Tisk Máte dotaz ?

Praha - Karlovy Vary - Praha 2007

Praha (15. 09. 2007)

polojasno, silný vítr, vzduch: 15°C
4x mezičas: 93. km / 132. km / 202. km / 251. km


Praha - Karlovy Vary - Praha 2007 - výsledky

trať - 262 km
muži
Absolutní pořadí M-ELT M-U23

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas 3. mezičas 4. mezičas cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 262 km     M-U23        řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas 3. mezičas 4. mezičas cíl ztráta km/h
1 2. 162 KLUGE Roger 86 M-U23 1. LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO 2:28:41.2 3:29:38.4 4:59:42.7 6:12:28.4 6:29:20.4 46.5 40.4
2 3. 8 HAČECKÝ Martin 88 M-U23 2. ASC DUKLA PRAHA 2:28:33.0 3:29:37.1 4:59:42.3 6:12:28.6 6:30:24.8 1:50.9 40.3
3 6. 7 HAČECKÝ Vojtěch 87 M-U23 3. ASC DUKLA PRAHA 2:23:42.5 3:28:26.6 4:59:42.8 6:15:01.0 6:32:20.0 3:46.1 40.1
4 7. 212 KRATOCHVÍLA Jakub 98 M-U23 4. VÝBĚR BRNO 2:28:18.4 3:29:37.5 5:00:12.8 6:15:01.2 6:32:54.0 4:20.1 40.0
5 8. 115 SALZINGER Florian 83 M-U23 5. HADIMEC 2:28:34.4 3:29:36.6 4:59:44.3 6:15:01.2 6:33:53.1 5:19.2 39.9
6 10. 122 PAĎOUR František 88 M-U23 6. CK PŘÍBRAM B.E.I. 2:28:26.8 3:29:36.0 5:00:28.7 6:18:37.3 6:35:39.3 7:05.4 39.7
7 14. 66 GREWE Jens 88 M-U23 7. CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE 2:28:33.3 3:29:36.5 5:00:28.3 6:18:37.8 6:36:48.5 8:14.6 39.6
8 16. 118 EGGLI Tobias 86 M-U23 8. HADIMEC 2:23:33.6 3:28:27.7 5:00:28.9 6:18:37.2 6:36:59.5 8:25.6 39.6
9 17. 36 STAUDER Benjamin 87 M-U23 9. ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI 2:23:32.9 3:28:29.4 5:03:03.2 6:42:47.1 14:13.2 39.0
10 19. 167 BENJAMIN Riemer 88 M-U23 10. LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO 2:23:42.5 3:28:30.9 5:03:02.4 6:43:04.2 14:30.3 39.0
11 20. 105 KOMKOV Danil 85 M-U23 11. PREMIER 2:28:14.1 3:29:37.5 5:03:01.7 6:43:58.0 15:24.1 38.9
12 23. 104 GALIMZYANOV Denis 87 M-U23 12. PREMIER 2:28:53.4 3:37:42.7 6:46:04.1 17:30.2 38.7
13 25. 211 KUCHAŘ Tomáš 98 M-U23 13. VÝBĚR BRNO 2:28:50.6 3:37:40.3 6:46:12.5 17:38.6 38.7
14 29. 124 VACHEK Petr 87 M-U23 14. CK PŘÍBRAM B.E.I. 2:28:50.2 3:37:45.3 6:46:22.5 17:48.6 38.7
15 30. 52 VÍGLASKÝ Ivan 85 M-U23 15. ŽP ŠPORT. A.S. 2:28:54.2 3:37:45.0 6:46:28.0 17:54.1 38.7
16 32. 169 GRUNDER Martin 88 M-U23 16. LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO 2:28:52.8 3:37:48.3 6:46:34.0 18:00.1 38.7
17 35. 31 ANDRES Peter 85 M-U23 17. ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI 2:28:43.1 3:37:44.0 6:46:44.4 18:10.5 38.6
18 36. 119 KOBELT Rolf 86 M-U23 18. HADIMEC 2:28:48.1 3:37:39.6 6:46:48.0 18:14.1 38.6
