Tisk Máte dotaz ?

KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008

Jeseník (30. 08. 2008)

polojasno, vzduch: 23°C


KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008 - výsledky

trať - 60 km
muži
Absolutní pořadí M14 M15-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+ MEL
ženy
Absolutní pořadí Z15-18 Z19-29 Z30-39 Z40+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 60 km     M19-29  (muži 19 - 29 let)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 9. 24 ČERNÝ Jan 82 M19-29 1. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:18:38.6 12:56.4 26.0
2 10. 20 GALANDÁK Vít 85 M19-29 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:19:03.4 13:21.2 25.9
3 11. 730 MLODYNIA Lukasz 79 M19-29 3. Brzeg PL 2:19:33.8 13:51.6 25.8
4 12. 13 ŠUSTEK Milan 82 M19-29 4. TOYOTA DOLÁK 2:20:31.3 14:49.1 25.6
5 14. 19 KNÍŽE David 82 M19-29 5. Toyota Dolák 1 2:22:20.6 16:38.4 25.3
6 17. 43 BOLEK Victor 81 M19-29 6. SUPERIOR RIDERS 2:23:24.4 17:42.2 25.1
7 18. 29 TĚHAN Martin 87 M19-29 7. Survival Walmark Colnago Tea 2:23:29.7 17:47.5 25.1
8 19. 50 HAPALA Radim 83 M19-29 8. SUPERIOR RIDERS 2:23:31.0 17:48.8 25.1
9 22. 60 SVĚNTÝ Radek 87 M19-29 9. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:24:40.0 18:57.8 24.9
10 29. 30 HOLÍK Radovan 89 M19-29 10. TOYOTA DOLÁK 1 2:25:40.4 19:58.2 24.7
11 31. 53 RYBÁČEK Miroslav 87 M19-29 11. Survival Walmark MTB 2:25:42.5 20:00.3 24.7
12 32. 34 ŠILAR Zdeněk 81 M19-29 12. SK Žamberk TESSUTI Sport 2:25:48.9 20:06.7 24.7
13 35. 75 PILČÍK Adam 84 M19-29 13. Pell's Team 2:26:22.3 20:40.1 24.6
14 37. 52 KOPÁČ Dalibor 84 M19-29 14. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:28:03.1 22:20.9 24.3
15 41. 51 HYNEK Jan 89 M19-29 15. Maxidek Cannondale 2:28:35.1 22:52.9 24.2
16 57. 80 ŠUSER Václav 87 M19-29 16. www.BikeTeamKralupy.cz 2:34:01.7 28:19.5 23.4
17 59. 48 JANOUŠEK Michal 80 M19-29 17. SUPERIOR RIDERS 2:34:37.7 28:55.5 23.3
18 62. 213 ŠELIGA Jaroslav 84 M19-29 18. RBB INVEST Jindřichův Hradec 2:36:06.1 30:23.9 23.1
19 64. 314 NAVRÁTIL Jan 89 M19-29 19. BRUNTÁL 2:36:14.7 30:32.5 23.0
20 67. 59 BUBLÍK Libor 86 M19-29 20. SUPERIOR RIDERS 2:37:33.7 31:51.5 22.8
21 70. 580 KUNC Ondřej 82 M19-29 21. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:37:43.4 32:01.2 22.8
22 71. 97 HUBKA Lukáš 81 M19-29 22. Axit Doldy Náchod 2:37:44.4 32:02.2 22.8
23 76. 40 TOBRMAN Martin 81 M19-29 23. Bike Team Kralupy 2:37:52.3 32:10.1 22.8
24 80. 85 PELC Stanislav 83 M19-29 24. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:38:28.8 32:46.6 22.7
25 88. 246 MUSIL Štěpán 88 M19-29 25. TJ Sokol Písečná 2:39:49.6 34:07.4 22.5
26 89. 293 BAČOVSKÝ Marek 89 M19-29 26. Bike Team Kralupy 2:39:51.3 34:09.1 22.5
27 96. 339 OTEVŘEL Vít 88 M19-29 27. ČESKÝ TĚŠÍN 2:42:02.9 36:20.7 22.2
28 99. 348 ŽIDÍK Miloš 84 M19-29 28. TRICLUB DOBRUŠKA 2:42:22.1 36:39.9 22.2
29 102. 207 VÍTEK Josef 84 M19-29 29. Bike Team Kralupy 2:43:03.7 37:21.5 22.1
30 103. 641 TUREK Lukáš 86 M19-29 30. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:43:27.7 37:45.5 22.0
