Tisk Máte dotaz ?

M-SR Vialle Slovakman 113 Batovce 2011

Bátovce (16. 07. 2011)

jasno, vzduch: 30 C, voda: 25 C


M-SR Vialle Slovakman 113 Batovce 2011 - výsledky

trať
muži 1,9 - 90 - 21 km ženy 1,9 - 90 - 21 km
muži
Absolutní pořadí M18-39 M40-49 M50+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # 1.depo kolo # 2.depo běh # cíl ztráta
Ano
Ne

muži 1,9 - 90 - 21 km    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # 1.depo kolo # 2.depo běh # cíl ztráta
1 1. 80 ZADAK Karel 78 Realiz Sportteam/BA M18-39 1. 28:10.9 9. 46.1 2:14:54.2 1. 41.0 1:17:38.3 1. 4:02:10.1
2 2. 2 ORLICKÝ Andrej 77 TRIATLON TEAM TRNAV M18-39 2. 25:50.0 1. 36.1 2:25:52.7 6. 42.0 1:17:43.9 2. 4:10:44.7 8:34.6
3 3. 4 DŽALAJ Karol 81 Realiz Sportteam/BA M18-39 3. 28:01.4 6. 45.6 2:19:03.2 2. 43.0 1:23:59.9 6. 4:12:32.8 10:22.7
4 4. 1 VABROUŠEK Petr 73 Author Tufo Zlín M18-39 4. 28:41.0 13. 59.4 2:24:36.8 3. 42.0 1:22:42.6 4. 4:17:41.9 15:31.8
5 5. 5 SLATINSKÝ Lukáš 83 TK Mor.Budějovice M18-39 5. 28:40.9 12. 50.9 2:24:59.1 5. 30.0 1:24:34.1 8. 4:19:35.1 17:25.0
6 6. 7 VRÁBEL Jozef 73 SUPERNOVA M18-39 6. 28:47.2 16. 49.1 2:24:56.3 4. 44.0 1:26:31.4 9. 4:21:47.9 19:37.8
7 7. 119 JEZKO Ivan 78 Triaxx M18-39 7. 32:32.2 27. 1:32.6 2:26:00.4 7. 55.0 1:26:51.9 10. 4:27:51.8 25:41.7
8 8. 6 SIMKANIN Martin 70 ExtravaDansa team M40-49 1. 30:52.3 25. 1:06.2 2:31:29.4 10. 54.0 1:24:28.8 7. 4:28:51.0 26:40.9
9 9. 114 KONIECZNY Marcin 72 IM2010 M18-39 8. 36:38.5 56. 1:23.7 2:30:04.8 9. 42.0 1:21:27.5 3. 4:30:16.5 28:06.4
10 10. 46 FOTUL Gregor 76 ŠK Pegas Košice M18-39 9. 28:43.6 15. 52.8 2:37:50.1 20. 46.0 1:23:19.6 5. 4:31:31.7 29:21.6
11 11. 97 BERKA Martin 87 Triaxx Bratislava M18-39 10. 32:32.9 29. 45.0 2:31:41.9 11. 35.0 1:27:24.4 12. 4:32:59.3 30:49.2
12 12. 121 OZORÁK Miroslav 73 TK Nové Zámky M18-39 11. 28:13.8 10. 59.8 2:34:04.4 14. 30.0 1:30:40.6 14. 4:34:28.6 32:18.5
13 13. 111 TOMAŠOVIČ Jozef 88 TRIAN ŠK UMB BB M18-39 12. 26:11.2 3. 40.6 2:26:21.6 8. 44.0 1:40:58.8 33. 4:34:56.2 32:46.1
14 14. 206 CELERÍN Milan 65 TAT Martin M40-49 2. 33:04.8 40. 50.5 2:37:55.7 21. 1:35.0 1:26:55.8 11. 4:40:21.9 38:11.8
15 15. 19 BALÁŽ Martin 79 Triatlon team Trnav M18-39 13. 33:03.9 38. 52.2 2:38:15.0 23. 1:03.0 1:32:52.5 15. 4:46:06.4 43:56.3