19 38. 161 FISCHER Marcel 87 M-U23 19. LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO 2:28:49.7 3:36:56.3 6:47:02.7 18:28.8 38.6
20 41. 117 BAER Michael 88 M-U23 20. HADIMEC 2:28:51.0 3:37:40.5 6:47:21.3 18:47.4 38.6
21 42. 168 LUTTUSCHKA Steven 88 M-U23 21. LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO 2:28:14.3 3:30:24.2 6:47:37.7 19:03.8 38.6
22. 5 HOCHMANN Jiří 86 M-U23 ASC DUKLA PRAHA DNF
23. 75 KOVÁŘ David 85 M-U23 SELECTION OF THE SILESIA 2:28:52.5 3:37:44.7 DNF
24. 74 ZELINKA Ondřej 87 M-U23 SELECTION OF THE SILESIA 2:28:32.7 3:37:42.9 DNF
25. 67 KŐSTEL Patric 86 M-U23 CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE 2:28:53.4 3:37:03.1 DNF
26. 64 SCHLÜTER Mitja 86 M-U23 CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE 2:28:52.7 3:37:03.9 DNF
27. 58 HARING Martin 86 M-U23 ŽP ŠPORT. A.S. 2:28:55.6 3:37:44.0 DNF
28. 61 HANS Sebastian 87 M-U23 CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE 2:28:55.7 3:37:42.0 DNF
29. 62 WESTMATTELMANN Daniel 87 M-U23 CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE 2:28:34.4 3:36:54.8 DNF
30. 57 PALČÁK Josef 87 M-U23 ŽP ŠPORT. A.S. 2:28:52.2 3:37:42.0 DNF
31. 48 PRISTL Sebastian 87 M-U23 TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA 2:28:51.1 3:37:46.7 DNF
32. 54 GOČ Lukáš 88 M-U23 ŽP ŠPORT. A.S. 2:28:54.4 3:37:45.1 DNF
33. 53 ŠKVARKA Michal 86 M-U23 ŽP ŠPORT. A.S. DNF
34. 45 DASSLER Ingmar 85 M-U23 TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA DNF
35. 16 HUDEČEK Jiří 86 M-U23 VÝBĚR ČR DNF
36. 95 FÁBER Zdenek 87 M-U23 SLOVAKIA 2:28:52.7 3:37:45.9 DNF
37. 102 AFONIN Anton 87 M-U23 PREMIER 2:28:51.0 3:37:43.0 DNF
38. 214 MATĚJKA Marek 98 M-U23 VÝBĚR BRNO 2:28:48.4 3:37:41.0 DNF
39. 213 DOSTÁL Jan 98 M-U23 VÝBĚR BRNO 2:28:52.1 3:37:41.6 DNF
40. 205 ŠKOPEK Martin 86 M-U23 VÝBER STREDOSLOVENSKÉHO R. 2:28:54.8 3:37:43.8 DNF
41. 202 ZACHAR Branislav 86 M-U23 VÝBER STREDOSLOVENSKÉHO R. 2:28:54.8 3:37:56.7 DNF
42. 186 HRŮZA Tomáš 86 M-U23 KC SLAVIA PRAHA DNF
43. 166 REIMER Martin 87 M-U23 LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO 2:28:39.5 3:37:46.7 DNF
44. 142 UHER Martin 86 M-U23 GIANT LIGA TEAM DNF
45. 134 TRUNEC Michal 85 M-U23 REGIONÁLNÍ ČECHY 2:28:31.6 3:37:48.3 DNF
46. 132 ZITTA Pavel 85 M-U23 REGIONÁLNÍ ČECHY 2:28:39.2 3:37:43.9 DNF
47. 126 BRÁZDIL Jiří 88 M-U23 CK PŘÍBRAM B.E.I. 2:28:50.9 3:37:41.8 DNF
48. 123 NOVÁK Jakub 88 M-U23 CK PŘÍBRAM B.E.I. 2:27:33.1 3:30:00.0 DNF
49. 106 SEREBRYAKOV Alexander 87 M-U23 PREMIER DNF
50. 103 KRITSKIY Timofey 87 M-U23 PREMIER DNF
51. 111 SCHMÄH Elias 86 M-U23 51 HADIMEC 2:27:33.6 3:29:35.0 5:00:22.9 6:18:36.0 DQ