Tisk Máte dotaz ?

Běh 17. listopadu 2014

Praha (15. 11. 2014)


Běh 17. listopadu 2014 - výsledky

trať
muži 9000 m veteráni 6000 m ženy 4400 m dci + jun 4400 m dky + jun 2200 m žáci 800 m žačky 800 m ml. žáci 800 m ml. žačky 800 m kluci + dívky 300 m děti 300 m
muži M20-39

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas cíl ztráta
Ano
Ne

muži 9000 m     M20-39 (muži 20 - 39 let)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas cíl ztráta
1 1. 613 HARON Sirma 91 M20-39 1. SKKS DORCUS SPORT 8:34.2 17:06.1 25:43.0
2 2. 612 SOLOMON Soy 88 M20-39 2. SKKS DORCUS SPORT 8:34.8 17:26.8 26:20.0 37.0
3 3. 669 PAVLIŠTA Vít 85 M20-39 3. Pomalí Kluci 8:35.3 17:42.7 26:58.0 1:15.0
4 4. 623 OLEJNÍČEK Lukáš 88 M20-39 4. Moravská Slavia Brno 8:46.1 18:07.5 27:05.0 1:22.0
5 5. 648 KUČERA David 91 M20-39 5. AC Slovan Liberec 8:42.7 18:07.0 27:09.0 1:26.0
6 6. 645 JANŮ Jan 93 M20-39 6. Hvězda SKP Pardubice 8:46.2 18:06.5 27:11.0 1:28.0
7 7. 651 ĎUREC Peter 92 M20-39 7. Perňa system 8:42.2 18:07.2 27:18.0 1:35.0
8 8. 659 FEJFAR Ondřej 89 M20-39 8. AK Kroměříž 9:03.3 18:33.0 27:48.0 2:05.0
9 9. 660 KUBRIČAN Pavel 83 M20-39 9. PSK Olymp Praha 9:07.2 18:32.7 27:56.0 2:13.0
10 10. 661 POMEZNÝ Lukáš 94 M20-39 10. Kostelec n.L. 9:03.9 18:33.1 28:15.0 2:32.0
11 11. 662 GAISL Luboš 85 M20-39 11. AC Syner Turnov 9:14.4 19:08.9 28:51.0 3:08.0
12 12. 647 POKORNÝ Jan 88 M20-39 12. TJ Stodůlky Praha 9:15.1 19:06.9 28:57.0 3:14.0
13 13. 654 VANĚK Martin 84 M20-39 13. TJ Stodůlky Praha 9:22.2 19:17.2 29:17.0 3:34.0
14 14. 614 SERBESSA Mulugeta 71 M20-39 14. MUDr. Serbessa s.r.o. 9:45.0 19:37.9 29:30.0 3:47.0
15 15. 625 KREJCI Matej 90 M20-39 15. Dolni Jircany 9:32.8 19:39.5 29:48.0 4:05.0
16 16. 644 JINDRA Adam 90 M20-39 16. TJ Stodůlky Praha 9:30.0 19:50.7 30:14.0 4:31.0
17 17. 631 RAZÝM Vladislav 88 M20-39 32767. Sport club Plzeň 9:45.0 20:07.1 30:20.0 4:37.0
18 18. 628 VESELÝ Radek 92 M20-39 17. AK ŠKoda Plzeň 9:54.2 20:05.6 30:24.0 4:41.0
19 19. 684 MACH Tomáš 92 M20-39 18. ZTĚLESNĚNÉ ZLO 10:04.4 20:23.9 30:26.0 4:43.0
20 20. 670 PAVLIŠTA David 84 M20-39 19. SK Svěrák 9:45.3 20:08.4 30:28.0 4:45.0