31 114. 708 RYTÍŘ Martin 79 M19-29 31. AD Pemap Brodek 2:45:07.0 39:24.8 21.8
32 119. 227 BOUBÍN Jan 89 M19-29 32. SPINNING MB - ALPINE PRO 2:45:47.7 40:05.5 21.7
33 123. 69 ROUBAL Martin 84 M19-29 33. AUTHOR MASTERS 2:46:09.2 40:27.0 21.7
34 126. 747 HAVELKA Jan 79 M19-29 34. DESING LESINA 2:46:30.4 40:48.2 21.6
35 131. 661 VACULÍK Rosťa 85 M19-29 35. 4EVER-CYKLO BULIS 2:47:34.4 41:52.2 21.5
36 137. 282 KONVIČNÝ Michal 81 M19-29 36. BESKYD BIKE 2:47:52.2 42:10.0 21.4
37 142. 694 ŠINDELÁŘ Martin 83 M19-29 37. MTB CHRUDIM 2:48:52.5 43:10.3 21.3
38 146. 622 NEHYBA Michal 80 M19-29 38. Axitdoldy Nachod 2:49:31.3 43:49.1 21.2
39 152. 331 VÁCHA Pavel 86 M19-29 39. RBB Invest Jindřichův Hradec 2:51:13.0 45:30.8 21.0
40 153. 619 MORAVEC Jaroslav 87 M19-29 40. SK Žamberk 2:51:35.9 45:53.7 21.0
41 155. 266 TÁBORSKÝ Petr 81 M19-29 41. VRDY 2:51:44.4 46:02.2 21.0
42 165. 236 ŠUSTR Jiří 80 M19-29 42. MAXIDEK CANNONDALE 2:52:49.1 47:06.9 20.8
43 167. 640 VILÁŠEK Michael 79 M19-29 43. Zamo Lapierre 2:54:07.9 48:25.7 20.7
44 170. 73 KARLOVEC Martin 85 M19-29 44. Bike team Kralupy 2:54:13.0 48:30.8 20.7
45 172. 399 PRCHAL Václav 79 M19-29 45. OLOMOUC 2:54:14.9 48:32.7 20.7
46 176. 233 KAŠPARŮ Jan 80 M19-29 46. Varadero 2:54:20.1 48:37.9 20.6
47 181. 581 ŠIMEČEK Roman 83 M19-29 47. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:54:27.6 48:45.4 20.6
48 182. 582 VÁVRA Lukáš 81 M19-29 48. GHOST-MOJEKOLO.cz 2:54:29.5 48:47.3 20.6
49 192. 243 ŠOLJAK Jiří 80 M19-29 49. Bike Team Kralupy 2:55:41.8 49:59.6 20.5
50 196. 277 STRNAD Michal 79 M19-29 50. PRAHA 4 2:55:48.3 50:06.1 20.5
51 201. 392 CHMELAŘ Ladislav 79 M19-29 51. Jeseník 2:56:16.1 50:33.9 20.4
52 202. 89 NĚMEC Ondřej 87 M19-29 52. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 2:56:43.1 51:00.9 20.4
53 210. 734 VÁŇA Lukáš 86 M19-29 53. Zhor team 2:57:57.2 52:15.0 20.2
54 215. 316 SOBALA Martin 84 M19-29 54. JESENÍK 2:58:46.2 53:04.0 20.1
55 216. 119 MACHALA Jan 89 M19-29 55. Cyklo TJ Písečná 2:59:35.1 53:52.9 20.0
56 219. 645 NĚMEC Miroslav 79 M19-29 56. MT-BIKE WITZENMANN 2:59:49.3 54:07.1 20.0
57 238. 357 ZÁVODNÍK Petr 83 M19-29 57. Chcial bym moć 3:04:39.1 58:56.9 19.5
58 248. 688 MACEK Jakub 84 M19-29 58. NO Litovel 3:05:56.6 1:00:14.4 19.4
59 251. 389 ŽÁČIK Josef 82 M19-29 59. SSPK Olomouc 3:06:45.4 1:01:03.2 19.3
60 253. 285 PICKA Michal 83 M19-29 60. RBB Invest Jindřichův Hradec 3:06:50.9 1:01:08.7 19.3
61 256. 291 JORDA Radek 83 M19-29 61. SSPK Olomouc 3:07:16.7 1:01:34.5 19.2
62 261. 264 BASAŘ Ondřej 83 M19-29 62. topesto.com mtb team 3:07:22.3 1:01:40.1 19.2
63 265. 269 CHUDOBA Jan 82 M19-29 63. Medics Opava 3:08:57.8 1:03:15.6 19.1
64 276. 595 HANZLÍK Petr 85 M19-29 64. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:10:48.8 1:05:06.6 18.9
65 296. 397 ŠTVÁN Ondřej 86 M19-29 65. JESENÍK 3:12:26.5 1:06:44.3 18.7
66 306. 739 RUMANEK Martin 87 M19-29 66. Bojkovice 3:14:38.6 1:08:56.4 18.5
67 312. 506 LAKOMÝ Vladimír 89 M19-29 67. CYKLO KAŇKOVSKÝ 3:15:06.0 1:09:23.8 18.5