16 16. 16 SUMMERLING Štěpán 70 MŠK Krompachy M40-49 3. 35:38.8 48. 1:23.5 2:34:41.2 17. 46.0 1:35:00.6 18. 4:47:30.2 45:20.1
17 17. 34 UHRECKÝ Pavel 74 SportDiag M18-39 14. 29:54.3 19. 1:42.9 2:37:37.6 19. 38.0 1:38:40.3 27. 4:48:33.1 46:23.0
18 18. 58 ŽÁČIK Šimon 91 SMTA Nitra M18-39 15. 27:35.1 5. 1:08.3 2:34:29.5 15. 32.0 1:45:08.6 45. 4:48:53.1 46:43.0
19 19. 59 MÉSZÁROS Jakub 91 ŠK Atóm Levice M18-39 16. 35:41.7 49. 1:18.3 2:34:38.0 16. 42.0 1:36:33.4 22. 4:48:53.4 46:43.3
20 20. 10 PARIKRUPA Marek 77 SMTA Nitra M18-39 17. 30:36.2 24. 1:47.5 2:33:44.2 13. 35.0 1:43:51.7 40. 4:50:34.9 48:24.8
21 21. 99 NOVÁK Pavel 66 AD Brodek M40-49 4. 28:05.5 7. 1:42.1 2:44:35.2 39. 1:48.0 1:36:33.3 21. 4:52:44.3 50:34.2
22 22. 204 KOVALÍK Miroslav 75 posilka Martin M18-39 18. 39:25.9 72. 1:19.0 2:38:15.2 24. 57.0 1:34:26.9 17. 4:54:24.3 52:14.2
23 23. 20 STRAŠKA Tomáš 78 TriatlonTeam Trnava M18-39 19. 36:22.2 53. 1:51.5 2:41:39.6 32. 51.0 1:33:49.3 16. 4:54:33.4 52:23.3
24 24. 120 PETRÁSEK Václav 76 M18-39 20. 32:32.2 28. 1:35.3 2:45:14.7 40. 1:21.0 1:36:17.6 20. 4:57:00.7 54:50.6
25 25. 61 PAVLÍK Ján 89 TRIAN ŠK UMB M18-39 21. 26:07.3 2. 58.8 2:45:56.1 43. 36.0 1:43:33.2 39. 4:57:11.1 55:01.0
26 26. 83 KRAJČOVIČ Ján 86 Triax FTVŠ BA M18-39 22. 32:38.9 31. 49.1 2:40:12.9 30. 32.0 1:44:12.0 41. 4:58:25.3 56:15.2
27 27. 75 NÉČ Ladislav 76 CK BN M18-39 23. 40:55.4 80. 3:01.8 2:38:37.0 25. 1:39.0 1:35:12.3 19. 4:59:25.9 57:15.8
28 28. 113 ŠKVARKA Peter 83 Dolný Kubín M18-39 24. 37:41.6 60. 1:56.3 2:40:07.1 29. 47.0 1:38:58.6 29. 4:59:30.6 57:20.5
29 29. 78 BANÁK Peter 81 Triax M18-39 25. 36:27.4 54. 1:24.6 2:43:43.8 35. 48.0 1:38:50.3 28. 5:01:14.3 59:04.2
30 30. 110 JURKOVIČ Martin 85 KPŠ Nereus Žilina M18-39 26. 33:06.5 41. 1:08.7 2:49:49.2 58. 32.0 1:37:06.9 23. 5:01:43.4 59:33.3
31 31. 25 KRÁLIK Andrej 89 TriatlonTeam Trnava M18-39 27. 35:24.6 45. 1:15.0 2:44:28.9 38. 50.0 1:40:45.2 32. 5:02:43.8 1:00:33.7
32 32. 109 SIVÁK Pavol 81 Povedz lod M18-39 28. 42:13.3 87. 1:33.0 2:33:00.9 12. 1:14.0 1:45:17.2 46. 5:03:17.9 1:01:07.8
33 33. 50 MAGNA Rastislav 81 Ironman Team Levice M18-39 29. 35:25.7 46. 1:20.6 2:47:30.8 49. 1:08.0 1:38:18.8 26. 5:03:43.9 1:01:33.8
34 34. 62 FARBÁK Ivan 87 Trian ŠK UMB BB M18-39 30. 32:57.0 37. 46.0 2:38:11.6 22. 26.0 1:51:52.2 69. 5:04:12.3 1:02:02.2
35 35. 124 NEMČOK Radoslav 79 Triaxx Ftvš BA M18-39 31. 28:08.5 8. 1:06.3 2:46:52.1 46. 56.0 1:47:43.1 57. 5:04:46.4 1:02:36.3
