Děčín (10. 07. 2010)
polojasno, vzduch: 32 C, voda: 23 C
Děčín Zedníček Xterra Cup 2010 - výsledky
|
|||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
muži 0,8 - 18 - 5 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | klub | kat. | # | plavání | # | kolo | # | běh | # | cíl | ztráta | |
1 | 1. | 40 | KLÍMA Jirka | 87 | AD Cyklo Brodek | M20-29 | 1. | 7:49.8 | 6. | 48:37.2 | 1. | 19:39.2 | 1. | 1:16:06.2 | |
2 | 2. | 48 | KUBÍČEK Jan | 80 | Start TT K.Vary | MEL | 1. | 7:59.3 | 7. | 48:51.7 | 4. | 20:22.0 | 4. | 1:17:13.0 | 1:06.8 |
3 | 3. | 31 | JINDRA Pavel | 78 | TTCyklorenovaCvikov | MEL | 2. | 7:48.6 | 5. | 49:42.7 | 5. | 21:34.2 | 9. | 1:19:05.5 | 2:59.3 |
4 | 3. | 56 | MATERA Tomáš | 89 | InsportlineTT Opava | MEL | 3. | 7:39.4 | 3. | 48:43.4 | 2. | 22:42.7 | 15. | 1:19:05.5 | 2:59.3 |
5 | 5. | 118 | DEDEK Aleš | 75 | AD Cyklo Brodek | M30-39 | 1. | 9:16.0 | 31. | 50:42.0 | 6. | 20:28.1 | 5. | 1:20:26.1 | 4:19.9 |
6 | 6. | 5 | BUDER Jens | 73 | STORCK XterraRacing | MEL | 4. | 8:14.6 | 10. | 52:22.6 | 9. | 20:03.6 | 3. | 1:20:40.8 | 4:34.6 |
7 | 7. | 39 | KLAKURKA Vašek | 83 | AD Cyklo Brodek | M20-29 | 2. | 8:01.7 | 8. | 51:46.8 | 7. | 21:20.6 | 8. | 1:21:09.1 | 5:02.9 |
8 | 8. | 25 | HAVLÍČEK Rostislav | 77 | Jilemnice | M30-39 | 2. | 8:14.9 | 11. | 52:05.8 | 8. | 21:07.9 | 7. | 1:21:28.6 | 5:22.4 |
9 | 9. | 114 | ŽILÁK František | 81 | GHOST - MOJEKOLO.CZ | MEL | 5. | 10:00.9 | 39. | 48:45.4 | 3. | 22:44.4 | 17. | 1:21:30.7 | 5:24.5 |
10 | 10. | 80 | SLAVATA Tomáš | 80 | Atletika Tábor | MEL | 6. | 9:00.8 | 24. | 53:16.6 | 10. | 22:43.1 | 16. | 1:25:00.5 | 8:54.3 |
11 | 11. | 93 | ŠTRYNCL Pavel | 77 | Bazén Liberec/RB | M30-39 | 3. | 8:39.3 | 17. | 54:24.5 | 12. | 22:22.9 | 13. | 1:25:26.7 | 9:20.5 |
12 | 12. | 20 | FRANCKE Michal | 86 | Triatlon Bižuterie | M20-29 | 3. | 6:58.1 | 1. | 54:40.8 | 13. | 24:02.7 | 29. | 1:25:41.6 | 9:35.4 |
13 | 13. | 133 | KOUKAL Martin | Dukla Liberec | MEL | 7. | 9:15.4 | 30. | 55:29.3 | 14. | 21:39.0 | 10. | 1:26:23.7 | 10:17.5 | |
14 | 14. | 108 | ZAHÁLKA Matěj | 93 | BTT Libochovice | M15-19 | 1. | 7:28.4 | 2. | 53:45.6 | 11. | 25:26.3 | 41. | 1:26:40.3 | 10:34.1 |
15 | 15. | 7 | BUŠEK Marek | 73 | BTT Libochovice | M30-39 | 4. | 9:13.8 | 29. | 56:44.1 | 17. | 23:08.1 | 19. | 1:29:06.0 | 12:59.8 |
16 | 16. | 134 | RAZÝM Aleš | 86 | Dukla Liberec | M20-29 | 4. | 9:10.7 | 28. | 59:32.9 | 25. | 20:42.0 | 6. | 1:29:25.6 | 13:19.4 |
17 | 17. | 123 | VIDNER Štěpán | 85 | TSK Praha | M20-29 | 5. | 8:48.1 | 19. | 57:01.5 | 19. | 23:59.7 | 28. | 1:29:49.3 | 13:43.1 |
