Tisk Máte dotaz ? Export

Běh 17. listopadu 2010

Praha (20. 11. 2010)

oblačno, vzduch: 7°C


Běh 17. listopadu 2010 - startovka

trať
muži 9000 m dorky + jun 2200 m žáci 800 m žákyně 800 m kluci + dívky 300 m děti 300 m
muži M20-39

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas cíl ztráta
Ano
Ne

muži 9000 m     M20-39 (muži 20 - 39 let)      řazení      jméno

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas cíl ztráta
1 73. 87 ALBRECHT David 77 M20-39 73. CKO Harfa 12:55.6 26:24.3 39:43.0 12:10.0
2 11. 24 AMBROS Jakub 87 M20-39 11. TJ Slezan FM 9:18.1 19:39.8 29:55.0 2:22.0
3 46. 27 BÁRTA Jaroslav 82 M20-39 46. VSK FTVS Praha 11:25.7 23:25.4 35:27.0 7:54.0
4 83. 72 BENDA Tomáš 76 M20-39 83. SABZO Praha 13:48.3 28:06.1 41:49.0 14:16.0
5 29. 52 BERAN Tomáš 85 M20-39 29. 10:57.8 22:16.9 33:19.0 5:46.0
6 21. 42 BöHM Tomáš 89 M20-39 21. SLEOP 10:32.4 21:16.9 32:06.0 4:33.0
7 47. 5 BOHUSLAV Martin 87 M20-39 47. Pardubice 10:57.3 23:10.5 35:43.0 8:10.0
8 51. 85 BORSKÝ Michal 82 M20-39 51. Boot Camp 11:56.0 23:57.2 36:02.0 8:29.0
9 55. 66 BOUŠE Viktor 89 M20-39 55. Karlovy Vary 11:45.0 24:06.7 36:26.0 8:53.0
10 26. 73 BUREŠ Martin 89 M20-39 26. TJ LS Praha 10:27.9 21:31.4 32:35.0 5:02.0
11 63. 3 BURŠÍK Daniel 87 M20-39 63. Brno 11:20.3 24:06.2 36:57.0 9:24.0
12 67. 79 CHLUMSKÝ Petr 85 M20-39 67. HH Smíchov 12:06.4 24:48.0 37:47.0 10:14.0
13 70. 65 CHMATAL Petr 90 M20-39 70. Praha 12:31.3 25:33.4 38:26.0 10:53.0
14 17. 41 CHUDÝ Ondřej 90 M20-39 17. TJ VS Tábor 10:31.7 21:17.4 31:39.0 4:06.0
15 13. 50 ČADEK Ondřej 91 M20-39 13. Ústí nad Labem 9:37.3 19:59.5 30:15.0 2:42.0
16 68. 59 DUBSKÝ Norbert 79 M20-39 68. České Budějovice 12:01.4 24:52.1 38:05.0 10:32.0
17 57. 90 DYMÁK Pavel 87 M20-39 57. Hvězda SKP Pardubice 11:56.5 24:41.0 36:34.0 9:01.0
18 53. 4 EHRLICH Václav 82 M20-39 53. Kroměříž 11:41.4 24:03.2 36:19.0 8:46.0
19 60. 23 ELISCHER Radan 87 M20-39 60. Praha 11:38.9 23:55.1 36:40.0 9:07.0
20 35. 14 FÁBER Jiří 90 M20-39 35. 11:09.8 22:36.0 34:00.0 6:27.0
21 25. 53 FIALA Miloš 85 M20-39 25. TJ Dukla Praha 10:47.9 21:44.5 32:28.0 4:55.0
22 42. 86 GABLA Martin 76 M20-39 42. Boot Camp 11:31.6 23:24.3 34:59.0 7:26.0
23 78. 57 GÁŠEK Ladislav 84 M20-39 78. Praha 12:43.8 26:46.4 41:06.0 13:33.0
24 24. 35 GöRNER Tomáš 81 M20-39 24. Klatovy 10:34.9 21:26.9 32:18.0 4:45.0
25 3. 29 GROH Radoslav 89 M20-39 3. VSK VŠEM/Praha 9:17.0 19:07.4 28:38.0 1:05.0
26 10. 70 HAROM Tomáš 80 M20-39 10. ASK Slavia Praha 9:49.9 20:00.6 29:49.0 2:16.0
27 41. 36 HILGERT Luboš 86 M20-39 41. Praha 11:01.8 22:51.6 34:50.0 7:17.0
28 1. 6 HOMOLÁČ Jiří 90 M20-39 1. VSK Univerzita Brno 8:52.3 18:08.6 27:33.0
