Tisk Máte dotaz ?

Triatlon Poděbrady 2013

Poděbrady (26. 05. 2013)

zataženo, déšť, vzduch: 8­°C, voda: 16°C


Triatlon Poděbrady 2013 - výsledky

trať
muži 0,58 - 30 - 7 km ženy 0,58 - 30 - 7 km
muži
Absolutní pořadí M16-19 M20-29 M30-39 M40-49 M50+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # kolo # běh # cíl ztráta
Ano
Ne

muži 0,58 - 30 - 7 km    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # kolo # běh # cíl ztráta
1 1. 72 POLANSKÝ DAN 83 SK OMT Pardubice M30-39 1. 7:41.5 3. 47:20.6 1. 23:23.5 3. 1:18:25.6
2 2. 52 MIKA Tomas 87 Etriatlon Team M20-29 1. 7:46.9 4. 48:46.3 2. 23:56.9 7. 1:20:30.1 2:04.5
3 3. 46 WAINER Jan 76 M30-39 2. 7:55.0 6. 49:28.9 4. 23:33.9 5. 1:20:57.8 2:32.2
4 4. 125 OLŠAN Martin 87 Hisport Team M20-29 2. 8:00.9 9. 49:58.1 5. 23:31.3 4. 1:21:30.3 3:04.7
5 5. 24 MINAŘÍK Petr 76 TITAN SC Zlín M30-39 3. 8:39.0 12. 51:34.1 11. 23:47.0 6. 1:24:00.1 5:34.5
6 6. 36 POLESNÝ Martin 80 SK Olds M30-39 4. 8:51.2 14. 49:05.9 3. 26:09.1 21. 1:24:06.2 5:40.6
7 7. 18 MÁLEK Michal 84 AC Čáslav M20-29 3. 10:01.8 36. 51:26.6 10. 22:58.4 2. 1:24:26.8 6:01.2
8 8. 23 ŠNEBERGER Jan 85 TTK SLAVIA VŠ PLZEŇ M20-29 4. 8:41.7 13. 52:02.0 16. 24:01.4 8. 1:24:45.1 6:19.5
9 9. 33 KYRAL Vaclav 79 Hisport M30-39 5. 7:37.5 2. 52:09.5 17. 25:04.8 13. 1:24:51.8 6:26.2
10 10. 19 LANGHAMMER Jakub 92 Krušnoman Triathlon T M20-29 5. 7:58.4 8. 51:45.9 13. 25:26.9 16. 1:25:11.2 6:45.6
11 11. 124 LÖFFELMANN Petr 81 LEFFI TEAM M30-39 6. 7:21.7 1. 51:55.4 14. 25:59.7 20. 1:25:16.8 6:51.2
12 12. 47 CIBULKA Stanislav 81 Ironstars Beroun M30-39 7. 9:07.1 21. 50:42.3 8. 25:31.9 17. 1:25:21.3 6:55.7
13 13. 122 VOLEJNÍK Michal 88 HISPORT M20-29 6. 9:10.6 22. 51:20.0 9. 24:55.7 12. 1:25:26.3 7:00.7
14 14. 48 TEPLÝ Ondřej 78 Hisport Team M30-39 8. 9:27.7 26. 51:41.2 12. 24:25.2 10. 1:25:34.1 7:08.5
15 15. 55 OPPOLZER Jan 84 HISPORT Team M20-29 7. 8:33.0 10. 52:45.1 19. 24:21.3 9. 1:25:39.4 7:13.8
16 16. 2 SAJNER David 80 ETRIATLON TEAM M30-39 9. 9:28.5 27. 50:41.5 7. 25:42.2 18. 1:25:52.2 7:26.6
17 17. 1 REXA Martin 79 Author Trilife Team M30-39 10. 8:57.7 16. 52:28.2 18. 24:33.7 11. 1:25:59.6 7:34.0
18 18. 44 KUŠNÍR Jan 85 M20-29 8. 9:51.4 33. 52:48.2 20. 25:15.5 14. 1:27:55.1 9:29.5
19 19. 27 VYSKOČIL Jan 73 AC Čáslav M40-49 1. 9:26.8 25. 52:01.6 15. 26:50.8 25. 1:28:19.2 9:53.6
20 20. 40 KROUPA Štěpán 75 HiSport Team M30-39 11. 9:03.8 20. 53:16.3 21. 26:42.0 24. 1:29:02.1 10:36.5
21 21. 5 SOUČEK Petr 69 M40-49 2. 9:52.0 34. 55:01.5 27. 25:20.2 15. 1:30:13.7 11:48.1
22 22. 66 GERYCH David 77 VSK FTVS Praha M30-39 12. 8:59.7 17. 1:00:03.7 44. 21:59.4 1. 1:31:02.8 12:37.2