18 | 18. | 82 | SUCHÝ Pavel | 69 | TT Cyklorenova Cvikov | M40-49 | 1. | 8:52.0 | 21. | 57:11.3 | 20. | 24:06.0 | 30. | 1:30:09.3 | 14:03.1 |
19 | 19. | 35 | KAMARYT Tomáš | 88 | LK Slovan KV | M20-29 | 6. | 10:27.9 | 43. | 56:39.2 | 16. | 23:47.4 | 25. | 1:30:54.5 | 14:48.3 |
20 | 20. | 9 | CHREN Pavel | 74 | TRI Cheb | M30-39 | 5. | 11:21.4 | 55. | 55:59.4 | 15. | 24:22.8 | 33. | 1:31:43.6 | 15:37.4 |
21 | 21. | 86 | SVAB Petr | 62 | Ironman Sudomer | M40-49 | 2. | 9:09.7 | 27. | 59:18.7 | 24. | 23:52.2 | 26. | 1:32:20.6 | 16:14.4 |
22 | 22. | 76 | ROUČEK Pavel | 73 | DC team | M30-39 | 6. | 8:19.7 | 12. | 1:00:24.3 | 32. | 23:45.1 | 24. | 1:32:29.1 | 16:22.9 |
23 | 23. | 128 | NOVÁK Jan | 77 | ALBI snowsport | M30-39 | 7. | 11:01.1 | 50. | 56:48.5 | 18. | 24:49.5 | 37. | 1:32:39.1 | 16:32.9 |
24 | 24. | 66 | ORLICH Petr | 61 | FORT SMC Ústí n. O. | M40-49 | 3. | 12:48.4 | 69. | 57:55.4 | 22. | 22:18.8 | 12. | 1:33:02.6 | 16:56.4 |
25 | 25. | 126 | ŠKÁBA Pavel | 74 | TRIEXPERT Team | M30-39 | 8. | 9:05.5 | 25. | 1:00:57.3 | 37. | 23:08.3 | 20. | 1:33:11.1 | 17:04.9 |
26 | 26. | 8 | CHARVÁT Tomáš | 73 | Kajak DC | M30-39 | 9. | 9:06.0 | 26. | 1:01:41.4 | 40. | 22:28.4 | 14. | 1:33:15.8 | 17:09.6 |
27 | 27. | 64 | OBR Tomáš | 77 | Praha | M30-39 | 10. | 8:56.9 | 22. | 59:58.8 | 29. | 24:25.4 | 34. | 1:33:21.1 | 17:14.9 |
28 | 28. | 109 | ZAHULA Vít | 90 | TT Bižuterie | M20-29 | 7. | 10:34.0 | 45. | 57:31.6 | 21. | 25:47.6 | 44. | 1:33:53.2 | 17:47.0 |
29 | 29. | 75 | REZEK Petr | 74 | SP KOLO TRISPORTTEAM | M30-39 | 11. | 10:45.6 | 47. | 59:16.6 | 23. | 23:53.3 | 27. | 1:33:55.5 | 17:49.3 |
30 | 30. | 6 | BULAVA František | 66 | TT Loko Beroun | M40-49 | 4. | 8:49.7 | 20. | 1:03:48.2 | 45. | 21:47.5 | 11. | 1:34:25.4 | 18:19.2 |
31 | 31. | 83 | SŮSA Jakub | 88 | Tatran Sedlčany | M20-29 | 8. | 10:10.0 | 40. | 59:47.7 | 27. | 25:05.8 | 40. | 1:35:03.5 | 18:57.3 |
32 | 32. | 50 | LIŠKA Petr | 79 | DEKTRADE | M30-39 | 12. | 10:50.3 | 48. | 59:39.1 | 26. | 24:36.9 | 35. | 1:35:06.3 | 19:00.1 |
33 | 33. | 74 | PUKOVEC Tomáš | 87 | InsportineTT Opava | M20-29 | 9. | 9:52.8 | 35. | 1:01:13.5 | 39. | 24:08.7 | 32. | 1:35:15.0 | 19:08.8 |
34 | 34. | 44 | KOVÁŘ Michal | 71 | Hospůdka Karolína | M30-39 | 13. | 12:27.1 | 65. | 1:00:42.2 | 34. | 23:01.1 | 18. | 1:36:10.4 | 20:04.2 |
35 | 35. | 131 | ZEMLER Václav | 63 | KIWI Vansdorf | M40-49 | 5. | 9:44.9 | 34. | 1:01:04.2 | 38. | 25:32.4 | 42. | 1:36:21.5 | 20:15.3 |
