ČP - Xterra Ostrov 2014 - výsledky
|
||||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
muži - EASY (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | klub | kat. | # | plavání | # | kolo | # | běh | # | cíl | ztráta | |
1 | 1. | 272 | JANOUŠEK Jakub | 91 | TTK Slavia VŠ Plzeň | M18-39 | 1. | 5:38.6 | 1. | 32:10.8 | 1. | 17:15.6 | 3. | 55:05.0 | |
2 | 2. | 236 | KRŇÁVEK Martin | 74 | Koruna Pralines | M40-49 | 1. | 5:58.5 | 2. | 33:40.9 | 6. | 18:33.2 | 8. | 58:12.6 | 3:07.6 |
3 | 3. | 279 | VACEK Josef | 82 | Klempex Team | M18-39 | 2. | 7:04.7 | 6. | 32:26.2 | 2. | 18:46.1 | 10. | 58:17.0 | 3:12.0 |
4 | 4. | 253 | ŠILHAN Jiří | 76 | WITTE bike team | M18-39 | 3. | 8:42.5 | 17. | 32:33.6 | 3. | 18:54.3 | 15. | 1:00:10.4 | 5:05.4 |
5 | 5. | 229 | PAŘÍK Ondřej | 83 | M18-39 | 4. | 8:53.6 | 21. | 34:35.5 | 16. | 17:20.3 | 4. | 1:00:49.4 | 5:44.4 | |
6 | 6. | 217 | DUŠEK Karel | 96 | M18-39 | 5. | 6:06.2 | 3. | 36:04.7 | 24. | 19:02.2 | 18. | 1:01:13.1 | 6:08.1 | |
7 | 7. | 289 | KESL Jiří | 95 | USK Akademik | M18-39 | 6. | 8:21.8 | 13. | 34:17.8 | 13. | 18:47.2 | 13. | 1:01:26.8 | 6:21.8 |
8 | 8. | 297 | NAVRÁTIL Josef | 81 | KLEMEX - Vacek | M18-39 | 7. | 7:57.6 | 8. | 34:17.0 | 11. | 19:53.9 | 27. | 1:02:08.5 | 7:03.5 |
9 | 9. | 222 | MÜLLER Martin | 68 | Mproduction | M40-49 | 2. | 9:11.1 | 23. | 34:17.6 | 12. | 18:47.0 | 12. | 1:02:15.7 | 7:10.7 |
10 | 10. | 286 | VOKROJ Alexandr | 77 | USK Akademik | M18-39 | 8. | 8:17.9 | 11. | 34:12.0 | 9. | 20:03.8 | 31. | 1:02:33.7 | 7:28.7 |
11 | 11. | 241 | MAKALOUŠ Jakub | 82 | M18-39 | 9. | 9:24.5 | 25. | 33:11.1 | 4. | 19:58.3 | 30. | 1:02:33.9 | 7:28.9 | |
12 | 12. | 228 | RÁDL Jakub | 92 | M18-39 | 10. | 8:41.2 | 15. | 36:51.6 | 31. | 17:10.1 | 2. | 1:02:42.9 | 7:37.9 | |
13 | 13. | 243 | ZATLOUKAL Vít | 70 | Pupkani KV | M40-49 | 3. | 10:06.8 | 34. | 33:30.9 | 5. | 19:06.2 | 19. | 1:02:43.9 | 7:38.9 |
14 | 14. | 219 | KUBIŠTA Roman | 66 | Středečníci | M40-49 | 4. | 8:51.3 | 20. | 34:15.8 | 10. | 19:47.7 | 23. | 1:02:54.8 | 7:49.8 |
15 | 15. | 275 | BURGER Jan | 81 | M18-39 | 11. | 7:40.3 | 7. | 35:50.4 | 21. | 19:24.2 | 20. | 1:02:54.9 | 7:49.9 | |
16 | 16. | 252 | JURÁNEK Tomáš | 72 | X-Team BANO | M40-49 | 5. | 8:19.5 | 12. | 34:50.7 | 17. | 20:13.7 | 32. | 1:03:23.9 | 8:18.9 |
