Tisk Máte dotaz ?

KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008

Jeseník (30. 08. 2008)

polojasno, vzduch: 23°C


KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008 - výsledky

trať - 60 km
muži
Absolutní pořadí M14 M15-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+ MEL
ženy
Absolutní pořadí Z15-18 Z19-29 Z30-39 Z40+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 60 km     M30-39  (muži 30 - 39 let)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 4. 11 JANEČKA Svatopluk 72 M30-39 1. SUPERIOR RIDERS 2:11:58.5 6:16.3 27.3
2 15. 23 MATĚJKA Jan 76 M30-39 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:22:22.0 16:39.8 25.3
3 20. 57 GEBEL Petr 69 M30-39 3. ZAMO LAPIERRE 2:23:36.8 17:54.6 25.1
4 23. 25 TOMÁŠEK Martin 73 M30-39 4. AUTHOR MASTERS 2:24:40.8 18:58.6 24.9
5 25. 35 KUČERA Petr 75 M30-39 5. TOYOTA DOLÁK 2:25:25.0 19:42.8 24.8
6 26. 657 VYCHODIL Tomáš 76 M30-39 6. Jeseník 2:25:26.9 19:44.7 24.8
7 30. 42 KUČERA Vladimír 73 M30-39 7. TOYOTA DOLÁK 2:25:40.7 19:58.5 24.7
8 39. 14 JANOTA Miroslav 77 M30-39 8. Toyota Dolák I. 2:28:27.6 22:45.4 24.2
9 42. 38 RUNT Pavel 72 M30-39 9. KEBEK Chomutov 2:29:23.7 23:41.5 24.1
10 43. 44 VÁGNER Daniel 73 M30-39 10. Factor Bike Team 2:29:25.8 23:43.6 24.1
11 45. 93 FIALA Radek 72 M30-39 11. MT-BIKE WITZEMANN 2:29:42.9 24:00.7 24.0
12 47. 226 JANDA Jiří 75 M30-39 12. Cyklo Polach a syn 2:30:16.8 24:34.6 24.0
13 50. 68 CHVALINA Martin 78 M30-39 13. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:32:04.3 26:22.1 23.7
14 54. 82 SEDLÁČEK Jiří 75 M30-39 14. Toyota Dolák 2:33:25.1 27:42.9 23.5
15 55. 238 VÁGNER Michal 77 M30-39 15. ČESKÁ TŘEBOVÁ 2:33:26.0 27:43.8 23.5
16 56. 70 JIRÁSKO Ladislav 78 M30-39 16. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:33:46.5 28:04.3 23.4
17 63. 83 KOBLASA Martin 74 M30-39 17. golds gym bike team 2:36:10.5 30:28.3 23.1
18 65. 234 ČERNOTA Kamil 70 M30-39 18. DOLNÍ BENEŠOV 2:36:53.7 31:11.5 22.9
19 66. 58 KAVAN Ondřej 77 M30-39 19. Witzenmann Opava 2:37:33.5 31:51.3 22.8
20 75. 108 HORÁK René 75 M30-39 20. Cyko TJ Písečná 2:37:50.0 32:07.8 22.8
21 77. 79 KONOPÁSEK Tomáš 76 M30-39 21. KEBEK Chomutov 2:37:52.3 32:10.1 22.8
22 81. 56 ISTENČIN Lukáš 77 M30-39 22. Survival-Walmark MTB Team 2:38:29.8 32:47.6 22.7
23 82. 96 EFTIMOV Jan 76 M30-39 23. S-COMP Six Monkeys 2:38:33.4 32:51.2 22.7