23 23. 42 ZUŠŤÁK Vladislav 80 TJ Háje Triatlon M30-39 13. 7:57.1 7. 57:09.2 30. 26:23.1 23. 1:31:29.4 13:03.8
24 24. 61 LIŠKA Jan 83 Trisport Team M30-39 14. 9:33.1 30. 53:30.2 22. 28:40.2 40. 1:31:43.5 13:17.9
25 25. 14 MATERNA Jan 71 CYKLOADAM RACING M40-49 3. 9:01.2 18. 56:46.7 29. 25:57.3 19. 1:31:45.2 13:19.6
26 26. 41 PEKÁREK Milan 65 Etriatlon M40-49 4. 8:55.6 15. 54:33.1 26. 28:39.3 39. 1:32:08.0 13:42.4
27 27. 43 ŠKODA Milan 79 LEFFI TEAM M30-39 15. 8:34.2 11. 57:20.8 31. 26:21.7 22. 1:32:16.7 13:51.1
28 28. 80 KRUTÍLEK Marek 65 TT Pardubice M40-49 5. 9:26.3 24. 55:48.4 28. 27:08.7 27. 1:32:23.4 13:57.8
29 29. 127 TOMČO Dušan 76 Ironstars Beroun M30-39 16. 9:54.0 35. 54:17.6 24. 28:19.5 37. 1:32:31.1 14:05.5
30 30. 28 TONDL David 86 M20-29 9. 10:12.3 38. 50:40.5 6. 31:58.8 58. 1:32:51.6 14:26.0
31 31. 74 BAREŠ Michal 59 HISPORT TEAM M50+ 1. 7:50.4 5. 53:48.6 23. 31:18.1 54. 1:32:57.1 14:31.5
32 32. 20 SVOBODA Jiří 66 M40-49 6. 11:19.2 48. 54:29.7 25. 28:01.1 36. 1:33:50.0 15:24.4
33 33. 60 HEJNA Marek 80 Triatlon Praha-Háje M30-39 17. 9:31.3 29. 57:43.1 34. 27:28.7 32. 1:34:43.1 16:17.5
34 34. 79 VOJTĚCHOVSKÝ Tomáš 74 TJ Slávie Chomutov M30-39 18. 9:19.1 23. 58:43.2 38. 27:25.7 31. 1:35:28.0 17:02.4
35 35. 11 BULÍN Miroslav 76 SABARIX M30-39 19. 11:17.9 47. 57:52.2 35. 27:01.0 26. 1:36:11.1 17:45.5
36 36. 81 GONZALEZ de Castilla 85 M20-29 10. 9:50.6 32. 59:17.5 39. 27:11.2 28. 1:36:19.3 17:53.7
37 37. 26 VYSKOČIL Jiří 64 TRISK ČB M40-49 7. 10:38.2 40. 57:59.1 36. 27:46.1 34. 1:36:23.4 17:57.8
38 38. 57 HOLEČEK Petr 59 Labe Tri Club M50+ 2. 9:37.4 31. 59:33.2 40. 27:40.1 33. 1:36:50.7 18:25.1
39 39. 15 MICHOVSKY Petr 73 Michovsky Group a.s. M40-49 8. 10:03.8 37. 57:26.7 32. 29:49.8 45. 1:37:20.3 18:54.7
40 40. 51 NOVOTNÝ Václav Novotný 82 TT Cyklorenova Cvikov M30-39 20. 9:30.1 28. 59:55.6 43. 29:24.9 43. 1:38:50.6 20:25.0
41 41. 123 NOHEJL Tomáš 67 SK DNF M40-49 9. 11:12.0 45. 1:00:30.7 45. 27:20.5 30. 1:39:03.2 20:37.6
42 42. 53 VÁCHA Ondřej 83 Sokol Veltěž M30-39 21. 11:49.0 50. 57:26.9 33. 30:20.5 49. 1:39:36.4 21:10.8
43 43. 67 ČERNÝ Vladimír 81 HolecBekele M30-39 22. 11:55.5 51. 59:38.4 41. 28:28.0 38. 1:40:01.9 21:36.3
44 44. 12 CEPEK Jan 85 M20-29 11. 12:35.1 55. 59:53.6 42. 27:57.7 35. 1:40:26.4 22:00.8
45 45. 21 KRÁLÍČEK Karel 84 M20-29 12. 11:09.0 44. 58:40.8 37. 32:24.7 61. 1:42:14.5 23:48.9
46 46. 31 DRAGOUN Radek 70 Mladá Boleslav M40-49 10. 10:44.1 41. 1:02:29.3 47. 29:06.1 42. 1:42:19.5 23:53.9
47 47. 32 DRAGOUN Michal 96 Mladá Boleslav M16-19 1. 9:02.7 19. 1:04:38.3 52. 31:22.1 55. 1:45:03.1 26:37.5