17 | 17. | 277 | SOKOL Jan | 83 | AK Sokolov | M18-39 | 12. | 10:00.4 | 31. | 37:17.2 | 34. | 16:14.2 | 1. | 1:03:31.8 | 8:26.8 |
18 | 18. | 294 | PEJSAR Martin | 81 | Tasculum | M18-39 | 13. | 6:29.4 | 4. | 34:09.3 | 8. | 23:13.9 | 61. | 1:03:52.6 | 8:47.6 |
19 | 19. | 232 | SMOLÍK Martin | 66 | TJ SLAVIA Karlovy Var | M40-49 | 6. | 8:42.8 | 18. | 34:30.0 | 14. | 20:56.7 | 38. | 1:04:09.5 | 9:04.5 |
20 | 20. | 244 | PINDÍK Václav | 76 | TJ Bižuterie | M18-39 | 14. | 10:17.4 | 39. | 34:31.5 | 15. | 19:51.4 | 25. | 1:04:40.3 | 9:35.3 |
21 | 21. | 283 | JAHN Bohumil | 80 | BogasTeam | M18-39 | 15. | 8:41.4 | 16. | 36:19.5 | 26. | 19:55.0 | 29. | 1:04:55.9 | 9:50.9 |
22 | 22. | 256 | VESZPREMI Jan | 90 | M18-39 | 16. | 10:59.7 | 53. | 34:52.8 | 18. | 19:29.0 | 21. | 1:05:21.5 | 10:16.5 | |
23 | 23. | 246 | GROBHELER Petr | 66 | Tri Cheb | M40-49 | 7. | 10:33.9 | 47. | 34:00.9 | 7. | 20:58.1 | 39. | 1:05:32.9 | 10:27.9 |
24 | 24. | 249 | ŘEHÁK Miroslav | 71 | M40-49 | 8. | 10:00.6 | 32. | 37:20.1 | 35. | 18:22.6 | 7. | 1:05:43.3 | 10:38.3 | |
25 | 25. | 237 | ANDRLE Jiří | 93 | Mnichovice | M18-39 | 17. | 8:40.4 | 14. | 35:31.4 | 20. | 21:59.2 | 48. | 1:06:11.0 | 11:06.0 |
26 | 26. | 251 | DVOŘÁK Miloš | 73 | FCB Team | M40-49 | 9. | 9:48.2 | 28. | 35:09.8 | 19. | 21:38.5 | 46. | 1:06:36.5 | 11:31.5 |
27 | 27. | 207 | STUCHL Jindrich | 74 | Cykloteam Ostrov | M40-49 | 10. | 9:49.8 | 29. | 37:04.6 | 33. | 19:50.2 | 24. | 1:06:44.6 | 11:39.6 |
28 | 28. | 305 | MATĚJÍČEK Ondřej | 81 | M18-39 | 18. | 6:38.9 | 5. | 36:59.8 | 32. | 23:08.0 | 59. | 1:06:46.7 | 11:41.7 | |
29 | 29. | 230 | JUNGMANN Petr | 66 | M40-49 | 11. | 10:22.1 | 42. | 36:03.8 | 23. | 20:53.8 | 36. | 1:07:19.7 | 12:14.7 | |
30 | 30. | 248 | VÁŇA Zdeněk | 77 | SKY INVEST | M18-39 | 19. | 8:02.2 | 9. | 36:40.6 | 28. | 22:40.5 | 53. | 1:07:23.3 | 12:18.3 |
31 | 31. | 269 | VASTL Oldřich | 75 | Pupkani KV | M18-39 | 20. | 8:44.6 | 19. | 36:36.5 | 27. | 22:08.9 | 51. | 1:07:30.0 | 12:25.0 |
32 | 32. | 204 | POPP Jan | 92 | Hnízdil Team | M18-39 | 21. | 10:57.1 | 51. | 35:57.5 | 22. | 20:46.1 | 35. | 1:07:40.7 | 12:35.7 |
33 | 33. | 266 | LANDIGA Michal | 57 | TJ SLAVIA Karlovy Var | M50-59 | 1. | 10:30.1 | 46. | 38:58.7 | 44. | 18:16.8 | 6. | 1:07:45.6 | 12:40.6 |