36 36. 66 PALINSKY Andrej 77 SK DELFIN NITRA M18-39 32. 42:28.0 92. 1:42.9 2:38:48.8 26. 1:21.0 1:40:39.7 31. 5:05:00.1 1:02:50.0
37 37. 21 MIKO Marcel 77 Triatlon Team Trnav M18-39 33. 35:35.2 47. 1:02.9 2:39:48.6 28. 1:36.0 1:47:36.9 56. 5:05:40.0 1:03:29.9
38 38. 77 BŽISKÝ Peter 75 Triax Triklub FTVŠ M18-39 34. 32:43.1 33. 1:01.7 2:45:46.5 42. 1:17.0 1:45:06.5 44. 5:05:54.6 1:03:44.5
39 39. 69 PAľA Peter 86 T.A.T. Martin M18-39 35. 32:50.3 35. 57.7 2:48:05.1 52. 52.0 1:43:22.9 38. 5:06:08.1 1:03:58.0
40 40. 123 SIVACEK Marian 89 KHC Spartak Myjava M18-39 36. 36:01.8 51. 1:47.8 2:42:03.9 33. 1:08.0 1:45:56.7 49. 5:06:58.2 1:04:48.1
41 41. 51 HAJZAS Michal 92 M18-39 37. 29:52.6 18. 2:23.7 2:45:21.2 41. 50.0 1:49:38.3 65. 5:08:06.0 1:05:55.9
42 42. 74 PENIAK Matej 84 Trian ŠK UMB BB M18-39 38. 34:58.2 42. 51.3 2:48:49.5 55. 1:09.0 1:42:23.8 35. 5:08:11.7 1:06:01.6
43 43. 33 ŠTUPÁK Peter 83 Triax M18-39 39. 28:41.8 14. 48.6 2:54:01.2 71. 52.0 1:46:04.8 51. 5:10:28.4 1:08:18.3
44 44. 71 NOSEK Dalibor 77 Kompava H-triathlon M18-39 40. 38:06.4 64. 1:23.2 2:46:22.9 44. 1:41.0 1:43:08.6 37. 5:10:41.7 1:08:31.6
45 45. 18 BOGÁR Ľuboš 84 Triatlon team Trnav M18-39 41. 33:04.4 39. 1:01.9 2:48:36.0 54. 45.0 1:49:27.8 63. 5:12:55.3 1:10:45.2
46 46. 84 PAPP Samuel 91 Pegas triatlon PE M18-39 42. 30:01.3 20. 1:01.1 2:46:35.7 45. 1:04.0 1:54:23.4 73. 5:13:05.6 1:10:55.5
47 47. 122 OBST Ondrej 84 TRIAX Triklub FTVŠ M18-39 43. 30:09.4 22. 2:42.8 2:59:03.6 81. 3:30.0 1:38:15.2 25. 5:13:41.1 1:11:31.0
48 48. 104 LACKO Karol 64 Merkfood Holíč M40-49 5. 29:04.6 17. 1:12.1 2:41:15.5 31. 1:20.0 2:01:10.7 85. 5:14:03.2 1:11:53.1
49 49. 230 BIELIK Viktor 77 Sportdiag team M18-39 44. 39:19.9 71. 57.5 2:47:27.4 48. 1:21.0 1:45:32.6 47. 5:14:38.2 1:12:28.1
50 50. 101 DUBA Gabriel 69 ŠK Atóm Levice M40-49 6. 39:05.4 69. 1:33.0 2:44:23.6 37. 48.0 1:49:32.5 64. 5:15:22.4 1:13:12.3
51 51. 242 BIELIK Rastislav 91 ŠK Delfín Nitra M18-39 45. 26:16.6 4. 36.9 2:39:26.1 27. 56.0 2:08:58.0 101. 5:16:13.1 1:14:03.0
52 52. 70 FARKAŠ Aleš 75 kompava h-triathlon M18-39 46. 38:04.9 63. 1:32.6 2:50:04.5 59. 54.0 1:46:51.1 53. 5:17:27.3 1:15:17.2
53 53. 54 DUBAJ Milan 60 SMTA Nitra M50+ 1. 44:42.2 101. 1:59.2 2:43:15.1 34. 1:29.0 1:46:19.9 52. 5:17:45.3 1:15:35.2
