Tisk Máte dotaz ?

Běh 17. listopadu 2011

Praha (17. 11. 2011)

zataženo, vzduch: 0°C


Běh 17. listopadu 2011 - výsledky

trať
muži 9000 m veteráni 6000 m ženy 4400 m dci + jun 4400 m dorky + jun 2200 m žáci 800 m žákyně 800 m kluci + dívky 300 m děti 300 m
muži M20-39

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas cíl ztráta
Ano
Ne

muži 9000 m     M20-39 (muži 20 - 39 let)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas cíl ztráta
1 1. 623 FEJFAR Ondřej 89 M20-39 1. INTRENER.cz 9:22.6 18:36.7 27:49.0
2 2. 633 KUBRIČAN Pavel 83 M20-39 2. Adidas adiZero Team 9:22.4 18:43.6 27:58.0 9.0
3 3. 619 PAULÍK Roman 88 M20-39 3. TJ Lokomotiva Břeclav 9:21.3 18:43.3 28:12.0 23.0
4 4. 656 DLABAJA Tomáš 83 M20-39 4. Kerteam 9:21.3 18:42.7 28:18.0 29.0
5 5. 614 ŠTEFKO Robert 68 M20-39 5. AK Kroměříž 9:28.1 18:56.0 28:47.0 58.0
6 6. 622 KUČERA David 91 M20-39 6. ABK Liberec 9:22.5 19:03.8 29:00.0 1:11.0
7 7. 612 PELÍŠEK David 90 M20-39 7. AK Olomouc 9:28.0 19:18.8 29:22.0 1:33.0
8 8. 629 VANĚK Martin 84 M20-39 8. TJ Stodůlky Praha 9:29.6 19:28.3 29:23.0 1:34.0
9 9. 610 DYMÁK Pavel 87 M20-39 9. Hvězda SKP Pardubice 9:21.7 19:23.5 29:28.0 1:39.0
10 10. 649 POKORNÝ Jan 88 M20-39 10. TJ Stodůlky Praha 9:39.8 19:32.6 29:32.0 1:43.0
11 11. 625 ČADEK Ondřej 91 M20-39 11. Ústí nad Labem 9:38.8 19:43.5 29:50.0 2:01.0
12 12. 638 TEJCHMAN Jakub 88 M20-39 12. PSK Olymp Praha 9:28.9 19:42.8 30:01.0 2:12.0
13 13. 663 WALLENFELS Jiří 72 M20-39 13. TJ Sokol Vinohrady 9:38.1 19:47.2 30:07.0 2:18.0
14 14. 632 KUBRIČAN Lukáš 84 M20-39 14. Dukla Brandys 9:45.4 19:59.4 30:16.0 2:27.0
15 15. 637 JANOUŠEK Milan 91 M20-39 15. AFK Kolín 10:00.0 20:24.1 30:23.0 2:34.0
16 16. 639 HOLEC Martin 92 M20-39 16. ABK Liberec 9:59.7 20:24.2 30:27.0 2:38.0
17 17. 608 JINDRA Adam 90 M20-39 17. TJ Stodůlky Praha 9:58.2 20:24.3 30:36.0 2:47.0
18 19. 615 SKALKA Jakub 91 M20-39 19. brno 10:02.2 20:24.6 30:37.0 2:48.0
19 18. 628 LOHR Petr 91 M20-39 18. USK Praha 9:51.1 20:23.9 30:37.0 2:48.0
20 20. 613 ČERNÝ Martin 91 M20-39 20. Plzeň 10:01.7 20:24.3 30:43.0 2:54.0
21 21. 645 POKORNÝ Matyáš 88 M20-39 21. Spartak Vlašim 9:45.3 20:19.5 30:47.0 2:58.0
22 22. 669 KOŽNAR Marek 88 M20-39 22. PSK Olymp Praha 10:03.9 20:32.8 30:56.0 3:07.0
23 23. 634 KREJČÍ Karel 74 M20-39 23. FTVS 10:01.5 20:32.3 31:05.0 3:16.0
24 24. 661 PROCHÁZKA Michal 82 M20-39 24. USK Praha 10:18.6 20:52.8 31:17.0 3:28.0
25 25. 658 GöRNER Tomáš 81 M20-39 25. Atletika Klatovy 10:04.5 20:52.3 31:20.0 3:31.0
26 26. 642 JÍRA Lukáš 86 M20-39 26. Perňa System 10:17.7 20:52.4 31:24.0 3:35.0
