Tisk Máte dotaz ?

Janovský trhák 2013

Janov u Hřenska (20. 04. 2013)

zataženo, vzduch: 10°C


Janovský trhák 2013 - výsledky

muži - 2800 m ženy - 2800 m
muži
Absolutní pořadí M14-18 M19-30 M31-40 M41-50 M51-60 M61+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

muži - 2800 m    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 1. 71 MATOUŠEK Honza 89 M19-30 1. Zach team Česká Líp 8:11.3 20.5
2 2. 231 GOLZ Sebastian 80 M31-40 1. Dresden 8:23.5 12.2 20.0
3 3. 126 VOKOUN Petr 97 M14-18 1. Huntířov 8:31.7 20.4 19.7
4 4. 129 NOVOTA Jan 81 M31-40 2. Varnsdorf 8:39.9 28.6 19.4
5 5. 76 KRÖNING Marcus 84 M19-30 2. Dresden 8:57.5 46.2 18.8
6 6. 94 SCHMIDT Karsten 64 M41-50 1. Chemnitz 8:59.1 47.8 18.7
7 7. 4 GEISSLER Albert 92 M19-30 3. Langenhennersdorf 9:04.2 52.9 18.5
8 8. 154 HÄHNEL Frederik 96 M14-18 2. Sebnitz 9:04.9 53.6 18.5
9 9. 176 HIECKMANN Klaus 54 M51-60 1. Königstein 9:12.3 1:01.0 18.2
10 10. 13 TÄUBRICH Rajko 71 M41-50 2. Stolpen 9:15.0 1:03.7 18.2
11 11. 19 HUBKA Dušan 77 M31-40 3. Děčín 9:19.2 1:07.9 18.0
12 12. 221 LEHNUNG Uwe 68 M41-50 3. Sebnitz 9:22.1 1:10.8 17.9
13 13. 45 NOSEK Daniel 78 M31-40 4. Děčín 9:22.3 1:11.0 17.9
14 14. 229 PROKSCH Patrik 76 M31-40 5. GER 9:29.6 1:18.3 17.7
15 15. 178 DOLECEK Mario 69 M41-50 4. Putzkau 9:34.7 1:23.4 17.5
16 16. 219 KAZIMIERS Michael 70 M41-50 5. Sebnitz 9:37.6 1:26.3 17.4
17 17. 60 JAHN Mario 75 M31-40 6. Dresden 9:38.3 1:27.0 17.4
18 18. 230 BEYER Uwe 78 M31-40 7. Team Biketech 9:48.9 1:37.6 17.1
19 19. 155 BECKERT Wilhelm 96 M14-18 3. Sebnitz 9:50.9 1:39.6 17.1
20 20. 70 CHAROUSEK Petr 66 M41-50 6. Zach team Česká Líp 9:55.6 1:44.3 16.9
21 21. 141 DLOUHÝ Aleš 76 M31-40 8. Vratislavice pivo K 9:55.7 1:44.4 16.9
22 22. 56 PETERKA Marek 70 M41-50 7. Decin 10:02.2 1:50.9 16.7
23 23. 216 BODEN Lutz 72 M41-50 8. Sebnitz 10:05.5 1:54.2 16.6
24 24. 42 HUETTL Carsten 62 M51-60 2. Allstedt 10:06.2 1:54.9 16.6
25 25. 55 HAHN Carsten 67 M41-50 9. Pirna 10:07.6 1:56.3 16.6
26 26. 150 NÁDVORNÍK Jan 79 M31-40 9. Děčín 10:10.2 1:58.9 16.5
27 27. 11 GOLLMANN Uwe 64 M41-50 10. PIRNA 10:10.9 1:59.6 16.5
28 28. 27 NAWRATH Thomas 69 M41-50 11. Struppen 10:14.1 2:02.8 16.4
29 29. 3 PROVAZNÍK Tomáš 86 M19-30 4. Benešov nad Ploučni 10:14.3 2:03.0 16.4
30 30. 175 DOLECEK Rico 89 M19-30 5. Putzkau 10:14.4 2:03.1 16.4
31 31. 192 SCHULTZ Rigo 69 M41-50 12. Leipzig 10:15.0 2:03.7 16.4
32 32. 77 KLAUS Müller 58 M51-60 3. Torgau 10:15.2 2:03.9 16.4
33 33. 102 FLISEKOWSKI Stanley 77 M31-40 10. Sebnitz 10:15.8 2:04.5 16.4