68 314. 451 TOMAS Štěpán 82 M19-29 68. JESENÍK 3:15:57.7 1:10:15.5 18.4
69 316. 418 VÁVRA Aleš 82 M19-29 69. SSPK Olomouc 3:16:13.4 1:10:31.2 18.3
70 324. 532 GLABAZŇA Lukáš 82 M19-29 70. OSTRAVA - DUBINA 3:17:57.3 1:12:15.1 18.2
71 330. 741 VLACH Lukáš 87 M19-29 71. Spartak Police 3:19:20.9 1:13:38.7 18.1
72 336. 433 SEDLÁŘ Petr 82 M19-29 72. BIKE TEAM LUHAČOVICE 3:19:49.5 1:14:07.3 18.0
73 337. 712 ŠENK Ondřej 87 M19-29 73. Hamry 3:19:50.0 1:14:07.8 18.0
74 340. 337 SMRČKA Lukáš 80 M19-29 74. SK Pašerák Písařov 3:20:53.6 1:15:11.4 17.9
75 362. 635 RÝPAR Radek 82 M19-29 75. face sport 3:25:42.7 1:20:00.5 17.5
76 368. 303 ANDRLE Michal 81 M19-29 76. Stera Pardubice 3:26:51.8 1:21:09.6 17.4
77 375. 120 POSKER Tomáš 80 M19-29 77. Pracyklisti Jeseník 3:28:42.4 1:23:00.2 17.2
78 377. 586 PLEVA Jiří 85 M19-29 78. BOLATICE 3:28:46.3 1:23:04.1 17.2
79 389. 583 SCHINDLER Jan 79 M19-29 79. GHOST-MOJEKOLO.cz 3:31:08.9 1:25:26.7 17.0
80 393. 648 MUSIL Marek 81 M19-29 80. sportovnikurzy.cz 3:31:37.2 1:25:55.0 17.0
81 406. 523 KOLÁŘ Radek 87 M19-29 81. CK Stará Ves 3:35:03.5 1:29:21.3 16.7
82 415. 650 VLČEK David 81 M19-29 82. RADSLAVICE 3:36:45.1 1:31:02.9 16.6
83 434. 605 ŠUHAJ Václav 83 M19-29 83. OSTRAVA 3:41:08.7 1:35:26.5 16.3
84 445. 722 SZEWCYK Grzegorz 81 M19-29 84. PL 3:42:16.2 1:36:34.0 16.2
85 451. 466 BENEŠ Daniel 81 M19-29 85. PARDUBICE 3:43:56.8 1:38:14.6 16.1
86 469. 517 BURDAK Pavel 88 M19-29 86. MIKULOVICE 3:49:52.9 1:44:10.7 15.7
87 483. 611 VRKOČ Ondřej 86 M19-29 87. ŽAMBERK 3:53:15.3 1:47:33.1 15.4
88 503. 671 KOVÁŘ daniel 80 M19-29 88. ASPV Vápenná 4:01:01.0 1:55:18.8 14.9
89 510. 548 ŠOTNÍK Jakub 80 M19-29 89. BRNO 4:03:09.7 1:57:27.5 14.8
90 528. 502 HLOUŠEK Jiří 89 M19-29 90. PRAHA 10 4:15:45.4 2:10:03.2 14.1
91 539. 461 ŠKAPA Jiří 88 M19-29 91. Kolosport Bílovec 4:24:42.6 2:19:00.4 13.6
92. 738 JOANIDIS Apostoles 83 M19-29 Zlaté Hory DNF
93. 375 MORAVEC Hymbajs 85 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
94. 378 HRONEK David 81 M19-29 Drásal Team Holešov DNF
95. 311 HRDINA Dušan 83 M19-29 www.sumavalevne.cz DNF
96. 212 VAGNER Vladimír 81 M19-29 MTB TEAM PŘÍCHOVICE DNF
97. 71 JAROŠ David 82 M19-29 Bikeranch team DNF
98. 61 DOLANSKÝ Daniel 86 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
99. 39 JEŘÁBEK David 80 M19-29 EXE JEANS Chomutov DNF
100. 36 TATÍČEK Petr 85 M19-29 BIKE RANCH TEAM DNF
101. 424 MYŠIČKA David 85 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
102. 436 HVORECKÝ Jan 80 M19-29 ZhorTeam Vrbno DNF
103. 633 FRANCUZ Sebastian 83 M19-29 OLSZYNA DNF
104. 617 RUMÁNEK Martin 87 M19-29 BOJKOVICE DNF
105. 615 ORČÍK Filip 84 M19-29 ZDIBY DNF
106. 592 KUREČKA Ondřej 89 M19-29 ÚVALNO DNF
107. 566 OCHMAN David 81 M19-29 OLOMOUC DNF
108. 536 BÁRTA Aleš 87 M19-29 BÍLOVEC DNF
109. 472 ČERNÝ Karel 79 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
110. 459 PÁLINKÁŠ Miroslav 79 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
111. 16 STADTHERR Jaroslav 79 M19-29 MTB TEAM PŘÍCHOVICE DNF