21 21. 610 MAJER Jan 94 M20-39 20. TTK Slavia VŠ Plzeň 9:34.9 20:03.7 30:35.0 4:52.0
22 22. 626 KOZLÍK Lukáš 89 M20-39 21. A.C. Sparta Praha 9:46.3 20:24.7 30:37.0 4:54.0
23 23. 611 ŠROUBEK Vlastimil 92 M20-39 22. SC Marathon Plzeň 9:45.3 20:07.3 30:45.0 5:02.0
24 24. 722 SYSEL Ctibor 87 M20-39 23. SK Praga 9:45.7 20:14.3 30:49.0 5:06.0
25 25. 640 PROCHÁZKA Michal 82 M20-39 24. Perňa systém 10:00.5 20:36.6 30:54.0 5:11.0
26 26. 605 HONZÍK Robert 90 M20-39 25. CEPro team 9:52.7 20:21.2 30:56.0 5:13.0
27 27. 693 GöRNER Tomáš 81 M20-39 26. Atletika Klatovy 10:07.3 20:37.0 31:07.0 5:24.0
28 28. 699 SKLENÁŘ Ondřej 90 M20-39 27. Geokonsult 9:52.4 20:31.6 31:17.0 5:34.0
29 29. 602 SVĚCHOTA Ondřej 93 M20-39 28. Spartak Praha 4 9:53.2 20:28.2 31:21.0 5:38.0
30 30. 627 VÁCHAL Ondřej 94 M20-39 29. Mílaři Domažlice 9:53.8 20:43.0 31:23.0 5:40.0
31 31. 617 KOUBEK Jiří 84 M20-39 30. Spartak Praha 4 9:54.0 20:35.9 31:26.0 5:43.0
32 32. 629 POSPÍŠIL Marek 89 M20-39 31. KOS Tesla Brno 10:15.4 20:59.9 31:32.0 5:49.0
33 33. 601 BUKÁČEK Martin 90 M20-39 32. UMB banská bystrica 10:06.5 20:46.9 31:34.0 5:51.0
34 34. 635 HAVLÁSEK Petr 84 M20-39 33. MK Kladno/OOFEM.org 10:15.6 20:59.9 31:35.0 5:52.0
35 35. 666 HOSTIČKA Jan 79 M20-39 34. Dejvice 10:09.2 20:51.5 31:44.0 6:01.0
36 36. 674 GABLA Martin 76 M20-39 35. Boot vamp 10:36.6 21:30.2 32:09.0 6:26.0
37 37. 680 VOLEJNÍK Michal 88 M20-39 36. Hisport team 10:40.5 21:41.8 32:18.0 6:35.0
38 38. 673 TEPLÝ Ondřej 78 M20-39 37. Hisport Team 10:34.8 21:40.1 32:33.0 6:50.0
39 39. 637 KOUKLÍK Jakub 89 M20-39 38. Bystřice 10:34.9 21:39.1 32:41.0 6:58.0
40 40. 668 ŠMÍD Jiří 84 M20-39 39. TJ Neratovice 10:56.3 22:20.9 33:04.0 7:21.0
41 41. 655 QUACECI giuseppe 75 M20-39 40. Hilie 10:19.5 21:40.5 33:17.0 7:34.0
42 42. 643 VALÁŠEK Jan 88 M20-39 41. Spartak Praha 4 11:29.6 22:39.1 33:23.0 7:40.0
43 43. 695 PEŘINKA Filip 88 M20-39 42. Praha 10:57.1 22:25.0 33:26.0 7:43.0
44 44. 646 WOLLER David 93 M20-39 43. TJ Stodůlky/Praha 10:39.5 22:10.4 33:26.0 7:43.0
45 45. 634 URX Radek 76 M20-39 44. Třebotov 10:54.7 22:21.0 33:32.0 7:49.0
46 46. 607 VIPLER Roman 76 M20-39 45. Praha 3 11:07.2 22:28.7 33:39.0 7:56.0