34 34. 234 RŮŽIČKA Aleš 68 M41-50 13. Březiny 10:22.0 2:10.7 16.2
35 35. 75 GALLE Jens 65 M41-50 14. Dresden 10:26.5 2:15.2 16.1
36 36. 36 LAJBL Martin 76 M31-40 11. Ústí nad Labem 10:28.6 2:17.3 16.0
37 37. 222 LEINERT Martin 88 M19-30 6. Kirschau 10:30.2 2:18.9 16.0
38 38. 191 FIALA Ondřej 86 M19-30 7. Děčín 10:32.9 2:21.6 15.9
39 39. 160 KLEBE Uwe 76 M31-40 12. Dresden 10:33.3 2:22.0 15.9
40 40. 166 HAMANN Sebastian 75 M31-40 13. Dresden 10:35.7 2:24.4 15.9
41 41. 157 HARTMANN Sven 69 M41-50 15. Sebnitz 10:36.2 2:24.9 15.8
42 42. 163 EINSIEDEL Kay 80 M31-40 14. Dresden 10:38.7 2:27.4 15.8
43 43. 235 LATTNER Tobias 75 M31-40 15. GER 10:40.6 2:29.3 15.7
44 44. 50 HERZOG Klaus 52 M61+ 1. Ebersbach 10:42.4 2:31.1 15.7
45 45. 123 PETER Jens 69 M41-50 16. Coswig 10:43.4 2:32.1 15.7
46 46. 204 BÍNA Jiří 70 M41-50 17. Ústí nad Labem 10:47.2 2:35.9 15.6
47 47. 217 WENZEL Marc 86 M19-30 8. Sebnitz 10:50.2 2:38.9 15.5
48 48. 120 KÖPPEL Jens 62 M51-60 4. Dresden 10:51.4 2:40.1 15.5
49 49. 207 LANGE Jen 61 M51-60 5. Sebnitz 10:51.7 2:40.4 15.5
50 50. 185 KLEMSA Miloš 60 M51-60 6. Bystřany 10:52.3 2:41.0 15.4
51 51. 100 BOUŠKA František 67 M41-50 18. Česká Kamenice 10:56.6 2:45.3 15.3
52 52. 226 VESELÝ Vít 95 M14-18 4. Triade 10:57.1 2:45.8 15.3
53 54. 213 RAMEŠ Jiří-Hary 54 M51-60 7. Praha-Letňany 10:57.7 2:46.4 15.3
54 53. 52 VENCLOVSKÝ Václav 74 M31-40 16. Krupka 10:57.7 2:46.4 15.3
55 55. 146 BARTOŠ Jan 54 M51-60 8. Vratislavice pivo K 10:58.8 2:47.5 15.3
56 56. 24 MANN Robert 76 M31-40 17. Schöna 11:02.8 2:51.5 15.2
57 57. 57 KOLOUŠEK Pavel 70 M41-50 19. Decin 11:09.1 2:57.8 15.1
58 58. 201 ONDEČKO Jiří 76 M31-40 18. Dolní Habartice 11:09.3 2:58.0 15.1
59 59. 35 JÄHRIG Steve 88 M19-30 9. Dresden 11:14.5 3:03.2 14.9
60 60. 152 JAKŠ Josef 57 M51-60 9. Režný Újezd 11:14.5 3:03.2 14.9
61 61. 88 BLÜMEL Dirk 74 M31-40 19. Stadt Wehlen 11:15.7 3:04.4 14.9
62 62. 159 HÁJEK Libor 61 M51-60 10. Děčín 11:21.0 3:09.7 14.8
63 63. 151 NÁDVORNÍK Miroslav 81 M31-40 20. Děčín 11:21.8 3:10.5 14.8
64 64. 220 ZELENKA Martin 76 M31-40 21. Děčín 11:22.7 3:11.4 14.8
65 65. 162 ROSENLOECHER Moritz 75 M31-40 22. Dresden 11:29.6 3:18.3 14.6
66 66. 212 RAMEŠ Michael 86 M19-30 10. Praha-Letňany 11:32.4 3:21.1 14.6
67 67. 69 PROCHÁZKA Milan 48 M61+ 2. Zach team Česká Líp 11:33.7 3:22.4 14.5
68 68. 6 SEIDEL Steffen 62 M51-60 11. Hohnstein 11:35.2 3:23.9 14.5
69 69. 34 HOMOLA Patrik 94 M19-30 11. Děčín 11:36.9 3:25.6 14.5