54 54. 232 ŠIMO Jozef 72 Sportdiag Team M18-39 47. 30:04.8 21. 2:06.2 2:52:02.6 64. 1:15.0 1:53:00.3 71. 5:18:29.1 1:16:19.0
55 55. 202 KONEČNÝ Daniel 71 TAT Martin M40-49 7. 32:42.1 32. 46.7 2:47:13.9 47. 1:13.0 1:56:51.0 78. 5:18:47.1 1:16:37.0
56 56. 29 GAŽO Peter 70 Humenné M40-49 8. 42:25.0 90. 4:05.9 2:44:02.2 36. 1:30.0 1:47:04.9 55. 5:19:07.9 1:16:57.8
57 57. 222 VRŽDIAK Rastislav 72 SKP KBL MARTIN M18-39 48. 37:37.2 59. 2:05.9 2:53:08.5 69. 1:38.0 1:46:02.8 50. 5:20:32.8 1:18:22.7
58 58. 32 ŠKORVÁNEK Jiří 82 Hukvaldy M18-39 49. 39:59.7 76. 1:21.1 2:53:15.2 70. 1:15.0 1:45:00.4 43. 5:20:51.4 1:18:41.3
59 59. 254 GINIČ Michal 91 Trian ŠK UMB BB M18-39 50. 32:20.6 26. 1:32.0 2:48:10.5 53. 1:04.0 1:59:05.0 82. 5:22:11.7 1:20:01.6
60 60. 115 JEDRUSIAK Jerzy 73 KS Wilanów M18-39 51. 39:50.6 73. 1:55.9 2:50:21.8 61. 2:11.0 1:48:06.1 58. 5:22:25.6 1:20:15.5
61 61. 125 NEMČOK Tomáš 84 KMT B.Štiavnica M18-39 52. 28:36.2 11. 1:20.0 2:50:04.9 60. 59.0 2:01:25.9 87. 5:22:26.2 1:20:16.1
62 62. 49 NĚMČÍK Marek 75 M18-39 53. 36:09.4 52. 57.7 3:00:11.4 86. 1:00.0 1:44:58.2 42. 5:23:16.4 1:21:06.3
63 63. 112 MARKO Jozef 61 SMTA Nitra M50+ 2. 38:25.8 66. 1:41.9 2:57:17.3 78. 1:21.0 1:45:43.4 48. 5:24:29.8 1:22:19.7
64 64. 220 JEDRZEJKO Tomasz 79 IM 2010 M18-39 54. 49:34.5 113. 2:10.7 3:03:03.4 92. 1:48.0 1:27:58.6 13. 5:24:35.4 1:22:25.3
65 65. 106 RYBÁR Branislav 79 Nové Zámky M18-39 55. 40:51.2 78. 3:10.7 2:59:21.5 83. 1:37.0 1:40:34.6 30. 5:25:34.6 1:23:24.5
66 66. 67 LOPATNIK Miroslav 61 Triklub FTVS M50+ 3. 39:56.8 75. 1:15.8 2:55:20.9 74. 1:12.0 1:50:24.6 67. 5:28:10.1 1:26:00.0
67 67. 53 BEZÁK Jozef 56 ELUN Bánovce nad Be M50+ 4. 53:52.4 121. 2:01.1 2:49:10.7 56. 1:51.0 1:43:03.2 36. 5:29:58.2 1:27:48.1
68 68. 240 DÁVIDÍK Martin 76 TJ Leziachov M18-39 56. 36:55.2 58. 2:08.7 2:52:42.5 68. 1:57.0 1:58:12.3 80. 5:31:56.0 1:29:45.9
69 69. 24 MASARYK Tomas 88 TriatlonTeam Trnava M18-39 57. 46:31.6 106. 1:32.8 2:49:39.5 57. 54.0 1:53:41.6 72. 5:32:19.9 1:30:09.8
70 70. 39 DOLHY David 86 Triaxx M18-39 58. 36:43.9 57. 1:16.1 2:47:49.2 51. 51.0 2:06:01.0 96. 5:32:40.9 1:30:30.8
71 71. 105 VALKOVIČ Michal 84 Neregistrovany M18-39 59. 41:34.0 84. 3:59.0 2:56:02.4 75. 1:37.0 1:50:25.0 68. 5:33:37.3 1:31:27.2
72 72. 250 KRAJČIROVIČ Tomaš 69 runshop sportteam M40-49 9. 43:08.2 95. 2:20.0 2:59:04.3 82. 1:10.0 1:48:58.7 61. 5:34:41.5 1:32:31.4