48 48. 54 VRABEC Lukas 82 Sokol Veltěž M30-39 23. 12:10.7 53. 1:02:56.7 48. 30:03.6 46. 1:45:11.0 26:45.4
49 49. 4 DUŠEK Miroslav 89 HC Meteor Třemošná M20-29 13. 13:18.8 65. 1:04:55.0 55. 27:11.8 29. 1:45:25.6 27:00.0
50 50. 121 BERAN Petr 71 M40-49 11. 12:44.2 59. 1:03:15.8 49. 29:27.7 44. 1:45:27.7 27:02.1
51 51. 9 KOS Pavel 75 M30-39 24. 11:15.2 46. 1:04:03.8 50. 30:31.7 50. 1:45:50.7 27:25.1
52 52. 16 LUDWIG Marcel 89 C.K. Looser Deutsch G M20-29 14. 12:44.6 60. 1:01:47.9 46. 31:58.9 59. 1:46:31.4 28:05.8
53 53. 70 KOTVAL Pavel 68 etriatlon M40-49 12. 10:58.2 42. 1:04:23.8 51. 31:46.9 57. 1:47:08.9 28:43.3
54 54. 69 MARTINKA Jiří 69 Hisport Team M40-49 13. 10:16.1 39. 1:05:17.4 56. 32:18.7 60. 1:47:52.2 29:26.6
55 55. 73 VALVODA Ondřej 70 Wodnas Hodonín M40-49 14. 12:47.4 62. 1:07:15.6 59. 30:58.6 51. 1:51:01.6 32:36.0
56 56. 22 ZEMAN Daniel 83 M30-39 25. 12:26.8 54. 1:10:06.9 63. 29:01.8 41. 1:51:35.5 33:09.9
57 57. 13 ZEMAN Zbyněk 54 Litvínov M50+ 3. 14:23.4 66. 1:04:52.8 54. 33:59.6 65. 1:53:15.8 34:50.2
58 58. 78 MARTINEC Adam 75 M30-39 26. 12:44.9 61. 1:05:20.9 57. 35:15.7 67. 1:53:21.5 34:55.9
59 59. 3 CRHÁK Luděk 59 MSD Brno M50+ 4. 12:38.2 56. 1:08:10.7 62. 33:04.8 62. 1:53:53.7 35:28.1
60 60. 34 CHVÁTAL Vladimír 67 Úvaly M40-49 15. 17:12.6 69. 1:06:04.7 58. 31:02.7 52. 1:54:20.0 35:54.4
61 61. 71 HNÁT Jiří 68 M40-49 16. 12:43.2 58. 1:10:38.6 65. 31:34.0 56. 1:54:55.8 36:30.2
62 62. 50 DVOŘÁČEK Václav 69 ENERGY TEAM M40-49 17. 13:00.5 63. 1:08:01.2 61. 34:38.6 66. 1:55:40.3 37:14.7
63 63. 76 STRACHOVSKY Jan 80 M30-39 27. 11:55.6 52. 1:12:06.0 68. 33:05.8 63. 1:57:07.4 38:41.8
64 64. 37 EICHHORN Armin 86 Lego M20-29 15. 16:02.2 68. 1:11:41.4 67. 30:09.9 47. 1:57:53.5 39:27.9
65 65. 10 VALDEZ Barrera Wilfrid 79 M30-39 28. 11:04.3 43. 1:16:32.2 69. 30:17.6 48. 1:57:54.1 39:28.5
66 66. 6 ZEZULKA Dušan 71 M40-49 18. 13:08.7 64. 1:07:55.2 60. 36:58.2 69. 1:58:02.1 39:36.5
67 67. 8 ŘÍPA Milan 48 Slavoj Čáslav triatlo M50+ 5. 19:09.0 70. 1:04:44.7 53. 36:09.0 68. 2:00:02.7 41:37.1
68 68. 128 PODUŠKA Patrik 76 Sokol Trója M30-39 29. 11:30.4 49. 1:10:49.2 66. 38:47.2 70. 2:01:06.8 42:41.2
69 69. 30 JEŠKO Karol 89 M20-29 16. 12:40.2 57. 1:17:25.8 70. 33:25.7 64. 2:03:31.7 45:06.1
70 70. 7 ČERV Martin 75 M30-39 30. 15:42.6 67. 1:25:41.1 71. 31:06.0 53. 2:12:29.7 54:04.1
71 71. 39 PILAŘ Libor 61 SK Jizera i.m. M50+ 6. 22:09.1 71. 1:10:25.3 64. 41:21.4 71. 2:13:55.8 55:30.2
72. 17 JAROŠ Milan 68 M40-49 14:32.0 DNF
73. 62 LISY Jiri 80 Trisport M30-39 10:39.8 1:03:10.6 DNF