70 70. 14 JOCHBERG Benno 72 M41-50 20. Pirna 11:39.3 3:28.0 14.4
71 71. 208 HORA Martin 68 M41-50 21. Děčín 11:39.4 3:28.1 14.4
72 72. 33 BELLMANN Christian 63 M41-50 22. Bahretal 11:39.5 3:28.2 14.4
73 73. 189 GÖLDNER Sandro 61 M51-60 12. Niedercunnersdorf 11:40.8 3:29.5 14.4
74 74. 127 VOKOUN Petr 66 M41-50 23. Huntířov 11:46.2 3:34.9 14.3
75 75. 61 VACL Václav 85 M19-30 12. Děčín 11:46.9 3:35.6 14.3
76 76. 32 SCHUHMANN Rainer 50 M61+ 3. 01796 Struppen 11:47.5 3:36.2 14.2
77 77. 206 WAGNER Felix 98 M14-18 5. Sebnitz 11:51.0 3:39.7 14.2
78 78. 198 PACINA Jan 94 M19-30 13. Děčín CZE 11:51.3 3:40.0 14.2
79 79. 233 VOGELTANZ Ladislav 68 M41-50 24. Růžová 11:52.8 3:41.5 14.1
80 80. 119 PETRŮ Martin 47 M61+ 4. Děčín 12:01.7 3:50.4 14.0
81 81. 135 ŘÍHA Jiří 53 M51-60 13. Vratislavice nad Ni 12:02.7 3:51.4 13.9
82 82. 223 PRÁŠEK Jiří 68 M41-50 25. Děčín 12:05.7 3:54.4 13.9
83 83. 214 SOMMERSCHUH Albín 63 M41-50 26. Varnsdorf / C.B.A. 12:14.1 4:02.8 13.7
84 84. 95 MAREK Jiří 57 M51-60 14. Děčín 12:15.3 4:04.0 13.7
85 85. 140 SPULÁK Ladislav 49 M61+ 5. Vratislavice pivo K 12:16.5 4:05.2 13.7
86 86. 228 KOLANDA Miroslav 72 M41-50 27. Děčín 12:19.6 4:08.3 13.6
87 87. 20 BOHUSLAV Pavel 69 M41-50 28. Bynovec 12:23.1 4:11.8 13.6
88 88. 215 VACEK Tomáš 74 M31-40 23. Liberec 12:23.7 4:12.4 13.6
89 89. 144 HOFMAN Rostislav 72 M41-50 29. Vratislavice pivo K 12:24.2 4:12.9 13.5
90 90. 2 HÄNTZSCHEL Uve 59 M51-60 15. Sebnitz 12:27.0 4:15.7 13.5
91 91. 86 SCHUMACHER Heiko 62 M51-60 16. Dresden 12:27.3 4:16.0 13.5
92 92. 225 BOHÁČ Luboš 68 M41-50 30. Děčín 12:40.2 4:28.9 13.3
93 93. 79 PICEK Vladimír 75 M31-40 24. Ludvíkovice 12:42.0 4:30.7 13.2
94 94. 1 ZELENÁK Dušan 50 M61+ 6. Teplice 12:42.5 4:31.2 13.2
95 95. 170 ZRŮST Daniel 88 M19-30 14. Ludvíkovice 12:43.1 4:31.8 13.2
96 96. 37 ŽIŽKA Petr 75 M31-40 25. Děčín 12:45.7 4:34.4 13.2
97 97. 199 ZRŮST Martin 71 M41-50 31. janov 12:47.5 4:36.2 13.1
98 98. 38 NOVÁK Lukáš 80 M31-40 26. Ústí nad Labem 12:47.7 4:36.4 13.1
99 99. 200 ULLRYCH Martin 63 M41-50 32. Děčín 12:54.0 4:42.7 13.0
100 100. 28 VACEK Heřman 94 M19-30 15. Janov 12:59.5 4:48.2 12.9
101 101. 31 ŠIROKÝ Roman 62 M51-60 17. Děčín 12:59.5 4:48.2 12.9
102 102. 98 LEDVINA Jiří 69 M41-50 33. Modrá. Jílové u Děč 12:59.5 4:48.2 12.9
103 103. 92 PROS Jaroslav 77 M31-40 27. Janov občas :) 13:05.1 4:53.8 12.8
104 104. 138 DRŠKA Milan 51 M61+ 7. Vratislavice pivo K 13:06.2 4:54.9 12.8
105 105. 68 HRČKA Michal 80 M31-40 28. Děčín 13:07.1 4:55.8 12.8