73 73. 234 VACHAL Juraj 67 M40-49 10. 44:46.3 102. 2:16.4 2:54:15.8 73. 1:52.0 1:52:28.8 70. 5:35:39.5 1:33:29.4
74 74. 23 KOVAL Pavol 72 Triatlon Team Trnav M18-39 60. 41:41.5 85. 2:26.6 3:08:55.2 104. 1:31.0 1:41:24.8 34. 5:35:58.7 1:33:48.6
75 75. 28 STOLAR Martin 79 SDT VRBOVE M18-39 61. 41:27.2 83. 2:07.3 3:02:17.9 88. 1:08.0 1:49:02.6 62. 5:36:03.1 1:33:53.0
76 76. 40 DEMČÁK Martin 78 Bratislava M18-39 62. 40:16.8 77. 2:07.0 3:05:42.0 97. 1:10.0 1:48:08.5 59. 5:37:24.3 1:35:14.2
77 77. 31 JANOŠEK Tomáš 81 Etriatlon Team M18-39 63. 38:29.9 68. 2:11.6 2:52:23.5 67. 22.0 2:07:25.5 100. 5:40:52.1 1:38:42.0
78 78. 38 ZAŤKO Milan 62 BIKE PRO M40-49 11. 44:41.3 100. 1:41.9 2:59:33.9 84. 2:04.0 1:54:37.0 74. 5:42:37.6 1:40:27.5
79 79. 37 ŠULGAN Jakub 87 Oščadnica M18-39 64. 37:59.1 61. 1:16.1 3:02:58.7 91. 1:00.0 1:59:46.6 83. 5:43:00.1 1:40:50.0
80 80. 65 GRENDÁR Peter 78 M18-39 65. 42:13.6 88. 2:25.9 2:56:32.4 77. 1:40.0 2:00:56.4 84. 5:43:48.5 1:41:38.4
81 81. 117 KRÁLIK Peter 68 Triax M40-49 12. 49:11.7 112. 3:12.0 3:11:59.0 110. 2:04.0 1:37:49.9 24. 5:44:16.7 1:42:06.6
82 82. 107 ORAVEC Radovan 88 Lučenec M18-39 66. 41:25.6 82. 1:48.2 2:54:09.7 72. 53.0 2:06:00.4 95. 5:44:16.8 1:42:06.7
83 83. 63 HAVETTA Ľuboslav 67 Trian ŠK UMB M40-49 13. 35:58.5 50. 1:45.4 2:51:00.7 63. 1:22.0 2:14:18.5 108. 5:44:25.2 1:42:15.1
84 84. 43 POPOVIČ Miloslav 76 Iron Team BA M18-39 67. 39:52.9 74. 2:02.0 2:56:32.1 76. 1:39.0 2:04:29.1 91. 5:44:35.3 1:42:25.2
85 85. 246 FAZEKAS Zsolt 75 TK Nové Zámky M18-39 68. 36:32.6 55. 1:45.8 2:50:23.3 62. 1:17.0 2:15:12.4 110. 5:45:11.3 1:43:01.2
86 86. 264 HOLEČKO Imrich 56 MŠK Pokrok Krompachy M50+ 5. 41:54.0 86. 2:32.5 3:03:53.5 94. 1:29.0 1:55:33.5 75. 5:45:22.1 1:43:12.0
87 87. 45 PETKOVSKY Roman 72 SKP Trnava M18-39 69. 30:33.4 23. 2:25.4 3:08:02.8 102. 1:06.0 2:03:39.0 89. 5:45:46.6 1:43:36.5
88 88. 126 LENGYEL Michal 71 - M40-49 14. 44:27.6 98. 3:37.0 3:07:11.4 101. 2:24.0 1:48:47.6 60. 5:46:27.6 1:44:17.5
89 89. 81 BIELIK Andrej 80 SCMT Trenčín M18-39 70. 43:01.3 94. 2:03.3 2:47:31.4 50. 1:28.0 2:12:44.7 105. 5:46:48.9 1:44:38.8
90 90. 41 CHROMÝ Milan 60 M50+ 6. 39:13.3 70. 2:56.4 3:04:53.5 95. 3:00.0 1:57:52.5 79. 5:47:55.2 1:45:45.1