36 | 36. | 22 | FULKA Jiří | 60 | REDPOiNT PEARL iZUM | M50+ | 1. | 9:35.5 | 33. | 1:00:50.0 | 35. | 26:20.4 | 48. | 1:36:45.9 | 20:39.7 |
37 | 37. | 52 | LOSMAN Petr | 79 | OK99HK | M30-39 | 14. | 13:02.9 | 72. | 1:04:05.0 | 48. | 19:55.8 | 2. | 1:37:03.7 | 20:57.5 |
38 | 38. | 85 | SŮSA Petr | 90 | kokoteam.cz | M20-29 | 10. | 9:59.4 | 37. | 59:52.4 | 28. | 27:15.0 | 52. | 1:37:06.8 | 21:00.6 |
39 | 39. | 55 | MARCINKO Mikuláš | 68 | FTVS UK | M40-49 | 6. | 9:21.3 | 32. | 1:03:56.1 | 47. | 24:51.7 | 38. | 1:38:09.1 | 22:02.9 |
40 | 40. | 19 | FOLTYS Jiří | 76 | InsportlineTT Opava | M30-39 | 15. | 9:54.4 | 36. | 1:00:34.4 | 33. | 27:56.8 | 55. | 1:38:25.6 | 22:19.4 |
41 | 41. | 63 | NOVÁK Petr | 82 | X-Team BaNo K. Vary | MEL | 8. | 8:32.9 | 15. | 1:05:53.5 | 52. | 24:06.7 | 31. | 1:38:33.1 | 22:26.9 |
42 | 42. | 97 | TRAPP Lukáš | 89 | Start K.Vary | M20-29 | 11. | 7:43.0 | 4. | 1:02:46.6 | 41. | 28:13.4 | 59. | 1:38:43.0 | 22:36.8 |
43 | 43. | 58 | MICHALK Michael | 72 | MOG Dresden | M30-39 | 16. | 11:43.3 | 59. | 1:03:55.3 | 46. | 23:40.3 | 23. | 1:39:18.9 | 23:12.7 |
44 | 44. | 106 | VRABEC Ondřej | 83 | OK Sparta Praha | M20-29 | 12. | 12:14.8 | 62. | 1:00:02.6 | 31. | 27:28.3 | 54. | 1:39:45.7 | 23:39.5 |
45 | 45. | 122 | STEHLÍK Petr | 89 | Ekol team | M20-29 | 13. | 8:40.8 | 18. | 59:59.5 | 30. | 31:27.4 | 68. | 1:40:07.7 | 24:01.5 |
46 | 46. | 11 | CVRČEK Petr | 83 | Krokodýl Brno | M20-29 | 14. | 8:32.7 | 14. | 1:05:56.3 | 53. | 25:57.9 | 46. | 1:40:26.9 | 24:20.7 |
47 | 47. | 99 | VÁPENÍK Petr | 61 | BTT Libochovice | M40-49 | 7. | 10:16.1 | 41. | 1:03:17.9 | 43. | 27:16.0 | 53. | 1:40:50.0 | 24:43.8 |
48 | 48. | 14 | DRBOHLAV Tomáš | 77 | Bats Kralupy | M30-39 | 17. | 11:12.0 | 52. | 1:04:09.8 | 49. | 25:48.5 | 45. | 1:41:10.3 | 25:04.1 |
49 | 49. | 61 | MUŽÍK Jakub | 88 | Kajak AC Sparta PHA | M20-29 | 15. | 10:55.0 | 49. | 1:05:36.3 | 51. | 24:39.3 | 36. | 1:41:10.6 | 25:04.4 |
50 | 50. | 23 | GABLA Martin | 76 | BootCamp | M30-39 | 18. | 10:24.8 | 42. | 1:04:14.8 | 50. | 26:54.7 | 51. | 1:41:34.3 | 25:28.1 |
51 | 51. | 96 | TOŠNER Michal | 78 | LK Slovan K.V. | M30-39 | 19. | 12:09.7 | 61. | 1:03:28.9 | 44. | 26:33.0 | 50. | 1:42:11.6 | 26:05.4 |
52 | 52. | 129 | VRCHOTA Milan | 51 | CUPRUM Povrly | M50+ | 2. | 11:20.3 | 54. | 1:08:26.4 | 58. | 23:20.4 | 21. | 1:43:07.1 | 27:00.9 |
53 | 53. | 148 | VESELÝ Petr | 76 | iTriatlon | M30-39 | 20. | 8:29.6 | 13. | 1:10:42.6 | 60. | 25:04.8 | 39. | 1:44:17.0 | 28:10.8 |