24 86. 250 KADLČÁK Richard 75 M30-39 24. ELEM BIKE ZLÍN 2:39:32.2 33:50.0 22.6
25 90. 87 BALATKA Martin 73 M30-39 25. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:39:55.3 34:13.1 22.5
26 95. 206 MILIAN Milan 75 M30-39 26. Valaští Bajkeři SUPERIOR 2:40:54.8 35:12.6 22.4
27 97. 65 JÍLEK Martin 69 M30-39 27. Polach a syn Šumperk 2:42:09.9 36:27.7 22.2
28 98. 297 TUČEK Martin 75 M30-39 28. Praha 7 2:42:20.8 36:38.6 22.2
29 104. 663 SOUKUP Karel 71 M30-39 29. ARVAL & D.I.SEVEN MOUNTAIN B 2:43:32.9 37:50.7 22.0
30 110. 329 KOCOUREK Zdeněk 76 M30-39 30. Fantomas se zlobí.... 2:44:47.1 39:04.9 21.8
31 112. 106 KVĚTÁK Jiří 70 M30-39 31. ČESKÁ VES 2:44:48.6 39:06.4 21.8
32 115. 254 KOPECKÝ Lukáš 78 M30-39 32. Hartman CZ 2:45:32.6 39:50.4 21.7
33 127. 223 HÁJEK Vlastimil 74 M30-39 33. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:46:57.8 41:15.6 21.6
34 128. 214 VINŠ Martin 76 M30-39 34. TRUBÍN 2:47:01.1 41:18.9 21.6
35 129. 359 FIALA Martin 75 M30-39 35. Opava 2:47:02.1 41:19.9 21.6
36 130. 261 MASTIK Tomáš  78 M30-39 36. Auto Mastik MTB Team 2:47:02.4 41:20.2 21.6
37 133. 307 WINKLER Jan 77 M30-39 37. Bike sport servis Opava 2:47:36.0 41:53.8 21.5
38 135. 273 ŠAMARA Martin 72 M30-39 38. OTICE OKR. OPAVA 2:47:39.1 41:56.9 21.5
39 139. 720 KALABIS Jiří 77 M30-39 39. CYKLO TJ PISEČNA 2:48:10.2 42:28.0 21.4
40 140. 672 KOČVARA Jiří 71 M30-39 40. BŘIDLIČNÁ 2:48:39.7 42:57.5 21.3
41 148. 387 KOCOUREK Radim 78 M30-39 41. SUPERIOR DRIVERS BRUNTÁL 2:50:35.3 44:53.1 21.1
42 150. 680 FIŠER Aleš 75 M30-39 42. Jablonné n.O. 2:50:54.7 45:12.5 21.1
43 151. 292 KOVAŘÍK Roman 75 M30-39 43. 3SA racing team 2:50:55.3 45:13.1 21.1
44 157. 280 LUX Roman 75 M30-39 44. JABLONNÉ NAD ORLICÍ 2:51:49.3 46:07.1 21.0
45 158. 288 ŠTURSA David 77 M30-39 45. Tygr Bike Chrudim 2:51:52.9 46:10.7 20.9
46 160. 336 HÁZE Petr 77 M30-39 46. Rubena team 2:52:35.5 46:53.3 20.9
47 161. 317 NOSÁL Pavel 76 M30-39 47. Bikesport team MOHELNICE 2:52:36.9 46:54.7 20.9
48 162. 610 SUCHÁNEK Rostislav 75 M30-39 48. DOLNÍ BENEŠOV 2:52:38.1 46:55.9 20.9
49 163. 240 DAVIDÍK Michal 71 M30-39 49. TOYOTA Dolák 2:52:41.6 46:59.4 20.8
50 166. 318 LAH Robert 74 M30-39 50. BT Kola Kaňkovský 2:53:51.4 48:09.2 20.7
51 173. 92 FOUKAL Libor 77 M30-39 51. Beneš Sport Complex Břeclav 2:54:15.2 48:33.0 20.7
52 175. 244 DOLEŽEL Jaroslav 74 M30-39 52. ZLÍN 4 - MALENOVICE 2:54:17.4 48:35.2 20.7