34 | 34. | 213 | ŠVEC Miroslav | 64 | Koruna Pralines | M50-59 | 2. | 8:54.0 | 22. | 37:56.0 | 37. | 21:07.0 | 40. | 1:07:57.0 | 12:52.0 |
35 | 35. | 304 | GOGOR Roman | 69 | TRI Cheb | M40-49 | 12. | 10:20.0 | 41. | 36:08.5 | 25. | 21:29.1 | 43. | 1:07:57.6 | 12:52.6 |
36 | 36. | 224 | MOTLÍK Ondřej | 80 | SOHV Abertamy | M18-39 | 22. | 9:46.1 | 27. | 39:25.9 | 49. | 18:54.9 | 16. | 1:08:06.9 | 13:01.9 |
37 | 37. | 205 | JÁNSkÝ Petr | 75 | M18-39 | 23. | 11:05.4 | 56. | 38:28.4 | 39. | 18:57.5 | 17. | 1:08:31.3 | 13:26.3 | |
38 | 38. | 208 | ŠÍPEK Radovan | 63 | Středečníci | M50-59 | 3. | 10:08.4 | 36. | 36:47.7 | 30. | 21:37.3 | 45. | 1:08:33.4 | 13:28.4 |
39 | 39. | 284 | VÁLEK Václav | 80 | České aerolonie | M18-39 | 24. | 11:43.1 | 64. | 36:43.3 | 29. | 20:14.7 | 33. | 1:08:41.1 | 13:36.1 |
40 | 40. | 307 | HOFREITER Bohdan | 68 | ACES Team K.Vary | M40-49 | 13. | 12:03.0 | 66. | 38:44.6 | 41. | 18:40.8 | 9. | 1:09:28.4 | 14:23.4 |
41 | 41. | 242 | RUTKOVSKI J. | 71 | JPCA | M40-49 | 14. | 11:05.4 | 57. | 38:35.7 | 40. | 19:54.4 | 28. | 1:09:35.5 | 14:30.5 |
42 | 42. | 203 | BOHŮNEK Miroslav | 77 | Scott Racing KV | M18-39 | 25. | 10:48.0 | 50. | 37:48.3 | 36. | 21:31.0 | 44. | 1:10:07.3 | 15:02.3 |
43 | 43. | 267 | CIPRA Jiří | 81 | M18-39 | 26. | 9:53.8 | 30. | 38:27.4 | 38. | 22:03.0 | 50. | 1:10:24.2 | 15:19.2 | |
44 | 44. | 270 | HAVLÍČEK Michal | 71 | ACES TEAM KARLOVY VAR | M40-49 | 15. | 8:06.1 | 10. | 39:02.6 | 45. | 23:34.6 | 63. | 1:10:43.3 | 15:38.3 |
45 | 45. | 306 | RACEK Luboš | 68 | ACES Team K. Vary | M40-49 | 16. | 11:15.5 | 58. | 39:03.3 | 46. | 20:54.3 | 37. | 1:11:13.1 | 16:08.1 |
46 | 46. | 233 | FICENEC Michal | 63 | Slavia K. Vary | M50-59 | 4. | 10:43.4 | 49. | 39:43.0 | 51. | 21:17.7 | 42. | 1:11:44.1 | 16:39.1 |
47 | 47. | 308 | CABAL Stanislav | 62 | BKP | M50-59 | 5. | 10:23.7 | 44. | 38:48.5 | 42. | 22:56.3 | 57. | 1:12:08.5 | 17:03.5 |
48 | 48. | 240 | EYBERGER Milan | 78 | M18-39 | 27. | 10:10.9 | 37. | 42:09.7 | 60. | 19:53.4 | 26. | 1:12:14.0 | 17:09.0 | |
49 | 49. | 263 | VAGNER Jan | 67 | M40-49 | 17. | 11:28.7 | 62. | 38:58.2 | 43. | 21:59.5 | 49. | 1:12:26.4 | 17:21.4 | |
50 | 50. | 250 | ŠTROS Jan | 95 | LK Slovan KV | M18-39 | 28. | 10:16.0 | 38. | 41:48.8 | 56. | 21:10.7 | 41. | 1:13:15.5 | 18:10.5 |