91 91. 52 MARKO Martin 77 Iron Team BA M18-39 71. 42:15.8 89. 1:49.4 3:09:18.7 105. 1:06.0 1:55:54.1 76. 5:50:24.2 1:48:14.1
92 92. 116 MOZOLÁK Adam 79 Bohdanovce nad Trn. M18-39 72. 38:01.3 62. 2:51.9 3:12:26.8 112. 1:39.0 1:56:07.0 77. 5:51:06.0 1:48:55.9
93 93. 224 KORDA Ivan 61 Trian ŠK UMB BB M50+ 7. 46:23.4 105. 3:33.0 3:12:20.1 111. 2:07.0 1:46:58.8 54. 5:51:22.3 1:49:12.2
94 94. 55 ŠINDELÁŘ Martin 77 Iron Team BA M18-39 73. 42:26.4 91. 1:52.5 2:52:18.8 66. 59.0 2:15:00.4 109. 5:52:36.9 1:50:26.8
95 95. 64 MIŠOVIC Michal 77 M18-39 74. 44:35.3 99. 2:15.5 3:02:11.2 87. 2:40.0 2:01:37.2 88. 5:53:19.0 1:51:08.9
96 96. 256 BILEŠ Jozef 88 Iron Team M18-39 75. 32:54.2 36. 1:52.9 2:57:28.8 79. 1:16.0 2:19:52.2 113. 5:53:23.7 1:51:13.6
97 97. 17 BERNÁTH František 59 Triatlon Dvory M50+ 8. 52:13.8 119. 1:37.8 3:09:38.4 106. 1:30.0 1:50:23.7 66. 5:55:23.7 1:53:13.6
98 98. 76 CENGEL Duro 67 Tanad sport B.Stiavni M40-49 15. 50:25.6 115. 2:08.4 3:00:07.6 85. 1:43.0 2:01:14.2 86. 5:55:39.0 1:53:28.9
99 99. 30 TARČA Jurij 69 Triatlon team Ostrava M40-49 16. 41:16.2 81. 1:26.1 3:02:26.2 89. 1:25.0 2:09:48.6 102. 5:56:22.4 1:54:12.3
100 100. 44 LOPUŠNÝ Patrik 80 sportdiag team M18-39 76. 47:28.2 111. 1:49.8 2:36:06.3 18. 1:02.0 2:31:16.5 118. 5:57:43.0 1:55:32.9
101 101. 48 ŠTEFFEK René 68 Malacky M40-49 17. 43:28.8 96. 1:33.7 3:05:53.3 98. 1:18.0 2:07:08.4 98. 5:59:22.1 1:57:12.0
102 102. 22 DŽUPIN Marián 75 Triatlon Team Trnav M18-39 77. 45:27.7 104. 1:31.4 3:05:57.9 99. 1:00.0 2:06:47.2 97. 6:00:44.4 1:58:34.3
103 103. 108 GIRETH Róbert 83 povedz loď M18-39 78. 52:08.3 118. 2:22.3 2:52:15.8 65. 2:04.0 2:12:19.3 103. 6:01:09.2 1:58:59.1
104 104. 42 PUSZTAY Juraj 92 IRONTEAM BA M18-39 79. 38:29.5 67. 2:24.8 3:14:13.6 114. 1:28.0 2:05:35.7 93. 6:02:11.9 2:00:01.8
105 105. 262 MäSIAR Michal 85 Triaxx M18-39 80. 38:16.8 65. 1:25.3 3:07:05.0 100. 1:11.0 2:14:18.2 107. 6:02:16.2 2:00:06.1
106 106. 73 BLANARIK Dominik 77 Skalica M18-39 81. 40:51.9 79. 1:56.6 3:10:52.7 107. 1:46.0 2:07:21.5 99. 6:02:49.1 2:00:39.0
107 107. 228 HORÁK Michal 92 Trian ŠK UMB. BB M18-39 82. 32:35.6 30. 1:33.8 3:03:36.2 93. 50.0 2:26:55.3 117. 6:05:31.2 2:03:21.1
108 108. 252 ŠALKA Lubomir 73 runshop sportteam M18-39 83. 44:25.8 97. 2:30.7 3:02:54.5 90. 59.0 2:17:17.7 112. 6:08:07.7 2:05:57.6