27 27. 630 MIKYSKA Luboš 74 M20-39 27. VSK FTVS Praha 9:59.5 20:33.5 31:27.0 3:38.0
28 28. 617 HERDA Jan 83 M20-39 28. UAC 10:26.6 21:03.0 31:59.0 4:10.0
29 29. 717 OPPOLZER Jan 84 M20-39 29. HISPORT TEAM 10:46.5 21:34.2 32:01.0 4:12.0
30 30. 687 BUREŠ Martin 89 M20-39 30. TJ LS Praha 10:18.3 21:04.1 32:05.0 4:16.0
31 31. 626 HLAS Jakub 89 M20-39 31. ASK Slavia Praha 10:18.1 21:18.1 32:07.0 4:18.0
32 32. 611 KOPEČNÝ František 91 M20-39 32. TTS Osek nad Bečvou 10:43.0 21:35.0 32:17.0 4:28.0
33 33. 679 AUGUSTA Filip 90 M20-39 33. Most 10:06.4 21:09.4 32:21.0 4:32.0
34 34. 647 MARTÍNEK Tomáš 82 M20-39 34. Praha 10:44.4 21:39.7 32:31.0 4:42.0
35 35. 604 DAVID Procházka 75 M20-39 35. IRON STARS Beroun 10:33.0 21:39.5 32:40.0 4:51.0
36 36. 680 BOUŠE Viktor 89 M20-39 36. Karlovy Vary 10:34.5 21:53.5 33:08.0 5:19.0
37 37. 672 ELISCHER Radan 87 M20-39 37. Praha 11:14.1 22:18.2 33:14.0 5:25.0
38 38. 603 DAM David 84 M20-39 38. TJTŽ Třinec 10:43.3 22:06.1 33:16.0 5:27.0
39 39. 646 NOVOTNÝ Jan 78 M20-39 39. Hisport Team 10:56.4 22:16.3 33:29.0 5:40.0
40 40. 616 ŘÍPA Ondřej 81 M20-39 40. HO Sherpa Climb 11:09.1 22:32.2 33:36.0 5:47.0
41 41. 718 VELEBA Jiří 83 M20-39 41. Zlaté Hory 11:09.5 22:32.6 33:48.0 5:59.0
42 42. 648 DOMÍN Nikolas 88 M20-39 42. TJ Stodůlky Praha 11:01.8 22:38.7 33:57.0 6:08.0
43 43. 720 MALEČEK Martin 75 M20-39 43. Žižkovský tygři 11:13.8 22:42.1 34:03.0 6:14.0
44 44. 675 VÁCLAVÍK Jiří 86 M20-39 44. Dobříš 11:48.8 23:20.6 34:13.0 6:24.0
45 45. 621 PROKOP Jan 72 M20-39 45. KERTEAM 11:08.8 22:42.4 34:15.0 6:26.0
46 46. 607 KLÁPŠTĚ Břetislav 78 M20-39 46. VSK FTVS Praha 11:25.7 23:03.2 34:24.0 6:35.0
47 47. 682 SYROVÁTKO Ondřej 80 M20-39 47. Slavoj Houslice 10:46.1 22:43.7 34:27.0 6:38.0
48 48. 609 TEPLÝ Ondřej 88 M20-39 48. HI Sport Team 11:23.2 23:05.5 34:33.0 6:44.0
49 49. 671 STRAKA Štěpán 86 M20-39 49. Praha 11:13.9 22:59.0 34:38.0 6:49.0
50 50. 665 HAVLÁSEK Petr 84 M20-39 50. Praha 6 11:27.5 23:09.8 34:57.0 7:08.0
51 51. 719 SAJNER David 80 M20-39 51. Etriatlon Team 11:05.7 23:08.2 35:05.0 7:16.0
52 52. 650 BUŠEK Petr 79 M20-39 52. Praha 11:59.0 24:00.2 35:12.0 7:23.0
53 53. 698 PŘECH Aleš 88 M20-39 53. HO Alpin 4 11:02.5 23:19.1 35:18.0 7:29.0
54 54. 709 PROCHÁZKA Tomáš 79 M20-39 54. USK Praha 11:30.8 23:34.6 35:24.0 7:35.0
55 55. 673 ŠIMEK Pavel 71 M20-39 55. Praha 3 11:30.9 23:34.6 35:25.0 7:36.0
56 56. 601 JAVŮREK Michal 72 M20-39 56. PSK Olymp Praha 11:52.2 23:48.5 35:40.0 7:51.0
57 57. 681 ŠTOHANZL Michal 85 M20-39 57. VSK FTVS PrAHA 11:39.4 23:50.0 35:42.0 7:53.0