51 | 51. | 257 | SINKULE Václav | 69 | BKP | M40-49 | 18. | 10:18.9 | 40. | 40:01.9 | 52. | 23:09.5 | 60. | 1:13:30.3 | 18:25.3 |
52 | 52. | 206 | HŮRKA Otakar | 76 | M18-39 | 29. | 10:58.4 | 52. | 39:38.1 | 50. | 22:59.0 | 58. | 1:13:35.5 | 18:30.5 | |
53 | 53. | 258 | MASOPUST Ivan | 58 | Akademik Cheb | M50-59 | 6. | 10:22.8 | 43. | 42:52.5 | 63. | 20:34.7 | 34. | 1:13:50.0 | 18:45.0 |
54 | 54. | 238 | PILNY Miroslav | 62 | M50-59 | 7. | 10:07.1 | 35. | 41:50.8 | 57. | 22:43.9 | 54. | 1:14:41.8 | 19:36.8 | |
55 | 55. | 260 | CHÁRA Josef | 95 | M18-39 | 30. | 12:04.1 | 67. | 43:54.0 | 66. | 18:46.2 | 11. | 1:14:44.3 | 19:39.3 | |
56 | 56. | 221 | ŠTĚPÁNEK David | 72 | Podkrušnohorští velo. | M40-49 | 19. | 11:01.3 | 54. | 42:00.9 | 59. | 21:47.3 | 47. | 1:14:49.5 | 19:44.5 |
57 | 57. | 285 | DVOŘÁK Oldřich | 52 | TRIATLET KARLOVY VARY | M60+ | 1. | 10:02.7 | 33. | 42:41.0 | 61. | 22:20.9 | 52. | 1:15:04.6 | 19:59.6 |
58 | 58. | 303 | KUMIČÍK Martin | 87 | M20-29 | 58. | 13:50.3 | 78. | 40:58.6 | 53. | 23:39.2 | 64. | 1:15:39.7 | 20:34.7 | |
59 | 59. | 255 | NOVÁČEK Jan | 68 | LK Abertamy | M40-49 | 20. | 11:24.5 | 60. | 44:45.8 | 67. | 19:32.0 | 22. | 1:15:42.3 | 20:37.3 |
60 | 60. | 215 | PAVLÍK Jiří | 61 | Ostrov | M50-59 | 8. | 10:27.1 | 45. | 39:08.2 | 47. | 26:08.3 | 73. | 1:15:43.6 | 20:38.6 |
61 | 61. | 247 | MAN Aleš | 82 | M18-39 | 31. | 14:19.9 | 79. | 39:20.7 | 48. | 23:18.0 | 62. | 1:16:58.6 | 21:53.6 | |
62 | 62. | 280 | KALENDA Marek | 76 | Pupkani | M30-39 | 62. | 12:04.1 | 68. | 41:12.9 | 55. | 24:40.2 | 67. | 1:17:15.6 | 22:10.6 |
63 | 63. | 211 | CÍLEK Jiří | 77 | Triatlet KV | M18-39 | 32. | 9:12.4 | 24. | 49:16.0 | 78. | 18:47.7 | 14. | 1:17:16.1 | 22:11.1 |
64 | 64. | 291 | JIRSA Tomáš | 83 | Tasculum | M18-39 | 33. | 11:41.6 | 63. | 41:55.4 | 58. | 24:45.5 | 68. | 1:18:22.5 | 23:17.5 |
65 | 65. | 271 | STIBOR Petr | 73 | Pupkani KV | M40-49 | 21. | 12:17.1 | 71. | 43:22.4 | 65. | 22:48.9 | 55. | 1:18:28.4 | 23:23.4 |
66 | 66. | 301 | SOBOTA Martin | 79 | M18-39 | 34. | 12:50.6 | 73. | 42:47.5 | 62. | 22:50.8 | 56. | 1:18:28.9 | 23:23.9 | |
67 | 67. | 298 | MRVA Petr | 63 | Kynšperk | M50-59 | 9. | 9:39.0 | 26. | 45:24.5 | 71. | 23:46.7 | 65. | 1:18:50.2 | 23:45.2 |