29 20. 47 HORVÁTH Petr 89 M20-39 20. TJ Stašov/Stašov 10:17.4 21:17.6 32:01.0 4:28.0
30 36. 8 HUMR Jan 84 M20-39 36. Biatlonklub Beroun 10:43.2 22:27.4 34:16.0 6:43.0
31 62. 15 JEBAVÝ Radim 73 M20-39 62. UK FTVS 11:54.5 24:26.0 36:53.0 9:20.0
32 22. 21 JINDRA Adam 90 M20-39 22. TJ Stodůlky Praha 10:24.7 21:18.7 32:10.0 4:37.0
33 39. 34 JÍRA Lukáš 86 M20-39 39. Spartak Praha 4 11:06.8 22:53.2 34:39.0 7:06.0
34 59. 88 JOHN Pavel 88 M20-39 59. Spartak Praha 4 11:25.4 24:03.9 36:40.0 9:07.0
35 37. 43 KAŇA Václav 89 M20-39 37. TJ Slezan FM 11:09.0 22:49.3 34:20.0 6:47.0
36 65. 60 KHEL Richard 75 M20-39 65. OK Sparta Praha 12:11.5 24:44.8 37:08.0 9:35.0
37 89. 30 KOLÁŘ František 81 M20-39 89. 14:20.4 29:56.6 45:02.0 17:29.0
38 81. 49 KOLÁŘ Rostislav 87 M20-39 81. Olomouc 13:28.9 27:44.0 41:25.0 13:52.0
39 52. 71 KOŽNAR Marek 88 M20-39 52. Nike/Kožnar Ski Team 11:45.7 24:00.2 36:10.0 8:37.0
40 54. 39 KROUPA Štěpán 75 M20-39 54. HiSport 11:45.0 24:03.9 36:23.0 8:50.0
41 40. 10 KRUPKA Matěj 90 M20-39 40. BZK Praha 10:35.7 22:34.7 34:43.0 7:10.0
42 14. 37 KUBRIČAN Lukáš 84 M20-39 14. Dukla Praha 9:54.5 20:08.5 30:22.0 2:49.0
43 6. 61 KUBRIČAN Pavel 83 M20-39 6. AC Mladá Boleslav o.s 9:15.6 19:19.2 29:05.0 1:32.0
44 86. 89 LIŠKA Martin 79 M20-39 86. Praha 13:42.7 28:37.4 43:53.0 16:20.0
45 19. 1 LUDVÍK Radek 82 M20-39 19. SS Uherské Hradiště 10:15.8 21:16.8 31:55.0 4:22.0
46 49. 62 MÁCA Vojtěch 76 M20-39 49. KK Konstruktiva 11:31.3 23:38.4 35:49.0 8:16.0
47 43. 91 MALEČEK Martin 75 M20-39 43. Žižkovský Tygři 11:27.4 23:25.1 35:10.0 7:37.0
48 34. 84 MALINA Libor 70 M20-39 34. VŠCHT 10:47.3 22:12.0 33:44.0 6:11.0
49 48. 64 MALÝ Vojtěch 86 M20-39 48. Praha 1 11:01.7 23:39.2 35:48.0 8:15.0
50 90. 18 MARTINEK Petr 89 M20-39 90. Brno 13:37.3 29:51.0 45:38.0 18:05.0
51 72. 58 MASSMANN Ricardo 81 M20-39 72. Praha 12:43.3 26:06.8 39:37.0 12:04.0
52 91. 74 MATA MARCANO Francisco Ramon 71 M20-39 91. Go To Run 14:33.6 30:16.6 46:19.0 18:46.0
53 18. 48 NOVÁK Petr 73 M20-39 18. Spartak Praha 4 10:35.7 21:21.5 31:41.0 4:08.0
54 44. 17 NOVÁK Tomáš 87 M20-39 44. Pelhřimov 10:50.8 23:02.6 35:22.0 7:49.0
55 27. 9 NÝVLT Jiří 89 M20-39 27. TU Liberec 10:29.7 21:41.5 32:52.0 5:19.0
56 71. 16 ONDRÁČEK Pavel 71 M20-39 71. Humanita Praha 12:28.4 25:32.4 38:38.0 11:05.0
57 77. 13 OPLATEK Jiří 76 M20-39 77. Praha 13:09.5 26:46.0 40:40.0 13:07.0
58 15. 25 PAULIK Roman 88 M20-39 15. TJ Lokomotiva Břeclav 9:42.1 20:13.7 30:35.0 3:02.0
59 5. 2 PAVLIŠTA Vít 85 M20-39 5. AC Slovan Liberec 9:13.7 19:03.4 28:59.0 1:26.0
60 50. 51 PAZDERA Lukáš 86 M20-39 50. AK Kroměříž 11:44.8 24:04.7 35:59.0 8:26.0
61 69. 31 PELANT Michal 74 M20-39 69. TK Radošovice 12:00.2 25:15.0 38:15.0 10:42.0