53 177. 365 KRPEC Kamil 76 M30-39 53. Ostrava 2:54:26.2 48:44.0 20.6
54 178. 28 KRNÁČ Vítězslav 77 M30-39 54. Ostrava 2:54:26.3 48:44.1 20.6
55 180. 327 KOUTNÝ Čestmír 78 M30-39 55. Jahoda team 2:54:27.0 48:44.8 20.6
56 183. 631 OPÍCHAL Tomáš 70 M30-39 56. CREATOM 2:54:29.7 48:47.5 20.6
57 184. 425 PLACHÝ Jan 74 M30-39 57. HT Cyklo Tábor 2:54:31.7 48:49.5 20.6
58 186. 275 ŠILLE Jaromír 70 M30-39 58. topesto.com mtb team 2:54:43.6 49:01.4 20.6
59 193. 366 KANÓCZ Rastislav 77 M30-39 59. PRAHA 14 - HOSTAVICE 2:55:42.3 50:00.1 20.5
60 200. 593 ČECH Radek 75 M30-39 60. HRADEC NAD MORAVICÍ 2:56:08.7 50:26.5 20.4
61 204. 735 HASALA Mudr. petr 72 M30-39 61. PŘEROV 2:57:17.7 51:35.5 20.3
62 207. 390 POHL Tomáš 75 M30-39 62. CYKLO TJ PÍSEČNÁ 2:57:25.7 51:43.5 20.3
63 208. 201 FINSTERLE René 72 M30-39 63. ELEVEN-AGNESI 2:57:26.4 51:44.2 20.3
64 211. 373 PAVELEK Aleš 72 M30-39 64. BIKE SPORT SERVIS OPAVA 2:58:13.3 52:31.1 20.2
65 213. 255 SRB Martin 77 M30-39 65. AUTHOR MASTERS 2:58:29.0 52:46.8 20.2
66 220. 205 FRANK Petr 78 M30-39 66. OCELOVÍ LETCI 3:00:28.2 54:46.0 19.9
67 221. 393 NÁBĚLEK Aleš 73 M30-39 67. V+P cyklosport Chropyně 3:00:43.8 55:01.6 19.9
68 222. 370 ŠUPÍK Mirek 73 M30-39 68. OSTRAVA - PORUBA 3:00:45.0 55:02.8 19.9
69 225. 256 BAKALÍK Jaroslav 69 M30-39 69. emseko bike team zlín 3:01:35.5 55:53.3 19.8
70 226. 346 PEŇÁZ Jiří 74 M30-39 70. SPÁLOV 3:01:48.2 56:06.0 19.8
71 227. 690 DOLEŽAL Zdeněk 74 M30-39 71. V+P Chropyně 3:01:49.6 56:07.4 19.8
72 229. 647 SPRATEK Radomír 71 M30-39 72. Horní Žukov 3:01:51.8 56:09.6 19.8
73 233. 727 HOLEMÝ Libor 73 M30-39 73. Valaští Bajkeři 3:02:53.6 57:11.4 19.7
74 235. 406 PEKAŘ Petr 77 M30-39 74. PASEKA 3:03:02.1 57:19.9 19.7
75 237. 711 HRADIL Robert 77 M30-39 75. HOLEŠOV 3:03:52.4 58:10.2 19.6
76 239. 325 MORÁVEK Petr 76 M30-39 76. Č. Petrovice sport bike 3:04:58.3 59:16.1 19.5
77 241. 468 FUSEK Zdeněk 76 M30-39 77. OLOMOUC 3:05:16.1 59:33.9 19.4
78 242. 290 LOSENSKÝ Pavel 77 M30-39 78. Bike tuning team Rudná 3:05:27.1 59:44.9 19.4
79 244. 301 ŠATNÝ Radek 72 M30-39 79. ČESKÁ SKALICE 3:05:31.5 59:49.3 19.4
80 245. 376 PFEIFER Jiří 74 M30-39 80. Praha 3 3:05:32.3 59:50.1 19.4
81 249. 332 WURM Pavel 73 M30-39 81. PRAHA 1 3:05:59.8 1:00:17.6 19.4
82 257. 613 VALEČEK Jiří 76 M30-39 82. nosice.com 3:07:19.2 1:01:37.0 19.2
83 258. 475 SPURNÝ David 78 M30-39 83. SVÉSEDLICE 3:07:20.7 1:01:38.5 19.2
