Tisk Máte dotaz ?

Praha - Karlovy Vary - Praha 2007

Praha (15. 09. 2007)

polojasno, silný vítr, vzduch: 15°C
4x mezičas: 93. km / 132. km / 202. km / 251. km


Praha - Karlovy Vary - Praha 2007 - výsledky

trať - 262 km
muži
Absolutní pořadí M-ELT M-U23

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas 3. mezičas 4. mezičas cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 262 km    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas 3. mezičas 4. mezičas cíl ^ ztráta km/h
1 43. 86 KŘIVÁNEK Jiří 85 M-ELT 22. AC SPARTA PRAHA 2:28:35.9 3:37:18.8 6:47:44.0 19:10.1 38.6
2 42. 168 LUTTUSCHKA Steven 88 M-U23 21. LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO 2:28:14.3 3:30:24.2 6:47:37.7 19:03.8 38.6
3 41. 117 BAER Michael 88 M-U23 20. HADIMEC 2:28:51.0 3:37:40.5 6:47:21.3 18:47.4 38.6
4 40. 55 ČANECKÝ Andrej 75 M-ELT 21. ŽP ŠPORT. A.S. 2:28:52.4 3:37:40.2 6:47:20.1 18:46.2 38.6
5 39. 42 HOFFMANN Erik 81 M-ELT 20. TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA 2:28:33.6 3:29:33.8 6:47:07.3 18:33.4 38.6
6 38. 161 FISCHER Marcel 87 M-U23 19. LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO 2:28:49.7 3:36:56.3 6:47:02.7 18:28.8 38.6
7 37. 194 HORÁK Lukáš 75 M-ELT 19. MIX VELOSERVIS TEAM 2:28:49.0 3:37:41.3 6:46:52.5 18:18.6 38.6
8 36. 119 KOBELT Rolf 86 M-U23 18. HADIMEC 2:28:48.1 3:37:39.6 6:46:48.0 18:14.1 38.6
9 35. 31 ANDRES Peter 85 M-U23 17. ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI 2:28:43.1 3:37:44.0 6:46:44.4 18:10.5 38.6
10 34. 223 VOLKMANN Karsten 79 M-ELT 18. TEAM ISAAC 2:28:42.4 3:37:41.7 6:46:41.1 18:07.2 38.7
11 33. 201 POLIEVKA Pavol 69 M-ELT 17. VÝBER STREDOSLOVENSKÉHO R. 2:28:48.3 3:37:43.6 6:46:37.1 18:03.2 38.7
12 32. 169 GRUNDER Martin 88 M-U23 16. LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO 2:28:52.8 3:37:48.3 6:46:34.0 18:00.1 38.7
13 31. 33 BAUMGARTNER Benjamin 84 M-ELT 16. ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI 2:28:50.0 3:37:42.3 6:46:28.2 17:54.3 38.7
14 30. 52 VÍGLASKÝ Ivan 85 M-U23 15. ŽP ŠPORT. A.S. 2:28:54.2 3:37:45.0 6:46:28.0 17:54.1 38.7
15 29. 124 VACHEK Petr 87 M-U23 14. CK PŘÍBRAM B.E.I. 2:28:50.2 3:37:45.3 6:46:22.5 17:48.6 38.7
16 28. 83 KESL Michal 82 M-ELT 15. AC SPARTA PRAHA 2:28:53.0 3:37:42.8 6:46:19.2 17:45.3 38.7
17 27. 173 ČER Tomáš 83 M-ELT 14. DT - SPECIALIZED MIX TEAM 2:28:34.4 3:36:57.8 6:46:14.2 17:40.3 38.7
18 26. 81 PUCELIK Petr 72 M-ELT 13. AC SPARTA PRAHA 2:28:53.5 3:37:41.3 6:46:14.0 17:40.1 38.7
19 25. 211 KUCHAŘ Tomáš 98 M-U23 13. VÝBĚR BRNO 2:28:50.6 3:37:40.3 6:46:12.5 17:38.6 38.7
20 24. 2 BLÁHA Martin 77 M-ELT 12. ASC DUKLA PRAHA 2:28:52.2 3:37:44.7 6:46:07.7 17:33.8 38.7
21 23. 104 GALIMZYANOV Denis 87 M-U23 12. PREMIER 2:28:53.4 3:37:42.7 6:46:04.1 17:30.2 38.7