109 109. 60 HRÚZ Ján 75 Multisport academy M18-39 84. 46:58.1 109. 2:28.4 3:19:16.5 117. 1:30.0 1:58:30.6 81. 6:08:43.6 2:06:33.5
110 110. 98 BUČEK Peter 52 ŠK Triklub FTVŠ M50+ 9. 47:20.4 110. 3:00.6 3:11:39.2 109. 1:11.0 2:05:46.3 94. 6:08:57.3 2:06:47.2
111 111. 103 BALÁŽIK Andrej 77 Iron Team BA M18-39 85. 35:16.2 43. 3:03.4 3:12:48.9 113. 3:16.0 2:15:58.2 111. 6:10:23.0 2:08:12.9
112 112. 35 PECHTOR Pavol M40-49 18. 51:41.3 117. 2:03.5 3:11:15.2 108. 1:40.0 2:03:49.3 90. 6:10:29.3 2:08:19.2
113 113. 218 SAKO Andrej 80 PŠK-CYCLING TEAM M18-39 86. 50:02.3 114. 3:07.1 3:04:55.2 96. 1:10.0 2:12:52.2 106. 6:12:07.2 2:09:57.1
114 114. 248 SOľÁR Peter 77 ŠK pre Radosť M18-39 87. 53:38.2 120. 3:05.6 3:17:34.8 116. 2:25.0 2:04:55.1 92. 6:21:38.2 2:19:28.1
115 115. 72 ŠEDÍK Ivan 76 Pruské M18-39 88. 46:47.1 108. 3:30.2 3:08:24.9 103. 2:12.0 2:26:23.6 116. 6:27:17.6 2:25:07.5
116 116. 36 THOMKA Michal 81 Hrom do piecky! M18-39 89. 51:06.1 116. 1:49.1 3:21:19.4 118. 2:32.0 2:12:24.9 104. 6:29:11.9 2:27:01.8
117 117. 102 TVARŮŽEK Tomáš 63 Moravští lyžníci M40-49 19. 46:42.2 107. 2:23.7 3:24:14.3 120. 2:10.0 2:22:57.8 115. 6:38:27.7 2:36:17.6
118 118. 57 SLAMKA Tomáš 80 Iron Team BA M18-39 90. 42:55.7 93. 1:38.3 3:23:00.5 119. 1:33.0 2:36:18.2 119. 6:45:26.0 2:43:15.9
119 119. 26 GOSSÁNYI Peter 72 Bratislava M18-39 91. 35:22.8 44. 1:26.1 2:58:52.6 80. 1:04.0 3:12:00.1 122. 6:48:45.5 2:46:35.4
120 120. 27 ŽIAČIK Peter 84 IRON TEAM BA M18-39 92. 32:49.0 34. 1:32.4 3:17:14.6 115. 1:39.0 2:55:30.4 121. 6:48:45.6 2:46:35.5
121 121. 68 GAJDOS Ludovit 59 Nitra M50+ 10. 45:17.0 103. 6:04.1 3:35:10.2 121. 3:56.0 2:21:55.6 114. 6:52:23.1 2:50:13.0
122 122. 82 PŘIBYL Jaroslav 59 Kremnica M50+ 11. 1:12:40.2 122. 3:47.3 3:36:46.8 122. 6:13.0 2:39:28.5 120. 7:38:55.9 3:36:45.8
123. 208 BIALOKOZOWICZ Przemysl 81 Piorun Poryte Apple M18-39 47:24.9 2:56.2 2:11:39.4 DNF
124. 9 ŽÁČIK Anton 69 SMTA Nitra M40-49 38:35.7 1:11.8 3:15:46.1 DNF
125. 118 ULIČNÝ Michal 90 Triaxx M18-39 42:09.6 51.8 1:10:04.0 DNF
126. 47 SOPKO Vladimír 90 ŠK Pegas Košice M18-39 26:25.3 1:00.4 3:32:02.5 DNF
127. 236 PAŽICKÝ Lubomír 56 SMTA Nitra M50+ 39:59.4 1:17.6 2:56:05.1 1:29.0 DNF
128. 260 VARGA Michal 82 Triax M18-39 34:59.2 5:09.7 1:12:27.4 DNF
129. 56 VÁŽNY Michal 78 Iron Team BA M18-39 52:02.3 3:06.7 2:52:33.6 DNF
130. 79 JAKUBIČEK Honza 82 M18-39 29:56.3 57.1 2:41:18.6 5:03.0 DNF