117 TEJCHMAN Tomáš 65 M40-49 80. Fenix Ski Team 3:29:05.1 1:23:22.9 17.2
81 380. 714 NĚMEČEK Pavel 63 M40-49 81. MAZDA TÁBOR 3:29:36.0 1:23:53.8 17.2
82 383. 464 POSPÍŠIL Josef 62 M40-49 82. Tečovice 3:29:55.3 1:24:13.1 17.1
83 385. 258 BEK Dalibor 64 M40-49 83. KEBEK Chomutov 3:30:24.3 1:24:42.1 17.1
84 388. 289 PINĎÁK Jiří 60 M40-49 84. OCELOVÍ LETCI 3:31:07.0 1:25:24.8 17.1
85 390. 728 REŽŇÁK Ladislav 66 M40-49 85. Brno 3:31:14.1 1:25:31.9 17.0
86 391. 570 KOLÍNEK Pavel 67 M40-49 86. ODRY 3:31:35.1 1:25:52.9 17.0
87 392. 649 PALONCÝ Pavel 63 M40-49 87. KVS Šumperk 3:31:36.8 1:25:54.6 17.0
88 395. 660 SIKORA Petr 68 M40-49 88. 3:32:29.0 1:26:46.8 16.9
89 398. 603 JANÍČEK Vlastimír 67 M40-49 89. MIKULOVICE 3:33:23.0 1:27:40.8 16.9
90 400. 326 TEMPÍR Milda tom 61 M40-49 90. DEKHOME CANNONDALE 3:34:06.0 1:28:23.8 16.8
91 408. 715 UHLÍŘ Jiří 66 M40-49 91. MAZDA TÁBOR 3:35:52.5 1:30:10.3 16.7
92 409. 402 HORÁK Michal 68 M40-49 92. Kutná Hora 3:35:52.8 1:30:10.6 16.7
93 410. 518 HRON Tomáš 67 M40-49 93. OLOMOUC 3:35:53.9 1:30:11.7 16.7
94 414. 579 OPOLKA Petr 63 M40-49 94. KARVINÁ-HRANICE 3:36:44.6 1:31:02.4 16.6
95 418. 707 SOLAŘ Miroslav 67 M40-49 95. BĚLKOVICE 3:37:41.8 1:31:59.6 16.5
96 423. 545 ROLLER Vladimír 68 M40-49 96. BEGOOŇ 3:39:19.5 1:33:37.3 16.4
97 433. 494 FREIBERG Petr 67 M40-49 97. Rosice 3:41:03.6 1:35:21.4 16.3
98 438. 627 GERŽIČÁK Jan 68 M40-49 98. SKP ZLÍN 3:41:19.5 1:35:37.3 16.3
99 440. 646 ŽVÁČEK Mojmír 63 M40-49 99. JESENIČTÍ ORLI o.s. 3:41:35.8 1:35:53.6 16.2
100 446. 674 SIEBER Radim 63 M40-49 100. Ostrava 3:42:24.2 1:36:42.0 16.2
101 452. 407 HNILA Jiří 62 M40-49 101. Crazy Bike Team Lipník n./B. 3:44:50.0 1:39:07.8 16.0
102 454. 391 POC Jiří 66 M40-49 102. ÚDLICE 3:45:22.0 1:39:39.8 16.0
103 455. 129 ČERMÁK Roman 59 M40-49 103. SURVIVAL - WALMARK MTB 3:46:11.2 1:40:29.0 15.9
104 457. 361 VENGLÁŘ Petr 62 M40-49 104. ŘEPIŠTĚ 3:46:20.7 1:40:38.5 15.9
105 458. 628 REŽNAR Luděk 68 M40-49 105. MALÉ HOŠTICE 3:47:14.4 1:41:32.2 15.8
106 459. 719 ŠKODA Jan 59 M40-49 106. Jeseník 3:47:24.9 1:41:42.7 15.8
107 460. 454 SOTORNÍK Richard 60 M40-49 107. Zlín 3:47:38.4 1:41:56.2 15.8
108 463. 591 FELLNER Marek 65 M40-49 108. Fenix Ski Team Jeseník 3:48:41.6 1:42:59.4 15.7
109 464. 612 SCHUSTER Martin 65 M40-49 109. OPAVA 3:48:41.7 1:42:59.5 15.7
110 466. 485 NÁBĚLEK Jan 62 M40-49 110. PRAHA 10 3:49:21.4 1:43:39.2 15.7
111 470. 527 KNEISL Zdeněk 68 M40-49 111. DOLNÍ LHOTA 3:50:23.5 1:44:41.3 15.6
112 477. 732 LEMON Norman 62 M40-49 112. Jeseník 3:52:37.5 1:46:55.3 15.5
113 478. 493 ŠEVČÍK Svatopluk 68 M40-49 113. PŘEROV 3:52:39.4 1:46:57.2 15.5