106 106. 148 OTŘÍSAL Václav 63 M41-50 34. Nový Bor 13:10.2 4:58.9 12.8
107 107. 47 MALIŠ Petr 79 M31-40 29. Děčín 13:13.2 5:01.9 12.7
108 108. 143 TICHÝ Ladislav 53 M51-60 18. Vratislavice pivo K 13:18.0 5:06.7 12.6
109 109. 23 KUBEC Vít 95 M14-18 6. Děčín 13:21.5 5:10.2 12.6
110 110. 16 KINTER Vojtěch 94 M19-30 16. Děčín 13:24.9 5:13.6 12.5
111 111. 87 KOŠÍK Jan 75 M31-40 30. 13:33.6 5:22.3 12.4
112 112. 137 DRŠKA Vladimír 47 M61+ 8. Vratislavice pivo K 13:35.2 5:23.9 12.4
113 113. 205 FORMAN Zdeněk 96 M14-18 7. Děčín 13:35.3 5:24.0 12.4
114 114. 15 KINTER Antonín 59 M51-60 19. Děčín 13:38.3 5:27.0 12.3
115 115. 218 FELTEN Peter 47 M61+ 9. GER 13:45.8 5:34.5 12.2
116 116. 8 VACEK Medard 00 M14-18 8. Liberec 13:48.4 5:37.1 12.2
117 117. 80 DUDA Tomáš 85 M19-30 17. Děčín 13:48.6 5:37.3 12.2
118 118. 49 SMETANA Miloslav 59 M51-60 20. Rumburk 13:49.4 5:38.1 12.2
119 119. 83 MLATEČEK Tomáš 72 M41-50 35. Děčín 13:51.6 5:40.3 12.1
120 120. 118 DLASK František 69 M41-50 36. Nový Bor - ČR 14:01.0 5:49.7 12.0
121 121. 10 ZELÍN Jiří 62 M51-60 21. Děčín 14:01.4 5:50.1 12.0
122 122. 62 HŮLA Radek 70 M41-50 37. Srbská Kamenice 14:19.0 6:07.7 11.7
123 123. 64 FAJRAJZL Jiří 48 M61+ 10. Česká Kamenice 14:20.2 6:08.9 11.7
124 124. 193 PAPAY Marek 95 M14-18 9. Děčín 14:21.4 6:10.1 11.7
125 125. 43 ČESNEK Tomáš 68 M41-50 38. Děčín 14:32.9 6:21.6 11.6
126 126. 165 MAREK Miroslav 82 M31-40 31. Radebeul 14:35.9 6:24.6 11.5
127 127. 93 TITTEL Klaus 52 M61+ 11. Stadt Wehlen 14:37.5 6:26.2 11.5
128 128. 172 JEŘÁBEK Jakub 81 M31-40 32. Jesenice 14:40.9 6:29.6 11.4
129 129. 82 KRÁL Jaroslav 73 M31-40 33. Děčín 14:42.1 6:30.8 11.4
130 130. 85 HORÁK Ota 76 M31-40 34. Děčín 14:43.5 6:32.2 11.4
131 131. 186 SEVERÝN Jiří 82 M31-40 35. Česká Kamenice 14:49.3 6:38.0 11.3
132 132. 116 DLASK Filip 99 M14-18 10. Nový Bor - ČR 14:56.9 6:45.6 11.2
133 133. 167 HAUFE Torsten 67 M41-50 39. Dresden 15:06.4 6:55.1 11.1
134 134. 17 CHABR Jan 46 M61+ 12. Děčín 15:08.9 6:57.6 11.1
135 135. 44 HOŘEJŠÍ Tomáš 84 M19-30 18. Růžová 15:16.6 7:05.3 11.0
136 136. 53 BENÍŠEK Boris 59 M51-60 22. Děčín 15:17.5 7:06.2 11.0
137 137. 114 HROCH Matyáš 00 M14-18 11. Slunečná - ČR 15:24.4 7:13.1 10.9
138 138. 21 KARAS Karel 70 M41-50 40. Děčín 15:32.7 7:21.4 10.8
139 139. 48 DROBEČEK Eduard 51 M61+ 13. Dubí u Teplic 15:33.8 7:22.5 10.8
140 140. 59 HRADIL Michal 73 M31-40 36. Růžová 15:49.8 7:38.5 10.6
141 141. 106 KOPECKY Miloslav 49 M61+ 14. Libouchec 15:51.3 7:40.0 10.6
142 142. 7 MATOUŠEK Zdeněk 59 M51-60 23. Děčín 15:51.4 7:40.1 10.6