47 47. 638 KADEŘÁBEK Michal 93 M20-39 46. Řevnice 10:50.2 22:12.8 33:43.0 8:00.0
48 48. 679 DORUK Balhan 93 M20-39 47. 10:51.5 22:32.8 34:01.0 8:18.0
49 49. 603 SMÉKAL Jan 89 M20-39 48. 11:14.6 22:41.1 34:05.0 8:22.0
50 50. 663 HUDEC Jan 81 M20-39 49. 10:55.7 22:34.0 34:14.0 8:31.0
51 51. 719 MUŽÍČEK Pavel 84 M20-39 50. TTT 11:31.4 22:59.5 34:16.0 8:33.0
52 52. 727 NENUTIL petr 82 M20-39 51. Praha 11:27.6 22:53.8 34:19.0 8:36.0
53 53. 664 MARTÍNEK Jan 63 M20-39 52. 11:19.9 22:54.5 34:22.0 8:39.0
54 54. 658 DOMÍN Nikolas 88 M20-39 53. TJ Stodůlky Praha 10:50.2 23:03.8 34:42.0 8:59.0
55 55. 606 ROMAN Martin 83 M20-39 54. RBZ Praha 11:03.4 22:53.3 34:45.0 9:02.0
56 56. 725 KLOUZAL Jan 79 M20-39 55. Praha 11:15.1 23:19.2 35:24.0 9:41.0
57 57. 636 KUDRNA Vladimír 78 M20-39 56. SK ZLONČICE 11:40.9 23:40.0 35:26.0 9:43.0
58 58. 720 PRAŽÁK Adam 78 M20-39 57. SKUŠ praha 11:31.0 23:35.8 35:30.0 9:47.0
59 59. 609 ŠKOCH Michal 81 M20-39 58. Rumový Exress 11:30.8 23:36.6 35:38.0 9:55.0
60 60. 657 BRADÁČ Jiří 82 M20-39 59. ždár nad sázavou 11:29.5 23:41.5 35:49.0 10:06.0
61 61. 714 VAŠINA Jiří 74 M20-39 60. SAk Karviná 11:39.2 23:56.5 35:56.0 10:13.0
62 62. 702 FEJGL Michal 80 M20-39 61. FJFI 11:55.3 24:04.4 35:57.0 10:14.0
63 63. 656 JAGER Jiří 85 M20-39 62. 11:24.2 23:48.8 36:01.0 10:18.0
64 64. 665 CHLUMSKÝ Petr 85 M20-39 63. H-H Smíchov 11:26.9 24:01.0 36:05.0 10:22.0
65 65. 728 NĚMEČEK David 93 M20-39 64. Úhonice 11:28.2 23:48.2 36:11.0 10:28.0
66 66. 619 JIRÁŇ Aleš 83 M20-39 65. TRIAPES 11:32.1 23:59.6 36:18.0 10:35.0
67 67. 710 CHMÁTAL Petr 90 M20-39 66. Praha 11:55.9 24:05.6 36:22.0 10:39.0
68 68. 624 VALENT Ferdinand 81 M20-39 67. Olymp 12:05.6 24:29.5 36:25.0 10:42.0
69 69. 641 PROCHÁZKA Tomáš 79 M20-39 68. SABZO 11:56.4 24:27.0 36:36.0 10:53.0
70 70. 685 ŠEDIVKA Jan 92 M20-39 69. Ztělesněné zlo 12:16.1 24:39.6 36:39.0 10:56.0
71 71. 689 HELCMANOVSKY Peter 77 M20-39 70. AC Mageo 12:06.5 24:32.9 36:56.0 11:13.0
72 72. 697 VOLTR Tomáš 92 M20-39 71. Dup 11:43.4 24:37.9 37:20.0 11:37.0
73 73. 667 LEKEŠ Marek 79 M20-39 72. Cepro MTB Team 12:01.8 24:42.0 37:23.0 11:40.0
74 74. 729 DAVID Marek 91 M20-39 73. Praha 11:51.1 24:57.7 37:27.0 11:44.0