58 58. 694 RULÍŠEK Lubomír 72 M20-39 58. VSK Přírodní vědy Praha 11:28.7 23:37.4 35:44.0 7:55.0
59 59. 691 PEISKER Tomáš 74 M20-39 59. Vokovice 11:23.5 23:31.7 35:52.0 8:03.0
60 60. 707 PIPEK Jan 82 M20-39 60. VŠSK MFF UK 11:57.8 24:00.4 35:54.0 8:05.0
61 61. 684 GREGIORIADES Tomáš 83 M20-39 61. TEAM HERBALIFE 12:09.9 24:17.1 36:09.0 8:20.0
62 62. 706 NEUMANN Martin 90 M20-39 62. Praha 11:37.8 23:50.9 36:13.0 8:24.0
63 63. 701 HROMÁDKA Jiří 80 M20-39 63. Písek 11:53.7 24:12.2 36:15.0 8:26.0
64 64. 654 VOJTÍŠEK Vladimír 79 M20-39 64. Praha 11:55.4 24:14.8 36:23.0 8:34.0
65 65. 690 CHLUMSKÝ Petr 85 M20-39 65. H-H Smíchov 11:48.7 24:18.6 36:55.0 9:06.0
66 67. 699 ZELENÝ Zbyněk 88 M20-39 67. Havlíčkova Borová 11:58.9 24:53.0 36:59.0 9:10.0
67 66. 651 DEUTSCH Aleš 85 M20-39 66. Prostějov 11:48.0 24:31.2 36:59.0 9:10.0
68 68. 653 RECHNOVSKÝ Jan 75 M20-39 68. KP Praha 12:09.2 24:34.9 37:00.0 9:11.0
69 69. 620 ENINGER Boris 86 M20-39 69. Šutri Prachatice 11:44.5 24:27.3 37:06.0 9:17.0
70 70. 667 ŠMÍD Ondřej 90 M20-39 70. Sokol Kbely 11:48.5 24:41.1 37:07.0 9:18.0
71 71. 643 ZAJPT Pavel 81 M20-39 71. Quattro formaggi 13:01.2 25:33.5 37:08.0 9:19.0
72 72. 652 PORŠ Evžen 86 M20-39 72. Praha 11:49.9 24:40.6 37:28.0 9:39.0
73 73. 664 JENIŠTA Daniel 86 M20-39 73. Náchod 11:29.4 24:37.0 37:35.0 9:46.0
74 74. 624 NEJEDLÝ Petr 74 M20-39 74. Praha 5 12:20.1 25:05.1 37:36.0 9:47.0
75 75. 688 BUREŠ Jan 87 M20-39 75. ČZU 12:14.4 25:04.5 37:36.0 9:47.0
76 76. 685 GREGIORIADES Zdeněk 54 M20-39 76. Meteor Kačerov 12:20.5 25:05.0 37:43.0 9:54.0
77 77. 605 FRANĚK Emil 88 M20-39 77. BOOT CAMP 12:28.8 25:05.9 37:49.0 10:00.0
78 78. 697 VOKÁL Ondřej 89 M20-39 78. Kolín 11:53.9 24:49.9 37:53.0 10:04.0
79 79. 627 FÁBER Jiří 90 M20-39 79. ČZU Praha 10:42.9 23:39.9 37:54.0 10:05.0
80 80. 705 SRB Jáchym 92 M20-39 80. runPORG 12:53.3 25:47.8 37:59.0 10:10.0
81 81. 668 PIPEK Pavel 84 M20-39 81. Praha 12:52.4 25:37.2 38:04.0 10:15.0
82 82. 710 KUBÁT Tomáš 83 M20-39 82. H-H Smíchov 12:01.9 25:09.1 38:08.0 10:19.0
83 83. 692 HELCMANOVSKÝ Peter 77 M20-39 83. AC Mageo 12:19.4 25:17.9 38:11.0 10:22.0
84 84. 695 PAŠEK Marcel 75 M20-39 84. Melechov team 13:33.1 25:53.4 38:12.0 10:23.0
85 85. 631 ŘEHÁK Martin 84 M20-39 85. Mnichovice 12:43.0 25:43.8 38:14.0 10:25.0
86 86. 708 KAPITÁN Jan 81 M20-39 86. VŠSK MFF UK 12:33.7 25:40.1 38:14.0 10:25.0
87 87. 696 SUŠIL Jiří 81 M20-39 87. SK Hřebeč 12:21.4 25:20.6 38:20.0 10:31.0
88 88. 662 ROUT Jiří 75 M20-39 88. Praha 13:33.0 26:00.8 38:21.0 10:32.0
89 89. 676 DUBEN Jan 85 M20-39 89. Atelier Přípeř team 12:24.8 25:25.0 38:27.0 10:38.0