22 22. 6 ŠUBRT Pavel 84 M-ELT 11. ASC DUKLA PRAHA 2:28:52.4 3:37:43.1 6:46:03.4 17:29.5 38.7
23 21. 82 HRUBÝ Tomáš 82 M-ELT 10. AC SPARTA PRAHA 2:28:50.6 3:37:43.4 6:45:58.9 17:25.0 38.7
24 20. 105 KOMKOV Danil 85 M-U23 11. PREMIER 2:28:14.1 3:29:37.5 5:03:01.7 6:43:58.0 15:24.1 38.9
25 19. 167 BENJAMIN Riemer 88 M-U23 10. LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO 2:23:42.5 3:28:30.9 5:03:02.4 6:43:04.2 14:30.3 39.0
26 18. 25 BEČKA Radek 79 M-ELT 9. PSK WHIRLPOOL 2:23:26.8 3:28:30.0 5:03:01.6 6:42:54.6 14:20.7 39.0
27 17. 36 STAUDER Benjamin 87 M-U23 9. ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI 2:23:32.9 3:28:29.4 5:03:03.2 6:42:47.1 14:13.2 39.0
28 16. 118 EGGLI Tobias 86 M-U23 8. HADIMEC 2:23:33.6 3:28:27.7 5:00:28.9 6:18:37.2 6:36:59.5 8:25.6 39.6
29 15. 44 PAPSTEIN Björn 75 M-ELT 8. TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA 2:28:19.5 3:29:38.5 4:59:44.1 6:18:38.0 6:36:52.1 8:18.2 39.6
30 14. 66 GREWE Jens 88 M-U23 7. CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE 2:28:33.3 3:29:36.5 5:00:28.3 6:18:37.8 6:36:48.5 8:14.6 39.6
31 13. 152 KIENDYS Tomasz 77 M-ELT 7. CCC POLSAT POLKOWICE 2:23:42.1 3:28:27.5 5:00:28.8 6:18:37.5 6:36:13.3 7:39.4 39.7
32 12. 85 KROTKÝ Rostislav 76 M-ELT 6. AC SPARTA PRAHA 2:23:27.9 3:28:16.6 5:00:28.8 6:18:37.0 6:35:56.1 7:22.2 39.7
33 11. 13 PŘECECHTĚL Michal 77 M-ELT 5. VÝBĚR ČR 2:28:33.7 3:29:36.0 5:00:28.2 6:18:36.9 6:35:50.9 7:17.0 39.7
34 10. 122 PAĎOUR František 88 M-U23 6. CK PŘÍBRAM B.E.I. 2:28:26.8 3:29:36.0 5:00:28.7 6:18:37.3 6:35:39.3 7:05.4 39.7
35 9. 171 BÁRTA Jan 84 M-ELT 4. DT - SPECIALIZED MIX TEAM 2:28:18.3 3:29:35.7 5:00:14.0 6:16:33.3 6:35:19.5 6:45.6 39.8
36 8. 115 SALZINGER Florian 83 M-U23 5. HADIMEC 2:28:34.4 3:29:36.6 4:59:44.3 6:15:01.2 6:33:53.1 5:19.2 39.9
37 7. 212 KRATOCHVÍLA Jakub 98 M-U23 4. VÝBĚR BRNO 2:28:18.4 3:29:37.5 5:00:12.8 6:15:01.2 6:32:54.0 4:20.1 40.0
38 6. 7 HAČECKÝ Vojtěch 87 M-U23 3. ASC DUKLA PRAHA 2:23:42.5 3:28:26.6 4:59:42.8 6:15:01.0 6:32:20.0 3:46.1 40.1
39 5. 22 BENČÍK Petr 76 M-ELT 3. PSK WHIRLPOOL 2:23:42.2 3:28:27.1 4:59:42.7 6:15:01.0 6:31:57.0 3:23.1 40.1
40 4. 4 KADLEC Milan 74 M-ELT 2. ASC DUKLA PRAHA 2:23:41.8 3:28:14.8 5:00:12.5 6:15:01.0 6:31:41.0 3:07.1 40.1
41 3. 8 HAČECKÝ Martin 88 M-U23 2. ASC DUKLA PRAHA 2:28:33.0 3:29:37.1 4:59:42.3 6:12:28.6 6:30:24.8 1:50.9 40.3
42 2. 162 KLUGE Roger 86 M-U23 1. LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO 2:28:41.2 3:29:38.4 4:59:42.7 6:12:28.4 6:29:20.4 46.5 40.4
43 1. 24 KOZUBEK Stanislav 80 M-ELT 1. PSK WHIRLPOOL 2:28:27.0 3:29:36.9 5:00:14.2 6:12:28.0 6:28:33.9 40.5
44. 184 JANKOVSKÝ Jakub 76 M-ELT 71 KC SLAVIA PRAHA 2:33:50.3 DQ
45. 111 SCHMÄH Elias 86 M-U23 51 HADIMEC 2:27:33.6 3:29:35.0 5:00:22.9 6:18:36.0 DQ