114 481. 670 DUDÍK Lubomír 61 M40-49 114. VW brouk servis Olomouc 3:53:11.8 1:47:29.6 15.4
115 493. 543 HAŠA Marek 66 M40-49 115. HRADEC NAD MORAVICÍ 3:56:40.9 1:50:58.7 15.2
116 498. 559 KURAL Roman 65 M40-49 116. PRAHA 3:58:53.4 1:53:11.2 15.1
117 500. 553 HALUZÍK Dušan 59 M40-49 117. Hranice 3:59:59.3 1:54:17.1 15.0
118 501. 522 STADTHERR Radim 65 M40-49 118. SK Šafrata 4:00:13.0 1:54:30.8 15.0
119 504. 731 VAVRDA Petr 61 M40-49 119. CK PELOTON 4:01:25.9 1:55:43.7 14.9
120 507. 666 STIBOR Pavel 60 M40-49 120. Pracyklisti Jeseník 4:01:45.3 1:56:03.1 14.9
121 509. 507 KUBÁT Tomáš 64 M40-49 121. BYŠICE 4:02:54.4 1:57:12.2 14.8
122 511. 594 SOBALA Miroslav 62 M40-49 122. Cyklo TJ Písečná 4:05:01.7 1:59:19.5 14.7
123 515. 683 JANKŮ Stanislav 66 M40-49 123. UNICAR Škoda auto Ostrava 4:07:44.5 2:02:02.3 14.5
124 518. 599 ORMAN Geoff 63 M40-49 124. ZLATE HORY 4:09:27.6 2:03:45.4 14.4
125 519. 703 ŠŤASTNÝ Pavel 68 M40-49 125. Česká Ves 4:10:07.6 2:04:25.4 14.4
126 524. 656 POSKER Radek 67 M40-49 126. Jeseník 4:13:36.4 2:07:54.2 14.2
127 532. 551 SVRČEK Jiří 66 M40-49 127. CPV Krnov 4:16:07.9 2:10:25.7 14.1
128 534. 609 CHOVANEC Miroslav 59 M40-49 128. JESENÍK 4:21:07.7 2:15:25.5 13.8
129 540. 691 KAVAN Roman 67 M40-49 129. Rychvald 4:27:01.3 2:21:19.1 13.5
130 551. 554 JANDA Ivan 59 M40-49 130. Bike for life 4:34:23.1 2:28:40.9 13.1
131 556. 725 ZBOŘIL Milan 66 M40-49 131. Rajnochovice 4:48:29.0 2:42:46.8 12.5
132 563. 444 HAVELKA Jiří 65 M40-49 132. ALLIVICTUS bike team 5:18:03.8 3:12:21.6 11.3
133. 124 JUREČKA Jiří 66 M40-49 ANEKA MTB DNF
134. 349 ŠTĚPÁNEK Zdeněk 68 M40-49 PORSCHE BRNO DNF
135. 341 ORSÁG Petr 59 M40-49 Paseka DNF
136. 320 GAMBA Robert 62 M40-49 SpinFit Liberec DNF
137. 222 KOTT Jiří 60 M40-49 KEBEK Chomutov DNF
138. 216 LINEK Petr 59 M40-49 ELEVEN-AGNESI DNF
139. 220 KOCOUREK Ivo 66 M40-49 Toyota Dolák 2 DNF
140. 99 LÁTAL Aleš 65 M40-49 CHUDOBÍN DNF
141. 77 ČERMÁK Pavel 65 M40-49 AUTHOR MASTERS DNF
142. 74 ŠORM Jiří 63 M40-49 SpinFit Liberec DNF
143. 374 TĚHAN Jiří 66 M40-49 Survival - Walmark MTB DNF
144. 379 VAŠÍČEK Milan 62 M40-49 IMPROMAT MTB DNF
145. 598 RYGEL Jirka 68 M40-49 HLUČÍN - BOBROVNÍKY DNF
146. 546 HLOUŠEK Jiří 63 M40-49 PRAHA 10 DNF
147. 534 SCHWARZ Jindřich 65 M40-49 3 Sport Activities DNF
148. 128 OVČÁČÍK Igor 67 M40-49 PRAHA 10 DNF
149. 488 BAARS Bastiaan 66 M40-49 PRAHA 2 DNF
150. 439 MÁRTON Libor 68 M40-49 AGNESI DNF
151. 442 NAVRÁTIL Pavel 59 M40-49 OSTRAVA - K. POLE DNF
152. 432 WEIHRICH Ivo 68 M40-49 Coby Dup Bike Team Opava DNF
153. 396 JANUŠ Jindřich 64 M40-49 SPINNING MB - ALPINE PRO TEA DNF
154. 55 PÁNEK Petr 67 M40-49 Survival Walmark Colnago Tea DNF