90 90. 711 KUCHLER Karel 81 M20-39 90. H-H Smíchov 12:10.1 25:09.8 38:31.0 10:42.0
91 91. 666 ŠIMEČEK Petr 79 M20-39 91. Bohouš HM 12:27.6 25:21.1 38:39.0 10:50.0
92 92. 640 VAŠEK Libor 78 M20-39 92. LVC 12:19.2 25:55.2 39:17.0 11:28.0
93 93. 693 MUNZAR Zbyněk 82 M20-39 93. H-H Smíchov 12:28.2 25:46.6 39:31.0 11:42.0
94 94. 644 LIŠKA Jan 83 M20-39 94. Quattro Formaggi 12:54.2 25:56.1 39:35.0 11:46.0
95 95. 657 KEJZLAR Jan 79 M20-39 95. SOS dětské vesničky 12:54.0 26:27.0 40:04.0 12:15.0
96 96. 713 BENDA Tomáš 76 M20-39 96. SABZO Praha 13:20.0 27:06.2 41:01.0 13:12.0
97 97. 677 BŘÍZA Ondřej 86 M20-39 97. Praha 6 12:22.4 27:06.1 41:14.0 13:25.0
98 98. 712 MUNZAR Zbyněk 82 M20-39 98. H-H Smíchov 12:43.2 26:31.7 41:36.0 13:47.0
99 99. 700 JANÍK Josef 85 M20-39 99. SK Hřebec 12:58.5 27:34.8 41:39.0 13:50.0
100 100. 659 HLAVAČKA Martin 85 M20-39 100. Praha 13:04.0 27:14.4 41:41.0 13:52.0
101 101. 686 KAFKA Jan 89 M20-39 101. Praha 10 13:26.5 27:34.7 42:05.0 14:16.0
102 102. 655 BUKÁČEK Marek 87 M20-39 102. Tralalalala/Praha 13:21.9 27:52.4 42:10.0 14:21.0
103 103. 678 DUBEN Jiří 81 M20-39 103. ATELIER PŘÍPEŘ TEAM 13:34.3 28:01.9 42:12.0 14:23.0
104 104. 716 TULACH Petr 84 M20-39 104. Junák Kralupy 13:07.8 27:53.0 42:14.0 14:25.0
105 105. 660 PŘASLIČÁK Tomáš 89 M20-39 105. Sedlčany 12:43.3 27:38.1 42:19.0 14:30.0
106 106. 618 ŠMÍD Tomáš 76 M20-39 106. AC Praha 1980 13:20.8 27:40.6 42:27.0 14:38.0
107 107. 670 KOUBÍK David 77 M20-39 107. Dobřichovice 13:00.6 28:00.3 42:34.0 14:45.0
108 108. 714 ROŠKA Radim 85 M20-39 108. Silicon Hill-SU CVUT 14:12.7 28:45.9 42:39.0 14:50.0
109 109. 715 BANGOURA Moris 84 M20-39 109. Praha 14:22.8 29:47.5 45:14.0 17:25.0
110 110. 703 KALLMUNZER Filip 92 M20-39 110. ČVUT FJFI 14:00.6 30:33.7 45:57.0 18:08.0
111 111. 689 FLAŠKA Jakub 86 M20-39 111. Praha 13:59.8 29:49.2 45:59.0 18:10.0
112 112. 702 JAKOVEC Matouš 89 M20-39 112. praha 8 14:04.7 29:51.9 46:21.0 18:32.0
113 113. 602 KOLAR MARTIN 89 M20-39 113. BRNO 14:11.4 29:59.6 46:23.0 18:34.0
114 114. 641 MLÁDEK Robert 64 M20-39 114. Praha 14:30.8 30:30.9 46:26.0 18:37.0
115 115. 683 KOZUBEK Petr 72 M20-39 115. Praha 3 14:32.2 29:52.8 46:43.0 18:54.0
116 116. 606 DRAZDÍK Filip 95 M20-39 116. 13:38.8 30:33.5 47:07.0 19:18.0
117 117. 674 SKÁCEL Zdeněk 58 M20-39 117. Praha 15:02.8 30:50.2 47:22.0 19:33.0
118 118. 704 VALKO Stanislav 77 M20-39 118. Bonbon 15:00.8 32:47.8 50:14.0 22:25.0
119. 635 AMBROS Jakub 87 M20-39 MK Kopřivnice 9:26.8 19:36.1 DNF
120. 721 HORÁK Ondřej 90 M20-39 Neratovice 13:41.3 DNF