Tisk Máte dotaz ?

Triatlon Předboj 2011

Předboj (03. 07. 2011)

zataženo, déšť, vzduch: 13°C, voda: 20°C


Triatlon Předboj 2011 - výsledky

trať
muži 0,75 - 28 - 7,5 km ženy 0,75 - 28 - 7,5 km hobby triatlon žaci + děti
muži
Absolutní pořadí M18-19 M20-29 M30-39 M40-49 M50+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # kolo # běh # cíl ztráta
Ano
Ne

muži 0,75 - 28 - 7,5 km    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # kolo # běh # cíl ztráta
1 1. 37 BRYNDA Jaroslav 77 TriStar Kučera M30-39 1. 8:06.6 1. 43:23.1 1. 25:25.7 4. 1:16:55.4
2 2. 27 WAINER Jan 76 Team Louny M30-39 2. 8:28.0 3. 44:28.0 2. 24:22.2 2. 1:17:18.2 22.8
3 3. 45 MIKA Tomáš 87 Etriatlon team M20-29 1. 8:44.4 6. 47:12.7 6. 24:47.5 3. 1:20:44.6 3:49.2
4 4. 21 REXA Martin 79 Kerda Sport M30-39 3. 9:41.9 7. 47:07.5 5. 24:20.6 1. 1:21:10.0 4:14.6
5 5. 16 ANDRŠ Martin 88 Tri Ski Horní Poč. M20-29 2. 8:18.1 2. 49:10.3 11. 25:48.7 5. 1:23:17.1 6:21.7
6 6. 4 KAŠPÁREK Pavel 61 OMT Pardubice M50+ 1. 8:41.6 5. 47:03.1 4. 28:17.3 11. 1:24:02.0 7:06.6
7 7. 30 ČAPEK Petr 76 SWEEP Cycling M30-39 4. 8:39.3 4. 45:27.0 3. 30:30.0 19. 1:24:36.3 7:40.9
8 8. 33 KINDL Robert 72 Iron Stars M30-39 5. 9:46.1 8. 47:45.3 7. 28:01.9 9. 1:25:33.3 8:37.9
9 9. 18 KROUPA Štěpán 75 HiSport Team M30-39 6. 10:26.6 9. 49:00.6 10. 27:24.5 7. 1:26:51.7 9:56.3
10 10. 20 MAHAGONI Marek 77 ČESYK M30-39 7. 11:03.1 18. 47:51.2 8. 28:43.1 12. 1:27:37.4 10:42.0
11 11. 34 KRUŽIC Andrej 77 Praha M30-39 8. 11:13.6 20. 48:27.3 9. 28:56.4 13. 1:28:37.3 11:41.9
12 12. 25 TRUHLÁŘ Luboš 87 Kralupy nad Vltavou M20-29 3. 11:15.7 21. 51:10.5 14. 26:22.2 6. 1:28:48.4 11:53.0
13 13. 43 KOČOVSKÝ Miroslav 61 SK SLAVIA PRAHA TT M50+ 2. 10:53.3 16. 49:41.3 12. 30:06.1 17. 1:30:40.7 13:45.3
14 14. 41 VOJTĚCHOVSKÝ Tomáš 74 TJ Slávie Chomutov M30-39 9. 10:42.8 12. 50:50.0 13. 29:17.1 15. 1:30:49.9 13:54.5
15 15. 14 WALTER Jan 92 Tri Ski Horní Poč. M18-19 1. 10:39.6 10. 53:15.2 17. 28:16.6 10. 1:32:11.4 15:16.0
16 16. 10 ŽOHA Honza 88 Tri Ski Horní Poč. M20-29 4. 10:48.7 15. 54:44.6 20. 27:55.8 8. 1:33:29.1 16:33.7
17 17. 38 MARŠÍK Petr 71 TJ SLAVOJ ČÁSLAV M40-49 1. 10:44.6 14. 55:14.8 22. 29:25.8 16. 1:35:25.2 18:29.8
18 18. 35 FRAŇA Michal 81 M30-39 10. 13:26.8 25. 52:13.9 16. 30:10.1 18. 1:35:50.8 18:55.4
19 19. 3 KAŠPÁREK Petr 59 OMT Pardubice M50+ 3. 11:30.0 23. 51:25.8 15. 33:15.5 26. 1:36:11.3 19:15.9
20 20. 47 NOVÁK Tomáš 84 TSK Praha M20-29 5. 10:42.4 11. 56:38.6 23. 28:57.2 14. 1:36:18.2 19:22.8
21 21. 42 ZLATUŠKA Petr 75 M30-39 11. 11:17.1 22. 53:39.2 18. 31:29.3 22. 1:36:25.6 19:30.2
22 22. 24 FIALA Aleš 66 SK Slavia Praha M40-49 2. 11:01.5 17. 53:57.3 19. 31:53.9 25. 1:36:52.7 19:57.3
23 23. 12 ŠŮS Jaroslav 65 Novis TK Praha M40-49 3. 14:10.3 28. 55:14.3 21. 30:35.9 20. 1:40:00.5 23:05.1
24 24. 23 SUCHÁNEK Miloslav 74 Triatlon Hrádek n. N. M30-39 12. 11:11.9 19. 58:03.4 25. 31:42.3 24. 1:40:57.6 24:02.2
25 25. 26 POUPA Petr 82 Bazinga! team M20-29 6. 13:47.7 27. 58:54.9 27. 30:38.3 21. 1:43:20.9 26:25.5
26 26. 13 ŠIML Jan 67 Novis TK Praha M40-49 4. 10:43.1 13. 58:41.2 26. 34:12.0 28. 1:43:36.3 26:40.9
27 27. 5 OTÁHAL Jaroslav 69 HiSport Team M40-49 5. 11:47.8 24. 56:42.7 24. 35:18.9 30. 1:43:49.4 26:54.0
28 28. 31 ZEMAN Zbyněk 54 Litvínov M50+ 4. 14:18.7 30. 59:02.1 28. 33:56.4 27. 1:47:17.2 30:21.8
29 29. 2 SUŠÁNKA Robert 66 Točenští chrti M40-49 6. 14:45.0 32. 1:05:20.3 32. 31:37.2 23. 1:51:42.5 34:47.1
30 30. 46 ČERNÝ Vladimír 81 HolecBekele M30-39 13. 14:14.7 29. 1:00:50.0 29. 37:32.9 32. 1:52:37.6 35:42.2
31 31. 6 STEFAN Art 81 Etriatlon team M30-39 14. 13:45.3 26. 1:04:19.2 31. 36:28.2 31. 1:54:32.7 37:37.3
32 32. 28 ŠVINGR Pavel 53 Team Louny M50+ 5. 14:46.4 33. 1:03:34.4 30. 39:24.6 33. 1:57:45.4 40:50.0
33 33. 9 MARTINKA Jiří 69 GCHOS M40-49 7. 14:44.7 31. 1:18:26.2 33. 34:43.2 29. 2:07:54.1 50:58.7
34. 29 MATERNA Jan 71 CYKLOADAM RACING M40-49 10:56.2 43:24.3 DNF
35. 11 NAGY Jiří 90 Tri Ski Horní Poč.i M20-29 9:39.2 DNF
36. 22 SEIDL Robert 67 SLČR M40-49 14:21.2 58:26.4 DNF