75 75. 618 BARTONĚK Ondřej 91 M20-39 74. Uherské Hradiště 12:08.1 24:39.5 37:35.0 11:52.0
76 76. 690 ŠEBL Ondřej 90 M20-39 75. JoPr EPO Team 12:26.1 25:17.8 37:45.0 12:02.0
77 77. 718 HERC Svatopluk 86 M20-39 76. Praha 12:08.5 24:57.1 37:55.0 12:12.0
78 78. 701 MÁDR Radim 91 M20-39 77. Praha 13:12.0 25:40.5 37:57.0 12:14.0
79 79. 653 ZRALY Jan 81 M20-39 78. praha 4 12:45.9 25:47.2 37:57.0 12:14.0
80 80. 713 KRCH Daniel 87 M20-39 79. Praha 5 12:08.3 24:53.4 38:01.0 12:18.0
81 81. 698 ZAHRADNÍK Tomáš 91 M20-39 80. Gym Vlasenice 12:24.5 25:30.9 38:30.0 12:47.0
82 82. 608 EICHLER Ivo 61 M20-39 81. VSK Praha 12:32.7 25:37.7 38:32.0 12:49.0
83 83. 692 RECHNOVSKÝ Jan 75 M20-39 82. KP Praha 12:15.2 25:23.1 38:32.0 12:49.0
84 84. 681 LUKÁŠ Lachout 83 M20-39 83. Triapes 12:25.6 25:30.6 38:35.0 12:52.0
85 85. 604 ALFAMA PEREIRA A. 77 M20-39 84. TJ Stodulky 12:52.6 25:48.2 38:55.0 13:12.0
86 86. 675 FRüHAUF Jiljí 75 M20-39 85. Zbraslav 12:59.9 26:05.7 39:11.0 13:28.0
87 87. 616 KUKAČ Petr 67 M20-39 86. Praha 3 13:15.4 26:36.2 39:23.0 13:40.0
88 88. 731 VRZÁŇ Jakub 91 M20-39 87. Mnichovo Hradiště 12:45.4 26:18.2 39:28.0 13:45.0
89 89. 706 TROOST Diederik 75 M20-39 88. hisport team 12:59.3 26:31.3 39:35.0 13:52.0
90 90. 621 ADAMEC Martin 81 M20-39 89. Červený Újezd 12:50.3 26:28.7 39:39.0 13:56.0
91 91. 687 MACE Jan 78 M20-39 90. Naardenska 13:25.1 26:45.7 39:43.0 14:00.0
92 92. 716 LEISS David 84 M20-39 91. Bohemians Praha 12:51.3 26:18.1 39:46.0 14:03.0
93 93. 707 NĚMEC Tomáš 86 M20-39 92. Praha 15 13:07.1 26:46.4 39:51.0 14:08.0
94 94. 652 KLÁPŠTĚ Břetislav 79 M20-39 93. Praha 12:43.7 26:03.2 39:55.0 14:12.0
95 95. 709 ŘEHÁK David 85 M20-39 94. Praha 15 13:03.7 26:46.0 39:58.0 14:15.0
96 96. 730 DOBIÁŠ Miloš 72 M20-39 95. Praha Cream Team 12:47.4 26:24.4 40:04.0 14:21.0
97 97. 639 HAVLÍK Václav 88 M20-39 96. Skupina šachu 13:03.4 26:40.0 40:07.0 14:24.0
98 98. 672 KRAJICEK Martin 82 M20-39 97. Sokol Veltez 12:29.4 26:20.6 40:20.0 14:37.0
99 99. 686 PŘIBYL Josef 83 M20-39 98. Quattro Formaggi 13:02.4 26:45.1 40:38.0 14:55.0
100 100. 700 DRÁPELA Jakub 93 M20-39 99. Dobrá Voda 13:28.9 27:24.7 41:12.0 15:29.0