84 260. 525 PEŠAN Rudolf 78 M30-39 84. Crazy Bike Team Lipník n.B 3:07:21.9 1:01:39.7 19.2
85 264. 420 VYBÍRAL Zdeněk 73 M30-39 85. Crazy Bike Team Lipník nad B 3:08:41.7 1:02:59.5 19.1
86 266. 115 KROUPA Tomáš 72 M30-39 86. Survival-Walmark MTB Team 3:09:01.5 1:03:19.3 19.0
87 267. 585 KUSNIERZ Marcin 72 M30-39 87. DOBRZEŃ WIELKI 3:09:16.5 1:03:34.3 19.0
88 269. 679 ČADA Radek 74 M30-39 88. JABLONNÉ NAD ORLICI 3:09:33.9 1:03:51.7 19.0
89 273. 304 MALÝ Jaroslav 72 M30-39 89. LAWI-CRAZY TEAM SPINNING MLA 3:10:12.8 1:04:30.6 18.9
90 275. 678 STŘÍBNÝ Libor 72 M30-39 90. Dolní Benešov 3:10:18.9 1:04:36.7 18.9
91 279. 526 KUBNÝ Tomáš 72 M30-39 91. Lazaroz 3:11:02.3 1:05:20.1 18.8
92 280. 460 ČERNOTA Radim 75 M30-39 92. OSTRAVA 3:11:12.5 1:05:30.3 18.8
93 286. 557 JAŠEK Petr 75 M30-39 93. RADUŇ 3:11:29.9 1:05:47.7 18.8
94 287. 496 ZÁRUBA Dušan 74 M30-39 94. Spinning MB-Alpine Pro 3:11:31.1 1:05:48.9 18.8
95 290. 521 SMRČEK Miroslav 78 M30-39 95. UFO racing team 3:11:49.1 1:06:06.9 18.8
96 291. 469 VYVLEČKA Jaromír 76 M30-39 96. VALACHBAJK TEAM KAŠAVA 3:11:49.5 1:06:07.3 18.8
97 293. 430 ČERNÝ Robert 76 M30-39 97. Cyklo TJ Písečná 3:12:18.7 1:06:36.5 18.7
98 297. 563 ČERNÍN Emanuel 74 M30-39 98. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:12:49.3 1:07:07.1 18.7
99 298. 381 SÝKORA Michal 76 M30-39 99. Ostroh Roztoky 3:12:50.1 1:07:07.9 18.7
100 300. 589 BREJLA Pavel 75 M30-39 100. PRŮHONICE 3:13:43.7 1:08:01.5 18.6
101 302. 368 RUŠAR Daniel 73 M30-39 101. HUSTOPEČE NAD BEČVOU 3:13:57.0 1:08:14.8 18.6
102 305. 405 MARTINKA Petr 69 M30-39 102. VYSOKÉ POLE 3:14:08.2 1:08:26.0 18.5
103 315. 676 PIKART František 76 M30-39 103. STOPRO BIKE TEAM 3:16:00.7 1:10:18.5 18.4
104 319. 601 SOBOTKA Petr 73 M30-39 104. TriClub Dobruška 3:16:22.5 1:10:40.3 18.3
105 320. 350 ROZEHNAL Martin 70 M30-39 105. TOVAČOV 3:16:44.1 1:11:01.9 18.3
106 322. 423 MACHÁČEK Pavel 72 M30-39 106. Margl Bike Team 3:17:47.5 1:12:05.3 18.2
107 335. 382 LAH Alois 75 M30-39 107. Horka n. Moravou 3:19:47.8 1:14:05.6 18.0
108 339. 476 PÁČ Boris 75 M30-39 108. BRNO 3:20:06.0 1:14:23.8 18.0
109 343. 490 RAŠŤÁK Roman 77 M30-39 109. OPAVA 3:21:28.6 1:15:46.4 17.9
110 345. 626 CHALOUPKA Prokop 78 M30-39 110. OPAVA 3:21:59.3 1:16:17.1 17.8
111 346. 535 WIESNER Roman 74 M30-39 111. ZLÍN 3:22:15.6 1:16:33.4 17.8
