Tisk Máte dotaz ?

Praha - Karlovy Vary - Praha 2007

Praha (15. 09. 2007)

polojasno, silný vítr, vzduch: 15°C
4x mezičas: 93. km / 132. km / 202. km / 251. km


Praha - Karlovy Vary - Praha 2007 - výsledky

trať - 262 km
muži
Absolutní pořadí M-ELT M-U23

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas 3. mezičas 4. mezičas cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 262 km     M-ELT        řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas 3. mezičas 4. mezičas cíl ztráta km/h
1 1. 24 KOZUBEK Stanislav 80 M-ELT 1. PSK WHIRLPOOL 2:28:27.0 3:29:36.9 5:00:14.2 6:12:28.0 6:28:33.9 40.5
2 4. 4 KADLEC Milan 74 M-ELT 2. ASC DUKLA PRAHA 2:23:41.8 3:28:14.8 5:00:12.5 6:15:01.0 6:31:41.0 3:07.1 40.1
3 5. 22 BENČÍK Petr 76 M-ELT 3. PSK WHIRLPOOL 2:23:42.2 3:28:27.1 4:59:42.7 6:15:01.0 6:31:57.0 3:23.1 40.1
4 9. 171 BÁRTA Jan 84 M-ELT 4. DT - SPECIALIZED MIX TEAM 2:28:18.3 3:29:35.7 5:00:14.0 6:16:33.3 6:35:19.5 6:45.6 39.8
5 11. 13 PŘECECHTĚL Michal 77 M-ELT 5. VÝBĚR ČR 2:28:33.7 3:29:36.0 5:00:28.2 6:18:36.9 6:35:50.9 7:17.0 39.7
6 12. 85 KROTKÝ Rostislav 76 M-ELT 6. AC SPARTA PRAHA 2:23:27.9 3:28:16.6 5:00:28.8 6:18:37.0 6:35:56.1 7:22.2 39.7
7 13. 152 KIENDYS Tomasz 77 M-ELT 7. CCC POLSAT POLKOWICE 2:23:42.1 3:28:27.5 5:00:28.8 6:18:37.5 6:36:13.3 7:39.4 39.7
8 15. 44 PAPSTEIN Björn 75 M-ELT 8. TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA 2:28:19.5 3:29:38.5 4:59:44.1 6:18:38.0 6:36:52.1 8:18.2 39.6
9 18. 25 BEČKA Radek 79 M-ELT 9. PSK WHIRLPOOL 2:23:26.8 3:28:30.0 5:03:01.6 6:42:54.6 14:20.7 39.0
10 21. 82 HRUBÝ Tomáš 82 M-ELT 10. AC SPARTA PRAHA 2:28:50.6 3:37:43.4 6:45:58.9 17:25.0 38.7
11 22. 6 ŠUBRT Pavel 84 M-ELT 11. ASC DUKLA PRAHA 2:28:52.4 3:37:43.1 6:46:03.4 17:29.5 38.7
12 24. 2 BLÁHA Martin 77 M-ELT 12. ASC DUKLA PRAHA 2:28:52.2 3:37:44.7 6:46:07.7 17:33.8 38.7
13 26. 81 PUCELIK Petr 72 M-ELT 13. AC SPARTA PRAHA 2:28:53.5 3:37:41.3 6:46:14.0 17:40.1 38.7
14 27. 173 ČER Tomáš 83 M-ELT 14. DT - SPECIALIZED MIX TEAM 2:28:34.4 3:36:57.8 6:46:14.2 17:40.3 38.7
15 28. 83 KESL Michal 82 M-ELT 15. AC SPARTA PRAHA 2:28:53.0 3:37:42.8 6:46:19.2 17:45.3 38.7
16 31. 33 BAUMGARTNER Benjamin 84 M-ELT 16. ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI 2:28:50.0 3:37:42.3 6:46:28.2 17:54.3 38.7
17 33. 201 POLIEVKA Pavol 69 M-ELT 17. VÝBER STREDOSLOVENSKÉHO R. 2:28:48.3 3:37:43.6 6:46:37.1 18:03.2 38.7
18 34. 223 VOLKMANN Karsten 79 M-ELT 18. TEAM ISAAC 2:28:42.4 3:37:41.7 6:46:41.1 18:07.2 38.7
19 37. 194 HORÁK Lukáš 75 M-ELT 19. MIX VELOSERVIS TEAM 2:28:49.0 3:37:41.3 6:46:52.5 18:18.6 38.6
20 39. 42 HOFFMANN Erik 81 M-ELT 20. TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA 2:28:33.6 3:29:33.8 6:47:07.3 18:33.4 38.6
21 40. 55 ČANECKÝ Andrej 75 M-ELT 21. ŽP ŠPORT. A.S. 2:28:52.4 3:37:40.2 6:47:20.1 18:46.2 38.6
22 43. 86 KŘIVÁNEK Jiří 85 M-ELT 22. AC SPARTA PRAHA 2:28:35.9 3:37:18.8 6:47:44.0 19:10.1 38.6
23. 1 KAŇKOVSKÝ Alois 83 M-ELT ASC DUKLA PRAHA 2:28:34.8 3:37:40.5 DNF
24. 92 LIŠKA Martin 76 M-ELT SLOVAKIA DNF
25. 76 ŠKROBÁNEK Jiří 73 M-ELT SELECTION OF THE SILESIA 2:28:55.3 3:37:42.1 DNF
26. 96 SLOVÁK Michal 84 M-ELT SLOVAKIA DNF