46. 91 ŽABKA Jozef 75 M-ELT SLOVAKIA 2:28:56.5 3:38:02.7 DNF
47. 84 PÁVEK Ondřej 80 M-ELT AC SPARTA PRAHA 2:28:47.1 3:37:12.1 DNF
48. 75 KOVÁŘ David 85 M-U23 SELECTION OF THE SILESIA 2:28:52.5 3:37:44.7 DNF
49. 74 ZELINKA Ondřej 87 M-U23 SELECTION OF THE SILESIA 2:28:32.7 3:37:42.9 DNF
50. 71 FILIPEC Martin 76 M-ELT SELECTION OF THE SILESIA DNF
51. 67 KŐSTEL Patric 86 M-U23 CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE 2:28:53.4 3:37:03.1 DNF
52. 64 SCHLÜTER Mitja 86 M-U23 CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE 2:28:52.7 3:37:03.9 DNF
53. 92 LIŠKA Martin 76 M-ELT SLOVAKIA DNF
54. 95 FÁBER Zdenek 87 M-U23 SLOVAKIA 2:28:52.7 3:37:45.9 DNF
55. 76 ŠKROBÁNEK Jiří 73 M-ELT SELECTION OF THE SILESIA 2:28:55.3 3:37:42.1 DNF
56. 96 SLOVÁK Michal 84 M-ELT SLOVAKIA DNF
57. 102 AFONIN Anton 87 M-U23 PREMIER 2:28:51.0 3:37:43.0 DNF
58. 103 KRITSKIY Timofey 87 M-U23 PREMIER DNF
59. 106 SEREBRYAKOV Alexander 87 M-U23 PREMIER DNF
60. 107 BESPAVLOV Alehandar 81 M-ELT PREMIER DNF
61. 116 MCPARTLAND David 80 M-ELT HADIMEC 2:28:52.6 DNF
62. 121 SOSENKA Ondřej 75 M-ELT CK PŘÍBRAM B.E.I. DNF
63. 58 HARING Martin 86 M-U23 ŽP ŠPORT. A.S. 2:28:55.6 3:37:44.0 DNF
64. 61 HANS Sebastian 87 M-U23 CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE 2:28:55.7 3:37:42.0 DNF
65. 62 WESTMATTELMANN Daniel 87 M-U23 CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE 2:28:34.4 3:36:54.8 DNF
66. 5 HOCHMANN Jiří 86 M-U23 ASC DUKLA PRAHA DNF
67. 1 KAŇKOVSKÝ Alois 83 M-ELT ASC DUKLA PRAHA 2:28:34.8 3:37:40.5 DNF
68. 21 ANDRLE René 74 M-ELT PSK WHIRLPOOL 2:28:35.6 3:37:39.7 DNF
69. 16 HUDEČEK Jiří 86 M-U23 VÝBĚR ČR DNF
70. 15 MARTÍNEK Pavel 82 M-ELT VÝBĚR ČR 2:23:34.1 3:28:27.8 5:03:01.9 DNF
71. 12 JEŽEK Jiří 74 M-ELT VÝBĚR ČR 2:28:55.3 3:37:39.9 DNF
72. 27 DLOUHÝ Vojtěch 81 M-ELT PSK WHIRLPOOL 2:28:50.2 3:37:41.2 DNF
73. 32 ARN Laurent 82 M-ELT ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI 2:28:47.0 3:38:35.4 DNF
74. 35 LANG Martin 83 M-ELT ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI 2:29:28.5 3:28:49.2 5:03:04.4 DNF
75. 34 HARDTER Uwe 77 M-ELT ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI 2:28:41.7 3:37:39.9 DNF
76. 47 HEIZMANN Elnathan 82 M-ELT TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA 2:28:56.5 3:38:06.2 DNF
77. 45 DASSLER Ingmar 85 M-U23 TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA DNF
78. 49 SIEVERS Holger 68 M-ELT TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA 2:28:49.9 3:37:40.8 DNF
79. 53 ŠKVARKA Michal 86 M-U23 ŽP ŠPORT. A.S. DNF
80. 54 GOČ Lukáš 88 M-U23 ŽP ŠPORT. A.S. 2:28:54.4 3:37:45.1 DNF
81. 48 PRISTL Sebastian 87 M-U23 TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA 2:28:51.1 3:37:46.7 DNF
82. 57 PALČÁK Josef 87 M-U23 ŽP ŠPORT. A.S. 2:28:52.2 3:37:42.0 DNF