62 12. 69 PERNICA Jan 81 M20-39 12. USK Praha 9:59.2 20:09.6 30:04.0 2:31.0
63 82. 80 PETRUSEK Kryštof 90 M20-39 82. Praha 12:47.8 27:16.1 41:38.0 14:05.0
64 66. 77 PINTA Martin 68 M20-39 66. SK KOPPA 12:00.1 24:42.1 37:36.0 10:03.0
65 30. 81 POSPÍŠIL Ondřej 87 M20-39 30. Oddíl OB Kotlářka 10:51.1 22:12.0 33:22.0 5:49.0
66 28. 26 PROCHÁZKA David 75 M20-39 28. IRON STARS Beroun 10:24.7 21:39.9 32:55.0 5:22.0
67 16. 32 PROCHÁZKA Michal 82 M20-39 16. USK Praha 10:45.4 21:27.6 31:36.0 4:03.0
68 64. 33 PROCHÁZKA Tomáš 79 M20-39 64. USK Praha 12:11.6 24:33.3 37:05.0 9:32.0
69 45. 45 RABIŇÁK Martin 79 M20-39 45. Niedzwiedz 11:43.8 23:44.8 35:23.0 7:50.0
70 74. 94 RECHNOVSKÝ Jan 60 M20-39 74. KP Praha 12:49.1 26:27.6 40:01.0 12:28.0
71 84. 82 ROSEN Jan 78 M20-39 84. KB 13:43.2 28:08.6 42:21.0 14:48.0
72 31. 12 SAJDL Martin 81 M20-39 31. Žižkovský Tygři 10:24.6 21:50.0 33:28.0 5:55.0
73 23. 28 SCHOŘ Jakub 83 M20-39 23. PSK Union Praha 10:23.6 21:18.3 32:15.0 4:42.0
74 88. 68 SCHŮT Petr 73 M20-39 88. Sexerkuk 14:06.5 29:26.1 44:40.0 17:07.0
75 80. 75 SLUKA Jakub 89 M20-39 80. Brno 13:07.6 27:18.2 41:06.0 13:33.0
76 33. 19 ŠATRA Michal 85 M20-39 33. Most 10:47.3 22:13.4 33:43.0 6:10.0
77 61. 20 ŠÍSTEK Daniel 75 M20-39 61. OB Sparta 12:11.6 24:40.8 36:49.0 9:16.0
78 79. 76 ŠKERKO Vladimír 85 M20-39 79. Praha 13:25.3 27:16.4 41:06.0 13:33.0
79 38. 92 ŠOULA Oldřich 78 M20-39 38. Ski club Homolka 11:22.8 23:08.6 34:33.0 7:00.0
80 76. 93 ŠREK Vítězslav 87 M20-39 76. Rádlo 12:21.5 26:24.2 40:22.0 12:49.0
81 2. 46 ŠTEFKO Robert 68 M20-39 2. AK Kroměříž 9:07.7 18:33.5 28:24.0 51.0
82 58. 67 ŠTOHANZL Michal 85 M20-39 58. VSK FTVS Praha 11:59.8 24:14.5 36:38.0 9:05.0
83 75. 55 TAUCHMAN František 82 M20-39 75. Studenec 13:09.8 26:53.9 40:17.0 12:44.0
84 9. 40 TEJCHMAN Jakub 88 M20-39 9. PSK Olymp Praha 9:23.0 19:28.3 29:42.0 2:09.0
85 92. 78 TOMAN Rastislav 90 M20-39 92. Dolný Kubín 14:21.2 30:17.9 47:10.0 19:37.0
86 8. 7 TRTEK Libor 88 M20-39 8. VSK Univerzita Brno 9:25.6 19:29.0 29:32.0 1:59.0
87 93. 56 VÁŇA Martin 90 M20-39 93. 16:45.0 39:34.2 1:00:44.0 33:11.0
88 87. 54 VÁŇA Tomáš 86 M20-39 87. Praha 13:26.9 29:11.5 44:20.0 16:47.0
89 7. 22 VANĚK Martin 84 M20-39 7. TJ Stodůlky Praha 9:16.0 19:13.8 29:10.0 1:37.0
90 85. 11 VANĚK Vladimír 80 M20-39 85. Praha 9 13:31.2 28:20.9 43:08.0 15:35.0
91 32. 63 VÍT Jakub 90 M20-39 32. Cykloservis Petr 10:47.4 22:15.8 33:39.0 6:06.0
92 4. 38 VITKO Juraj 86 M20-39 4. MŠK Kysucke N. M. 9:16.3 19:06.9 28:45.0 1:12.0
93 56. 83 ZÁVORKA Libor 86 M20-39 56. Tachov 11:41.5 24:11.0 36:31.0 8:58.0
94. 44 BOČEK Jan 90 M20-39 TJ Lokomotiva Beroun 13:07.3 DNF