54 | 54. | 27 | HOLAS Jakub | 91 | TJ Sokol Holé Vrchy | M15-19 | 2. | 11:19.6 | 53. | 1:00:51.0 | 36. | 32:06.6 | 70. | 1:44:17.2 | 28:11.0 |
55 | 55. | 33 | KADEŘÁVEK Tomáš | 91 | Cyklomax Rock machi | M15-19 | 3. | 14:37.6 | 79. | 1:03:15.5 | 42. | 26:29.3 | 49. | 1:44:22.4 | 28:16.2 |
56 | 56. | 104 | VLČEK Jiří | 73 | SPONA TEPLICE | M30-39 | 21. | 13:02.4 | 71. | 1:08:14.7 | 57. | 23:30.7 | 22. | 1:44:47.8 | 28:41.6 |
57 | 57. | 112 | ZUŠŤÁK Vladislav | 80 | TT Háje | M30-39 | 22. | 8:37.4 | 16. | 1:11:56.3 | 63. | 25:39.1 | 43. | 1:46:12.8 | 30:06.6 |
58 | 58. | 132 | FRÁZ Lukáš | 84 | SP Kolo Trisport Team | M20-29 | 16. | 12:21.2 | 64. | 1:05:59.7 | 54. | 28:02.2 | 56. | 1:46:23.1 | 30:16.9 |
59 | 59. | 113 | ŽELEZNÝ Jakub | 86 | TEAM CUBE | M20-29 | 17. | 10:00.0 | 38. | 1:07:59.1 | 56. | 29:29.8 | 62. | 1:47:28.9 | 31:22.7 |
60 | 60. | 117 | KUPR | 80 | lezci.com | M30-39 | 23. | 11:35.2 | 57. | 1:07:53.0 | 55. | 28:31.9 | 61. | 1:48:00.1 | 31:53.9 |
61 | 61. | 67 | PALIDER Jan | 91 | TK Ostrava | M15-19 | 4. | 8:14.4 | 9. | 1:15:38.9 | 69. | 26:17.4 | 47. | 1:50:10.7 | 34:04.5 |
62 | 62. | 90 | ŠKODA Milan | 79 | TT Háje | M30-39 | 24. | 9:00.6 | 23. | 1:11:42.4 | 62. | 29:51.1 | 63. | 1:50:34.1 | 34:27.9 |
63 | 63. | 3 | BITTNER Martin | 91 | Author Tufo Ti | M15-19 | 5. | 13:15.9 | 74. | 1:10:23.9 | 59. | 28:27.5 | 60. | 1:52:07.3 | 36:01.1 |
64 | 64. | 98 | VÁPENÍK Adam | 95 | BTT Libochovice | M15-19 | 6. | 11:40.2 | 58. | 1:12:14.3 | 64. | 30:36.5 | 66. | 1:54:31.0 | 38:24.8 |
65 | 65. | 18 | FIKAR Aleš | 71 | Praha | M30-39 | 25. | 12:44.0 | 68. | 1:11:26.3 | 61. | 30:31.5 | 65. | 1:54:41.8 | 38:35.6 |
66 | 66. | 88 | ŠEBEK Jindřich | 56 | CTC Fort SMC | M50+ | 3. | 10:35.5 | 46. | 1:18:30.3 | 74. | 28:04.2 | 58. | 1:57:10.0 | 41:03.8 |
67 | 67. | 4 | BORSKÝ Michal | 82 | BootCamp | M20-29 | 18. | 13:35.0 | 75. | 1:15:44.3 | 70. | 28:02.4 | 57. | 1:57:21.7 | 41:15.5 |
68 | 68. | 17 | FIBICH Martin | 10 | Děčín | M30-39 | 26. | 11:21.9 | 56. | 1:15:29.2 | 67. | 31:49.0 | 69. | 1:58:40.1 | 42:33.9 |
69 | 69. | 124 | BURGER Don | 96 | RAC Team Rumburk | M15-19 | 7. | 14:12.5 | 76. | 1:15:07.8 | 66. | 30:44.7 | 67. | 2:00:05.0 | 43:58.8 |
70 | 70. | 119 | MAREK Jiří | 81 | SPONA Teplice | M20-29 | 19. | 12:16.2 | 63. | 1:15:37.1 | 68. | 32:19.4 | 71. | 2:00:12.7 | 44:06.5 |
71 | 71. | 2 | BEZDĚK Jiří | 77 | HKNMPSM | M30-39 | 27. | 13:04.6 | 73. | 1:17:34.3 | 72. | 30:05.5 | 64. | 2:00:44.4 | 44:38.2 |
72 | 72. | 68 | PEŠÍK Michal | 77 | Liberec | M30-39 | 28. | 14:15.7 | 77. | 1:14:08.9 | 65. | 34:06.7 | 80. | 2:02:31.3 | 46:25.1 |