83. 123 NOVÁK Jakub 88 M-U23 CK PŘÍBRAM B.E.I. 2:27:33.1 3:30:00.0 DNF
84. 126 BRÁZDIL Jiří 88 M-U23 CK PŘÍBRAM B.E.I. 2:28:50.9 3:37:41.8 DNF
85. 125 STANĚK Lukáš 84 M-ELT CK PŘÍBRAM B.E.I. 2:28:55.1 3:37:45.8 DNF
86. 183 PTÁČNÍK Filip 81 M-ELT KC SLAVIA PRAHA 2:28:53.5 3:39:42.4 DNF
87. 185 STANĚK Aleš 78 M-ELT KC SLAVIA PRAHA DNF
88. 186 HRŮZA Tomáš 86 M-U23 KC SLAVIA PRAHA DNF
89. 187 BRABEC Daniel 84 M-ELT KC SLAVIA PRAHA 2:33:51.2 DNF
90. 191 BĚHOUNEK Michal 67 M-ELT MIX VELOSERVIS TEAM DNF
91. 192 FIALA Jan 77 M-ELT MIX VELOSERVIS TEAM DNF
92. 193 SMUTNÝ Nikola 78 M-ELT MIX VELOSERVIS TEAM 2:28:52.4 3:37:44.6 DNF
93. 202 ZACHAR Branislav 86 M-U23 VÝBER STREDOSLOVENSKÉHO R. 2:28:54.8 3:37:56.7 DNF
94. 203 FREIVOLT Štefan 84 M-ELT VÝBER STREDOSLOVENSKÉHO R. 2:23:43.2 3:28:19.8 DNF
95. 205 ŠKOPEK Martin 86 M-U23 VÝBER STREDOSLOVENSKÉHO R. 2:28:54.8 3:37:43.8 DNF
96. 213 DOSTÁL Jan 98 M-U23 VÝBĚR BRNO 2:28:52.1 3:37:41.6 DNF
97. 214 MATĚJKA Marek 98 M-U23 VÝBĚR BRNO 2:28:48.4 3:37:41.0 DNF
98. 215 KREJČÍ David 98 M-ELT VÝBĚR BRNO 2:28:50.2 3:38:01.0 5:00:40.4 DNF
99. 216 BUČEK Karel 82 M-ELT VÝBĚR BRNO 2:33:51.1 DNF
100. 221 RIEGER Karsten 83 M-ELT TEAM ISAAC 2:29:21.3 3:39:24.6 DNF
101. 222 DÖRRER Tobias 69 M-ELT TEAM ISAAC 2:28:54.5 3:37:45.4 DNF
102. 227 SCHUBERT Patrick 84 M-ELT TEAM ISAAC 2:28:55.2 3:37:42.7 DNF
103. 181 KOPR Karel 73 M-ELT KC SLAVIA PRAHA 2:28:53.9 3:38:01.7 DNF
104. 174 HEINRICH Lukáš 79 M-ELT DT - SPECIALIZED MIX TEAM 2:28:54.1 3:37:46.8 DNF
105. 133 CIRKL Petr 71 M-ELT REGIONÁLNÍ ČECHY 2:28:47.6 3:37:42.1 DNF
106. 132 ZITTA Pavel 85 M-U23 REGIONÁLNÍ ČECHY 2:28:39.2 3:37:43.9 DNF
107. 131 MICEK Tomáš 84 M-ELT REGIONÁLNÍ ČECHY DNF
108. 134 TRUNEC Michal 85 M-U23 REGIONÁLNÍ ČECHY 2:28:31.6 3:37:48.3 DNF
109. 136 LUKEŠ Ondřej 82 M-ELT REGIONÁLNÍ ČECHY DNF
110. 141 ČERMÁK Petr 67 M-ELT GIANT LIGA TEAM 2:28:55.2 3:37:47.1 DNF
111. 142 UHER Martin 86 M-U23 GIANT LIGA TEAM DNF
112. 143 PRŮCHA Bedřich 73 M-ELT GIANT LIGA TEAM DNF
113. 144 HANZELÍN Roman 74 M-ELT GIANT LIGA TEAM DNF
114. 151 JEZOWSKI Krzysztof 75 M-ELT CCC POLSAT POLKOWICE 2:28:49.6 3:37:41.4 DNF
115. 145 KALOUS Jaroslav 72 M-ELT GIANT LIGA TEAM 2:33:50.7 DNF
116. 153 LISOWICZ Tomasz 77 M-ELT CCC POLSAT POLKOWICE 2:28:53.3 3:38:45.0 DNF
117. 154 MROZ Mateusz 80 M-ELT CCC POLSAT POLKOWICE 2:28:55.1 3:38:29.9 DNF
118. 157 ZOLEDZIOWSKI Crzegorz 80 M-ELT CCC POLSAT POLKOWICE 2:28:55.3 3:37:46.4 DNF
119. 158 WESOŁY Marek 78 M-ELT CCC POLSAT POLKOWICE DNF
120. 172 RUCKER Daniel 74 M-ELT DT - SPECIALIZED MIX TEAM 2:28:51.6 3:38:13.1 DNF
121. 166 REIMER Martin 87 M-U23 LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO 2:28:39.5 3:37:46.7 DNF
122. 228 MAUERSBERGER Björn 82 M-ELT TEAM ISAAC DNF