143 143. 133 SALABA Ivan 62 M51-60 24. Děčín 15:54.1 7:42.8 10.6
144 144. 117 SOUKUP Tomáš 83 M19-30 19. Prácheň - ČR 15:59.3 7:48.0 10.5
145 145. 161 BISCHOFF Stefan 76 M31-40 37. Dresden 16:01.8 7:50.5 10.5
146 146. 115 MOUDRÝ Vojtěch 00 M14-18 12. Lipnice - ČR 16:04.5 7:53.2 10.4
147 147. 81 SVOBODA Ladislav 87 M19-30 20. Dolní Habartice 16:07.8 7:56.5 10.4
148 148. 54 KULÍK Ondřej 75 M31-40 38. Benešov nad Ploučni 16:38.1 8:26.8 10.1
149 149. 29 VACEK Martin 46 M61+ 15. Janov 16:48.0 8:36.7 10.0
150 150. 224 TUHÁČEK Josef 58 M51-60 25. Březnice 17:14.0 9:02.7 9.8
151 151. 122 POLÁK David 74 M31-40 39. Bynovec 17:26.6 9:15.3 9.6
152 152. 121 ZACHULA Jakub 97 M14-18 13. Janov 17:29.3 9:18.0 9.6
153 153. 147 SEDLICKÝ Jiří 99 M14-18 14. Vratislavice pivo K 17:44.7 9:33.4 9.5
154 154. 227 MAJNNIKE Detlef 63 M41-50 41. GER 18:07.4 9:56.1 9.3
155 155. 84 MAREŠ Jan 75 M31-40 40. Kámen 18:21.0 10:09.7 9.2
156 156. 109 MEISNER Pavel 60 M51-60 26. Nový Bor 18:28.9 10:17.6 9.1
157 157. 182 HORYNA Ondřej 99 M14-18 15. Děčín 18:58.4 10:47.1 8.8
158 158. 179 HORAIS Jaroslav 59 M51-60 27. Kravaře 20:28.6 12:17.3 8.2
159 159. 136 DVORSKY Ota 41 M61+ 16. Vratislavice pivo K 20:53.9 12:42.6 8.0
160 160. 105 HOLUB Jiři 42 M61+ 17. Děčín 21:10.4 12:59.1 7.9
161 161. 183 HORYNA František 64 M41-50 42. Děčín 22:08.8 13:57.5 7.6
162 162. 91 DONA Martin 71 M41-50 43. Orlová 23:39.0 15:27.7 7.1
163 163. 103 FRIŠ Ladislav 47 M61+ 18. Hřensko 24:31.1 16:19.8 6.8
164 164. 72 KOHLÍČEK Jaromir 53 M51-60 28. Teplice 28:20.5 20:09.2 5.9
165. 5 ZEDNÍK Petr 65 M41-50 Těchlovice DNF
166. 124 KNORR Martin 76 M31-40 Pirna DNF
167. 142 STRNAD Petr 81 M31-40 Vratislavice pivo K DNF
168. 153 LOTH Ingo 68 M41-50 Sebnitz DNF
169. 164 WERNER Hansjürgen 43 M61+ Sebnitz DNF
170. 174 GRUNT Tomáš 77 M31-40 Louny DNF
171. 180 STARÝ Frantisek 57 M51-60 Ústí nad Labem DNF
172. 190 ŽÍDEK Jiří 77 M31-40 Děčín DNF
173. 196 BRŇÁK Jan 96 M14-18 Děčín DNF
174. 74 KAČÍREK Jan 87 M19-30 Jílové DNF
175. 66 MÜLLER Stefan 53 M51-60 SRV 1987 Sebnitz e. DNF
176. 65 TRÜLZSCH Stefan 83 M19-30 Dresden DNF
177. 12 BRUST Sven 74 M31-40 Pirna DNF
178. 18 GÖTZ Robert 75 M31-40 Pirna DNF
179. 22 LACINA David 74 M31-40 Děčín DNF
180. 25 NAWRATH Nick 98 M14-18 Struppen DNF
181. 30 KARAS Antonín 96 M14-18 Benešov nad Ploučni DNF
182. 40 KREMLIK Tomas 76 M31-40 Decin DNF
183. 41 PROCHÁZKA Josef 71 M41-50 Děčín DNF
184. 46 BÍLÝ Tomáš 68 M41-50 Děčín DNF
185. 211 MALIŠ Petr 75 M31-40 Táborský vrch DNF