Tisk Máte dotaz ?

KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008

Jeseník (30. 08. 2008)

polojasno, vzduch: 23°C


KPŽ - Priessnitzova šedesátka ČS 2008 - výsledky

trať - 60 km
muži
Absolutní pořadí M14 M15-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+ MEL
ženy
Absolutní pořadí Z15-18 Z19-29 Z30-39 Z40+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 60 km     M15-18  (junioři 15 - 18 let)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 33. 743 SKALICKÝ Pavel 92 M15-18 1. SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 2:25:52.8 20:10.6 24.7
2 44. 81 KOBLIHA Josef 91 M15-18 2. 4EVER-CYKLO BULIS 2:29:40.5 23:58.3 24.1
3 48. 372 KONEČNÝ František 91 M15-18 3. BIKE SPORT servis Opava 2:32:03.8 26:21.6 23.7
4 58. 84 SVOBODA Petr 91 M15-18 4. CK MTB Junior Hlinsko 2:34:37.6 28:55.4 23.3
5 68. 54 BULIS Roman 91 M15-18 5. 4EVER-CYKLO BULIS 2:37:34.7 31:52.5 22.8
6 72. 278 HORKÝ David 90 M15-18 6. Caska Invest 2:37:46.9 32:04.7 22.8
7 74. 219 SMĚŠNÝ Jan 91 M15-18 7. Ski Snow Surf Sport 2:37:48.5 32:06.3 22.8
8 79. 103 HYNEK Dominik 91 M15-18 8. Maxidek Cannodale 2:38:07.2 32:25.0 22.8
9 106. 245 ORSÁG Ondřej 91 M15-18 9. PASEKA 2:43:50.4 38:08.2 22.0
10 109. 662 FELLNER Adam 93 M15-18 10. Jeseník 2:44:06.1 38:23.9 21.9
11 111. 270 BENEŠ Radek 90 M15-18 11. Devoss 2:44:48.1 39:05.9 21.8
12 113. 403 MADAJ René 91 M15-18 12. BIKE TEAM JESENÍK 2:44:56.8 39:14.6 21.8
13 117. 729 LINHART Petr 91 M15-18 13. Dama sport Šumperk 2:45:34.9 39:52.7 21.7
14 118. 237 HORÁČEK Radim 90 M15-18 14. CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ 2:45:35.2 39:53.0 21.7
15 145. 294 SLÁMA Michal 92 M15-18 15. 4EVER-CYKLO BULIS 2:49:30.0 43:47.8 21.2
16 195. 388 RADA Petr 92 M15-18 16. Jeseník 2:55:47.2 50:05.0 20.5
17 255. 682 JANKŮ Vítězslav 90 M15-18 17. UNICAR Škoda auto Ostrava 3:06:57.1 1:01:14.9 19.3
18 263. 704 JEHLIČKA Vladimír 93 M15-18 18. Fenix ski team Jeseník 3:08:39.5 1:02:57.3 19.1
19 283. 687 JAVŮREK Jiří 91 M15-18 19. FACE SPORT MTB TEAM 3:11:21.8 1:05:39.6 18.8
20 284. 499 PETŘEK Michal 93 M15-18 20. Cyklo Kaňovský 3:11:22.3 1:05:40.1 18.8
21 301. 122 ČÁŇ Daniel 93 M15-18 21. Fenix Ski Team 3:13:55.9 1:08:13.7 18.6
22 304. 362 GRÉZL Martin 91 M15-18 22. UNIČOV 3:14:06.8 1:08:24.6 18.5
23 426. 544 ROZKOPAL Tomáš 90 M15-18 23. ODRY 3:39:45.0 1:34:02.8 16.4
24 486. 655 MINÁŘ Viktor 92 M15-18 24. Jeseník 3:54:18.1 1:48:35.9 15.4
25 496. 565 MECA Michal 90 M15-18 25. ODRY 3:57:52.6 1:52:10.4 15.1
26 516. 681 JANKŮ Vojtěch 93 M15-18 26. UNICAR Škoda auto Ostrava 4:07:44.9 2:02:02.7 14.5
27 522. 483 JÍLEK Jakub 92 M15-18 27. Polách a Syn 4:11:19.7 2:05:37.5 14.3
28 526. 618 VÁCLAVÍK Lukáš 93 M15-18 28. ŠTERNBERK 4:14:05.0 2:08:22.8 14.2
29. 742 FABIÁN Jakub 91 M15-18 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT DNF
30. 90 PAVLAS Michal 90 M15-18 BIKE RANCH Team DNF
31. 91 BUKSA Dominik 90 M15-18 Dekhome-cannondale DNF
32. 263 KASTELÍK Jakub 92 M15-18 4EVER-CYKLO BULIS DNF
33. 271 TĚHAN Petr 91 M15-18 Survival - Walmark MTB team DNF
34. 343 MARKOS Athanasios 93 M15-18 Bike Team Zlate Hory DNF
35. 576 ROUBALÍK Martin 90 M15-18 PŘEROV DNF
36. 654 TATAI Jan 92 M15-18 Bike Team Zlaté Hory DNF
37. 721 OSIECKI Lukasz 90 M15-18 PL DNF
38. 26 RAUCHFUSS Marek 90 M15-18 CK MTB Maraton Hlinsko DNF