73 | 73. | 84 | SŮSA Ondřej | 78 | KOKOTeam.cz | M30-39 | 29. | 12:40.0 | 67. | 1:17:53.7 | 73. | 33:08.0 | 75. | 2:03:41.7 | 47:35.5 |
74 | 74. | 30 | JELÍNEK Jan | 57 | 3athlon Rychnov n.K. | M50+ | 4. | 11:08.9 | 51. | 1:20:02.6 | 76. | 33:17.0 | 77. | 2:04:28.5 | 48:22.3 |
75 | 75. | 72 | POSPÍŠIL Martin | 53 | KČT Slavoj Praha | M50+ | 5. | 15:20.7 | 81. | 1:16:44.1 | 71. | 33:02.1 | 74. | 2:05:06.9 | 49:00.7 |
76 | 76. | 79 | SKLENÁŘ Vladimír | 63 | Hospůdka Karolína | M40-49 | 8. | 13:01.5 | 70. | 1:20:04.0 | 77. | 32:42.8 | 73. | 2:05:48.3 | 49:42.1 |
77 | 77. | 45 | KRÉDL Jaroslav | 55 | Děčín | M50+ | 6. | 10:32.0 | 44. | 1:19:26.6 | 75. | 36:16.0 | 82. | 2:06:14.6 | 50:08.4 |
78 | 78. | 95 | TAUFER Jan | 76 | SCPA Pardubice | M30-39 | 30. | 12:34.6 | 66. | 1:21:17.8 | 79. | 33:47.4 | 78. | 2:07:39.8 | 51:33.6 |
79 | 79. | 13 | DORKO Lukáš | 86 | lemry líný | M20-29 | 20. | 14:47.8 | 80. | 1:20:39.7 | 78. | 33:09.6 | 76. | 2:08:37.1 | 52:30.9 |
80 | 80. | 37 | KELTNER Marek | 76 | Bludný kořen | M30-39 | 31. | 11:55.6 | 60. | 1:24:03.5 | 80. | 33:49.1 | 79. | 2:09:48.2 | 53:42.0 |
81 | 81. | 135 | HLAVÁČEK | 73 | M30-39 | 32. | 16:25.1 | 83. | 1:28:03.8 | 82. | 32:35.5 | 72. | 2:17:04.4 | 1:00:58.2 | |
82 | 82. | 46 | KREJČÍ František | 53 | BTT Libochovice | M50+ | 7. | 16:22.0 | 82. | 1:27:46.1 | 81. | 35:26.2 | 81. | 2:19:34.3 | 1:03:28.1 |
83 | 83. | 73 | POTUŽÁK Pavel | 62 | Praha | M40-49 | 9. | 14:16.5 | 78. | 1:32:55.4 | 83. | 42:56.2 | 83. | 2:30:08.1 | 1:14:01.9 |
84 | 84. | 29 | HUBATÝ Václav | 87 | lemry líný | M20-29 | 21. | 16:41.2 | 84. | 1:34:42.7 | 84. | 46:55.4 | 84. | 2:38:19.3 | 1:22:13.1 |
85. | 36 | KANIŠČEV Roman | 91 | Tri Klub Loštice | M15-19 | 7:43.3 | DNF | ||||||||
86. | 111 | ZELENÁK Dušan | 50 | Glassman TT Teplice | M50+ | 12:30.2 | 1:16:29.4 | DNF | |||||||
87. | 32 | JIRÁNEK Tomáš | 73 | Ironman Sudoměř | MEL | 10:10.0 | 52:51.5 | DNF | |||||||
88. | 77 | ROUČEK Petr | 81 | DC team | M20-29 | 7:49.4 | 1:03:11.5 | DNF | |||||||
89. | 127 | VOJTĚCH Jonáš | 89 | TriSki H. Počernice | M20-29 | 7:22.3 | DNF | ||||||||
90. | 91 | ŠTĚRBA Jiří | 92 | Start Karlovy Vary | M15-19 | 8:09.6 | DNF | ||||||||
91. | 120 | TONDER Tomáš | 76 | DC Kayak | M30-39 | 13:20.8 | 1:06:40.3 | DNF | |||||||
92. | 121 | TICHÁČEK Jan | 74 | POLO DC | M30-39 | 12:01.0 | 1:05:20.2 | DNF | |||||||
93. | 34 | KAISER Jan | 77 | Kaiserteam | M30-39 | 12:32.5 | 1:20:42.9 | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.