68 | 68. | 218 | KOŠEK František | 68 | Nemos Ostrov | M40-49 | 22. | 11:20.8 | 59. | 41:05.2 | 54. | 26:28.9 | 75. | 1:18:54.9 | 23:49.9 |
69 | 69. | 202 | LORENC Petr | 73 | Ostrov | M40-49 | 23. | 12:06.6 | 70. | 43:18.7 | 64. | 25:54.9 | 72. | 1:21:20.2 | 26:15.2 |
70 | 70. | 210 | ČEKAN Pavel | 61 | Ostrov | M50-59 | 10. | 11:03.9 | 55. | 45:15.6 | 70. | 25:06.6 | 69. | 1:21:26.1 | 26:21.1 |
71 | 71. | 299 | NOVÝ Jaroslav | 76 | USK Akademik | M18-39 | 35. | 13:19.6 | 75. | 50:43.1 | 80. | 17:56.3 | 5. | 1:21:59.0 | 26:54.0 |
72 | 72. | 264 | KRASSA Manfred | 44 | ŠAK Chodov | M60+ | 2. | 13:26.3 | 76. | 45:00.9 | 69. | 23:48.8 | 66. | 1:22:16.0 | 27:11.0 |
73 | 73. | 223 | SLÁDEK Zdeněk | 63 | Podkrušnohorští velo. | M50-59 | 11. | 10:35.8 | 48. | 44:49.5 | 68. | 26:51.6 | 76. | 1:22:16.9 | 27:11.9 |
74 | 74. | 245 | KANICKÝ Richard | 75 | Matoni | M18-39 | 36. | 11:28.3 | 61. | 46:21.7 | 73. | 27:51.2 | 78. | 1:25:41.2 | 30:36.2 |
75 | 75. | 293 | ZÍTKA Vojtěch | 81 | Taculum | M18-39 | 37. | 12:05.9 | 69. | 47:45.2 | 76. | 26:16.3 | 74. | 1:26:07.4 | 31:02.4 |
76 | 76. | 216 | KLÍČEK Petr | 75 | M18-39 | 38. | 12:43.8 | 72. | 47:26.5 | 75. | 27:35.1 | 77. | 1:27:45.4 | 32:40.4 | |
77 | 77. | 311 | STOJANOV Dimiter | 54 | DINO teamd | M60+ | 3. | 16:33.7 | 81. | 46:18.5 | 72. | 25:32.1 | 70. | 1:28:24.3 | 33:19.3 |
78 | 78. | 225 | POSPÍŠIL Pavel | 64 | Ostrov | M50-59 | 12. | 13:40.3 | 77. | 49:28.7 | 79. | 25:46.1 | 71. | 1:28:55.1 | 33:50.1 |
79 | 79. | 292 | POKORNÝ Martin | 81 | Tasculum | M18-39 | 39. | 11:47.1 | 65. | 47:01.3 | 74. | 31:09.8 | 80. | 1:29:58.2 | 34:53.2 |
80 | 80. | 214 | ŠMEHLÍK Timm | 73 | K.V. | M40-49 | 24. | 15:36.3 | 80. | 48:33.9 | 77. | 28:01.3 | 79. | 1:32:11.5 | 37:06.5 |
81 | 81. | 268 | NADYMÁČEK Vlastimil | 87 | M18-39 | 40. | 13:15.4 | 74. | 52:28.2 | 81. | 34:13.3 | 81. | 1:39:56.9 | 44:51.9 | |
82 | 82. | 226 | DAVÍDEK Jaroslav | 39 | Ostrov | M60+ | 4. | 19:52.5 | 82. | 1:21:58.7 | 82. | 51:23.0 | 82. | 2:33:14.2 | 1:38:09.2 |
83. | 274 | PRŮŠA Aleš | 75 | USK Akademik o. s. | M18-39 | 26:08.1 | DNF | ||||||||
84. | 234 | CHODOUNSKY Igor | 61 | TJ SLAVIA Karlovy Var | M50-59 | 1:33:59.5 | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.