112 347. 552 HRUŠKA Tomáš 75 M30-39 112. Fa BÉBÉ 3:22:16.0 1:16:33.8 17.8
113 350. 520 NOVÁK Pavel 69 M30-39 113. Vojnice 3:22:22.7 1:16:40.5 17.8
114 352. 333 KORBEL Pavel 74 M30-39 114. Králův Dvůr 3:23:31.5 1:17:49.3 17.7
115 355. 409 HODBOĎ Jiří 78 M30-39 115. Pojizerský MTB spolek 3:23:55.9 1:18:13.7 17.7
116 356. 480 SOLECKÝ Ivo 70 M30-39 116. SK Šafrata 3:24:06.4 1:18:24.2 17.6
117 357. 474 VALENTA Josef 72 M30-39 117. OLOMOUC 3:24:08.1 1:18:25.9 17.6
118 360. 723 STRACZEK Krzysztof 73 M30-39 118. PL 3:25:28.6 1:19:46.4 17.5
119 361. 482 POŘÍZEK Libor 72 M30-39 119. BRNO 3:25:28.7 1:19:46.5 17.5
120 363. 686 ??? 75 M30-39 120. Nowa Kuznica PL 3:25:43.7 1:20:01.5 17.5
121 364. 501 ZAORAL Petr 76 M30-39 121. ORLOVÁ PORUBA 3:25:44.3 1:20:02.1 17.5
122 366. 597 OSLADIL Kamil 75 M30-39 122. Buldoci Rapotín 3:26:04.4 1:20:22.2 17.5
123 367. 408 HARANT Jan 74 M30-39 123. AGRO BIKE TEAM 3:26:23.4 1:20:41.2 17.4
124 369. 629 BUKOVANSKÝ Jiří 71 M30-39 124. TESMAN-BIKE 3:27:03.4 1:21:21.2 17.4
125 372. 412 DOLEŽEL Patrik 76 M30-39 125. MYSLOČOVICE 3:27:19.7 1:21:37.5 17.4
126 373. 510 GARNAC Martin 71 M30-39 126. FRÝDEK-MÍSTEK 3:27:38.0 1:21:55.8 17.3
127 374. 630 HORÁK David 73 M30-39 127. SKP ZLÍN 3:28:01.3 1:22:19.1 17.3
128 379. 415 MAKOVEC Karel 75 M30-39 128. SK CETOS Příbram 3:29:35.1 1:23:52.9 17.2
129 381. 453 JUCHELKA Patrik 70 M30-39 129. JESENÍK 3:29:37.6 1:23:55.4 17.2
130 382. 705 KUČA Radan 69 M30-39 130. Cyklan.cz 3:29:55.0 1:24:12.8 17.1
131 387. 102 MIROŠOVSKÝ Jiří 69 M30-39 131. Hannah 3:31:05.0 1:25:22.8 17.1
132 396. 665 KNOTEK Vladimír 75 M30-39 132. ESENBÁCI 3:33:07.7 1:27:25.5 16.9
133 397. 515 KOPECKÝ Tomáš 74 M30-39 133. eSeNBáci 3:33:10.2 1:27:28.0 16.9
134 399. 458 BOLEK Martin 72 M30-39 134. cyklo MOKŘINKA 3:33:43.7 1:28:01.5 16.8
135 403. 696 KRUMPOLC Jaroslav 71 M30-39 135. Dekhome Cannondale 3:34:27.9 1:28:45.7 16.8
136 405. 500 KOČÍ Ladislav 72 M30-39 136. DAP-Provmex Team 3:35:03.5 1:29:21.3 16.7
137 407. 508 MEDVĚD Milan 74 M30-39 137. Facesport MTB team 3:35:30.9 1:29:48.7 16.7
138 417. 709 VAŠÍČEK Pavel 78 M30-39 138. Alpine Pro 3:37:38.7 1:31:56.5 16.5
139 419. 706 MAŠEK Michal 74 M30-39 139. LAMA TEAM KOZIČÍN 3:37:47.2 1:32:05.0 16.5
140 420. 668 KADEČKA Tomáš 78 M30-39 140. MP3CENTRUM.CZ 3:38:08.0 1:32:25.8 16.5
141 425. 529 ZATLOUKAL Tomáš 72 M30-39 141. PRAHA 6 3:39:37.0 1:33:54.8 16.4