101 101. 703 SMOLEN Michal 86 M20-39 100. Horní Stropnice 12:30.3 26:31.2 41:24.0 15:41.0
102 102. 704 PLHAL Jiří 79 M20-39 101. Vyškov 13:23.0 27:14.0 41:40.0 15:57.0
103 103. 708 POLÁK David 82 M20-39 102. Tramta 13:19.0 27:23.5 41:58.0 16:15.0
104 104. 620 DROZD Marek 80 M20-39 103. TRIAPES 13:00.4 28:06.1 42:27.0 16:44.0
105 105. 721 MARTINKA Jiří 69 M20-39 104. TTT 13:45.5 28:16.1 42:30.0 16:47.0
106 106. 717 SLÁČAL rené 75 M20-39 105. 13:04.8 27:58.2 42:41.0 16:58.0
107 107. 649 MINAŘÍK Štěpán 84 M20-39 106. Praha 13:33.2 28:06.3 42:53.0 17:10.0
108 108. 723 KOVÁŘOVIC Lukáš 72 M20-39 107. Kladno 13:35.0 28:08.0 42:54.0 17:11.0
109 109. 724 RAAB Jiří 93 M20-39 108. Jirkov 13:04.3 27:51.5 42:59.0 17:16.0
110 110. 615 ŠKRDLANT Radek 75 M20-39 109. Plískov 13:44.8 28:27.9 43:04.0 17:21.0
111 112. 683 JINDRA Lukáš 86 M20-39 111. Bila Hora 14:40.5 29:06.9 43:12.0 17:29.0
112 111. 682 SIMMER Daniel 74 M20-39 110. Praha 6 14:39.7 29:06.0 43:12.0 17:29.0
113 113. 694 JIŘIČKA Miloš 75 M20-39 112. 3pindlerův Mlýn 14:26.1 29:13.5 43:37.0 17:54.0
114 114. 622 HRUBEŠ Michal 82 M20-39 113. USK Pardubice 13:51.8 28:36.7 43:47.0 18:04.0
115 115. 630 LINHART František 82 M20-39 114. Praha 14:28.7 29:41.2 44:13.0 18:30.0
116 116. 688 CABO Eduardo 82 M20-39 115. Hisport 15:00.9 30:00.5 44:14.0 18:31.0
117 117. 633 KüHNEL Filip 79 M20-39 116. Praha 6 14:58.4 30:08.0 44:46.0 19:03.0
118 118. 696 KOVAŘOVIC Vojtěch 94 M20-39 117. 13:23.1 29:58.3 44:53.0 19:10.0
119 119. 678 VOBORNÍK Pavel 53 M20-39 118. AC Srima 14:51.4 30:39.7 46:43.0 21:00.0
120 120. 705 KOZÁK Miloš 84 M20-39 119. Rudná 14:31.9 30:54.3 47:35.0 21:52.0
121 121. 650 HORYNA Miroslav 54 M20-39 120. Praha-Zahradní město 15:11.2 31:45.7 48:39.0 22:56.0
122 122. 691 LADA Jan 90 M20-39 121. Praha 6 15:12.5 31:55.5 48:51.0 23:08.0
123 123. 715 CTIBOR Pavel 71 M20-39 122. Praha 15:28.5 32:15.8 49:42.0 23:59.0
124 124. 712 POLÁK Martin 75 M20-39 123. Praha 6 16:03.7 33:57.6 51:22.0 25:39.0
125 125. 711 KŇAP Roman 78 M20-39 124. Praha 6 16:04.9 33:56.8 52:10.0 26:27.0
126 126. 726 KOLSKÝ Alexandr 50 M20-39 125. KERTEAM Praha 16:43.8 34:55.9 53:17.0 27:34.0
127. 642 ŠENKYŘÍK Boris 85 M20-39 Lindas Slavery 13:24.1 27:41.9 DNF