27. 107 BESPAVLOV Alehandar 81 M-ELT PREMIER DNF
28. 116 MCPARTLAND David 80 M-ELT HADIMEC 2:28:52.6 DNF
29. 121 SOSENKA Ondřej 75 M-ELT CK PŘÍBRAM B.E.I. DNF
30. 125 STANĚK Lukáš 84 M-ELT CK PŘÍBRAM B.E.I. 2:28:55.1 3:37:45.8 DNF
31. 133 CIRKL Petr 71 M-ELT REGIONÁLNÍ ČECHY 2:28:47.6 3:37:42.1 DNF
32. 131 MICEK Tomáš 84 M-ELT REGIONÁLNÍ ČECHY DNF
33. 136 LUKEŠ Ondřej 82 M-ELT REGIONÁLNÍ ČECHY DNF
34. 91 ŽABKA Jozef 75 M-ELT SLOVAKIA 2:28:56.5 3:38:02.7 DNF
35. 84 PÁVEK Ondřej 80 M-ELT AC SPARTA PRAHA 2:28:47.1 3:37:12.1 DNF
36. 21 ANDRLE René 74 M-ELT PSK WHIRLPOOL 2:28:35.6 3:37:39.7 DNF
37. 15 MARTÍNEK Pavel 82 M-ELT VÝBĚR ČR 2:23:34.1 3:28:27.8 5:03:01.9 DNF
38. 12 JEŽEK Jiří 74 M-ELT VÝBĚR ČR 2:28:55.3 3:37:39.9 DNF
39. 27 DLOUHÝ Vojtěch 81 M-ELT PSK WHIRLPOOL 2:28:50.2 3:37:41.2 DNF
40. 32 ARN Laurent 82 M-ELT ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI 2:28:47.0 3:38:35.4 DNF
41. 35 LANG Martin 83 M-ELT ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI 2:29:28.5 3:28:49.2 5:03:04.4 DNF
42. 34 HARDTER Uwe 77 M-ELT ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI 2:28:41.7 3:37:39.9 DNF
43. 47 HEIZMANN Elnathan 82 M-ELT TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA 2:28:56.5 3:38:06.2 DNF
44. 49 SIEVERS Holger 68 M-ELT TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA 2:28:49.9 3:37:40.8 DNF
45. 71 FILIPEC Martin 76 M-ELT SELECTION OF THE SILESIA DNF
46. 141 ČERMÁK Petr 67 M-ELT GIANT LIGA TEAM 2:28:55.2 3:37:47.1 DNF
47. 143 PRŮCHA Bedřich 73 M-ELT GIANT LIGA TEAM DNF
48. 144 HANZELÍN Roman 74 M-ELT GIANT LIGA TEAM DNF
49. 191 BĚHOUNEK Michal 67 M-ELT MIX VELOSERVIS TEAM DNF
50. 192 FIALA Jan 77 M-ELT MIX VELOSERVIS TEAM DNF
51. 193 SMUTNÝ Nikola 78 M-ELT MIX VELOSERVIS TEAM 2:28:52.4 3:37:44.6 DNF
52. 203 FREIVOLT Štefan 84 M-ELT VÝBER STREDOSLOVENSKÉHO R. 2:23:43.2 3:28:19.8 DNF
53. 215 KREJČÍ David 98 M-ELT VÝBĚR BRNO 2:28:50.2 3:38:01.0 5:00:40.4 DNF
54. 216 BUČEK Karel 82 M-ELT VÝBĚR BRNO 2:33:51.1 DNF
55. 221 RIEGER Karsten 83 M-ELT TEAM ISAAC 2:29:21.3 3:39:24.6 DNF
56. 222 DÖRRER Tobias 69 M-ELT TEAM ISAAC 2:28:54.5 3:37:45.4 DNF
57. 227 SCHUBERT Patrick 84 M-ELT TEAM ISAAC 2:28:55.2 3:37:42.7 DNF
58. 228 MAUERSBERGER Björn 82 M-ELT TEAM ISAAC DNF
59. 187 BRABEC Daniel 84 M-ELT KC SLAVIA PRAHA 2:33:51.2 DNF
60. 185 STANĚK Aleš 78 M-ELT KC SLAVIA PRAHA DNF
61. 151 JEZOWSKI Krzysztof 75 M-ELT CCC POLSAT POLKOWICE 2:28:49.6 3:37:41.4 DNF
62. 145 KALOUS Jaroslav 72 M-ELT GIANT LIGA TEAM 2:33:50.7 DNF
63. 153 LISOWICZ Tomasz 77 M-ELT CCC POLSAT POLKOWICE 2:28:53.3 3:38:45.0 DNF
64. 154 MROZ Mateusz 80 M-ELT CCC POLSAT POLKOWICE 2:28:55.1 3:38:29.9 DNF
65. 157 ZOLEDZIOWSKI Crzegorz 80 M-ELT CCC POLSAT POLKOWICE 2:28:55.3 3:37:46.4 DNF
66. 158 WESOŁY Marek 78 M-ELT CCC POLSAT POLKOWICE DNF
67. 172 RUCKER Daniel 74 M-ELT DT - SPECIALIZED MIX TEAM 2:28:51.6 3:38:13.1 DNF
68. 174 HEINRICH Lukáš 79 M-ELT DT - SPECIALIZED MIX TEAM 2:28:54.1 3:37:46.8 DNF
69. 181 KOPR Karel 73 M-ELT KC SLAVIA PRAHA 2:28:53.9 3:38:01.7 DNF
70. 183 PTÁČNÍK Filip 81 M-ELT KC SLAVIA PRAHA 2:28:53.5 3:39:42.4 DNF
71. 184 JANKOVSKÝ Jakub 76 M-ELT 71 KC SLAVIA PRAHA 2:33:50.3 DQ