142 428. 429 ROHOVSKÝ Radek 78 M30-39 142. PRAHA 3:40:39.5 1:34:57.3 16.3
143 429. 452 RUFER Jaroslav 72 M30-39 143. Krakonošovy větry 3:40:54.9 1:35:12.7 16.3
144 430. 588 HUBÁLEK Libor 70 M30-39 144. PSÁRY 3:40:59.0 1:35:16.8 16.3
145 437. 528 ZABLOUDIL Michal 74 M30-39 145. OTROKOVICE 3:41:12.7 1:35:30.5 16.3
146 442. 509 SMERDA Pavel 73 M30-39 146. HRUSKY 3:41:50.2 1:36:08.0 16.2
147 444. 404 EISENKOLB Michal 74 M30-39 147. PRAHA 9 3:41:54.8 1:36:12.6 16.2
148 448. 422 NAVRÁTIL Tomáš 78 M30-39 148. LIPNÍK N.B. 3:42:41.0 1:36:58.8 16.2
149 456. 642 CHODURA Josef 70 M30-39 149. Ski Club IPECO 3:46:18.2 1:40:36.0 15.9
150 462. 685 VOLNÝ Richard 78 M30-39 150. 2K Sport bike club 3:48:34.8 1:42:52.6 15.7
151 465. 621 SCHIESSER Karel 74 M30-39 151. Subaru Opava 3:48:46.8 1:43:04.6 15.7
152 468. 737 PODEŠVA Jiří 70 M30-39 152. Fram bike 3:49:26.4 1:43:44.2 15.7
153 471. 549 ŠTĚPÁN Martin 75 M30-39 153. JAKUBČOVICE NAD ODROU 3:50:59.0 1:45:16.8 15.6
154 472. 717 VAVREČKA Lukáš 71 M30-39 154. Opava 3:51:12.1 1:45:29.9 15.6
155 474. 440 MIKLÍK Pavel 76 M30-39 155. ZLÍN-MALENOVICE 3:52:11.1 1:46:28.9 15.5
156 482. 744 BENEŠ František 78 M30-39 156. MĚSTO ALBRECHTICE 3:53:12.1 1:47:29.9 15.4
157 488. 684 KULIFAJ Michal 73 M30-39 158. Crazy bike team 3:54:48.0 1:49:05.8 15.3
158 489. 481 PETŘÍČEK Tomáš 77 M30-39 159. HRADEC KRÁLOVÉ 3:55:10.4 1:49:28.2 15.3
159 490. 265 KREJČÍ Petr 72 M30-39 160. AUTHOR MASTERS TEAM 3:56:26.7 1:50:44.5 15.2
160 491. 600 RAWLINGS Mark 70 M30-39 161. ZLATE HORY 3:56:28.8 1:50:46.6 15.2
161 492. 555 SLEZÁČEK Tomáš 76 M30-39 162. PŘEROV 3:56:37.0 1:50:54.8 15.2
162 494. 636 NEVŘELA Jiří 72 M30-39 163. BOLATICE 3:57:09.9 1:51:27.7 15.2
163 499. 542 HEIDER Martin 73 M30-39 164. KRAVAŘE 3:59:55.8 1:54:13.6 15.0
164 502. 614 STUCHLÍK Zbigniew 70 M30-39 165. KARVINÁ-RÁJ 4:00:53.2 1:55:11.0 14.9
165 508. 606 TUMA Martin 78 M30-39 166. HLUČÍN 4:02:27.3 1:56:45.1 14.8
166 512. 511 NEUWIRTH Tomáš 72 M30-39 167. eSeNBáci 4:06:16.8 2:00:34.6 14.6
167 520. 590 OPLUŠTIL Tomáš 72 M30-39 168. Cyklo Kaňkovský 4:10:16.6 2:04:34.4 14.4
168 523. 584 KNOTEK Tomáš 77 M30-39 169. eSeNBáci 4:12:06.0 2:06:23.8 14.3
169 525. 746 KLOUČEK Jiří 73 M30-39 170. Stěžery 4:13:50.7 2:08:08.5 14.2
170 530. 419 CVRČEK Jiří 73 M30-39 171. ALLIVICTUS bike team 4:15:51.8 2:10:09.6 14.1
171 531. 568 BEZDĚK Pavel 76 M30-39 172. HRANICE 4:16:04.3 2:10:22.1 14.1
172 535. 667 NÁBĚLEK Michael 72 M30-39 173. CHUCHELNÁ 4:21:47.6 2:16:05.4 13.8
173 537. 558 JANEČEK Petr 73 M30-39 174. SK Radíkov 4:22:32.3 2:16:50.1 13.7
174 538. 637 PUSZ Wojciech 78 M30-39 175. 50-540 WROCLAW 4:23:53.8 2:18:11.6 13.6
175 543. 695 MINÁŘ Pavel 70 M30-39 176. Dekhome Cannondale 4:28:38.2 2:22:56.0 13.4
176 546. 745 KOŠŤÁL Libor 70 M30-39 177. PARDUBICE 4:29:49.8 2:24:07.6 13.3
177 547. 489 TKÁČ Luděk 74 M30-39 178. KRNOV 4:31:40.4 2:25:58.2 13.3
178 548. 749 HORÁČEK Radomír 74 M30-39 179. PRAHA 5 4:33:10.0 2:27:27.8 13.2
179 553. 736 NEVŘALA Robert 73 M30-39 180. Bob a Bobek Team 4:42:14.4 2:36:32.2 12.8
180 555. 561 JANEČEK Libor 77 M30-39 181. KOSTELEC NAD ORLICÍ 4:43:26.9 2:37:44.7 12.7
181 557. 562 DOČKAL Martin 78 M30-39 182. OLOMOUC 4:48:35.9 2:42:53.7 12.5
182 558. 112 BENÍČEK Jiří 71 M30-39 183. JESENIČTÍ ORLI o.s. 4:48:57.3 2:43:15.1 12.5
183 559. 550 ŠEBESTA Robert 69 M30-39 184. PRAHA 9 4:49:57.7 2:44:15.5 12.4
184 561. 377 POUCH Tomáš 72 M30-39 185. Poštovní spořitelna Marin MT 4:50:10.8 2:44:28.6 12.4
185. 664 TANNERT Josef 73 M30-39 JESENÍK DNF
186. 309 ZVĚŘINA Roman 71 M30-39 CHRUDIM DNF
187. 268 ŠIMEK Pavel 71 M30-39 CYKLOTRENINK.com DNF
188. 281 POLÍVKA Jan 77 M30-39 PRAHA 9 DNF
189. 228 LANDA Vladimír 75 M30-39 PRAHA 4 DNF
190. 204 KAMARYT Leoš 69 M30-39 Hermann-Lucky Bike DNF
191. 110 FOŘT Svatopluk 76 M30-39 Survival - Walmark MTB DNF
192. 200 POLÍVKA Petr 75 M30-39 ÚHONICE DNF
193. 41 KRÁTKÝ Luboš 77 M30-39 EXEJEANS Chomutov DNF
194. 47 HRUŠKA Jan 69 M30-39 KC Kooperativa DNF
195. 37 ŠUPOL Michal 76 M30-39 EXEJEANS Chomutov DNF
196. 22 JELÍNEK Václav 76 M30-39 EXEJEANS Chomutov DNF
197. 298 GÖRÖG Viktor 76 M30-39 SPINNING MB - ALPINE PRO DNF
198. 330 VAISAR Jiří 71 M30-39 Axit Doldy Náchod DNF
199. 623 BOCHŇÁK Zbyněk 76 M30-39 lepus.cz DNF
200. 569 KŘENEK Filip 73 M30-39 FA BÉBÉ DNF
201. 556 VOLÍK Ivan 75 M30-39 Jeseník DNF
202. 560 KRIŠTOF Martin 76 M30-39 RAVEN RACING Team DNF
203. 533 HANAK Michal 78 M30-39 OSTRAVA PORUBA DNF
204. 524 HROMÁDKO Daniel 69 M30-39 CYKLOŠNEČCI DNF
205. 512 ŠEVČÍK Martin 73 M30-39 Veus Vyškov DNF
206. 477 HAVRÁNEK Jan 77 M30-39 BRNO DNF
207. 462 KUNČÍK Tomáš 72 M30-39 www.skisport-horka.cz DNF
208. 386 VAŠÍČEK Pavel 78 M30-39 ŠTĚPÁNOBV DNF
209. 340 PŘIBYL Martin 78 M30-39 Drásal Team Holešov DNF
210. 17 STIEBER Zdeněk 72 M30-39 TOYOTA Dolák DNF